Reklama

2020-07-18 17:55:02

Podhale

Idzie przez Polskę z krzyżem na ramieniu. Dziś dotarł na Podhale

Michała Ulewińskiego spotkaliśmy dziś w Szaflarach.

27-latek przemierza Polskę na piechotę z krzyżem. W poniedziałek ma wejść na Giewont. 


– Na ten krzyż położyłem wszystkie grzechy narodu polskiego i złączyłem je z ofiarą na krzyżu naszego Pana Jezusa Chrystusa, ofiarując to wszystko kochanemu Ojcu – mówi o swojej pielgrzymce Michał Ulewiński na kanale na YouTube „Państwo Boże”.

Dodaje, że pieczęć Boga z Ewangelii utożsamił z krzyżem. - Pomyślałem, Jezu jak to dobrze by było jakbyś cały nasz kraj opieczętował, żeby nam się nic nie stało. Żebyśmy byli bezpieczni jak przyjdzie kara za wszystkie  grzechy. Nie wiem, w jakiej postaci, ale przyjdzie na pewno. Żebyśmy my jako naród przetrwali.

Jego drogę można śledzić tu: https://www.facebook.com/Pa%C5%84stwo-Bo%C5%BCe-115626409872680/

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
zenzz 2020-07-20 16:58:11
@Matka, właśnie za takie poglądy nie wierzę katolikom w ich wzniosłe słowa o wierze.
Czy ty się czytasz?
Czy ty rozumiesz co piszesz?
Nie wiesz?
Zrobiłaś dokładnie to samo, co zarzucasz p. Knapczyk z fb.
Tylko że ty zrobiłaś to z Bogiem na ustach.
Czujesz różnicę?
99np 2020-07-19 23:06:49
SWIADECTWO PRAWDZIWEJ WIARY !!!!!!!!! NIECH CI PAN BÓG BŁOGOSŁAWI !!!!!!!! I NAM WSZYSTKIM !!!!!
qaz 2020-07-19 15:23:24
@Jaś Fasola - odpowiem tym czego dawniej nie rozumiałem, a co dziś doskonale rozumiem: "wierzę w Boga, nie w księży".
franek 2020-07-19 11:41:16
@ Jaś Fasola & Obserwator

