Reklama

2020-06-28 09:58:17

Kościelisko

Strzelał policjant - młody mężczyzna nie żyje (WIDEO)

O nocnej akcji w Kościelisku pisaliśmy jako pierwsi. Mamy oficjalny komunikat - policja potwierdza, że strzelał jeden z funkcjonariuszy.

Jak podaje mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji, w Kościelisku - Kirach prowadzone były wczoraj około godz. 22. działania przez policjantów z Zakopanego, w związku ze zgłaszanymi tam wcześniej  kradzieżami. 

- Podczas tych działań padł strzał ze strony policjanta w kierunku jednego ze sprawców kradzieży. Niestety mężczyzna został ranny i pomimo udzielenia pierwszej pomocy zmarł. Na miejsce przyjechał prokurator, który prowadzi dalsze czynności. W toku śledztwa Prokuratury wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia - dodaje rzecznik.

Jak podkreśla Sebastian Gleń - na miejsce wezwano pogotowie, ratownicy prowadzili reanimację rannego jednak nie udało się uratować jego życia.

fig

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

1
Tak dziś wygląda miejsce tragedii / Fot. p
2
/ Fot. Maciej Jonek
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Liść klonu 2020-06-29 12:23:30
LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ W KOŃCU! ZAMIAST KRAŚĆ TO TEN MŁODY MÓGŁ ISC DO ROBOTY I UCZCIWIE ZARABIAĆ WTEDY BY MU SIE NIC NIE STAŁO!
hej 2020-06-29 10:59:29
Jest też przykazanie nie kradnij!... nie wspominając już o ogólnie przyjętych normach społecznych, aby żyć zgodnie z przepisami prawa. Niestety na Podhalu istnieje zle pojęta wolność i egoizm... Jest wielu szczególnie młodych, którzy czują się "nietykalni" i myślą, że im wszystko wolno. Do szkoły się chodzić nie chce, na studia i do pracy ani tyle....i jak to ma wyrosnąć na ludzi???. Niektórzy w komentarzach bronią złodziejaszka bo to dobry chłopak był, mało kradł i mało pił!... Przecież to wina policji, mogli siedzieć na komendzie, a nie pilnować porządku!....tak???
Piotr 2020-06-29 09:10:43
Zakładam, że zdecydowana większość komentatorów to chrześcijanie. Zatem w ramach przypomnienia: obowiązuje nas dekalog. Jest tam przykazanie jasno i precyzyjnie określające stosunek naszej religii do odbierania życia bliźnim.
Tylko Pan Policjant i Jego zwierzchnicy wiedzą, czy ten człowiek został zabity z zimna krwią, czy też w wyniku nieszczęśliwego splotu okoliczności. I tylko sumienie Policjanta zostanie obciążone tym dramatem.
Pozostali znawcy procedur i entuzjaści filmów o policjantach i ich wspaniałych wyczynach powinni się zastanowić, czy ich komentarze mają coś wspólnego z doktryną Kościoła Katolickiego.
Zachowujecie się jak prymitywne plemiona: "Oko za oko, ząb za ząb". Tak zwyczajnie wstyd mi za Was.
niegoralen 2020-06-29 02:24:56
https://www.youtube.com/watch?v=fdNvngBGFyU
Officers charged in Rayshard Brooks shooting
Policjanci, którzy zastrzelili obywatela, który się wyrwał w czasie próby aresztowania oraz zabrał policjantowi paralizator i z niego wystrzelił, są w areszcie.
Ten policjant, który zabił ma 11 zarzutów w tym jest podejrzany o morderstwo.
Są też upublicznione nagrania z kamer osobistych policjantów.
niegoralen 2020-06-29 02:08:11
Nie ma czegoś takiego jak policja w USA.
No chyba, że mówimy o FBI.
Policja w każdym powiecie, a nawet miasteczku, podlega różnym przepisom prawa. Każda komenda ma inny regulamin i podlega władzom lokalnym.
Policja lokalna "amerykańska" nie może prowadzić działań na przykład w rezerwacie indiańskim.
Najważniejsza różnica jest taka, że każdy obywatel może się bronić przed przemocą państwa i władz lokalnych i do tego ma prawo do noszenia broni.
Lokalny sędzia wybierany w wyborach powszechnych nie jest stronnikiem policjanta i policjant na rozprawie nie może się pomylić, ani nie pamiętać. Każda wątpliwość jest na korzyść podejrzanego, a na niekorzyść policjanta. Rozprawy są publiczne.
Sędzia ewidentnie sprzedajny i stojący po stronie policji nie zostanie ponownie wybrany.
Policjant nosi kamerę osobistą i nie wystrzeli jak kamera nie działa, bo sędzia mu tego nie daruje.
prawda 2020-06-29 01:10:00
@Czarli Wykałaczka, Szanowny Panie, nie jesteśmy na "Ty", wiec wypraszam to sobie, natomiast Pana komantarz jest niebywale wnoszący do dyskusji nowe rzeczy i rzeczywiście słowami cyt. ("policjanta nic nie zwalnia od myślenia bo instynktownie działa zwierzę") oświeca Pan całą publikę swoim zacnym stwierdzeniem, osobiście zgadzam się z nim tylko w połowie, jeśli Pan ma ochotę to jest Psychologia ewolucyjna - to taka książka ale też ma dużo liter, wieć może mieć Pan problem z przeczytaniem tych "wypociń", więc może warto poprosic kogoś starszego o poczytanie pod wieczór do snu kiedy sie Pan uspokoi. Zapewniam że warto, są tam rozwinięte rózne zagadnienia odnośnie "instynktownych" zachowań w ludziach. Natomiast chciałem sprostować, iż człowiek należy do zwierząt(ssaków) i to jest wiedza elementarna której widocznie Panu brakuje. Proszę lepiej następnym razem sprawdzić czy posiada Pan aktualne informacje a co do osądów to są od tego odpowiednie organy ścigania i może lepiej niech im Pan to zostawi... Jednocześnie zaznaczam ze przeczytałem kolejny raz komentarz szanownej Pani @Matka Polka, i nie potrafiłem odnaleźć w nim wartościowych sformułowań. Co do moich wypocin, no cóż... zaznaczam że nie jestem żadnym ekspertem natomiast widocznie nie dla Pana merytoryczna dyskusja, i być może pierwszy raz od czasu szkoły zobaczył Pan tyle liter razem w jednej wypowiedzi.

