Kliknij w ten pasek i umieść swoje ogłoszenie na stronie Tygodnika i w papierowym wydaniu gazety bez wychodzenia z domu.

2020-06-20 15:44:23

Skawa

Będą drogi, tory, obwodnice - tylko zagłosujcie

Reklama

Miało być o inwestycjach było o Andrzeju Dudzie. Minister Infrastruktury spotkał się z samorządowcami pod kościołem w Skawie.

Minister pojawił się na zaproszenie posła Edwarda Siarki, nie mogło zabraknąć też Anny Paluch. Starosta Faber mówił o zasługach ministra w rozbudowie sieci dróg na Podhalu, minister chwalił i komplementował samorządowców i ich wkład. I zapewniał - wszystko dzięki prezydentowi.

W miniony wtorek rząd podpisał pakiet uchwał obejmujących rozwiązania komunikacyjne dla Podtatrza. Obejmują one między innymi przebudowę drogi krajowej S7 Rabka-Zdrój – Chyżne, budowę obwodnic Nowego Targu, Zakopanego, Czarnego Dunajca, Chochołowa czy Jabłonki oraz plany rozbudowy dróg powiatowych i gminnych. 

To także dalszy remont linii kolejowej Kraków – Zakopane, oraz jej nowy wariant przez Piekiełko, który miałby skrócić drogę z Krakowa do Zakopanego do blisko godziny. Program dróg krajowych ma się wzbogacić o 22 mld zł, z czego część ma trafić na Podhale. 

- Rząd podjął odważną decyzję, tej odwagi zabrakło naszym poprzednikom - przekonywał Adamczyk. 

I dodał, że trwają pracę nad przebiegiem "chyżnianki", w przyszłym roku ma być gotowa decyzja środowiskowa, a potem przetarg. Za kilka tygodni na plac budowy nowego odcinka zakopianki od Rdzawki do Nowego Targu mają wjechać buldożery rozpoczynając prace.

Więcej w najbliższym, papierowym wydaniu TP.

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Kiki miki 2020-06-21 10:42:56
Który Leszek
Nasz leszek
Lesek niesie Jojko
Mój lesek jest lepsy niż was leszek
qaz 2020-06-21 10:09:48
@wiktoria - i tak kończy się dyskusja w tym narodzie. Bo Pilecki bo Dzierżyński. Co ma piernik do wiatraka ? To co napisałem o absolwentach MBA miało miejsce za poprzedniej władzuchny, która prawie rozwaliła firmę. PIS to zatrzymał tylko po to żeby dać takiego "kowala" na prezesa. Czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek :)
Supcio 2020-06-21 09:38:19
A Leszek?
Był tam może, wśród ludzi sukcesu?
Macie zdjęcie?
Marek 2020-06-21 09:22:23
A wyposażenie do szpitala Adamczyk przywiózł? Bo dyrektora widzę. Za twarz do wyborów robi? Zmieńcie se tych co Was reprezentują na bardziej myślących. A Potoczak to po co tam jest? Przewodniczący rady który i u innych też był. Już do koryta się w kolejce ustawiacie?
aha 2020-06-21 03:27:01
Przed kosciolem te OBIECANKI a jak sie nie spelnia te wasze marzenia czy wtedy aby ktos z tych obiecujacych uderzy sie w piers I poda do publicznej wiadomosci : powiedzialem ale za..j... balem ?
Raczej nie to NIE obiecujcie .
Braklo na tych zdjeciach jeszcze Piczury .
franek 2020-06-21 00:02:41
@wiktoria