Nie od dziś wiadomo że Kurski wyznaje zasadę "na bezczelnego". Co innego mówi, co innego robi, byle do celu.
Pewnie "co łaska" w tym przypadku było solidne. A może akurat przypadkiem jakieś "rządowe wsparcie" dla kościoła poszło, w PiSie utworzyli tyle różnych dziwnych funduszy do dyspozycji, że grzechem byłoby nie skorzystać :D Poza tym przecież "cel uświęca środki". Celem było wygranie wyborów, co się przy wydatnej pomocy TVPiS udało, więc można Jacusia wynagrodzić za trud.
Jak widać unieważnić można każde małżeństwo. Kwestia kasy. Od 1000 lat w Watykanie to jedno pozostaje niezmienne.
Matka 2020-07-19 11:31:20
Nie mam fb dlatego pani Knapczyk powiem coś tutaj. Szanownej pani amator - psycholog. Co za przenikliwość. Rzuciła oczkiem z samochodu w drodze do NT i diagnoza gotowa. Jak pani żal tej sławy i rozgłosu to brać krzyż i w drogę. A nie czepiać się młodego człowieka za jego publiczne, piękne, pełne pokory i nadziei wyznanie wiary. Bo kto się Jezusa nie zaprze przed ludźmi, tego Jezus nie zaprze się przed Ojcem
Matka 2020-07-19 11:09:47
Jestem dumna, że wśród młodych Polaków znalazł się taki wspaniały, pokorny, pełen wiary i miłości bliźniego. Niech cię Bóg prowadzi, niech twoja pielgrzymka przyniesie owoce dla nas wszystkich. Przepiękna motywacja, za którą Ci dziękuję. Nie jesteś ani śmieszny, ani smutny , ani zacofany ani szukający sławy. Jesteś prawdziwym chrzescijaninem, któremu wiara dodaje skrzydeł. Niech Dobry Bóg rozpromieni swe Oblicze nad naszą Ojczyzną dzięki twojej modlitwie.
gosc69js 2020-07-19 10:58:52
Dajcie spokój chłopakowi. Robi to co uważa za słuszne. Nikomu nie szkodzi, nikomu nie przeszkadza.
cukierek albo psikus 2020-07-19 10:46:10
Młody człowieku ze zdjęcia, zamień ten Krzyż na każdy inny symbol. Może być, czerwona gwiazdy lub Che, tą firmę zżera rak już od dawna. Nastała w Polsce moda chyba na rozwody kościelne, bo jak widać znani nie mają problemu i od ręki można brać drugi ślub kościelny. Skoro są tacy jak się nazywają katolicy to co z pierwszą przysięgą na ślubie kościelnym, nic jaka wiara na pokaz taki ślub kościelny. Jak patrzę na tych katolików, czy jak ich zwać chrześcijan to można wywalić się ze śmiechu z ich postępowania i troski o dalszą wiarę i chowanie się w wierze katolickiej a czy później kolejny ślub kościelny. Miały być zaostrzenia przy zawieraniu związków kościelnych specjalne szkolenia egzaminy a tu masz babo placek to tylko dotyczy najniższej kasty w kościele katolickim a bogatym za kasę da się zrobić wszystko i obserwuję dostojników kościelnych to chyba nie ma wredniejszych ludzi niż oni sami i zachłannych na kasę. Widać, że piekło nie dla wszystkich jest przeznaczone. Nic dodać nic ująć Kościół Wojtyłowski z czasów krakowskich.
Jakieś dziwne mam skojarzenia z Kościołęm Anglikańskim i Henrykiem VIII. Szkoda, że TV rządowa i jej wnuczek Polsat nic na ten temat.
obserwator 2020-07-19 10:26:04