Tym razem już bez pozdrowień, oraz mam nadzieje ze pomogłem uzupełnić braki
robo 2020-06-29 00:13:37
Wyrok smierci za kilka litrów paliwa
Bandy ta w mundurze jutro zastrzeli któregoś z was mundrale .
Patol 2020-06-28 22:30:00
Może wkomcu ktoś się przyjrzy konkretnie patologii która od kilku lat się szerzy w tej jednostce-tam oczywiscie bywają "kontrole" z kwp ale po wcześniejszym "cynku"-niby przesłuchują policjantów niby zbierają informacje ale na ich podstawie potem każda taka sprawę obrajaca o 180 i uciszaj, umarzają-najwyzej ktoś idzie nagle na emeryturę...pfff... żenada...pytanie zasadnicze gdzie byli przełożeni? Jaki nadzór tym razem mieli na tymi czynnościami? Zawsze obrywa policjant bo jest za słaby i cienki żeby się bronic-przelozeni teraz siedzą w pokojach i debatują jak uje.....c chłop i cała sprawę tak żeby im się nie oberwało...ta sprawa musi się zająć instytucja z poza zakopca i spoza garnizonu malopolskiego-inaczej wiadomo że będzie jeden wielki WAŁ
franek 2020-06-28 22:05:07
Z tej sytuacji nauka płynie m. in. - polecenia policjanta najlepiej po prostu wykonać, bo życie masz jedno, a tylko na filmach amerykańskich policjant z broni krótkiej z 20 czy 40 metrów trafia tam gdzie chce.

Tłumaczyć się będziesz potem, kradłeś, nie kradłeś itp.
Życie masz jedno. Pamiętaj o tym.
Czarli Wykałaczka 2020-06-28 21:52:11
No to policjant zrobił rodzinie wakacje. Powinien siedzieć w pudle do czasu zakończenia śledztwa. Poza tym @stasek, policjanta nic nie zwalnia od myślenia bo instynktownie działa zwierzę. Oby nie skończyło się jak pisze @w realu. @prawda, wypowiedź @Matka Polka ma sens w przeciwieństwie do twoich wypocin.
stasek 2020-06-28 21:27:39
Do nick niegoralen
Cytat
,,Czy podejrzany mógł mieć pewność, że to policja, a nie konkurencyjny gang?"
Tym mnie wbiłeś w glebę.
niegoralen 2020-06-28 21:17:32
Wystarczy pokazać film z osobistej kamery funkcjonariusza i będziemy wiedzieć dużo więcej.

