Reklama

2020-11-01 15:36:29

Reklama

Zakopane

Jutro dalsza część protestu kobiet w Zakopanem

Początek akcji - 2 listopada o 17 przed cmentarzem przy ulicy Nowotarskiej.

- Plan jest bardzo prosty - kupujemy kwiaty i znicze i idziemy spacerkiem na plac o bardzo symbolicznej nazwie "Plac Niepodległości". Tam zostawiamy piękną dekorację, pogadamy i pośpiewamy – napisały na swym profilu organizatorki akcji. - Pamiętajcie o maseczkach, odstępach między sobą i co najważniejsze - żadnych wulgarnych zachowań przy cmentarzu.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
wiktoria 2020-11-02 15:09:01
niewolnikim to martunia będziesz jak lewactwo przejmie władze już mamy tego namiastkę w postaci czynnych ataków na kościoły i groźby do katolików przez niejaką Lempart
Dykta tura 2020-11-02 14:48:48
@martunia, dziecino. Twój komentarz jest absolutnym zaprzeczeniem jego treści. Gdyby rzeczywiście nie było demokracji a to co mamy teraz byłoby dyktaturą, Twojego komentarza by tutaj nie było. Po pierwsze nie miała byś gdzie gdzie napisać, po drugie nikt by Ci na niego nie pozwolił. Ja wiem, że z Twojego środowiska jeszcze nie wszyscy to pojęli, ale taka jest prawda.
martunia 2020-11-02 11:04:48
@konserwatywny No własnie chodzi o to,że nie ma juz demokracji , to co mamy teraz to dyktatura. Tylko jeszcze nie wszyscy to pojeli. Ten strajk jest przeciwko rządowi, które łamie nie tylko prawa człowieka, jest arogancki i pełen pogardy dla obywateli, ale chce zniszczyć nasz naród, podzielic go, szczujnia TVP kłamie itp.Nawet nie chce mi sie juz tu pisac wszystkich niegodziwości,W 1981 straszyli nas ruskami,że wejda i bedzie wojna. Ale naród nie dał sie zwieśc i nie ustapił i co? Solidarnośc narodu zwyciężyła ! Ruskie wyszły !!!Teraz potrzeba nam tej solidarności, a nie wzajemnej nienawisci i podżegania do wojny polsko-polskiej. Sami oceniajcie fakty , rozmawiajcie ze sobą, nie słuchajcie żadnych mediów. Czy chcecie byc dalej niewolnikami we własnym kraju?
proste jak drut 2020-11-02 10:17:45
@dziadeek
Trzeba zacząć od siebie kas....e,tyle że w takim wieku nikomu to niepotrzebne bo do niczego się nie nadaje.
Wystarczy pogrzebać trochę po necie i dowiedzieć się o przekretach głównej prowodyrki,tajni współpracownicy też jej wtoruja.
dziadeek 2020-11-02 07:18:37
@Artur pisze - "Brawo dziewczyny normalni faceci za wami murem ...."
No i mamy to co mamy.
Przemoc domowa - "normalni faceci".
Zachowania sexistowskie - "normalni faceci."
Molestowanie wszędzie zawsze - "normalni faceci".
Niechciana ciąża - "normalni faceci".
Pozostawienie "ukochanej" dziewczyny z problemem - "normalni faceci".
Można by jeszcze wymieniać tych "normalnych facetów".
Hmmm. Jest sposób na uspokojenie brykającego i nie posłusznego konia, to czemu go tu nie zastosować?
Proponuję dziewczynom hasło na dzisiejszy wieczór i nie tylko.
Normalnych facetów WYKA*******, WYKA*******, WYKA*******!!!
Fuku 2020-11-02 06:56:51
"Pod cmentarzem nie używamy słów wulgarnych". A potem tylko dwa słowa? Od kościołów i od cmentarzy WARA!