Ja nigdy nie wypowiadam się w sprawach wiary, nie oceniam.
Jest to sprawa każdego człowieka
Ten Pan idzie w pokorze , nie narzuca sie nikomu, ma taka potrzebę. Jest to duzy wysiłek. Szacunek dla niego.
Mnie natomiast zbulwersowal fakt Pana Kurskiego który w blysku fleszy bierze ślub kościlny.
Obydwoje małzonkowie sa po wieloletnich małzeństwach kościelnych, maja dzieci z pierwszych małżeństw.
Obydwoje uzyskują łatwo rozwody kościelne.
Przeczy to mojej logice pojmowania świata.
Obywatel R 2020-07-19 10:18:41
Młody człowieku, z tym Krzyżem powinieneś był być na tym ślubie o ktorym pisze Jaś Fasola. Ale zapewne trafiłbyś do tego samego szpitala co tych 7 Jezusów ze ŚDM w Krakowie a tak możesz iść sobie spokojnie. Ewentualnie na piwo.
Mieszkaniec 2020-07-19 09:14:34
Ale was kłuje ten widok krzyża. Ten chlopak ma wiecej pokory I wiary w sobie jak wy wszyscy na podhalu. Pelny szacunek. To nie jest smutny widok. Smutne jest to że tyle jadu w was wszystkich i tak malo wiary.
Jaś Fasola 2020-07-19 09:05:50
@qaz. Tudno powiedzieć w jakim kierunku idziemy, ponieważ Francuzi walczą o swój byt na ulicy a nie mnifestują przynależność do wiary. Na liście płac mają te same składniki co my za komuny. Na odpowiedz, że myśmy to mieli i nie mamy, zadają pytanie po coś cie strajkowali tyle razy?.
Wracając do sprawy tego człowieka ze zdjęcia. Czy aby nie reprezentuje tą wiarę, której władze kościelne popełniły deprawację świątyni specjalnej rangi. Zgoda na drugi ''ślub'' młodego z trójką dzieci i młodej z dwójką dzieci to prosta droga do kościoła irlandzkiego - pustych świątyń. Poprzednie małżeństwa unieważniono chyba z powodu - matrymonium non consumatum - a dzieci przynosił bocian. :)To jest żałosne. Nawet Pana Boga, uważają za swojego. A tak nie jest! Nie chcę osądzać, ale jak tak można! Kłamać i pchać się przed ołtarz i to w Łagiewnikach!
Korsarz 2020-07-19 08:40:35
Każdy ma swoją drogę jeśli ten chłopak ma intencje szczere i ma powołanie do tego co czyni to go rozumie .A ci co biegają z tęczowymi flagami przebraniu w płeć przeciwną to wara mu od niego bo wypsujecie chore zeczy
qaz 2020-07-18 21:58:56
@ibis - jak widać idziemy w kierunku Francji. Z krzyżem i półksiężycem - nie.
ibis 2020-07-18 21:30:36
@qaz. Czy z tęczową flagą też można spokojnie przejść albo czerwonym półksiężycem. Przecież to wolny kraj. Albo z flagą UE.
franek 2020-07-18 21:02:01
Ło jezusicku, za cały naród? No to on i za mnie idzie :D
W sumie czemu nie, skoro lubi.
Ja jednak wolę chodzić z plecakiem. Po Tatrach. Ot tak, dla przyjemności. Bez dorabiania do tego jakiejś ideologii.
qaz 2020-07-18 20:46:09
@wow - jednoosobowa manifestacja ? Chyba nie bardzo. Jakby choć setka szła... Jedni jadą rowerem na Hel dla chorych dzieci, inni idą z krzyżem. Widzę w tym jakiś sens, bo trudno mi znaleźć sens marszu Zakopane - Hel z tęczową flagą. Ale czemu nie ? Gdyby nie notka TP24 pies z kulawą nogą by się nie interesował. Ani to medialne, ani sensacyjne.

@Roberto Mancini - czy szopką też nazwiesz modlących się muzułmanów na ulicy ?
Demon 2020-07-18 19:50:04
@Tadek przeszkadza Ci to ? Czy to zazdrość odwagi ?
wow 2020-07-18 19:33:06
W Polsce zrobiła się moda na manifestowanie wszystkiego na ulicy. Przypuszczam, że to wyszło w ślad za procesjami wiernych, już dookoła kościoła nie wystarczy. Manifestacje i kontr manifestacje. s
Smieszna City.
3xgul 2020-07-18 19:15:10
Tadek... chodzą w paradach równości. Zawsze będą przeciwnicy i zwolennicy. Zluzuj gacie.
tadek 2020-07-18 18:45:21
Ciekaw jestem reakcji katolików gdyby to szedł człowiek z LGBT z tęczową flagą.
virus 2020-07-18 18:35:04
Grzechy wołające o pomstę do Nieba ? według tradycji katechizmu katolickiego, kategoria zawierająca cztery grzechy: 1.umyślne zabójstwo, 2.grzech sodomski, 3.uciskanie ubogich, wdów i sierot, 4.zatrzymywanie zapłaty robotnikom (pracownikom)..
 • PRACA | dam
  POLSKIE KOLEJE LINOWE to pracodawca z ponad 80-letnią tradycją, działający obecnie w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach. JEŻELI: - Jesteś miłośnikiem gór i natury; - Bliska jest Ci turystka górska; - Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w turystyce; - Szukasz zatrudnienia u renomowanego pracodawcy i lidera branży DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: OPERATOR MASZYN ŚNIEŻNYCH (RATRAK) na sezon zimowy 2020/2021. MIEJSCE PRACY: Kasprowy Wierch. OSOBA ZATRUDNIONA BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - Przygotowanie i utrzymanie tras narciarskich w rejonie Kasprowego Wierchu, w szczególności: obsługa maszyn śnieżnych (ratrak), profesjonalne przygotowanie tras narciarskich oraz bieżące i stałe utrzymanie tras narciarskich, współpracę z innymi operatorami maszyn śnieżnych. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Doświadczenia w pracy w ratrakowaniu i utrzymaniu tras narciarskich, - Dobrej kondycji fizycznej, - Umiejętności pracy w zespole, - Umiejętności pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, - Umiejętność jazdy na nartach będzie dodatkowym atutem. OFERUJEMY: - Umowę o pracę na czas określony - sezon zimowy, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny i karty pracownicze, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESYŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ CV NA ADRES E-MAIL: rekrutacja@pkl.pl do dnia 20.11.2020 r. z dopiskiem "KW operator". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Koleje Linowe S.A. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy."
 • PRACA | dam
  POLSKIE KOLEJE LINOWE to pracodawca z ponad 80-letnią tradycją, działający obecnie w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach. JEŻELI: - Jesteś miłośnikiem gór i natury; - Bliska jest Ci turystka górska; - Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w turystyce; - Szukasz zatrudnienia u renomowanego pracodawcy i lidera branży DOŁĄCZ DO NAS! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO na sezon zimowy 2020/2021. MIEJSCE PRACY: Zakopane: PKL Kasprowy Wierch i PKL Gubałówka. ZATRUDNIONE OSOBY BĘDĄ ODPOWIEDZIALNE ZA: - Obsługę klientów ośrodka turystycznego PKL, w tym obsługę kas, - Wykonywanie prac porządkowych i przygotowawczych przy uruchomieniu kolei, - Pomoc przy obsłudze kolei linowych i krzesełkowych, urządzeń technicznych oraz atrakcji zimowych w ośrodkach, - Wykonywanie bieżących prac budowlanych, konserwacyjnych i remontowych. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Wykształcenia min. średniego lub zawodowego, - Dobrej kondycji fizycznej, - Umiejętności pracy w zespole, - Pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, - Mile widziane uprawnienia techniczne SEP i TDT, - Umiejętność jazdy na nartach oraz pasja do gór będzie dodatkowym atutem. OFERUJEMY: - Umowę o pracę na czas określony - sezon zimowy 2020/2021, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny, karty pracownicze, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole. OSOBY ZAINTERESOWANE REKRUTACJĄ I PRACĄ W PKL PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI ZAWIERAJĄCEJ CV NA ADRES E-MAIL: rekrutacja@pkl.pl w terminie do dnia 20.11.2020 r. z dopiskiem "PKL KASPROWY" lub "PKL GUBAŁÓWKA". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Koleje Linowe S.A. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy."
 • USŁUGI | inne
  TRANSPORT - PRZEPROWADZKI. CZYSZCZENIE PIWNIC. 735 487 451.
 • PRACA | dam
  RECEPCJONISTKA do hotelu w Zębie. Bardzo dobre warunki. Tel. 604224334, praca@redyk.pl
  E-mail: praca@redyk.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Do wynajęcia w Nowym Targu POKÓJ, KUCHNIA, ŁAZIENKA. 889 694 718.