Czy zabity miał broń?
Czy podejrzany o kradzież, był sam?
Czy podejrzany atakował policjanta?
Czy policjant był sam?
Czy policjant był pod wpływem?
Czy policjant ma historię agresywnych zachowań ?
Ile razy strzelał policjant?
Czy były strzały ostrzegawcze w tym strzały w kończyny?
Czy policjant był umundurowany i w oznakowanym radiowozie?
Czy podejrzany mógł mieć pewność, że to policja, a nie konkurencyjny gang?
Czy policjant wygląda, zachowuje się, mówi jak policjant, czy jak dresiarz?
Czy podejrzany się bronił, uciekał?
Jakiej broni użył policjant?
Czy była to broń regulaminowa?
Podejrzany do momentu wydania wyroku jest niewinny.
Policjant jest winny zabicia człowieka, bo człowiek nie żyje.
Jaka była wartość szkody, żeby można było użyć broni?
Skąd policjant wiedział, że to jest sprawca?
Nikt nie musi pracować w policji. Do policji nie biorą z poboru, mam nadzieję.
w realu 2020-06-28 20:07:14
Człowiek nie żyje bo... bo i nikt nie odpowie, bo........bo to jest "mała regionalna ojczyzna".
patol 2020-06-28 19:58:41
Nawet rzecznik zakopiański ma zakaz kontaktowania się. Z mediami-boja się że się będzie jąkał jak po pompkach ostatnio i powie coś czego później nie da się odkręcić... On jest za słaby żeby ubrać to zdarzenie pięknie w słowa jedynie wojewódzki rzecznik oświadczenie wydał (okrojone)
Oskar 2020-06-28 18:54:09
Przy dzisiejsxej władzy policja ma takie ,,plecy , że strzelają do ludzi jak kiedyś do kaczek.a porównywanie polski do policji USA jak tam wszyscy mają broń to trzeba być gimbusem i nie znać życia przepis trzymania rąk na kierownicy chore .myślę że po wyborach będziemy mieć normalny kraj
@do: prawda 2020-06-28 17:34:36
Do złodzieja paliwa nie strzela się ot tak, jeśli nie miał broni. Policjant musi się upewnić. Zapoznaj się z przypadkami użycia broni.
obserwator 2020-06-28 16:56:48
Nie róbmy z siebie idiotów.
Policja sobie pojechała sobie do lasu pospacerować w nocy.
Niewinny człowiek zbieral sobie grzyby.
A Policjant dla hecy zaczął strzelac.
U niektórych komentujących intelekt goni rozum.
Wiecej nie napiszę z szacunku dla smierci.
Dojdziemy za chwilę to tej paranoi co w USA,.
Policjant zgodnie z prawem zatrzymał bandytę a tu rozruchy , grabieże w sklepach.
Niektórzy paranoicy klekają przed bandyterką na kolano,
le niestety poprawność polityczna gubi logikę myślenia.
patol 2020-06-28 16:38:38
Jest szansa że w końcu wylecą te komedjanci-chyba że jak zwykle wkopia głęboko zwykłego policjanta...hmmm te pijusy są niedoruszenie-mwdialnie sprawa ucichnie bo wybory są na pierwszym miejscu a komedjancik wyjdą jak zwykle bez szfanku
Alicja 2020-06-28 16:37:00
Jak na zamówienie. Polecam Państwo w państwie dzisiaj o 19:30 na Polsacie.
qaz 2020-06-28 16:15:16
@olej opałowy - to 20 to można ? Daj znać gdzie wózek trzymasz, bo mi się paliwo kończy...
sami 2020-06-28 16:04:16
@prawda jest taka, że wskaźniki poszły w górę zakopiańskiej policji. I to w dniu wyborów na prezydenta RP. Reszta to ble ble.
prawda 2020-06-28 15:32:32
@art. 231 kk Szanowny Panie czy jest mi Pan w stanie wytłumaczyć skąd policjant miałby się domyślić czy złodziej ma bądź nie ma broni? Nie mamy dokładnych informacji odnośnie zaistniałej sytuacji więc takie komentarze można sobie pisać.... Prawda jest taka że pan złodziej już na etapie planowania swojego uczynku powinien liczyć się z konsekwencjami swoich decyzji, szukanie winy we wszystkich innych osobach tylko nie w złodzieju jest śmieszne... Pan policjant jest uczony i takie jest prawo czy komuś się podoba czy nie, że najpierw jest strzał ostrzegawczy natomiast jeśli "owy" kryminalista nie poddał się i wybrał ucieczkę bo być może się uda to pan złodziej sam wydaje poniekąd wyrok na siebie i nie ma tu innego uzasadnienia na niestosowanie się do poleceń policji, takie jest prawo.
@Zakopane to już sąd będzie rozstrzygał Pan już nie musi rozkminiać czy był bądź nie był ostrzeżony, natomiast proszę mi wskazać ostatni przypadek kiedy Zakopiańska policja użyła broni. Z tego co ja widzę to raczej była ostateczność a i nasi policjanci nie strzelają sobie tak "dla beki" czy uznania. Ostatni przypadek na Krupówkach gdzie były jakieś małe zamieszki i wyłamywane drzwi od auta a policja przejeżdża obok nic nie robiąc, patrząc przez ten i innych wydarzeń pryzmat, ośmielę się stwierdzić ze piszesz Pan historie wyssane z palca, albo czegoś innego... Złodzieja nic nie broni w tym momencie, być może gdyby się poddał policji wszystko wyglądało by inaczej natomiast tak jak wyżej wspomniałem, nie ma na kradzież usprawiedliwienia. Rozumiem że gdyby Panu ktoś przyszedł do domu i ukradł a policja w tego następstwie postrzeliła kryminalistę prowadząc finalnie do zgonu pan zrobiłby mu RKO i zgrywałby drugą Matkę Teresę z Kalkuty, równocześnie oddając cały majątek rodzinie złodzieja... bo biedny. Z drugiej strony patrząc idąc pana tokiem myślenia gdyby Jakiś pan szkodnik-złodziej ukradł panu dobro, zdążył uciec przed policja i niestety stracone zostałoby to bezpowrotnie to i tak policja byłaby złą bo hurr durr nie umiejo złapać.