#niestrajkuje
zakopianka z wyboru 2020-11-02 02:25:49
@Konserwatywny: 8 milionów to nie jest większość. PiS wygrało dzięki głosom ludzi, którzy mają dzieci i chcą mieć na nie 500+ i dali się przekonać, że każda inna władza im to zabierze. Dziś widzą, że popełnili błąd. 500+ i tak im zaraz odbiorą. Razem z wolnością, godnością, prawem samostanowienia o sobie. Każdy ma prawo do błędu, wśród protestujących większość to katolicy, którzy jak nie co niedziela, to chociaż przy okazji ślubów, pogrzebów i innych wizyt po kolędzie de facto ten kościół utrzymują. I to również wyborcy PiS, którzy widzą, że się pomylili. A tak na marginesie, PiS ma już za sobą dwuletnią kadencję sejmu, musieli oddać władzę szybciej niż się spodziewali. Nie ma więc żadnej zapadniętej klamki - wszystko jest możliwe, jak się ludzi doprowadzi do ostateczności. Strajki w 80 roku zaczęły się z "błahego" powodu zwolnienia jednej pani z pracy, a skoczyły obaleniem komuny. Ja oczekuję co najmniej głębokiej reformy kościoła i odepchnięcia PiS od władzy na wieki.
janko 2020-11-01 23:41:58
Lewackich idiotyzmów część druga oby ostatnia
caterpilar 2020-11-01 23:16:24
@sledzik. Z tą równością wobec prawa to uderz do prezesa, którego podczas porprzedniego zamknięcia nekropolii ten zakaz jakoś nie obowiązywał.
Konserwatywny 2020-11-01 23:02:36
W demokratycznym kraju, wiekszosc decyduje o losach mniejszosci. Na nic te protesty sie nie przydadza. Wiekszosc wybrala pis, wiedzac ze jest pro life. Moze nastepna kadecja bedzie bardziej liberalna. Jak narazie, klamka zapadla.
polakmały 2020-11-01 22:57:40
@sle dzik. Wymiękasz z tym cmentarrzem. I dobrze, bo byś sobie kłopotów narobił. @Rodowity goral tylo ci oczy otwera więc go nie strasz tylko podziękuj. A co do braku meseczek to masz rację. Karać wszystkich po równo. Zacząć od góry od lepszego sortu i tak w dół do gorszego sortu. Czekam na pierwsze kary.
kinoman 2020-11-01 22:38:12
już zaczyna to być żałosne i nudne
zenada 2020-11-01 22:11:22
@tadek
Mało wiesz,dlatego że wielkie "G" wiesz o życiu.To że twoja matka jest lesbijką tyle mnie interesuje co zeszłoroczny śnieg,współczuję młodzieńczych lat...
KK 2020-11-01 22:03:32
Ta kobieta nawolujaca do protestów i łamanie zakazu zgromadzeń powinien się zająć prokurator i to dawno.Za jej przekręty z tatusiem we Wrocławiu powinna pierdziec w pasiaki.
oburzony twoją ignorancją 2020-11-01 21:49:47
@artur, tylko ty masz prawo komentować, bo masz POrsze? Inne gorsze i morda w kubeł? Na jakiej podstawie i według jakich kryteriów decydujesz, kto jest normalny, a kto nie? ( "artur" i "ty" celowo z małej litery!)
bijący w rury 2020-11-01 21:46:31
Popieram was młodzi, strajkujecie z narażeniem życia o swoją przyszłość. Nie będzie za Was decydował stary kawaler czy stara panna lub ksiądz.
Artur 2020-11-01 21:11:47
Brawo dziewczyny normalni faceci za wami murem nie przejmujcie się ludzie zawsze będą komentować a se komentuj j**** PiS
dziadeek 2020-11-01 21:04:58
Gówniary, które do 2015 roku chodziły w trampkach i sukienkach po starszych siostrach, przyjdą w kurteczkach za 1000 zł. podziękować PiS za 500+,300+,bon turystyczny i będą się wydzierać - ***** ***.
kapitan morgan 2020-11-01 20:53:15
Bardzo dobra wiadomość. Popieram strajk, zdrowia i wytrwałości życzę Paniom.