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  Sprzedam CIELAKA 2-miesięcznego. 512 115 333.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Bezpośrednio od właściciela - MIESZKANIE 3-pokojowe, w centrum Nowego Targu, 85 m kw., 2 tys. zł/m-c, ogrzewanie w czynszu. 600 931 295.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Nowe domy wolnostojące Nowy Targu 660 797 241, marekg@b12.pl
 • KOMUNIKATY
  SEWIK ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY FIRMY HYDRAULICZNE. SEWIK Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. zaprasza firmy wykonawcze z branży hydraulicznej do wzięcia udziału w postępowaniach przetargowych dotyczących punktowych wymian wodomierzy na terenie Miasta Zakopane. W celu bliższego zapoznania się z przedmiotem oferty zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Spółki www.sewik.com.pl (zakładka "przetargi") lub do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod nr tel. +48 885228220. Zapewniamy wszelką pomoc oraz współpracę techniczną przy realizacji powyższych zadań.
 • PRACA | dam
  Skicontrol H.Martinczak.s.k.a. (Białka Tatrzańska) przedstawiciel na Polskę SKIDATA AG, zatrudni: ASYSTENT/KA DS. MARKETINGU I SOCIAL MEDIA Oferujemy: rozwój zawodowy, umowę o pracę. Oczekiwania: bdb. znajomość platform społecznościowych i mechanizmów ich działania, łatwości tworzenia komunikatów marketingowych, krótkich, angażujących treści, kreatywności i samodzielności, dobrej organizacji pracy i dbałości o detale, doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu, dobrej znajomości j. angielskiego. Główne obowiązki: tworzenie kampanii promocyjnych, kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów, opracowywanie materiałów reklamowych, ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy, współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie itp.). CV prosimy przesyłać: praca@skicontrol.pl Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skicontrol H.Martinczak S.K.A. Białka Tatrzańska,ul. Środkowa 178 a. Pełną informację dot. RODO administrator prześle na e-mail.
 • PRACA | dam
  Skicontrol H.Martinczak.s.k.a. (Białka Tatrzańska) przedstawiciel na Polskę SKIDATA AG, zatrudni: SERWISANTA. Oferujemy: umowę o pracę, szkolenia, rozwój zawodowy. Wymagania: znajomość rozwiązań IT, wykształcenie techniczne, j.angielski, prawo jazdy kat.B. Główne obowiązki: instalacja i serwis systemów kontroli dostępu; utrzymanie sieci teleinformatycznych Klienta; prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej. CV prosimy przesyłać na: praca@skicontrol.pl Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skicontrol H.Martinczak S.K.A. z Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 178 a. Pełną informację dot. RODO administrator prześle na e-mail.
 • PRACA | dam
  Hotel Eco Tatry*** zatrudni POKOJOWĄ, tel. 608 088 017
 • PRACA | dam
  Hotel Eco Tatry*** zatrudni OSOBĘ DO KUCHNI, tel. 608 088 017
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo-wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • SPRZEDAŻ | różne
  TANIO - MIAŁ - 691 509 754.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Zdecydowanie DOM lub PENSJONAT W ZAKOPANEM. 666 535 535.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KUCHARZA / KUCHARKĘ do restauracji w Zakopanem na stałe. Praca co drugi dzień, umowa o pracę. 601846659
  Tel.: 601846659
 • USŁUGI | budowlane
  DOMY OD PODSTAW, DACHY, WIATY, ALTANY, TARASY, REMONTY "WOLF BAU". 886 837 594.
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe. 500290144
  Tel.: 500290144
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam OSCYPKI wędzone i białe. 531 357 698.
 • USŁUGI | budowlane
  IZOPIANY-Ocieplenia budynków pianą PUR. Szybkie terminy realizacji. 732921706
  Tel.: 732921706
 • PRACA | dam
  Zatrudnię ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ/HIGIENISTKĘ - Zakopane - 604 232 488.
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: KELNERA/-KĘ z doświadczeniem, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE. 533 226 109.
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  MIESZKANIE W BLOKU w Zakopanem kupię bez pośredników, za gotówkę, może być do remontu, spółdzielcze itp. Tel. 519170500