- cyt.(" niewinnie ktos zginal") - czy Pan jest normalny? Rozumiem że Pan nie ma problemu z kradzieżą mienia osobistego? Oraz z racji jak Pan broni złodzieja i atakuje policje śmiem przypuszczać iż jest pan z złodziejem spokrewniony lub spowinowacony.

- cyt. ("A kradzieze to bedzie tylko ich usprawiedliwienie") - to zdanie jawnie atakuje funkcjonariuszy i jakoby chodzili sobie po Krupówkach i strzelali na lewo i prawo na kogo wypadnie na tego bęc. Niech pan wyjdzie z piwnicy. Oficjalnie policja dostała zgłoszenie dotyczę kradzieży, Skoro zginęła realna osoba-złodziej to raczej Pan/Pani który/a zawiadamiał Policję nie miała przywiedzenia ani halucynacji. Jeszcze raz przypomnę, nie zostały udostępnione na ten moment żadne dokładne detale odnośnie wczorajszej sytuacji a bez tego ani rusz dalej. A skoro tak bardzo przeszkadza Panu iż policja słabo funkcjonuje są luki bądź złe zarządzanie, nic nie stoi na przeszkodzie by Pan poszedł do akademii policyjnej i sam nim został a przy dobrych wiatrach być może komendantem naszej policji, myślę że takich bohaterów potrzebujemy i szczerzę liczę na Pana kandydaturę na policjanta w następstwie na komendanta. Oby Pan zrobił z nimi porządek w takim razie!