śle dzik. 2020-11-01 20:33:57
@Rodowity Góral. Ja, też jako rodowity góral, mam takie same obowiązki, ale i prawa, jak nierodowite "Zakopianki", które przyjeżdżają tutaj i do innych miast, tylko po to, żeby robić zadymy, burdel i siać zgorszenie z nienawiścią. Przestań mnie straszyć odpowiedzialnością karną, a zacznij czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że skoro inni mogą bezkarnie łamać prawo, zakazy i nakazy, to ja też tak zacznę robić! Od tygodnia odbywają się te wasze manifestacje, pomimo, że od tygodnia obowiązuje zakaz zgromadzeń powyżej pięciu osób! Na tych zgromadzeniach używacie słów powszechnie uznanych za wulgarne i obelżywe, zarówno w formie pisemnej jak i słownej ( wykrzykujecie niejednokrotnie przy użyciu urządzeń nagłaśniających wiadome hasła). Na to nie ma paragrafu? Po trzecie, na tych spędach, często gęsto nie macie, bądź nie używacie maseczek czy przyłbic, pomimo, że jak sam napisałeś, sanepid może za to wlepić nawet trzydziesto tysięczną karę administracyjną. Jak nie byłeś w ostatni piątek pod Oczkiem Wodnym, zobacz film. Na nim widać uczestników "dyskoteki" na wolnym powietrzu bez maseczek, albo z maseczkami pod brodą. Sam Piotruś, usiłujący wykonać przerobioną piosenkę o nienawiści do PiSu, bogaty i "odważny" (czytaj: głupi)?. Marta, drąca ryja na samochodzie tydzień temu, na środku skrzyżowania Kościuszki z Alejami, bogata i "odważna" (czytaj: głupia)? Gdzie mieli maseczki? Jakiego używali słownictwa? Wielu takich widziałem i tutaj i w całej Polsce. Jak sanepid z Policją zaczną od nich egzekwować prawo, to potem i ja się poddam porządkowi prawnemu. A ty mnie nie strasz, bo się, wiesz.....
Idea 2020-11-01 20:29:54
Mam pomysł!
Jutro sikamy(na znak protestu) na samochody i ławki. A na koniec oplujemy kogoś. Hi hi
wiktoria 2020-11-01 20:28:12
szanowne lewaczki oglądały może dzisiaj 01.11 informacje w Polsat ale do samego końca , sam koniec informacji piękne to było ' o modlitwie za utracone dzieci które być może mozna było pochować gdyby nie , no właśnie , i myśle że pomału te wulgarne ksenofobiczne protesty będą zanikać gdy tak naprawde wykorzystane mlode osoby zoriętują się czyje interesy na ich naiwności są reprezentowane
Cipling 2020-11-01 20:26:51
Pojawił się bardzo niebezpieczny wirus o nazwie " wulgarny babozwierz tapczanowy + " atakuje on komórki mózgowe kobiet o specyficznym poczuciu macierzyństwa. Uwaga kobiety stajecie się dzięki niemu kosmitkami chcącymi zagłady ludzkości poprzez nieograniczoną aborcję swojego potomstwa. Zostańcie w domu.
Ja8 2020-11-01 20:05:07
Do Pela.
Teraz pytanie jak by to było gdyby tłum ludzi wyszedł na ulice i krzyczał do gejów i lesbijek w........J!? I namawiał do dewastacji ich domów wyrzucania z grup na fb itd.