Co ty za bzdury wypisujesz??? Jeśli ktoś tu wielbi komunizm, to twój idol, Jarosław, I Sekretarz PiS. Bo dokładnie w tym kierunku idzie to wszystko.
wiktoria 2020-06-20 22:25:01
@gaz żadne korpo żadne branże nijak odnoszą sie do niepodleglosci naszej Ojczyzny żadne kowale żadne naprawy żadne rzeźby , dla was Rotmistrz Pilecki ,Generał Fildorf Nil , Ojciec Kolbe , ksiądz Popiełuszko nic nie znaczy w stosunku do Dzierrzyńskiego , Wasilewskiej, Stalina i kogo wy tam macie w sercu , Polska i tak mądrze wybierze
franek 2020-06-20 22:19:45
@wiktoria
Sorry, ale bredzisz.
Poza tym piszmy o faktach, a nie o tym co by było gdyby. Rozmowy były różne, ale fakty są takie że LOTOS jest polski, za to Orlen kierowany przez wójta Obajtka, jest polski tylko w 1/4. Ale w TVPis jakoś o tym nie mówią, bo po co drażnić suwerena :D
LOT ratowała PO, m. in. to za PO zamówiono Dream Linery i dofinansowano firmę. Za to teraz, za twojego kochanego PiSu LOT pada. A do emerytury to jeszcze mi daleko, muszę zarabiać po to by twoja partia miała za co kupować głosy naiwniaków.

To jak, wymienisz te wielkie inwestycje z ostatnich pięciu lat? Śmiało, na pewno coś znajdziesz :D

ps - naprawdę myślisz że absolwent "żywienia zbiorowego" to świetny kandydat na prezesa sporego fragmentu potężnej firmy z branży paliwowej? Nie wierzę ...
INGA 2020-06-20 21:51:12
I na co nam szybka droga do Sącza? Jeśli długi czas czekaliśmy na uwolnienie się od podlegania pod woj. nowosądeckie gdzie nas dojono z kasy. Dzisiaj mamy woj.małopolskie i chwała za to. A kase która by miała by być wyłożona na takową drogę lepiej wykorzystać na cele przebudowy przejśc dla pieszych w newralgicznych miejscach od Zakopanego do Krakowa.
qaz 2020-06-20 21:22:07
@wiktoria - dla mnie sprzedanie obcemu jest takie samo jak mianowanie prezesem absolwenta Wyższej Szkoły Gotowania na Gazie. Finał ten sam - g... z tego będzie. Znam trochę jedną polską korpo i zawsze bawi mnie wciskanie absolwentów z dyplomem MBA i ich pomysłów jeśli nie mają pojęcia (bladego pojęcia) o branży. Żeby nie zdradzać to powiem Ci tak - równie dobrze możesz kowalowi dać naprawić auto. No coś tam zrobi, ale rzeźba z tego będzie nieprzeciętna...
wiktoria 2020-06-20 20:37:15
@Buu pytasz dla kogo ma być kraj ,a pamiętasz nocną zmianę gdy pierwszy nie komunistyczny premier obalany między innymi przez Tuska pytał ; nie jaka bedzie Polska , tylko czyja będzie Polska a teraz czytając wasze komentarze już wiem czyja może być Polska a ty @stasku nawet nie pisz o locie bo by już go nie było ani LOTOSu ani PKIu ani PKO i wiele wiele innych @franku jakby nie PIS to prezesem LOTOSU byłby niejaki Lemkin albo Batuszun albo podobnego nazwiska bo PO już prowadziło rozmowy o sprzedaży pewno nikt z Polski a płakać to się nie dziwię że wam się chce jak was pozbawiono wysokich emerytur , chwała PIS ,Duda, Kaczynski i wolne narody Europy, Polska mądrze wybierze
Marcin 2020-06-20 20:01:17
Za pieniądze ludzi wyposazyliscie szpital. Pseudobiznesmeni kasę dali żeby z podatku pouciekać. Nie zabezpieczyliście powiatu odpowiednio a teraz chcecie żeby na Was glosowac? Mało Wam afery o braki sprzętu na terenie powiatu? Mało tego?
Oficer prowadzący 2020-06-20 19:57:41
Proszę o przekazanie dokumentacji fotograficznej z powyższego zajścia Powiatowemu Inspektorowi Sanitarnemu. W przypadku braku możliwości zachowania dystansu pomiędzy dwoma osobami konieczne jest noszenie maseczek (mogą być te od instruktora). Jedynym odstępstwem może być fakt zamieszkiwania wszystkich uwiecznionych w jednym gospodarstwie domowym. Nie wydaje mi się żeby tak było...
CsGO 2020-06-20 19:54:38
...a co mieli mówić o inwestycjach? Lubień - Rabka stoi od ponad pół roku ! Podwykonawcy bez pieniędzy, GDDKiA w sporze z głównym wykonawcą ! Rdzawka - Nowy Targ - dalej bez pozwolenia na budowę a prace miały ruszyć już na początku maja ! Poza tym to projekty rozpoczęte jeszcze przez ich poprzedników tak samo jak węzeł tatrzański i most w Białym Dunajcu. O nowych projektach cisza. Raptem teraz tydzień przed wyborami zapowiedzi (bez żadnych konkretów) nowych inwestycji komunikacyjne dla Podhala.
Ida 2020-06-20 19:37:04
Oj, "ciekawe" towarzystwo. Widać nieszczere uśmiechy.
Buu 2020-06-20 19:05:17
Pełna zgoda,Franiu.
Mam dwa lata do emerytury. Najniższą krajową. Wyzsze wykształcenie. Samotnie wychowuje troje cudownych dzieci,bez 500+ , dwoje studiuje. Z obrzydzeniem patrze na krzyk kandydata. Dla kogo to ma byc kraj?
franek 2020-06-20 18:44:16
Hahaha, przez pięć lat głównie gadali, czego to nie zrobią. I na gadaniu się skończyło.
Za to "otworzyli" drugi raz Gazoport, zbudowany i otwarty za poprzednich rządów.
No i parę miesięcy temu zaczęli bezsensowny przekop przez Mierzeję, którym do "wielkiego" portu w Elblągu będą mogły pływać jakże "wielkie" statki o zanurzeniu "aż" 4 metrów. Pisowski Miś za miliardy.

I co, teraz nagle zaczną się jakieś inwestycje? Hahaha, jasne ...

Gdzie jest "milion aut elektrycznych". gdzie "promy ze Szczecina" ("stępka" dawno już zardzewiała), gdzie nowe śmigłowce dla armii?

Za to mamy kolejny humbug w postaci centralnego portu komunikacyjnego, gdzie złotousty Horała już kasuje piękny szmal za gadanie.

Ale co tam, najważniejsze że parę tysięcy pisowskich "fachowców" znalazło jakimś cudem piękne posady w spółkach Skarbu Państwa, za co mogą się odwdzięczyć Partii wpłatami na fundusz wyborczy, ot tak ze 30 czy 50 tysięcy. Nawet rzecznik PiS zgłupiał gdy go dziennikarze zapytali czy to czasem nie jest kupczenie stanowiskami. Pierwszy z brzegu przykład - niedawno Prezesem LOTOS OIL został radny PiS z Podlasia, facet po Technologia Żywności i Żywienia Człowieka. Kolejny geniusz na miarę Obajtka, "związany" z branżą paliwową od ... 2019 roku, i to w taki sposób że był jakimś dyrektorem czegośtam w Orlen Paliwa. Sprawdźcie sobie - Adam Wojciech Sekściński.
I takich geniuszy PiS obsadza gdzie się da, nieważne co umieją, ważne że są swoi, i płacą na Partię.