@Matka Polka Szanowna Pani, Pani post nie ma sensu, Pozdrawiam

Zaczekajmy na wiecej danych.
olej opałowy 2020-06-28 15:29:05
@ss . Nie pisz bzdur. Musisz to się załatwić w kiblu. Przecież nie przyjechał czołgiem żeby przetankować 400 litrów.
ss 2020-06-28 15:11:02
widać że już każdy tu ostateczne wnioski wyciągnął na podstawie tych strzępków informacji, ale wydaje mi się że chyba nie strzelałby jak nie musiał, nie wierze że strzela bo mu się nie chce biegać, raczej jak jest ciemno reakcje mogą być wygórowane z czym złodziej musiał się liczyć
Regi 2020-06-28 14:48:05
Tu zabili złodziej a w nowym targu w Pzd 23 złodzieji na wolności .ech dzisiejsza wladza
Miki 2020-06-28 13:12:34
Pluto, może chciał pożyczyć paliwo bo mu brakło. Inni pożyczają auta i żyją. Tylko, że do tych innych policjanci boją się strzelać bo też mogą mieć broń.
Miejscowy M 2020-06-28 13:10:12
Każdy kto kradnie tak powinien skończyć, ludzie ciężko pracują a taki złodziej wpada i zabiera gotowe... Przykład dla reszty złodziei że się nie rusza co nie twoje
POpaprańcyPrecz 2020-06-28 13:08:55
Brawo. Za kradzież paliwa z baku kula w łeb. A tym którzy przechodzą na czerwonym świetle powinno się kontaktować majątek i wysyłać do obozów pracy.
Back4more 2020-06-28 13:01:57
Dunajcon ...zobaczymy czy będziesz taki cfaniak jak zgwałcą Ci żonę albo córkę, ukradną auto lub oszczędności całego życia i nikt nie będzie nawet w stanie namierzyć sprawców....?! ...nikt nie mówi o zabijaniu za kradzież...ale jak ktoś żyje z włamywania się do domów i krzywdzi przy tym ludzi by nie zostawiać świadków...to powinien liczyć się z konsekwencjami...i co że gwałciciel dostanie rok czy dwa jak po wyjściu będzie dalej robił to samo tylko jego ofiara będzie miała skazę psychiczną do końca życia, a nie on....
Do 231 2020-06-28 12:49:19
Miało być ... tylko do przestępcy z bronią.
pluto 2020-06-28 12:35:32
A niech sie okaże, że zginął przez pomyłkę.
qaz 2020-06-28 12:16:21
Matka Polka- to nie mógłby własnej matki okradać ? :):):)
tatry2019 2020-06-28 12:12:58
zero tolerancji dla złodziei i oszustów, nawet jeśli zabierają PONOM ...
Dunajcon 2020-06-28 12:01:59
Komentarze to dramat. Po co w takim razie stworzono kodeks karny, skoro za kradzież należy karać śmiercią? W takim razie za wyprzedzanie na pasach albo przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym powinna być kara śmierci z torturami, gdyż co roku tacy delikwenci przyczyniają się do śmierci masy niewinnych osób.
Cepruś 2020-06-28 11:57:06
"Zakopane" - złodziej też człowiek.... Oczywiście, zgadza się, ty jesteś człowiekiem, ja jestem. Czy to uprawnia do okradania innych bezkarnie? Poza tym skąd wiesz jak było, czy to policjant nie został zaatakowany, może życie kogoś innego było w zagrożeniu. Szczegółów na razie nie znamy. A gdyby to ciebie okradł chwilę wcześniej, samochód, motor, a może wszystkie oszczędności jakie miałeś w domu... Jeżeli policjant strzelił mu w plecy, to oczywiście powinien odpowiedzieć w pełnym zakresie jak za umyślne morderstwo. Tak czy inaczej swoje też teraz przeżywa
obywatel 2020-06-28 11:54:21
I oto przykład potwierdzający, że złodziej ceni cudzy majątek wyżej niż własne życie. Całe zajście to efekt decyzji podjętej przez złodzieja, nie policjanta. Mam nadzieję, że w pracy dostanie pochwałę od przełożonego. Zmienia się, powoli, ale zmienia się, na lepsze.
Zakopane 2020-06-28 11:45:44