Same Panie tworzycie dwa standardy wam wolno A innym nie ! Już to widzę jak chodzą z dużą grupą ludzi i krzyczę w.......J na gejów, lesbijki oraz inne mniejszości religijne i nie tylko!! Rozumię protesty itd bo sam nie kryje swojego niezadowolenia !! Ale już widać że wasza wulgarna akcja zbiera swoje żniwa w postaci niezadowolenia innych . Do tego wiem że większość młodych na waszej manifestacji pod oczkiem była się pobawić , wypić coś sami nierozumiejac po co tam są. Więc róbcie coś ale z głową. Jakoś nie pamiętam Pań organizatorek aby protestowały wcześniej np w sprawie uchwały o zapobieganiu przemocy w rodzinie !! Podkreślam w RODZINIE !! To nie jest uchwała o zapobieganiu przemocy w obec kobiet jak to przedstawianie niestety !! Ale dzieci , matek i ojców , osób starszych !! I każdy ma prawo do obiekcji w danym temacie. Bo jak Wy macie prawo do negowania pewnych działań to Ja mam to samo prawo do tego po swojemu !!
Pozdrawiam serdecznie i walczcie o swoje prawa z głową!!
As 2020-11-01 20:02:35
Przyjdę jutro i rzucę se kamieniem może kogoś poznam? Będzie muzyka mam nadzieję i jakiś alko w końcu zebrano już ponad milion
Do jutra WYPIER... Papier
Karol 2020-11-01 20:00:05
@ martunia Kwiczą rozpaczliwie i trzęsą się im gacie, bo widzą, że chcą im przytulny, dochodowy bajzel rozkurzyć na cztery wiatry. "Wyp...lać" gwałci ich wydelikacone i światobliwe poczucie estetyki , ale "niech zap...lają za miskę ryżu" zaproponowane społeczeństwu przez pinokia to dla nich tylko figura retoryczna. No może ciut zbyt dosłowna.
Nina 2020-11-01 19:24:12
SZANUJMY SIĘ LUDZIE I SWOJE POGLĄDY !!!!
Wolność Słowa !!! Wolna Wola !!!
Każdy może z czymś się niezgadzać i PROTESTOWAĆ !!!
W taki czy inny sposób
CZOŁEM CZARNE PARASOLKI !!!!
Konserwatywny 2020-11-01 19:23:50
Jak juz bedziecie przy cmentarzu, prosze nie zapomniec zapalic swiecy dla nienarodzonych-abortowanych dzieci. Niech to zgromadzenie zostawi po sobie cos wiecej niz wstyd. Dziekuje.
Tak 2020-11-01 19:23:43
Jakie miasto taki protest.
Tak żyjemy i tak protestujemy.
Protest jest na poziomie u. M zakopane, policji, starostwa pinb itd.
Edek 2020-11-01 19:16:46
Popieram protest.
martunia 2020-11-01 18:36:38
Ale się pisowskie trolle nabzdyczyły, kobiety zrobia koniec z tym (nie)rządem. Bójcie sie !!!
Swoja 2020-11-01 18:33:13
Panie WYPIER.....Ć !!!!! Dość! Won! Nie jesteście góralkami w większości ! Tylko przybledamu które przyszły za torami! Nie życzę sobie i mam już tego dość!
Podszerstek 2020-11-01 18:18:58
Ależ to oczywiste - akcja związana z zabijaniem nienarodzonych dzieci powinna zaczynać się przy cmentarzu i kończyć również na nim.
tadek 2020-11-01 18:07:24
@ żenada tobą rządzi stary kawaler a jak chodzisz do kościoła to komunie przyjmujesz od księdza geja i to ci nie przeszkadza .zajmij się sobą , bo lepsza jest uczciwa lesbijka niż w,,,,a katoliczka.
stara drewutnia 2020-11-01 18:02:32
@śle dzik. Ty nie jesteś oburzony ale mało inteligentny.
g 2020-11-01 17:50:05
Może ludzie z Podhala by tak ruszyli 4 litery sprzed tv i komputerów, poszli na miejsce tego sabatu i odpowiednio przywitali te rozwydrzone panienki...? Cmentarze,ani nawet ich okolice to nie jest dobre miejsce na wykrzykiwanie wulgaryzmów i podskakiwanie w rytm prymitywnej muzyki,jak to miało miejsce na Krupówkach parę dni temu.
PISSMAN 2020-11-01 17:43:31
Do @zenada: A wiesz, że taki jeden chłop z Żoliboża to też bez baby, bez dzieci i ino z kotami. No ale są różnice : on chłop a ona baba, ona ma psa a on kota. Wspólna cecha to brak dzieci. Żenada...
oo 2020-11-01 17:38:16
Teraz będziecie robić zgromadzenia, jak mieszkańców Zakopanego dzieli się już tylko na objawowych i bezobjawowych.
Samobójstwo!
RODOWITY GÓRAL 2020-11-01 17:35:58
Tak sobie czytam te wcześniejsze komentarze i widzę w nich jad, niezrozumienie istoty protestu, pogardliwy atak in persona, brak obycia. "No własnie" nie umie czytać ze zrozumieniem. Nie dostrzega, że zbiórka jest przed cmentarzem, a to droga publiczna a nie cmentarz. Jego wara od cmentarzy jest więc najdelikatniej rzecz ujmując niecelna. "Stop" pisze o przeginaniu pały ale nie widzi w tej akcji obywatelskiej pomocy przedsiębiorcom, którzy przez zamknięcie cmentarzy utracili możliwość sprzedania wyhodowanych chryzantem. Jeśli "Stop" ma jakiś inny pomysł na solidarność spoełeczna i pomoc tym ludziom, to chętnie o nim przeczytam. "Zenada" to żenada i do tego poziomu z komentarzem się nie zniżę. A "śle dzikowi" zwracam uwagę, że jak cmentarz będzie zamknięty a mimo to zdecyduje się przeskoczyć ogrodzenie to może odpowiadać za to karnie z art. 193 k. k. Radzę więc przemyśleć buńczuczne zapowiedzi i ochłonąć. Co do nienoszenia maseczki to chyba wie, że za to sanepid może wlepić nawet trzydziesto tysięczną karę administracyjną. Jak jest zatem bogaty i "odważny" (czytaj: głupi) to czekam na spełnienie obietnicy.
rys 2020-11-01 17:35:28
Nie dajcie sobie odebrac praw. Jestescie najlepszymi istotami . Trzymajcie sie , jest nas wielu popierajacych.Was. Jak nie Wy to kto.
Tragifarsa 2020-11-01 17:31:00
Czy mozna w Zakopanem liczyć na władzę, że zrobią porządek z ta wulgarna holota? Niedobrze się robi na sam widok. Utrudniaja życie zwykłym obywatelom i wydzieraja się wulgarnie przy dzieciach. Nie mówiąc do czego dążą...
tom 2020-11-01 17:26:56
sledzik. robie to samo
błąd taktyczny J 2020-11-01 17:23:55
@śle dzik. Co do zasad, prezesowi wydawało się, że pandemia zatrzyma ludzi w domach, a tu psikus. Teraz ma wielki problem, co dobitnie ukazują najnowsze sondaże. Błąd taktyczny dużego kalibru. W dodatku teraz nie do naprawienia. Nie da się kolejnych fatalnych decyzji przykrywać 500+ w nieskończoność.
Pela 2020-11-01 17:18:44
Proszę czytać ze zrozumieniem! Spotykamy się PRZED cmentarzem i idziemy ..... nikt nie ma zamiaru wchodzić na cmentarz.... pozdrawiam i zapalmy świece za zmarłych ..., i nie ma to znaczenia, ze ktoś jest innej orientacji , właśnie też o to walczymy , żeby nie było ?takich? komentarzy ! Też jestem lesbijką ....
Detektyw z wysokim IQ 2020-11-01 16:58:31
S*** obornikiem na cały ten pseudo-protest kobiet!
No wlasnie 2020-11-01 16:30:38
Drogie Panie pora wyfupcza.... C
No to paa i wara od cmentarzy
Stop 2020-11-01 16:27:05
Przeginacie Pałe
zenada 2020-11-01 16:19:55
Nie zapomnijcie złożyć hołd głównej prowokatorce która jest lesbijką,nie ma dzieci bo dla niej pies jest dzieckiem do czego sama się przyznała...
śle dzik. 2020-11-01 16:03:54
Oświadczam, że jeśli władze dopuszczą do tego zbiegowiska, to ja jutro wraz z innymi wchodzę na cmentarz. I w doopie mam , że jest zakaz. Maseczkę też przestanę nosić! Albo wszystkich obowiązują pewne zasady, albo mnie też nie.
 • USŁUGI | inne
  ODŚNIEŻANIE POSESJI tel. 889 16 36 86
 • MOTORYZACJA | inne
  Usuwanie wgnieceń z karoserii PDR bez lakierowania.. 721275741www.autousuwaniewgniecen.pl
  Tel.: 721275741
  WWW: www.autousuwaniewgniecen.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  LOKAL DO WYNAJĘCIA od 01 grudnia 2020 n.p. na biura, kancelarie. 1 pomieszczenie ok. 10 m2, II piętro w budynku biurowym "TESKO" TKGK sp. z o.o. ul. Szymony 17 a, Zakopane, tel. 18 20 25 620.
 • KANCELARIE PRAWNE
  KANCELARIA PRAWNA "REALNOŚĆ" - 30 lat praktyki, biegła obsługa w języku angielskim: prawo rodzinne, spadkowe, uzyskiwanie i potwierdzanie polskiego obywatelstwa, inny zakres wg uzgodnień, telefon: +48601488071 (whatsapp), realnosc@kki.pl www.realnosc.eu
  E-mail: realnosc@kki.pl
  WWW: www.realnosc.eu
 • USŁUGI | budowlane
  KOMINKI, PARAPETY, SCHODY MARMUROWE, NAGROBKI. KRÓTKIE TERMINY. 601 958 378 Tel.
 • ZDROWIE I URODA
  GABINET KOSMETYCZNY i GABINET MEDYCYNY NATURALNEJ - Zakopane - 603 093 547.
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE, CEMENTOWO-WAPIENNE, GIPSOWE. Zapewniamy własny materiał. Wysoka jakość i doświadczenie. Szybkie terminy realizacji. 572 090 568.
 • POŻYCZKI
  PROMOCJA!!! GOLD CENT FINANSE W OFERCIE POŻYCZKI POZABANKOWE NA OŚWIADCZENIE DLA OSOBY O UMOWĘ PRACĘ, UMOWA ZLECENIE, EMERYTURA, RENTA, ROLNIK, DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA. ZADZWOŃ DORADCY T- 694 567 002 .
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Zdecydowanie DOM lub PENSJONAT W ZAKOPANEM. 666 535 535.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  Sprzedam: PŁUG KONNY jednoskibowy, tel. 793 887 893
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię DOM DREWNIANY, ew. MIESZKANIE, GOTÓWKA, tel. 793891486
 • PRACA | dam
  Zatrudnię ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ/HIGIENISTKĘ - Zakopane - 604 232 488.