Płakać się chce na widok takiego rządzenia.
Finger 2020-06-20 18:29:47
- pani P. Gdzie tuba,by podkręcic głos?
kierowca bombowca 2020-06-20 18:10:59
Te drogi z wyborów poprzednich są zaczęte i nic się nie robi. Nie ma komu skończyć. Chcecie następne rozgrzebać by jeździło się bezpiecznie czyli 40km/h.
tam do Licha 2020-06-20 17:54:27
Zaczyna się żonglowanie torami drogami obwodnicami chodnikami przy drogach jak w cyrku tylko głosujmy
hasler 2020-06-20 17:52:34
Specjalistów od masę sek i gogli szczególnie interesuje program koryto +
jarząbek 2020-06-20 17:21:29
Gdyby nieudacznicy od ośmiorniczek dalej rządzili to byśmy dalej stali na światłach przed ruina mostu w Białym Dunajcu
ivo 2020-06-20 17:06:33
Powiem tak,pora na "dobra zmianę" ale wyboru nie mam,poza pozostaniem w domu,nie mam po prostu ochoty iść do cyrku,przestał mnie cieszyc widok klaunów.
wiechum 2020-06-20 16:09:10
Ordynarna propaganda wyborcza. Gorąco się robi pod tyłkami pisiorstwa. Dobrze byłoby, aby Minister ds. Taboru, Traktów i Innych Duktów powiedział coś o mocno spóźnionej i ciągle niezakończonej S7 na odcinku Lubień - Naprawa (od pół roku robota stoi), a może o skandalicznej przebudowie linii kolejowej Kraków-Katowice (w lat zrobili 10 kilometrów), o linii kolejowej Piekiełko-Tymbark nie wspomnę, bo już stała się legendą na miarę śpiących rycerzy spod Giewontu. O stanie bezpieczeństwa na polskich drogach nie chcę pisać, żeby nie kopać leżącego, ale wszyscy widzimy i słyszymy, jak wygląda. Czy to też zasługa towarzysza Dudy?
stasek 2020-06-20 16:08:25
Połączenie ,,Lotu nad kukułczym gniazdem" z ,,Matrixem"
Adk 2020-06-20 16:06:22
Siarka to szemrana osobowość. To załatwiacz spraw nie-lelegalnych.
Tymek 2020-06-20 15:57:01
Na ...uj nam radni, wójtowie, marszałki, posłowie i ministrowie, jak wszystko załatwił Prezydent??
Wyborca 2020-06-20 15:55:22
Nie wiem czy Pan minister wie jak działało kierownictwo Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu, które nadzorował Starosta
Wampir 2020-06-20 15:53:45
Same dupowłazy na zdjęciu ani jednego prawdziwego Skawiana. Wstyd i to pod kościołem . A osp co tam robi .
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo-wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • PRACA | dam
  ZAKOPIAŃSKIE CENTRUM KULTURY PROWADZI REKRUTACJĘ OSÓB NA WOLNE STANOWISKO SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do składania ofert na w/w stanowisko w terminie od 21 października do 5 listopada 2020 r. w godz. od 9.00 do 17.00 - w siedzibie Zakopiańskiego Centrum Kultury przy ul. Kościeliskiej 7 lub na adres e-mail: finanse2@promocja.zakopane.pl. Szczegółowe informacje pod linkiem https://bip.zakopane.eu/praca#cnt
  WWW: https://bip.zakopane.eu/praca#cnt
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANIO - MIAŁ - 691 509 754.
 • PRACA | dam
  Firma DREWNEX Spytkowice przyjmie do montażu i budowy domów drewnianych. 692 193 449.
 • PRACA | dam
  FIRMA DREWNEX DOMY DREWNIANE SPYTKOWICE PRZYJMIE DO PRACY KOSZTORYSANTA,PROJEKTANTA. 692 193 449.
 • POŻYCZKI
  PROMOCJA!!! GOLD CENT FINANSE W OFERCIE POŻYCZKI POZABANKOWE NA OŚWIADCZENIE DLA OSOBY O UMOWĘ PRACĘ, UMOWA ZLECENIE, EMERYTURA, RENTA, ROLNIK, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA. ZADZWOŃ DO DORADCY T- 694 567 002.
 • ZDROWIE I URODA
  TRENER PERSONALNY (SIŁOWNIA) - WIZYTY DOMOWE, WŁASNY SPRZĘT - 506 57 62 17.
 • PRACA | dam
  GABINET W ZAKOPANEM ZATRUDNI HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ. Tel. po 19.00: 793 333 072.
 • PRACA | dam
  Restauracja Górska zatrudni osobę na stanowisko kucharz oferujemy prace stałą oraz sezonową. Oferujemy wysokie wynagrodzie, prace w doświadocznym zespole. Restauracja ala carte mieści się w Aparthotel Góralskim w Białce Tatrzańskiej.. 518-259-536 rest.gorska@gmail.com www.restauracjagorska.pl
  Tel.: 518-259-536
  E-mail: rest.gorska@gmail.com
  WWW: www.restauracjagorska.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Zdecydowanie DOM lub PENSJONAT W ZAKOPANEM. 666 535 535.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZA / KUCHARKĘ do restauracji w Zakopanem na stałe. Praca co drugi dzień, umowa o pracę. 601846659
  Tel.: 601846659
 • USŁUGI | budowlane
  DOMY OD PODSTAW, DACHY, WIATY, ALTANY, TARASY, REMONTY "WOLF BAU". 886 837 594.
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe. 500290144
  Tel.: 500290144
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam OSCYPKI wędzone i białe. 531 357 698.
 • USŁUGI | budowlane
  IZOPIANY-Ocieplenia budynków pianą PUR. Szybkie terminy realizacji. 732921706
  Tel.: 732921706
 • PRACA | dam
  Zatrudnię ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ/HIGIENISTKĘ - Zakopane - 604 232 488.
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: KELNERA/-KĘ z doświadczeniem, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE. 533 226 109.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  MIESZKANIE W BLOKU w Zakopanem kupię bez pośredników, za gotówkę, może być do remontu, spółdzielcze itp. Tel. 519170500
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-10-22 21:50 Nad Kieżmarskim Stawem (ZDJĘCIA, WIDEO) 2020-10-22 21:30 Na Słowacji zakaz wychodzenia z domów 5 2020-10-22 21:00 Złota polska jesień w Pieninach (WIDEO) 1 2020-10-22 20:05 Asfaltu nie widać 2020-10-22 19:20 Strażacy odkażają miejskie przystanki 2 2020-10-22 18:40 Silne porywy wiatru nad Jeziorem Czorsztyńskim 1 2020-10-22 18:15 Potrącona pod szpitalem odniosła poważne obrażenia 1 2020-10-22 17:46 Kierowca miał prawie 3 promile. Zobaczcie, jak to się skończyło 6 2020-10-22 17:30 Nauka zdalna - autobusy szkolne zawieszone 2020-10-22 17:02 Pieśni papieskie i maryjne. Koncerty online (WIDEO) 2020-10-22 16:30 Za szybcy jak na posiadane prawo jazdy 1 2020-10-22 16:02 Niezbywalna Stara Szkoła 1 2020-10-22 14:54 To koniec nowotarskiej mleczarni 8 2020-10-22 14:06 Sesja w Bukowinie Tatrzańskiej (WIDEO, NA ŻYWO) 1 2020-10-22 14:03 Twoje światła-nasze bezpieczeństwo 3 2020-10-22 13:32 Makabreska na bulwarach 4 2020-10-22 13:02 Starostwo stawia wysepki na Oswalda Balzera (WIDEO) 16 2020-10-22 11:57 Potrącenie pod szpitalem na Gładkiem 3 2020-10-22 11:03 Trwa sesja zakopiańskiej rady miasta (AKTUALIZACJA) 9 2020-10-22 10:55 Dużo nowych zakażeń koronawirusem na Podhalu. W powiecie tatrzańskim zmarły 4 osoby na Covid-19 3 2020-10-22 10:31 Kolejna rekordowa liczba zakażonych koronawirusem i zmarłych na Covid-19 w Polsce 2020-10-22 10:00 Z kazachskich stepów pod Tatry 1 2020-10-22 09:00 Górale, covid-19 i Argentyna 1 2020-10-22 08:01 Corno Owca Samłela (WIDEO) 2020-10-22 07:00 Cios w plecy 3 2020-10-21 22:10 Przełęcz Knurowska 2020-10-21 21:54 Cmentarz żydowski nocą 2020-10-21 21:12 Dawna szkoła katolicka dla centrum krwiodawstwa 1 2020-10-21 20:54 Jak dobrać zasłony do wnętrza? 2020-10-21 20:50 Czy znikną reklamy w Zakopanem? 6 2020-10-21 20:32 Izolatorium w covida 2 2020-10-21 20:11 Dotacje na wymianę pieców wyczerpane - będą kolejne 4 2020-10-21 19:46 Takiej mapy jeszcze nie było. Stworzyła ją Kaśka Paluch z Zakopanego 1 2020-10-21 19:19 Lampy trzeba wyłączyć, by zwierzęta mogły migrować 9 2020-10-21 19:00 Obrady bez sołtysów i mieszkańców 1 2020-10-21 18:38 Widmo Brockenu na szlaku z Ciemniaka 2020-10-21 18:16 Zakupy dla straży 2020-10-21 18:05 Bez pobłażliwości - kierowcy tracą prawo jazdy 1 2020-10-21 17:39 Edukacja Jutra. Wyróżnienie dla nauczycielki z Gliczarowa Górnego 2020-10-21 17:32 Sesja dla mieszkańców online 2020-10-21 16:46 Krzywoń nie zostanie zabudowany 1 2020-10-21 16:28 Tablety i laptopy do nauki zdalnej 4 2020-10-21 16:01 Tak wczoraj było w Pieninach (ZDJĘCIA) 5 2020-10-21 15:15 Taki piękny krajobraz, sielanka, tylko ten jeden szczegół! 4 2020-10-21 14:52 Poszukiwania Sławka zakończone 2020-10-21 14:48 Alarm bardzo fałszywy 2020-10-21 14:30 Pasażerowie alarmują - odwołane kursy Żółtej Linii 7 2020-10-21 13:45 Opinia Czytelnika: Dlaczego nie zamkną całych szkół? 13 2020-10-21 12:59 Wesela zakazane w całej Polsce. Jesteś za, czy przeciw? (SONDA) 8 2020-10-21 12:28 Fiakrzy z Morskiego Oka skazani za znęcanie nad końmi 3
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-10-22 22:41 1. Do Reali. Pewnie pracujesz w budżetowce albo jesteś bezrobotnym i nie masz pojęcia o czym piszesz 2020-10-22 22:39 2. Z komentarzy wynika że to nie pierwszy raz. I na co wy ludzie czekacie? Aż kogoś z rodziny wam zabije? 2020-10-22 22:37 3. I cóż te testy mają dać skoro nie są w 100% pewne? 2020-10-22 22:35 4. Nasz rząd myśli o sobie, kościele i o aborcji. 2020-10-22 22:25 5. Mnie denerwują trzęsące sie światła w ciężarówkach, że policjani tego nie widzą oraz jazda z włączonymi przeciwmgielnymi z tył jak nie ma mgły. 2020-10-22 22:23 6. Mogli by tak w naszym kraju testować..Polski rząd to chyba nie granie się do takiego kroku a szkoda 2020-10-22 22:19 7. Pieniny byłyby piękne gdyby nie były zabudowane przez ludzi. Architektura Szczawnicy, to swarc mydło i powidło. Żadnego wypracowanego stylu. Natomiast, jak słoneczko świeci to wszędzie jest pięknie. 2020-10-22 22:16 8. "Wybraliśta co chcieliśta" i za trzy lata "róbta co chceta", a potem narzekajta na miasto i na starostwo. Zacznijta myśleć. 2020-10-22 22:01 9. Rozbudowali szpital tylko zapomnieli o wybudowaniu odpowiedniego chodnika dla pieszych i przejść dla pieszych. Czy kierowca na jezdni ma obowiązek sprawdzać czy z tyłu nie idzie pieszy, jeśli nie dzieje się to w obrębie przejścia dla pieszych. Czy redakcja może sprawdzić to dokładnie w ramach dziennikarskiego śledztwa. Wszak macie takiego dobrego dziennikarza śledczego. Bo prokuratura może zapomnieć - jak zwykle. 2020-10-22 21:52 10. Mądre posunięcie, jestem za.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

FILMY TP

Bojcorka

Album TP