Turysta pleciesz glupoty widac ze malo do czynienia miales z policjom ... znajac ich mogl nawet nie byc ostrzezony !!! Tak niestety pracuja policjanci ... amatorsko, a Ty ich pewnie z serial kojarzysz to masz inny obraz rzeczywistosci... bredzisz, jak trafia wkoncu na Ciebie zmienisz zdanie ????????
art. 231 kk 2020-06-28 11:41:57
Jak złodziej nie posiadał broni, którą miałby zaatakować policjanta, to ten strzelający policjant przekroczył swoje uprawnienia i pójdzie siedzieć....proste jak drut.
Matka Polka 2020-06-28 11:40:01
@Turysta. Masz rację w tym grajdołku nikt z niczego się nie tłumaczy i nie ponosi odpowiedzialności. Nawet księża nie odpowiadają za gwałty na nieletnich. Tak trzymać jak w Rosji carskiej gdy modlili sie za cara. Ciekawe jak byście reagowali, gdy za przysłowiowy litr paliwa zastrzelili by wam wnuka. Matka by powiedziała "zbój ale mój", więc nie broń policjantów jak stetraczały Dziewulski. Czy w tym państwie po 89 podał sie ktoś z polityków do dymisji za kradzież?
stasek 2020-06-28 11:25:07
Szkoda czlowieka .
Ale
Tak powinna dzialać Policja, .
Idziesz na złodziejstwo, bandyterkę, uciekasz samochodem licz się że Policjant ma prawo cie odstrzelic.
Tylko żeby ktoś nie wpadl na pomysł żeby tego Pana Policjanta go ścigać i stawiac mu zarzutów karnych.
Patrzmy i śledźmy co dalej w tej sprawie.
Już na tym forum odzywają się obrońcy bandytów.
Jak pozwolimy żeby Policja bała się użyć broni to bandyterka nas zastraszy i zawsze znajdzie obrońców.
Onpol 2020-06-28 11:21:05
Bedzie to przestroga dla innych mlodych czy starszych przestepcow !!!! Jestem za jezeli chodzi o uzycie broni przez policjantow w takich przypadkach czy jest na sluzbie czy nie . Przestepcy teraz beda sie bac. Ostatni przypadek dwa tygodnie temu pewna grupa okolo 100 osobowa na Krupowka zachowujaca sie glosno po podjechaniu Radiowozu obrzucila pojazd butelkami !!!! Wiec sami ocencie to zdarzenie.
Gogo 2020-06-28 11:16:10
Wielka trauma dla policjanta.Szczerze współczuję.Nie słyszałem też żeby policjant strzelal bez ostrzezenia.Kto nie slucha poleceń i łamie prawo musi się liczyć z interwencja.
Qwerty 2020-06-28 11:15:39
Do zakopane. Idz sie lecz na refluks bo na glowe z pozno.
Jak ci beda dom pladrowali to policji nie wzywaj
Turysta 2020-06-28 11:08:12
Do "Zakopane" - Z czego to niby policja ma się tłumaczyć ?. Tak funkcjonuje na całym świecie tylko w naszym grajdołku ma być inaczej ?. Złodziej na pewno był ostrzegany komendami do zatrzymania się, nie zrobił tego więc sam zawinił i to TYLKO jego wina. Tak policja ma działać.
gnyp 2020-06-28 11:05:05
...policjant powinien medal dostać i premie,bo sam nadstawia głowę. A złodziejowi nikt nie kazał kraść. I tyle w temacie!
se myśle 2020-06-28 11:02:05
Domniemywam, że w kraju katolickim episkopat nie zezwolił policjantom na strzały ostrzegawcze w niebo. Szczerze mówiąc Panie Jarosławie, to zaczynam cenić tych, co stali tam gdzie ZOMO.
Zakopane 2020-06-28 10:53:13
Policja robi co Chce, bez ostrzezenia psikaja gazem po oczach I uchodzi im plazem... To czemu by mieli sobie nie postrzelac , wredna legalna Banda a strzelajacy policjant to pewnie posterunkowy .... zlodziej tez czlowiek !!! Ciekawe jakie zostana wyciagniete konsekwencje... pewnie żadne znowu policjant sie wymiga od odpowiedzialnosci !!! Porazka !!! Znajac nasza ,,zakopianska" policje I nadgorliwych ,,strozy" niewinnie ktos zginal !! A kradzieze to bedzie tylko ich usprawiedliwienie ... kto I kiedy z nimi zrobi porzadek ???
Gogo 2020-06-28 10:50:15
Każdy młody czy stary łamiący prawo musi zdawać sobie sprawę, że policja ma broń i może jej uzyc.
korespondent 2020-06-28 10:47:31
Takie faux pas w dniu wyborów. Co na to doktor od wszystkich policjantów. Ciarka będzie gęgał.
hej 2020-06-28 10:45:30
Jak się chodzi nocami po ciemnych zaułkach to raczej nie na spacer i trzeba się liczyć z konsekwencjami!. Nienawidzę złodziei i wszystkich. którzy nie szanują innych i ich mienia...Niestety młodzi których rodzice nie potrafili wychować myślą, że są bezkarni i mogą robić wszystko co im się podoba i takie są efekty...Pracować się nie chce, to lepiej ukraść temu co uczciwie zarobił?...
Do swoja 2020-06-28 10:32:45
Przestaniesz kraść to będziesz mogła się spokojnie szwedać po wsi, no chyba że spotkasz jakiegoś złodzieja który wymże ci pamięć. W kwestii samego zdarzenia to trzeba stwierdzić że tragedia dla każdej ze stron. Wbrew temu co pisze Swoja to chyba nikt nie strzela do drugiej osoby z myślą jej zabicia
Seb 2020-06-28 10:30:18
Każdy złodziej idąc kraść powinien mieć świadomość, że policjant lub ofiara ma prawo się bronić i że kradnąc może zginąć
stara drewutnia 2020-06-28 10:28:03
Jeszcze macie szanse przedstawić swoje racje przy urnie wyborczej.
Swoja 2020-06-28 10:19:03
Masakra Państwo policyjne coraz częściej coś strzelają niedługo nie będziemy wychodzić żeby czasem kulki w łeb nie dostac???? oczywiście nie popieram panów którzy kradli ????
2020-07-07 08:00 Sezon na teatr 2020-07-07 07:00 Gdy szwankuje układ hamulcowy 2020-07-06 21:25 Chorzy i w podeszłym wieku u Ludźmierskiej Matuli 4 2020-07-06 20:26 Dwie tęcze nad Zakopanem (WIDEO, ZDJĘCIA) 6 2020-07-06 19:48 Czy każde ognisko musi się tak kończyć? 2 2020-07-06 18:59 Uważajcie na pamiątki kupowane w Zakopanem 10 2020-07-06 18:28 Kilkanaście minut i niebo nad Zakopanem zasnuły czarne chmury 1 2020-07-06 18:06 Na Olczy z jadącego auta ktoś rzucił butelkę. Trafiła w drugi samochód 4 2020-07-06 17:24 Na Krupówkach mniej turystów niż w weekend 1 2020-07-06 16:40 Zarząd Dróg Wojewódzkich wyjaśnia. Rondo w Krościenku nie jest jeszcze gotowe 4 2020-07-06 15:59 Łania zagląda do ogrodu 2020-07-06 15:01 Agresor obwieszony narkotykami 2020-07-06 14:28 Gmina z dziurawymi drogami 4 2020-07-06 14:09 Oddaj krew na Krupówkach 2020-07-06 13:40 Kaczki nad Czarnym Stawem obrodziły 2020-07-06 13:29 Otwarty Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Miasta Zakopane 2020-07-06 12:55 Obywatel Maroka zatrzymany w Chyżnem. Trafił do ośrodka dla cudzoziemców 1 2020-07-06 12:26 Szesnaste zakażenie w powiecie nowotarskim. Młody mężczyzna w szpitalu 3 2020-07-06 11:59 Dziś jeszcze bardzo ciepły dzień. We wtorek 10 stopni mniej 2020-07-06 11:19 Szesnasty przypadek koronawirusa w powiecie nowotarskim 1 2020-07-06 10:40 Droga nad Morskie Oko zamknięta 4 2020-07-06 10:00 Niedźwiedzie opowieści 2020-07-06 09:47 Motocykl kontra koparka 6 2020-07-06 09:00 Pandemiczna ciuchcia 1 2020-07-06 08:00 Obwodnice, tunele i objazdy ... w Pieninach 5 2020-07-05 23:32 Śmierć rowerzysty 4 2020-07-05 21:30 Ostatnie godziny Restaurant Week 2020-07-05 21:08 Uwaga: korki na zakopiance 2020-07-05 20:45 Zaprojektuj misia przytulaka 2020-07-05 20:21 Nie kochać w taką noc, to grzech 2020-07-05 20:00 Obserwacje przyrodnicze 2020-07-05 19:49 Zakopiańczycy z pomocą dla powodzian w Jaworniku Polskim (WIDEO) 2020-07-05 19:32 Droga przez... kasy (WIDEO) 17 2020-07-05 19:15 Dziwy natury, dziwy wyobraźni 2020-07-05 19:00 Burmistrz otwiera dworzec - kogo (nie) zaprosi? 1 2020-07-05 18:45 Młodzi zachęcają do krwiodawstwa 2020-07-05 18:00 Kuba spod Mont Blanc 2020-07-05 17:15 Drugie życie śmieci 2020-07-05 16:57 Bubel na okrągło (WIDEO) 15 2020-07-05 16:38 Kolejne zakażenie koronawirusem na Podhalu 2020-07-05 16:30 Zajęcia z farbiarstwa 2020-07-05 15:45 Nowa wystawa w nowotarskich „Jatkach” 2020-07-05 15:44 W Niedzicy też tłumnie 2020-07-05 15:00 Poetycko i sielsko 1 2020-07-05 14:45 Wywrotne kajakarstwo 2020-07-05 14:23 Wypadek na Patelniach 7 2020-07-05 14:15 Sezon turystyczny widać, słychać i czuć 3 2020-07-05 13:49 Upał, wiele kilometrów w nogach i upragiona meta 2020-07-05 13:36 Tłumnie w Pieninach 6 2020-07-05 13:00 Podwójna opłata za wejście na Gubałówkę 22
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-07-07 08:18 1. @fan TVP. Jak byś chwycił wolną chwilę od krakania "pis jest zły bo jest zły", to poczytaj co na temat modlitwy ma do powiedzenia nasz ( nie wiem czy Wasz też) wieszcz - A. Mickiewicz, w balladzie "Powrót taty". 2020-07-07 08:09 2. @góral DUDA tam gazdował z białczanami A Zamoysky i Balzer to wymysł Trzaskowskiego. Pewnie już niedługo pojawią się nowe książki do historii i choć co ciekawego jeszcze tam wymyślą buahahahahaha 2020-07-07 07:54 3. Ludzie starzy i chorzy ,większość bez maseczek stoją w ścisku do księdza, chyba szybko chcą się zobaczyć z PANEM. Może słuchali wypowiedzi premiera że pandemia się kończy. 2020-07-07 06:35 4. Strach wypowiadać slowo tęcza. Trzeba wyrugowac to słowo z ksiązek. W Polsce mie ma takiego zjawiska fizycznego. Ten fragment powinien byc zakazany ,,Tęcza ? zjawisko optyczne i meteorologiczne, występujące w postaci charakterystycznego wielobarwnego łuku powstającego w wyniku rozszczepienia światła widzialnego, zwykle promieniowania słonecznego, załamującego się i odbijającego wewnątrz licznych kropli wody? 2020-07-07 06:27 5. Czy ONR z PISczurą na czele jechał juz z odsieczą zwalczać tęczową zarazę...:) 2020-07-07 06:14 6. Szarotka, a jesteś pewna ze ro nie lokalne bydło? Nie wiesz to nie oczerniaj nikogo. 2020-07-07 04:51 7. @sp, swoisty, odosobniony pogląd na funkcjonowanie społeczeństwa, funkcjonowanie Naszego świata. Co byś Waść tutaj wyskrobał, gdyby taki nikczemnik uczynił krzywdę Twoim najbliższym, bo rozumiem, że Ty sam to byś sobie z niejednym w pojedynkę rozprawił. Odnoszę wrażenie, że piszę do gościa typu "kozak w necie, p**** w świecie". 2020-07-07 03:54 8. Donosiciel prawilny najpierw odkręcił korki później robił foto 2020-07-07 02:17 9. Bardzo dobrze. 2020-07-07 02:14 10. Przepiękne tęcze :)
2020-07-04 14:02 1. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 2. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 3. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 4. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 5. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 6. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 7. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 8. ???????????????????????????????? 2020-06-23 21:18 9. Po co przyjechał nie był nie jest i nie będzie nigdy prawdziwymi prezydentem to marionetka prezesa 2020-06-18 14:33 10. Jeżdżę w góry 2 razy w roku i ciągle mi mało.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

Dołącz do nas - facebook