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo-wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-12-04 23:31 WIECZNE ZAGŁADY POLAKÓW W PANDEMII  2020-12-04 22:30 Radny odpowiada wójtowi 2020-12-04 21:58 Zakochany dzik 2020-12-04 21:15 Drogi księże profesorze 1 2020-12-04 20:30 Policyjne kontrole na stokach narciarskich także w powiecie tatrzańskim 3 2020-12-04 20:25 Spory ruch na zakopiance 2 2020-12-04 19:45 Szef Solidarności twierdził, że hotele są zamknięte. Hyrny jednak jest otwarty 7 2020-12-04 19:00 W Czarnym Dunajcu już świątecznie 1 2020-12-04 18:15 Bitwa z wysypiskami śmieci 2 2020-12-04 18:00 Żegnamy Lucjana Starzaka 2020-12-04 17:30 Halny w nocy nieco osłabnie. Na Kasprowym wiało ponad 160 km na godz. 2020-12-04 17:05 Dwa prawka w pół godziny 2020-12-04 16:45 199. Wieczór na Harendzie 2020-12-04 16:36 Policja na deskach 2020-12-04 16:00 Zafajdana droga 2020-12-04 15:51 Choinka czyni złodzieja 2020-12-04 15:47 Kupiła zabawkę za 25 złotych zapłaciła… 10 tysięcy 2020-12-04 15:29 Kierowca „pod wpływem” potrącił kobietę 2020-12-04 15:15 W tym roku kolędy nie będzie 4 2020-12-04 14:46 Pandemia pandemią - do Świąt przygotować się trzeba 2020-12-04 14:20 Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie tęczowej flagi na Giewoncie 8 2020-12-04 14:15 Zobaczył kluczyki w stacyjce to pojechał. Grozi mu 5 lat więzienia 1 2020-12-04 13:45 Jaja górala za 18 złotych 8 2020-12-04 13:23 W Zakopanem dekoracje świąteczne w przyszłym tygodniu 5 2020-12-04 13:00 Namierzyli oszustkę metodą "na policjanta" 2020-12-04 12:50 Wiktorówki pszczelarskie 1 2020-12-04 12:15 Śnieg znika w oczach 1 2020-12-04 12:09 Grudniowe koncerty z nowotarskiego MOK 2020-12-04 12:00 CRISTINA PRZY PLACU NIEDPODLEGŁOŚCI ZAPRASZA 2020-12-04 11:54 Na Mikołaja od MOK Nowy Targ 2020-12-04 11:49 Opel na kolizyjnym kursie 4 2020-12-04 11:30 Hydrant w tarapatach 1 2020-12-04 11:14 Wiatr wyłamał wrota na budowie 1 2020-12-04 10:45 W sobotę ruszają kolejne stacje narciarskie 4 2020-12-04 10:27 30 nowych zakażeń na Podhalu, w Polsce ponad 13 tysięcy 2020-12-04 10:00 Szkoła z wyobraźnią 2020-12-04 09:38 Zapadła decyzja w sprawie handlowej niedzieli 2 2020-12-04 09:15 Trwa komisja urbanistyki 3 2020-12-04 09:00 Halny rozrabia 2020-12-04 08:00 Wylot z wnętrza góry 4 2020-12-03 22:00 Kto był pierwszy: Wiadro... a może drzewo 3 2020-12-03 21:44 Kochany Zdrój 6 2020-12-03 21:20 Podsumowanie Wirtualnego Biegu Sztafet 2020-12-03 21:00 Sale gimnastyczne? Może kiedyś 2020-12-03 20:15 Jeśli nie Tatry to może… Beskidy (ZDJĘCIA) 2020-12-03 19:50 Wilki na Luboniu 2020-12-03 19:30 Podhalańskie Dni Trzeźwości 2020-12-03 18:46 Gdy 100 lat to za mało 2020-12-03 18:00 Będzie park linowy 2020-12-03 17:45 Ekspertyza tragedii
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-12-04 23:25 1. Obecna władza nie daje rady. Problem pojawił się od ostatnich wyborów! 2020-12-04 22:48 2. jesteście z lekka niedoinformowani, z tego co wiem Arena Narciarska Jaworki też rozpoczyna sezon w sobotę.... 2020-12-04 22:41 3. im więcej słyszę o nowych "rozporządzeniach" dotyczących otwarcia stacji narciarskich, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że rządzą nami debile. Teraz już każą dezynfekować dojścia do bramek (czytaj śnieg). A czemu to nie każecie czarnej mafii dezynfekować ławek, klęczników i ścian co 15 minut? Czyżby u nich nie było wirusa. Przecież nawiedzeni łykają wafelka bez masek i plują na wszystko dookoła. Skoro już dopchaliście się do koryta, to trzeba zacząć trochę myśleć, a nie ślepo wykonywać rozkazy braci starszych w wierze. Skutecznie wywiązujecie się z obowiązku zniszczenia polskiej gospodarki. 