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-10-30 19:00 W Rabce nie będzie powtórki warszawskiej „Czajki” 2020-10-30 18:02 Strajk kobiet pod parasolkami na Krupówkach (WIDEO na ŻYWO) 17 2020-10-30 17:49 Górale zbierają się przed Sanktuarium św. Rodziny 23 2020-10-30 17:36 Ze względu na duży ruch przed cmentarzem możliwe jest zamknięcie ulicy Nowotarskiej 1 2020-10-30 17:30 Jutro ostatni dzień by przedsiębiorcy rozliczyli się z ZUS 2020-10-30 16:45 Antycovidowy protest przed zakopiańskim urzędem miasta (WIDEO) 8 2020-10-30 16:15 Hrdza wirtualnie 2020-10-30 16:06 Od jutra zamknięte cmentarze. Tak jest w Zakopanem (WIDEO) 13 2020-10-30 15:30 Jak w bajce 1 2020-10-30 15:15 Pożar auta w Sieniawie 2020-10-30 14:30 Szpital covidowy bez personelu i sprzętu na intensywnej terapii 10 2020-10-30 14:00 Bohaterka Numbani. Konkurs dla czytelników 2020-10-30 13:31 Krzysztof Pitoń za Narcyza Sadłonia 2020-10-30 12:44 Prawie cały szpital dla chorych na covid. Konferencja prasowa dyrekcji (WIDEO na ŻYWO) 8 2020-10-30 11:45 Jesienny Przysłop Miętusi (ZDJĘCIA, WIDEO) 2020-10-30 10:46 Mniej nowych zakażeń na Podhalu, ale wciąż dużo. Zmarło aż 6 osób 2020-10-30 10:32 Nowy dobowy rekord zakażeń koronawirusem w Polsce 2 2020-10-30 09:45 W Tatrach spadł śnieg. Za nami piękny poranek (ZDJĘCIE, WIDEO) 2020-10-30 09:00 Najlepsze wydawnictwa o górach 2020-10-30 08:04 Oczyszczalnia aportem 2020-10-29 23:32 Nowa Zakopianka 2020-10-29 23:00 Od generała Galicy do Trebuniów Tutków 2020-10-29 22:30 Strajk Kobiet Podhale pod parasolkami 18 2020-10-29 22:00 Przewrócone i porzucone auto Gruzina 6 2020-10-29 21:30 Wspomnienie nauczyciela, trenera i przyjaciela 2020-10-29 21:05 Pandemia dopadła Teatr 2020-10-29 20:25 Zimy nie widać... 2020-10-29 19:43 Od 111 lat spieszą ludziom na ratunek 1 2020-10-29 19:30 Wójt zarażony koronawirusem 2020-10-29 18:47 Dwie Polski, jedna obok drugiej 16 2020-10-29 18:27 Krucjata Konserwatorska 4 2020-10-29 18:05 Jesienne barwy powoli odchodzą 2020-10-29 17:24 Dziś retransmisja oratorium 2020-10-29 17:00 Górale zasypali szlak końskimi odchodami 12 2020-10-29 16:35 Ostatnie pożegnanie Macieja Hagowskiego 1 2020-10-29 16:34 Nowotarska zamknięta dla ruchu 2 2020-10-29 15:56 Powinniśmy się kochać i wspierać - mimo wszystko 7 2020-10-29 15:25 W szpitalu z powodu koronawirusa przebywa 69 mieszkańców gminy 2020-10-29 15:00 Z obiektywem po obu stronach 1 2020-10-29 14:30 Budowa nowego mostu w Kirach 2 2020-10-29 14:00 Wzmożony ruch przy cmentarzu na Nowotarskiej 1 2020-10-29 13:24 Szpital polowy na Stadionie Narodowym otwarty 5 2020-10-29 13:02 Jesteś za czy przeciw? 49 2020-10-29 12:37 Covidowy szpital na Kamieńcu 22 2020-10-29 12:25 Lawinowo rośnie kolejka do covidowych wymazów 3 2020-10-29 12:12 Rekord zakażeń na Podhalu - ponad 180 przypadków. Zmarły 2 osoby 2 2020-10-29 12:02 Piękna jesień na Turbaczu (ZDJĘCIA) 1 2020-10-29 11:35 Zmiana ruchu przy cmentarzu, zamknięcie ulicy Nowotarskiej 2020-10-29 11:02 MZK zawiesza kolejne kursy szkolne 2020-10-29 10:34 Ponad 20 tysięcy przypadków. Zmarło 301 osób 8
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-10-27 13:12 1. same wulgaryzmy, chamstwo - przerażająca młodzież bez zasad bez kultury Szczerze mówiąc to z jednej strony jest mi ich żal bo dotknęli już dna Przerażające jest również że dziewuchy będą kiedyś matkami. 2020-10-26 19:38 2. Widze że z kasą nie jest tak źle jak się depcze po samochodzie. Niezłe czasy nastały. Gdzie inni by szanowali a Ci skrzywdzeni i w bólu się wijący pozwalają sobie na występy w bucikach jakże zwykłym samochodzie a dla innych niedostępnym. 2020-10-26 13:06 3. brawo!!!!! 2020-10-25 20:53 4. Brawo dziewczyny każdy chłop który powie wam ze nie macie racji to kretyn szacun brawo 2020-10-25 12:06 5. pisz za siebie , na pewno nie sa mojego serca . 2020-10-24 21:24 6. Na ulicę wyszło spontanicznie tysięce ludzi w całej Polsce, bo im zabroniono mordować niewinne dzieciątka. A jak ograniczają nam wolność, karzą nosić maski, zamykają biznesy, zamykają nas w domach to wszyscy siedzą cicho i tylko w internecie się buntują. Jakie są prorytety ludzi w tym kraju ?! Czy wartości Wam się nie pomyliły ? Dlaczego nie walczymy o to żeby te kretyńskie obostrzenia znieść, tylko w sprawie zakazu mordu na niewiniatkach na ulicach nagle pojawiło się tyle ludzi ?! 2020-10-20 23:19 7. Przez wieki budowali Polskość należy się to im 2020-10-18 22:30 8. Budujące. Ludzi nie da się tak po prostu "wygumkować" z kart historii. Lepiej późno niż wcale. 2020-10-15 09:14 9. Widać kto jest prawdziwym bacą i juhasem. Tradycja mówi, że palice powinno się nieść przy przegonie owiec w ten sposób, aby nie dotykać nią ziemi, nie opierać się na niej, "coby łowce nie okulhały". Baca Majerski o tym wie, reszta niestety nie. A szkoda, bo właśnie te detale są ważne. 2020-10-14 14:24 10. Zostaly zasrane ulice i chodniki ulice umyto a chodniki sie rozniesie butami.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka