Reklama

2020-06-20 18:00:47

Nowy Targ

Chcą wprowadzić Kartę Praw Rodziny w Nowym Targu

Było dużo o deprawacji, dziecięcej masturbacji, gejach i transseksualistach, wkraczającej do szkół deprawacji nieletnich i obronie wartości. Powiało grozą.

Na spotkanie nowotarskiej komisji oświaty i kultury przyszli oprócz radnych także przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris, dyrektorzy wszystkich podstawówek, a z Krakowa nawet kurator oświaty Barbara Nowak.

Wszystko za sprawą dyskusji nad wprowadzeniem Samorządowej Karty Praw Rodziny. Jak przekonywali pomysłodawcy wprowadzenia Karty do nowotarskiego prawodawstwa - to "dokument programowy i kierunkowy". Ma ona zapewnić między innymi przestrzeganie praw rodziców w szkole poprzez zamieszczanie informacji o organizacjach prowadzących działania pozalekcyjne. Tym samym mają "wykluczyć finansowanie projektów godzących w rodzinę i integralność rodziny". 

- Czy macie przykład, że w samorządzie takie zagrożenia się pojawiały. Nie spotkałem się, by ktoś podważał ustrojowe prawa rodzin. Skąd ta obawa? - dodaje Lesław Mikołajski.

Jak przekonuje Paweł Kwaśniak z Instytutu Ordo Iuris, nie ma przykładów czy w Nowym Targu pojawiały się zagrożenia dotyczące działań demoralizacyjnych.  Ale przestrzegał, że one przyjdą. Bo w Poznaniu doszło do lekcji pierwszej pomocy, która prowadziła transseksualistka. 

- Dopiero pod koniec zajęć dzieci się dowiadywały, że kobieta prowadząca nie jest biologicznie kobietą - grzmiał przedstawiciel Ordo Iuris. 

Kurator Barbara Nowak przeprowadziła mini wykład na temat prowadzonego w szkołach - wychowania seksualnego typu A. Opiera się ono się na wartościach i zalecaniu wstrzymywania się z pożyciem do czasu zawarcia małżeństwa. 

- Ale pod przykrywką wychowania seksualnego typu B mówi się wyraźnie - nie przywiązuj się do płci, bo mamy ich co najmniej 56. W Anglii na 3 letnich dzieciach robi się operacje zmiany płci. To idzie lawinowo. Wiem, że to co mówię jest obsceniczne, ale ja nie kłamię - zarzeka się Barbara Nowak.

Radna Katarzyna Wójcik obawia się jednak, że przyjmując Kartę Nowy Targ narazi się na zerwanie stosunków partnerskich z miastami na zachodzie i utratę środków unijnych.

- Musicie wybrać czy chcecie poświęcić demoralizację dzieci.  Całkiem możliwe, że jakichś środków nie dostaniemy, gdzieś nasze dzieci nie pojadą, ale warto pamiętać co jest naszą na szali. Nie jesteśmy tacy biedni. Nikt nie jest w stanie zamknąć przed nami granic - dodaje małopolska kurator.

Więcej w najbliższym, papierowym wydaniu TP.

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Grisza 2020-06-22 11:05:33
A co z dziećmi LGBT? Przecież takie są w naszych szkołach. Wysłać w kosmos? Wytruć? Ta karta daje zielone światło do poniżania, wyśmiewania, znęcania się. I nie ma co mydlić oczu, tylko stwierdzić, że celem jest stworzenie w szkołach strefy wolnej od LGBT. A Pani, która na komisji powiedziała, że trzeba z nimi walczyć, bo nas zaleją, gratuluję prawdziwej, chrześcijańskiej tolerancji, rodem ze średniowiecza. Bo geje i lesbijki tylko czekają, by wylać się z kanałów i atakować nasze dzieci.
Agniecha 2020-06-21 19:46:16
Skąd ta kobieta bierze te wszystkie informacje? Przecież to się kupy nie trzyma i jest nielogiczne! Jak się człowiek staje gejem od dowiedzenia się co to jest homoseksualizm? To jak mi ktoś powie o alkoholizmie to ja się też stanę alkoholikiem?

Tak serio: czy miał ktoś z Was lub z Waszych bliskich sytuację, podobną do opisanej przez tą kobietę?

Jeszcze trochę i zacznie się w tym kraju negować teorię ewolucji i będzie gadać o tym, że ziemia jest płaska, bo w Biblii nigdzie o tym nie ma, że krąży wokół Słońca. A kto wierzy, że jednak jest okrągła jest zbereźnikiem i zdrajcą, bo podważa Słowo Boże.

Notabene: ta kobieta jest kuratorem OŚWIATY!!! Uczy takich rzeczy nasze dzieci, opowiada im takie bzdury. Nie boicie się, co Wasze dzieci będą mieć w głowach? Że któregoś dnia Wasze dziecko po lekcji z taką Panią będzie pytać o transseksualizm? Co to jest 56 płci? Taką sytuację miał znajomy: po kazaniu w Kościele musiał tłumaczyć to pojęcie czterolatkowi. Nie w szkole na wychowaniu seksualnym go tego nauczyli. W Kościele. I jak my mamy uchodzić za poważny naród na świecie?
jarek 2020-06-21 15:59:26
najlepiej niech zrobią strefę wolną od LGBT :)
byby 2020-06-21 11:35:15
@Ojciec Nie ma się czego bać, pani kurator czuwa.
więcej pytań 2020-06-21 10:49:57
Czy religia w szkołach nie jest ideologią?. Za murami klasztornymi i plebanii nie ma LGBT? Wracając do historii zapomnieliśmy co się działo na dworze papieskim a o czym się później dowiemy?
Ojciec 2020-06-21 10:28:48
Ale żeby bać się edukacji ??? Ja się boję Ordo Iuris. To sekta z Ameryki Południowej, która zagościła w Polsce i chce wprowadzić katotaliban.
hasler 2020-06-21 10:17:06
Spokojnie, to nie ludzie tylko ideologia. Mętna, przemijająca PISoBOLSZEWICKA ideologia.
byby 2020-06-21 09:26:56
Ordo Iuris nie jest fundamentalistyczną organizacją opłacaną przez Kreml, o co była bezpodstawnie oskarżana.
Matka Polka 2020-06-21 08:34:00
No właśnie, co rząd zamierza zrobić w ochronie księży pedofilów.
POpaprańcyPrecz 2020-06-21 07:01:11
Albo demokracja i wszyscy mamy równe prawa albo wprowadzamy ,,europejskie standardy" i z fanatyków LGBT robimy uprzywiliowaną kastą nadludzi...kolejną.
Jaga 2020-06-21 06:36:38
A co z księżmi pedofilami, ten temat dalej nikogo nie interesuje, dalej temat tabu pod dywan a są tacy i wszyscy dobrze wiedzą
Örn 2020-06-21 04:59:05
Witam
Pieknie! Wszystkie miasta powinny wprowadzic te karte.
Ja pamietam bylo w szkole "wychowanie do zycia w rodzinie"
Przedewszystkim o szanowaniu i wartosciach...moze 1h o tym jak sie dzieci robi...
I tylko bylo o kobiecie i mezczyznie...
Nie o jakis zaburzeniach jak trans etc....

Pozdrawiam
nikt 2020-06-20 23:40:16
Bronić to trzeba by się przed ideologią niejakiej Ordo coś tam i takich urzędników jak niejaka kurator podobno od ..... oświaty???? może mi się nie podobać np. ideologia lgbt podobnie jak komunizm czy inne ...izmy, to moja sprawa ale czy nie macie wrażenia że wracamy do średniowiecza?
Hmmmm 2020-06-20 22:12:21
Transeksualistka prowadziła lekcje pierwszej pomocy...Boże i pewno biedne dzieci się tym transeksualizmem zaraziły! I co teraz?!... Nic tylko egzorcysty szukać
stasek 2020-06-20 21:50:14
Do nick wiktoria
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?
Cały cos do mnie pijesz
A ze se śpie ze swoją babinką to se śpie.
Czyli widać ze ze mnie wzorowy mąż.
A i dzieci mom, i wnuki- czyli wzorowy ojciec i dziadek
I kazde dziecko dostało chałpe z uczciwy roboty - czyli pracowity obywatel.
I o co Ci chodzi??????????????????????????????
Odgoń od siebie frustracje
Strzel dobrego drinka.
Politycy Ci jeśc nie dadzo.
Pozdrawiam.
wiktoria 2020-06-20 21:08:41
co to za ludzie komentują to chyba jakieś cyborgi, ludzie komuż to może zaszkodzić Karta Praw Rodziny chyba menelom lumpom ale nie normalnym ludziom więc po co te nie poważne komentarze @chocholi taniec to nie wiem co powiedzieć o tobie chyba jesteś FOBEM bo my dziewczynki też takie coś mamy prawo zrobić i to w każdym wie,ku a @stasek to intelektualista prawie z XXII wieku taki nowoczesny ze swoją babinką śpi bo się chwali a to takie nie modne w nowoczesnej Europie
chocholi taniec 2020-06-20 20:00:26
Chłopcy w podstawówce masturbowali się, masturbują i będą masturbować. Żaden agent z PiS i KK im nie zabroni to się nazywa życie intymne. Dziwię się, że TP publikuje takie njusy a potem cenzor (30 lat po zaniesieniu cenzury) cenzuruje komentarze. Same nakazy i zakazy ze strony mediów. Za komuny to można było sobie "k. bić" a partia do tego się nie wtrącała.
Flaga 2020-06-20 20:00:11
Hoteg. A czego sie boisz? Edukacji? Ta sie przydaje,by cokolwiek zrozumiec. Przez takich,jak ty-nieszczęsc nie brakuje. Brak zrozumienia dla innych niz ty skutkuje szczuciem. Tak po katolicku. Zaraz po wyjsciu z sumy. A,ze ktos "odmienny"popelni samobojstwo-to juz nie twoja działka. Bo to nie u ciebie w domu. A moze i u ciebie? I własne dziecko bac sie będzie własnego cienia,przez takich jedynie słusznych rodzicow..
Hoteg 2020-06-20 19:25:01
Zawsze mozna zaprosic ta szczudlowata pania ze swiatowych wybiegow. Zaprezentuje swoj ultra -europejski model zycia w rodzinie po ktorym dzieci beda juz wiedziec, ze ich rodzice to tylko czesc alternatywy, ktora maja do dyspozycji. Osobiscie nie zycze tego moim Krajanom i pociechom. Pzdr.
dość 2020-06-20 18:47:15
Ciekawe dlaczego nikt nie chce chronić dzieci przed Ordo Iuris i p. Nowak, opowiadającą bzdury. Krzyczą o prawie rodziców do decydowania o wychowaniu , więc niech się zajmują swoimi, a mnie pozwolą wychować moje.
Tojestoświata? 2020-06-20 18:41:48
Stasek-pełna zgoda. Ta pani to kompromitacjag.
Tojestoświata? 2020-06-20 18:25:00
Serdecznie podziękujemy pani kurator. Czas sie zając inną pracą.
Jak nie kosciol straszy teczową zarazą to w tragicznym krzyku kandydata na prezydenta z kampanią szczucia wyrusza w Polske jego słuzalcza świta. Od oświaty - uchowaj nas przed taką "reprezentantką"...nie jesteśmy idiotami,potrafimy myślec.
Wstyd tylko,ze chcą w tym swoim strachu zaszczepic w ludziach koszmarny podział. Jakby nikt,kto nie myśli jak pis -nie ma prawa istniec...
Opamiętanie przyjdzie?
stasek 2020-06-20 18:19:41
Głęboki intelektualny cytat Pani Kurator Barbary Nowak.
Jestem pod silnym wrażeniem
Cytat
,,Musicie wybrać czy chcecie poświęcić demoralizację dzieci. Całkiem możliwe, że jakichś środków nie dostaniemy, gdzieś nasze dzieci nie pojadą, ale warto pamiętać co jest naszą na szali. Nie jesteśmy tacy biedni. Nikt nie jest w stanie zamknąć przed nami granic"
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  ATRAKCYJNY DOM Z PŁAZÓW W GLICZAROWIE GÓRNYM - tel. 607506428
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ KIEROWCĘ DO RADIO TAXI W ZAKOPANEM. 604504738.
 • PRACA | dam
  Do obsługi recepcji aparthotelu poszukujemy uprzejmej, dyspozycyjnej osoby ze znajomością języka obcego oraz z prawem jazdy kat. B Tel. 885145405 email: biuro@willajarosta.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ z możliwością zakwaterowania. Tel. 182063730 lub 506129438. Szczegółowe informacje na stronie: www.polskietatry.pl
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 182063730 lub 607508752. Szczegółowe informacje na stronie: www.polskietatry.pl
  WWW: www.polskietatry.pl
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANI DOBRY WĘGIEL - TRANSPORT PROSTO Z KOPALNI. Kostka, orzech, miał, eko groszek. 517665368
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE - Tel. 601 793 866, www: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  PRACA DLA BYŁEGO URZĘDNIKA. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ PRAWA ADMINISTRACYJNEGO. WYSOKIE WYNAGRODZENIE, ELASTYCZNE GODZINY PRACY. 697353012
  Tel.: 697353012
 • PRACA | dam
  ZAKOPANE PRACA, PRACA, PRACA -OSOBĘ DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI, WSPÓLNIKA, PRACOWNIKA PROWADZĄCEGO MUZEUM. 698137333
  Tel.: 698137333
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 608806408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  LOKAL DO WYNAJĘCIA, Zakopane centrum, 27 m2 - TEL. 694266522
 • RÓŻNE
  Jestem zainteresowana kupnem starych monet, papierów wartościowych, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • ANTYKI
  Jestem zainteresowana kupnem starych monet, papierów wartościowych, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • RÓŻNE
  Jestem zainteresowana kupnem starych szabli, mieczy, itp. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt: 579904317, email: ogloszenia421@gmail.com
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378 Tel.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  PENSJONAT w Kościelisku - DWA OBIEKTY - Tel. 607 506 428
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098 Tel.
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  VIDEO - TRANSMISJA NA ŻYWO IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH (ŚLUBÓW, KOMUNII, POGRZEBÓW, itp.) - Tel. 605 670 650
 • RÓŻNE
  PRZYJMĘ GRUZ, ZIEMIĘ. 691 434 133. Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-07-14 12:10 Lipcowy przymrozek ścina torfowiska 2020-07-14 11:41 Toprowcy lecą na pomoc 2020-07-14 11:08 Naśmiecić można też siedząc na ławce 2020-07-14 10:53 Dwa nowe przypadki w powiecie tatrzańskim 2020-07-14 10:14 Zakażony kierowca busa 4 2020-07-14 10:08 Tragedia w Długopolu 2020-07-14 09:45 Kayah z ujemnym wynikiem testu 2020-07-14 09:04 Jerzy Stuhr w szpitalu w Krakowie. Weekend spędzał w Nowym Targu 1 2020-07-14 08:00 Tajemniczy upominek z Roztoki 2020-07-13 21:42 Rzeźbiarski plener w sercu uzdrowiska 2020-07-13 21:00 Zaniedbany plac zabaw na Szymonach 7 2020-07-13 20:15 OSP Rdzawka z nowym wozem bojowym 3 2020-07-13 19:30 Tak wygląda mapa Polski ze śmiertelnymi wypadkami. U nas 2 punkty 2020-07-13 18:44 Parkują na zakazie. Ciężko przejechać 8 2020-07-13 18:01 Komisariat rośnie 1 2020-07-13 18:00 Trwa remont mostu w Chochołowie. Tworzą się korki 1 2020-07-13 17:45 Suczka znaleziona w Zakopanem 2020-07-13 17:15 Nowy wóz strażacki nie trafi do Spytkowic 4 2020-07-13 17:00 Plener rzeźbiarski pod Babią Górą 2 2020-07-13 16:30 Zamknięty szlak na Krzyżne 1 2020-07-13 15:44 Na Krupówkach sporo turystów 1 2020-07-13 14:59 Taki orszak powitalny w Dolinie Kościeliskiej 3 2020-07-13 14:40 OSIEM GWIAZDEK 15 2020-07-13 14:10 48-latek podejrzany o znęcanie się nad żoną. Grozi mu do 2 lat więzienia 5 2020-07-13 13:23 W Zakopanem minimalnie wygrał Andrzej Duda 10 2020-07-13 12:44 Ogrodowa prawie gotowa 1 2020-07-13 11:59 Już jutro otwarty dzień wirtualny na nowotarskiej uczelni 2020-07-13 11:59 Na uroczystościach pogrzebowych zaraziły się 23 osoby 9 2020-07-13 11:31 Zazi nagrał nowy teledysk (WIDEO) 2020-07-13 10:49 Zarażony pracownik ośrodka zdrowia w Poroninie 1 2020-07-13 10:39 Siedem nowych zakażeń na Podhalu 1 2020-07-13 10:00 Oko Krupówek 2020-07-13 09:50 W Kościelisku Andrzej Duda dostał 61,74 % głosów. Brakuje wyników z Zakopanego 1 2020-07-13 09:29 Policja z wizytą na obozie - chodzi o bezpieczeństwo 2020-07-13 08:40 W nowotarskim Duda dostał 72,54% głosów. Najwięcej na Orawie, najmniej w Szczawnicy i Nowym Targu 13 2020-07-13 08:34 W Poroninie, Bukowinie i Białym Dunajcu zdecydowanie wygrywa Duda 6 2020-07-13 08:09 PKW podała wyniki prawie ze wszystkich komisji wyborczych. Andrzej Duda prezydentem 8 2020-07-13 08:00 Zakopiański urząd zamyka się na petentów 8 2020-07-12 23:57 Rośnie przewaga Andrzeja Dudy 7 2020-07-12 21:00 Andrzej Duda prezydentem? Znamy wyniki sondaży 29 2020-07-12 20:38 Wybrali wóz strażacki 2020-07-12 20:30 Kino letnie czeka na widzów 3 2020-07-12 19:30 W nocy kolejna dezynfekcja ulic w Zakopanem 4 2020-07-12 18:45 Ludzka proca 1 2020-07-12 18:20 Ponad 50-procentowa frekwencja w Mieście o godz. 17 2020-07-12 18:10 Dobre informacje z sanepidu. Nie ma nowych przypadków 6 2020-07-12 17:59 Z miejsca kolizji - wprost do więzienia 1 2020-07-12 17:30 Prezes rezygnuje - mleczarnia pozostaje z problemami 2020-07-12 17:00 Miasto obiadowa porą 1 2020-07-12 16:45 Wielu turystów głosuje w Sromowcach
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-07-14 11:27 1. I lecimy dalej. Kto następny? 2020-07-14 11:10 2. Lada moment bedzie setka zakazonych w Zakopanem. I to bez udzialu turystow...Ano to z tego Zoya Boya ze o ile ktos jest mlody,zdrowy to nic, ale co maja powiedziec ci z astma, cukrzyca, po zawalach... 2020-07-14 11:09 3. Jest wirus będą zarażeni to chyba normalne. Ale można to ograniczyć tylko że ludziom się nie chce do czasu aż się z tym nie zetkną. Jak to mówią MĄDRY POLAK PO SZKODZIE... 2020-07-14 11:04 4. oby narod mial taką zadowoloną mine za 5 lat jak prezydent na zdjęciu 2020-07-14 11:03 5. Pił wodke na stype covidówke Toroz buleczki ino na śniadanie. No i sie porobilo 2020-07-14 09:53 6. Opowiem Wam jeszcze, jak przyjeżdżają do Was goście. We FlixBusie w większości wypełnionym, pasażerowie wchodzili i siedzieli całą drogę bez maseczek. Kierowca na zwróconą uwagę, że przepisy i regulamin FlixBusa nakazują założenie maseczki, jak np w samolocie w lekceważący sposób odpowiedział, że może niektórym maseczki przeszkadzają. Sam też nie miał założonej maseczki, a przecież podróż FixBusem to nie są kilkuminutowe zakupy w sklepie, czy przejazd komunikacją miejską. To wiele godzin wspólnej podróży w ciasnej przestrzeni. To informacja dla potencjalnych podróżnych, którzy często chorują lub mają rodziców w grupie ryzyka i z nimi mieszkają. Nikt w FlixBusie nie szanuje jego wolności i pozwala dmuchać na niego bez maseczki. To informacja dla właścicieli pensjonatów, którzy też powinni dobierać gości, po sposobie podróżowania i odpowiedzialnego zachowania. Na Podhalu, jak w Lombardii, są rodziny wielopokoleniowe i o dramat nietrudno. 2020-07-14 09:42 7. teraz rozpocznie się kolejna budowa to będą parkować ciężarówki a za rok droga będzie do remontu 2020-07-14 09:30 8. Udar pojawia się znienacka , nie wiesz kiedy cię dopadnie , cholerstwo jasne , zdrówka dla P.Jurka! 2020-07-14 09:25 9. Tak jest codziennie, czasem nie da się przejechać, przejść chodnikiem. Duże samochody TESKO muszą jechać okręną drogą i cofać. Makabra. 2020-07-14 08:56 10. To jeszcze podajcie ile osób umarło w tym czasie z powodu zawałów serca,grypy, raka,z głodu i różnych innych chorób. Zamknięto szpitale, przychodnie i wszystkie gabinety lekarskie poza oczywiście prywatnymi, gdzie specjaliści życzą sobie niebotyczne sumy za poradę lub zabieg. Chorzy w szpitalach umierają w samotności jak jakieś zwierzęta bo rodzina nie ma do nich dostępu. Dobrze,że wybory wygrał przedstawiciel "dojnej zmiany" bo nie bedzie można zwalić winy z całkowitego załamania gospodarki w kraju i regionie na nikogo innego. Tzw.górale przejrzą na oczy gdy skończy się sezon letni a kabza zostanie pusta. Nie dajmy się zwariować.
2020-07-04 14:02 1. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 2. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 3. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 4. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 5. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 6. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 7. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 8. ???????????????????????????????? 2020-06-23 21:18 9. Po co przyjechał nie był nie jest i nie będzie nigdy prawdziwymi prezydentem to marionetka prezesa 2020-06-18 14:33 10. Jeżdżę w góry 2 razy w roku i ciągle mi mało.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Bojcorka

Pożegnania