2020-12-04 22:05 4. Pięknie i prawdziwie napisane o Księdzu Profesorze przez prawdziwych górali miłujących prawdę i ślebodę. Dziękuję. 2020-12-04 21:53 5. niech se jadą do galeri czy kośocioła a nie na stok gdzie ludzie ubrani i zabezpieczeni przed wirusem jak komandos przed kulą . 2020-12-04 21:49 6. Dla mnie to chora sytuacja, albo walczymy z pandemią albo to olewamy, albo wszystko zamknięte i przestrzegamy to co nam premier narzucił albo się zarażamy 2020-12-04 21:46 7. To będzie sylwester marzeń czy nie? Nie wiem czy się uzbroić czy nie? 2020-12-04 21:34 8. Jadą w delegacje,jedni do kozy inne do capa... 2020-12-04 21:26 9. tow przewodniczący S niech pilnuje swojego kałacha z pod radiokomitetu ze stanu wojennego 2020-12-04 21:25 10. Przecież na bookingu są te które w dalszym ciągu wynajmują i nie ważne dla nich służbowe czy nie Podsuwają oświadczenie żeby podpisać ze przyjazd służbowy. Śmieją się z innych bo teraz mniejsza konkurencja i maja się dobrze.
2020-11-22 13:52 1. Turystka tak jak ty swojej dewocji...? tak pytam.... 2020-11-19 15:00 2. Tygodnik poświęca zbyt wiele uwagi temu tak zwanemu strajkowi. Policja powinna była niezwłocznie odblokować skrzyżowanie, używając w razie potrzeby środków przymusu bezpośredniego. To skrzyżowanie zbyt ważne dla bezpieczeństwa mieszkańców Zakopanego aby pozwalać na lewackie ekscesy. Wszyscy uczestnicy nielegalnego zbiegowiska powinni zostać wylegitymowani, a odpowiednie wnioski należało skierować do sanepidu. 2020-11-17 04:55 3. DEMON stracja 2020-11-15 21:40 4. a moja Zoha jak jej nie grzmotnę z rana,to cały dzień chodzi wściekła.Może to i tym z tymi piorunami na gębach by sie to spodobało? I przestały by latać po ulicach i przeklinać. 2020-11-14 23:03 5. Organizatorka zakopiańskich protestów chwali się w wywiadach, że dokonała aborcji. Ot karierę zrobiła w zepsutej warszawce. Teraz choćby darła się z całych sił, sumienia nie zagłuszy. 2020-11-14 16:09 6. do protestujacych "kobiet"- urodzenie zdrowego dziecka nie gwarantuje jego zdrowia i pełnosprawnosci , nie ma gwarancji ze po dziecko mając pół roku/rok/parę lat nie dowie sie że ma wady gentyczne, nieuleczalna chorobę, etc. Bezlitosne jest więc to strajkowanie a raczej błaznowanie na skrzyzowaniu ulic ze chore dzieci maja isc do piachu .... 2020-11-12 20:02 7. Do Tadeo Tak właśnie jest górale i nie tylko biją swoje kobiety. Żeby nie było, że tylko podhale jest takie. Władza w zakopanem nie chce zaś wprowadzić ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie - czyli władza wybrana przez ten lud jest za przemocą w rodzinie. To takie proste. 2020-11-12 15:24 8. Idom se owiecki, idom se barany, idzie se za nimi juhas porubany. Porubano głowa, porubane plecy.Kaz go porubali? - Przi dziewcynie w nocy! Owiecki, owiecki, nie syćkie som moje, przydzie św. Marcin , kozdy biere swoje. Te moje owiecki pieknie sie mi rojom, z wiyrska ku dolinie, bo sie zimy bojom. Hej! 2020-11-11 02:35 9. Nie do wiary! Jasiek Bułecka tyz zgłupioł, cy jako? 2020-11-10 20:04 10. Wreszcie można oko zatrzymać dłużej, dzięki. A Zespołowi życzymy dalszych sukcesów!
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP