Reklama

2020-12-21 20:01:28

Zakopane

Nocleg w Sylwestra? Płatny parking plus darmowe łóżko

To kolejny pomysł pokazujący, że przedsiębiorcom nie brakuje inwencji w wymyślaniu obejść przepisów.

Na pomysł jak przyjąć gości na Sylwestra w Zakopanem wpadł właściciel apartamentów widokowych. Na swoim profilu facebookowym oferuje płatne miejsca parkingowe i do tego... darmowe noclegi.  Jak się okazuje to nie jedyny taki przypadek. 


Pomysł wywołuje skrajne reakcje. Jedni klaszczą za świetny pomysł obejścia prawa inni uważają, że takie cwaniactwo powoduje jedynie, że rząd zwiększa obostrzenia. A Wy co o tym sądzicie?

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
and 2020-12-22 15:22:40
@ sakiewka Coś Ci się pomyliło, że obarczasz winą baców - oni mają takich jak Ty gdzieś i słusznie ale:
to nie bacowie szczują różne grupy społeczne na siebie
to nie bacowie wpadają z pałami i biją bezbronne kobiety
to nie bacowie gazują demonstrantów przeciwnej opcji politycznej
to nie bacowie łamią dzieciom ręce
to nie bacowie bronią pedofili kościelnych
to nie bacowie przyznają sobie wielotysięczne premie "bo im to się należy"
to nie bacowie zamurowują Zakopane apartamentowcami
to nie bacowie mówią "spieprzaj dziadu"
to nie bacowie dają miliardy naszych pieniędzy na TV, która kłamie
to nie bacowie w czasach pandemii i kryzysu gospodarczego dają setki tysięcy złotych na jakiegoś pana z Torunia
to nie bacowie zatrudniają swoich znajomków, kochanki i kochanków, rodziny w spółkach państwowych, krzycząc że tak nie wolno robić
to nie bacowie utrzymują i opłacają troli internetowych
to nie bacowie klaszczą gdy ksiądz z Torunia prawie że wychwala zboczeńców
To bacowie płacą podatki a nie kradną.
to nie bacowie itd, itp
Wiesiu z Zębu 2020-12-22 14:10:40
Będę wzorowym sygnalistą! Po 28 XII zamierzam kontrolować wyciągi :-) Kwarantanna jest dla naszego dobra nie przeciwko nam.
zakopian 2020-12-22 14:07:39
DO SAKIEWKA NIE PISZ IM TAKICH RZECZY BO JANUSZ BIZNESU MA ZA MAŁO ZWOJÓW MÓZGOWYCH,ŻEBY ZAKUMAĆ,ŻE DOBRZE OPŁACONY PRACOWNIK TO ZYSK DLA FIRMY I DLA NIEGO ON NIE KUMA ,ŻE JAK KOGOŚ ZWALNIA TO PONOSI STRATY FINASOWE SZKOLĄC I WDRAŻAJĄC KOLEJNEGO.TAKIE RZECZY SĄ POZA ZASIĘGIEM UMYSŁU KMIOTKA.A APROPOS BISNESU W ZAKOPANEM KTO PROWADZI NORMALNY INTERES TO PRZECZEKA TEN SEZON BEZ USZCZERBKU BO CHYBA MA JAKIEŚ PIENIĄDZE Z 20 LAT DZIAŁANIA FIRMY POPŁYNA JANUSZE ,KTÓRE CHCIAŁY BYĆ "KRULAMI" ŚWIATA I SIĘ NADZIABAĆ W 3 SEZONY.SKOŃCZY SIĘ NA TELEFONACH Z BANKU I WIZYTACH KOMORNIKA.DLA MIASTA DOBRZE SKOŃCZY SIĘ SZALEŃSTWO BETONOWANIA I POMPOWANIA KLIT 30 METROWYCH DO 500 000ZŁ.
sakiewka 2020-12-22 12:37:45
@and, Jeszcze apropos "zbydlęceniu społeczeństwa". Społeczeństwo jest stawiane pod murem i popychane do ostateczności głównie przez biznesbaców jadących na kredytach, nie płacących podatków, zatrudniających na czarno, każących pracować za miskę ryżu, wyrzucających do pola mimo pobierania wsparcia rządowego. Myślisz że gdyby pracownicy byli traktowani jak ludzie i utożsamiali się z firmami i szefami dla których pracują to donosiliby na swoje miejsca pracy? Myślisz że zadowolony pracownik poleci zgłosić swojego pracodawcę, który zapewnia mu chleb? Nie sądzę.
Karma wraca. Im więcej pracowników wyrzucicie na bruk tym więcej będziecie mieli kontroli.
Wesołych Świąt biedacy :-)
sakiewka 2020-12-22 12:23:23
@and, Dlatego najpierw poprosiłem o NIP, nie oceniając i nie znieważając nikogo. Tylko dlatego poprosiłem że cała jej wypowiedź zieje brakiem katolickiej miłości bliźniego. Szczególnie wypowiedź "że Jesteście w stanie zabić drugiego!!! bo coś zrobi poza prawem" podpada pod paragraf za oczernianie i nawoływanie do łamania przepisów. Ale to trzeba w szkole na wosa chodzić żeby wiedzieć co to jest społeczeństwo obywatelskie i że opiera się na przestrzeganiu norm prawnych - czyli na sprawiedliwości i prawie. Nie na cwaniackim omijaniu przepisów. Bo wtedy nie jesteśmy społeczeństwem tylko bandą pijanych pawianów. I jako tacy zostaniemy przez bardziej cywilizowane narody pozamykani w klatkach.
and 2020-12-22 11:51:32
@sakiewka Jeśli chodzi o upewnianie się- to najpierw się upewnij a potem pisz. Jedno jest pewne rząd pisowski kłamie, ponieważ to co podaje do publicznej wiadomości jest nieprawdą, jeśli nie wierzysz to sprawdź i się upewnij. Ja to zrobiłem. Być może ta Pani prowadzi również inną działalność gospodarczą, ale jak ma to płaci podatki i pewnie została tak samo oszukana przez pisowski rząd jak inni "pazerni górale", poza tym ta Pani pisze o zbydlęceniu społeczeństwa, którego głównym zajęciem jest donosicielstwo i zawiść a nie o pomocy na gospodarstwo lub działalność gospodarczą.
Karol Grzmot 2020-12-22 11:34:30
Mam nadzieje że do donosicieli i dobrych dusz zapuka niedługo komornik. pozdrawiam wesołych świąt
stasek 2020-12-22 11:00:56
Rząd PiSu wprowadził pojecie sygnalista.
Bądźmy wszyscy sygnalistami dla tych którzy łamia prawo i śmieją się w twarz,( nie dyskutuję na temat celowości wprowadzenia obostrzeń)
zakopian 2020-12-22 10:58:00
NAJBARDZIEJ TU PŁACZĄ WIELKIE BISNESMENY ZAKREDYTOWANE I ZALEASINGOWANE OD MOPA PO JAŁDICKE.CZYLI JANUSZE BISNESU.
sakiewka 2020-12-22 10:54:31
@and
"sakiewka tu nie chodzi o NIP tylko o oszustwo pisowskiego rządu"
Dlatego chcę się upewnić że Pani @Ceperka nie dostała czasami pomocy na jakieś gospodarstwo rolne lub na inną działalność do której ma "podpięte pokoiki" żebym mógł jej szczerze współczuć i złorzeczyć rządowi z czystym sumieniem.
Ale jak widać nie zależy jej tak bardzo na współczuciu mieszkańców co na skoku na naszą kasę (tudzież zdrowie).
Obserwator,nie hotelarz. 2020-12-22 10:38:37
Kto tutejszy zdążył zobaczyć to ogłoszenie na fb (jakoś dzisisj wyparowało),ten wie czyje to apartamenty.
Zdaje się,ze panstwo prowadzący je,zamiast dawać dobry przykład liczą na to,ze ?niebiescy? koledzy przymkną oko.
Wstyd!
and 2020-12-22 10:33:47
@kryzys, @sakiewka - sakiewka tu nie chodzi o NIP tylko o oszustwo pisowskiego rządu: rozgłaszają wszędzie szczególnie przez tv-szczujnie o wielkiej pomocy dla małych przedsiębiorców - m.in kwaterodawców, ale sprawdź nie NIP tylko PKD na podstawie którego można otrzymać pomoc i tam tych działalności, które wykonuje około 80% działających i płacących podatki w rejonach turystycznych nie ma (PKD 55.20.) - czyli nie otrzymają żadnej pomocy. Wniosek rząd pisowski kłamie (kłamca to inaczej oszust). @ kryzys raczej martw się o to, że ci obśmiewani przez Ciebie ludzie płacą na takich jak pewnie Ty podatki. Jakby nie oni to nie miałbyś 500+, 300+, zapomogi, vałczerów na wakacje i wielu innych profitów, które na takich jak Ty dają Ci obśmiewani przez troli pisowskich podatnicy. A jak zbankrutują to pozostanie ci tylko dalej głosować na pisiorów, którzy i tak mają Cię za parafianina.
and 2020-12-22 10:20:14
@kryzys, @sakiewka - sakiewka tu nie chodzi o NIP tylko o oszustwo pisowskiego rządu: rozgłaszają wszędzie szczególnie przez tv-szczujnie o wielkiej pomocy dla małych przedsiębiorców - m.in kwaterodawców, ale sprawdź nie NIP tylko PKD na podstawie którego można otrzymać pomoc i tam tych działalności, które wykonuje około 80% działających i płacących podatki w rejonach turystycznych nie ma (PKD 55.20.) - czyli nie otrzymają żadnej pomocy. Wniosek rząd pisowski kłamie (kłamca to inaczej oszust). @ kryzys raczej martw się o to, że ci obśmiewani przez Ciebie ludzie płacą na takich jak pewnie Ty podatki. Jakby nie oni to nie miałbyś 500+, 300+, zapomogi, vałczerów na wakacje i wielu innych profitów, które na takich jak Ty dają Ci obśmiewani przez troli pisowskich podatnicy. A jak zbankrutują to pozostanie ci tylko dalej głosować na pisiorów, którzy i tak mają Cię za parafianina.
gydnv 2020-12-22 10:04:23
@ kryzys?
biedaczek nie wie o kogo ma się martwić ...haha.. martw się o siebie
and 2020-12-22 09:43:14
@kryzys, @sakiewka - sakiewka tu nie chodzi o NIP tylko o oszustwo pisowskiego rządu: rozgłaszają wszędzie szczególnie przez tv-szczujnie o wielkiej pomocy dla małych przedsiębiorców - m.in kwaterodawców, ale sprawdź nie NIP tylko PKD na podstawie którego można otrzymać pomoc i tam tych działalności, które wykonuje około 80% działających i płacących podatki w rejonach turystycznych nie ma - czyli nie otrzymają żadnej pomocy. Wniosek rząd pisowski kłamie (kłamca to inaczej oszust). @ kryzys raczej martw się o to, że ci obsiewani przez Ciebie ludzie płacą na takich jak pewnie Ty podatki. Jakby nie oni to nie miałbyś 500+, 300+, zapomogi, vałczerów na wakacje i wielu innych profitów, które na takich jak Ty dają Ci obśmiewani przez troli pisowskich podatnicy. A jak zbankrutują to pozostanie ci tylko dalej głosować na pisiorów, którzy i tak mają Cię za parafianina.
huncfot 2020-12-22 08:36:14
Skoro nie ma zakazu przemieszczania się, to każdy może przyjechać na Podhale, zaparkować, kupić jedzenie "na wynos", zaopatrzyć się legalnie w sklepie w alkohol, skonsumować to w zaciszu swojego samochodu albo w innym niepublicznym miejscu, zapłacić za parking i odjechać np. nad morze. Nie musi nocować. A gdyby nawet przespał się w aucie noc czy dwie, czy to coś zmieni? Jeżeli jest zakażony to i tak rozsieje wirusa od morza po Tatry. Macie Wy rozum wogóle ?! Może również (jeżeli będzie miał ochotę) uczestniczyć w każdej mszy świętej w każdym podhalańskim kościele i przyjmować komunię. Te wszystkie obostrzenia wymyślane przez "speców" z rządu w postaci zamykania lasów czy wyciągów narciarskich są tylko dla zmyłki i chętnie łykane jeszcze tylko przez głupców
sakiewka 2020-12-22 06:10:13
@Ceperka, podaj swój NIP.
Truteń 2020-12-22 02:28:14
No i brawo za inwencję, tym bardziej że przepisy durne i bezprawne, łamiące nawet te zasady które Mateusz sam niedawno wprowadził, czyli podział na strefy wg ilości zakażeń.
ratownik 2020-12-22 00:35:10
Ja jako apartamentowiec proponuję parking za darmo , nocleg za darmo , ale śniadanie kupujesz Ty w sieciówce na wynos i zjemy go razem na Równi Krupowej przy wschodzie słońca po nocy na ławce - pobyt w Zakopcu i ekstremalne przeżycia w delegacji służbowej - to cały koszt A-paczy tylko i Wielbładków z plecaczkami , rano przyjazd ,a wieczór wyjazd ,bo MORDOR czeka !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ceperka 2020-12-21 23:32:03
Do tych Jaśków tutaj
Jacy z Was podli ludzie nie życzę nikomu takich sąsiadów ziejących jadem i nienawiścią do drugiego człowieka przed Bożym Narodzeniem .
Bohaterzy donosów i życzliwości jacy Wy jesteście czyści jak łza ,jak się boicie o własne zdrowie ,że Jesteście w stanie zabić drugiego!!! bo coś zrobi poza prawem ?to Wy za kilka srebrników wydalibyście wyrok zresztą już wydajecie ,karma wraca wróci i do Was !!!
Wirus jeszcze długo będzie i trzęście się ze strachu nie wychodźcie z domu najlepiej !!!
Raczej góralami nie Jesteście tylko dziadami zawistnymi ,którzy żyją i pasożytują na czyimś nieszczęściu .
Wstyd dla całego Podhala ,że takich ludzi tutaj można spotkać !!!
Najlepiej podpiszcie się imieniem i nazwiskiem ,że się nie zgadzacie i donosicie uczciwie to będziecie bohaterami Kaczyńskiego ,a nie dziadami z Podhala ....
kryzys? 2020-12-21 22:37:59
Zaczynam się gubić. To my mamy się martwić o niedożywienie podhalańskich przedsiębiorców, czy o niewypłacalność milionowych kredytów, które wzięli na budowę kolejnego apartamentowca na wynajem "pod autokar"? Z głodu to przestańcie kpić, bo o głodzie to mogą zacząć mówić wyzyskiwani przez was ludzie, którzy w tych willach pod wynajem ciężko pracują. Wyciągajcie zapasy z konta i rekompensujcie przed świętami tym ludziom!
O kredyty zatroszcie się sami, skoro albo byliście głupi albo arogancko zadufani w sobie, żeby takie kredyty zaciągać. Jak się chce bawić w biznes, to należy liczyć się z tym, że w jednej chwili możemy stać się niewypłacalni. Nie takie biznesy padały, nie tacy jak wy stawali się bankrutami. Biznes, to ryzyko. Ryzyko, które wzięliście na siebie. Wystarczy znać podstawy ekonomii, zamiast wierzyć w to, że wam nic się stać nie może. Żarło, żarło i zdechnąć może. Wam nie straszny głód, wam brakuje tego co było do tej pory. Przestańcie głód porównywać z bezmyślną arogancją w pseudo biznesie. Trochę przyzwoitości!
mieszaniec 2020-12-21 22:22:15
Tutaj prawo i sprawiedliwość się nie przyjęło. Ale nasi rządzący nie mają za grosz ambicji więc nic z tym nie zrobią. Będą się dalej cieszyć że "mają władzę". Niestety uczciwi i empatyczni zostają postawieni pod ścianą przez cwaniaków. Oczywiście nasi samorządowcy wespół z instytucjami turystycznymi zaraz przyklasną inicjatywie i będą się cieszyć z pomysłowości. Może nawet sami "w to wejdą".
Turnia 2020-12-21 21:38:27
Dosyć tego!!! Przestańcie trzęść portkami przed tym durnym wirusem. Obostrzenia już przyniosły dużo więcej szkody niż sam wirus! A teraz będzie jeszcze gorzej. Zdalne nauczanie to dramat dla dzieci, obecne obostrzenia to dramat dla całego Podhala. Wszyscy jesteśmy powiązani z turystyką w ten albo inny sposób. Już mamy kolejną odmianę covid. I tak można bez końca!!! Dajcie ludziom o sobie decydować!!!! W każdej miejscowości niech będzie sklep, apteka, bank...dla wyznawców covida z pełnym reżimem sanitarnym + kto chce, niech się szczepi, a cała reszta świadomie wybiera normalność ponad strach przed wirusem, na własną odpowiedzialność!
obserwator 2020-12-21 21:21:48
Do nick Jaworek2012
Zgadzam się całkowicie.
Wynajmujący nielegalnie, wbrew zakazom mają mentalność szmalcowników w czasie II wojny światowej.
Życie ludzkie sprzedadzą za garść srebrników, za nic mają ludzi chorych ,starszych.
Pisze to z pełną swiadomośćią
I nie mówić na tym forum o głodzie, bo głód to był przed wojną , w czasie wojny
Teraz jest pęd za dobrami materialnym z obłedem w oczach.
Jasiu z Zakopanego 2020-12-21 21:20:55
No cóż, kolejny idiota, cwaniaczek i OSZUST. Jeśli ktokolwiek wie gdzie to i kto to, zgłosić do Sanepidu i na policję!
Bankier 2020-12-21 21:20:30
Ludzie mają kredyty, niektórzy otwierają biznes tej zimy. Oprócz zarabiania pieniędzy, są ludzkie dramaty.
Jaworek2012 2020-12-21 21:10:24
Tu stawką jest życie ludzkie i pamiętając o tym mogę jedynie czuć pogardę dla tego człowieka o mentalności szmalcownika. On sam pewnie spędzi ten czas bezpieczny w swojej willi. Kontakt z turystami będą mieli jego pracownicy i my, w sklepach i na stacjach benzynowych.
śmiać się czy płakać ? 2020-12-21 20:43:02
i przez takich teraz inni cierpią , żebyś się czasem człowieku nie zdziwił jak wprowadzą zakaz przemieszczania się pomiędzy województwami :) i kto będzie cwańszy ?
Wow 2020-12-21 20:34:32
Myślę że przez pazernosc i cwaniactwo całą branża cierpi.
Idiota zarobi 30 000 tys a bania i radisson straci 50 milionów.
Bez covid miasto to jakiś betonowy koszmar bez infrastrukturtury narciarskiej.
Turystyka to luksus. Jeden sezon , każdy wytrzyma. Jeśli covid nie ustąpi nikt raczej nie będzie myślał o nartach i termach i grzancach.
Taki zakopiański cwaniak.
Tygodniku śmiejesz się z sylwestra marzeń a kurski dobrał repertuar do zakopiańskiego grajdoła.
stasek 2020-12-21 20:23:40
Tępić takie cwaniactwo . Karać właściciela i wynajmujących.
A jak tak jęczą to podpowiadam prosty sposób jak sprawdzić kto jaką dostał pomoc.
1. Strona https://sudop.uokik.gov.pl
wyszukuje czarno na białym pomoc finasową i do tego ładnie podsumowaną.
Wystarczy wpisać NIP zarejestrowanej działalności
2. Nip znajdziemy w bazie firm
https://www.pkt.pl
Sam miałem sąsiada który narzekał jaki bidok i nic od Rządu nie dostał.
Jak mu to pokazałem ile wziął to prawie zawał serca.
Zbój 2020-12-21 20:16:32
Bardzo dobrze ! Pseudo tarcza nas nie uratuje wiec trzeba kombinować ! Graty
oo 2020-12-21 20:06:20
Ja myślę, że półlegalne apartamenty napakują kobzy forsą i będą płakać, że sezon był słaby, żeby tylko załapać się na jakąś tarczę, nie zapłacić podatków i rachunków.
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo-wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Dam do wynajęcia MIESZKANIE. Zakopane - Skibówki. Ok. 50 m2. Tel 794773872
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA ul. Kasprowicza Nowy Targ, uzbrojona, 568 m2, cena 290.000 zł. 600 931 295.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię GEODETĘ/ASYSTENTA GEODETY do biura w Zakopanem. Tel. 516 708 419, geotatry@gmail.com
 • POŻYCZKI
  POŻYCZKI POZABANKOWE DLA OSÓB FIZYCZNYCH I PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ T-- 694 567 002.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ STOLARZA Z PRAKTYKĄ, praca w Zakopanem - 607 331 363.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA, MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, FLIZY, PANELE itp. DACHY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 796 544 016.
 • USŁUGI | budowlane
  RMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  SCHODY, PARAPETY - GRANITOWE, MARMUROWE, PRACE KAMIENIARSKIE. 882080371.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Fundacja Szczęśliwe Jutro zatrudni na stanowisko: DYREKTOR / WYCHOWAWCA Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Wróblówce k/Czarnego Dunajca. Wymagania: wykształcenie wyższe: pedagogiczne, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, resocjalizacja, pedagogika opiekuńczo-wychowawczą, lub podyplomowe (psychologia, pedagogika, nauki o rodzinie, resocjalizacja); min.3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną. Wynagrodzenie: 4500zł brutto. Kontakt: biuro@szczesliwe-jutro.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Zdecydowanie DOM lub PENSJONAT W ZAKOPANEM. Może być do remontu. 666 535 535.
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni kierownika robót budowlanych, majstra budowlanego. 602629623sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
  E-mail: sikorapbt@interia.pl
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników w zawodzie: malarz, murarz, cieśla, zbrojarz, pracownik budowlany. 602629623sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
  E-mail: sikorapbt@interia.pl
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • USŁUGI | inne
  STUDNIE - WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH, PROJEKTOWANIE, DOKUMENTOWANIE, POZWOLENIA WODNOPRAWNE, GEOLOGIA INŻYNIERSKA, GEOTECHNIKA, NADZORY GEOLOGICZNE, GEOLOGIA W PROCESIE INWESTYCYJNYM. 606/6057 ; 12biuro@mhgeo.plmhgeo.pl. 606605712biuro@mhgeo.plwww.mhgeo.pl
  Tel.: 606605712
  E-mail: biuro@mhgeo.pl
  WWW: www.mhgeo.pl
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE, CEMENTOWO-WAPIENNE, GIPSOWE. Zapewniamy własny materiał. Wysoka jakość i doświadczenie. Szybkie terminy realizacji. 572 090 568.
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
2021-01-22 21:21 Czy 26 tys. zł to nie za mało 2021-01-22 20:30 Czołgiem do schroniska w Pięciu Stawach (WIDEO) 1 2021-01-22 19:45 Poniatowskiego do remontu 2021-01-22 19:00 W sobotę otwiera się pierwsza restauracja na Krupówkach 7 2021-01-22 18:15 Między wójtem a ministrem 2 2021-01-22 18:02 Śmiertelne potrącenie pieszego na zakopiance. Droga zablokowana 10 2021-01-22 17:31 W Tatrach spadnie metr śniegu? 2021-01-22 17:10 Gdy odwodnienie szwankuje 6 2021-01-22 17:08 Zmarł były naczelnik Grupy Tatrzańskiej GOPR 2021-01-22 16:45 Świętowanie bez wnuków 2021-01-22 16:10 Górale z Chicago zdobywają Kolorado 1 2021-01-22 15:40 Jest separator krwi pod Giewontem 2 2021-01-22 15:15 Uszkodzona reliktowa sosna zabezpieczona 6 2021-01-22 14:48 Pijacka przejażdżka zakończona w rowie 4 2021-01-22 14:28 Śniegu na Krupówkach już nie ma 3 2021-01-22 13:45 Hotel Bania jak uzdrowisko i przyjmuje gości 13 2021-01-22 13:21 Urząd miasta zorganizuje dowóz na szczepienie 2 2021-01-22 13:00 Skażenie w miejskim wodociągu - przegotuj wodę zanim się napijesz 4 2021-01-22 12:49 Turysta czekał na ratowników w nocy w wykopanej jamie w śniegu 2021-01-22 12:30 Mistrz i uczeń kolędują 2021-01-22 12:16 Ta branża przeżywa hossę 2 2021-01-22 12:00 Michał Borzęcki rezygnuje z mandatu 2021-01-22 11:32 Klemens na spacerze z dziadkiem Adamem. Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego 2 2021-01-22 11:30 Nowy sposób na rejestrację do szczepienia. Trzeba wysłać SMS 1 2021-01-22 11:05 Cztery nowe zakażenia na Podhalu 2021-01-22 11:00 Puchar Świata w Lahti – zapowiedź! 2021-01-22 10:44 Jestem z Zakopanego, zarejestrowano mnie na szczepienie w... Krynicy 6 2021-01-22 10:30 XXV Gwiaździsty Zlot Turystyczny Szlakami św. Jana Pawła II 1 2021-01-22 10:00 Z rodu Bujaków 2021-01-22 09:44 Strzeżcie się internetowych oszustów 2021-01-22 09:18 Alarm smogowy w Mieście - lepiej nie wychodźmy z domu 2 2021-01-22 09:17 Pieszy leżał na drodze - znamy więcej szczegółów wczorajszej tragedii 2021-01-22 09:00 Szczepionka z dowozem 2021-01-22 08:30 Kolędy, pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe 2021-01-22 08:09 Śmierć na Trakcie Papieskim 2021-01-22 08:00 Na Kasprowym wieje już 136 km na godz. 2021-01-22 07:00 Ruszyła rejestracja seniorów +70. Problemy z infolinią (WIDEO) 2021-01-21 23:01 Ratownicy górscy badają pokrywę śnieżną (WIDEO) 2021-01-21 22:21 Potrącenie pieszego 1 2021-01-21 22:00 Kolędowanie z Młodą Podhalańską Filharmonią 2021-01-21 22:00 Strażacy mają nowy samochód (WIDEO) 4 2021-01-21 21:30 Apis wraca do gry 5 2021-01-21 20:45 CudoTwórcy z Pienin i Gorców (WIDEO) 1 2021-01-21 20:20 Liczy się każda złotówka. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Marka 4 2021-01-21 20:00 Napisz wiersz o górach 2021-01-21 19:15 Budżet drogi 4 2021-01-21 18:45 Mapa zagrożeń ma wzięcie 1 2021-01-21 18:00 Regulujcie drogi 1 2021-01-21 17:15 Sołtys wali z grubej rury 5 2021-01-21 16:30 Znów czarne chmury nad rabczańskim przedszkolem 4
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-01-22 22:32 1. A gdzie szarik 2021-01-22 21:33 2. Uwaga kierowcy jadący z Krościenka ulicą Główną w Szczawnicy. Ktoś umyślał sobie przejście dla pieszych w rejonie budynku 125 obok słupa, który to przysłania oczekującą osobę nawet w biały dzień. Jakiekolwiek zwolnienie jadącego autem (auta dostawcze, sklep i parkujące) pieszy na tym przejściu odbiera błędną informację i ku zdziwieniu kierowcy wychodzi zza słupa. 2021-01-22 21:20 3. Tak w temacie otwierania biznesu. Biznesmen z Witkiewicza, który już otworzył - "Jaga", nie ma za wielu klientów, to w tym pustych przebiegach mógłby odśnieżyć chodnik/tą breję przed cukiernią, trudno przejść. 2021-01-22 21:18 4. Nyj tak strazacy dostajom auto za grubom kase juz setne z kolei a droga woło o pomste do nieba dejciy spokoj z takimi Bukowianskimi żądami 2021-01-22 21:08 5. @lewy migacz. Oj źle z tobą. Tak sam do siebie. 2021-01-22 20:59 6. DW w Małopolsce są w opłakanym stanie. W jednym roku robi się nawierzchnię a w następnym kratki burzowe. W zasadzie tam po wsiach gdzie buduje się tak modne chodniki (krawężniki) z kostki brukowej, to zapomina się o kanalizacji burzowej. Z czasem ta kostka zarasta trawą. Czas na zmiany w zarządzie. 2021-01-22 20:49 7. Marku! Szybkiego powrotu do zdrowia jesteśmy z Tobą . Pozdrawiamy Cię gorąco. Ania i Wiesiek. 2021-01-22 20:44 8. @Żarło na Krupówkach. E tam, narzekasz. Kiedyś zamówiłem na Krupówkach szaszłyk barani po zbójnicku i wszystko się zgadzało. Cena była zbójecka, a baranem byłem ja. 2021-01-22 20:43 9. Zdecydowanie czarne chmury nad Leszkiem, czego się nie złapie to klapa. Co do Cieplińskiego to powtórka z rozrywki jakby ta sama strategia którą szedł z poprzednikami. Dla mnie jest za słaby choć w porywach jeszcze mu się coś chce, czego nie można powiedzieć o innych radnych. 2021-01-22 20:39 10. podobnie jest w Zakopanem . Jadąc Powstańców Śląskich w stronę Hotelu Mercure, mijając Sosnkowskiego gdy mijamy płynący dołem potok to zawsze po każdych opadach deszczu lub zimą gdy odwilż stoi woda prawie każdy samochód opryskuje ludzi wodą z kałuży..... miejscowi jeszcze wiedzą i uważają ale przyjezdni nie patrzą...
2020-12-24 22:33 1. A poprawność noszenia maseczek w miejscach publicznych i w czasie zgromadzeń??? Kilka osób z tych fotek kwalifikuje się do nałożenia mandatu .... 2020-12-24 22:29 2. Fajny przegląd kto ma głęboko w poszanowaniu zasłanianie ust i nosa .... 2020-12-23 20:08 3. @druh Marek. Puknij się, ciężkie czasy dla młodych. W tamtych czasach mieli więcej możliwości. 2020-12-17 22:28 4. Oooo....To są moje widoki, dzięki Zośka, ale Tobie za dobrze, nej, dobrze ześ nie chytro i dajes nom sie napatrzeć. Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku! Ale sie porobiyło na świecie, cy to sie kiedy skońcy? , Cy s nami, ludziskami fcom zrobić koniec, he? Żałosne są te komentarze. A cemu Lempart nie strajkuje? Nie dziwota , ze po tyk strajkach w całej Polsce wirus Covid-19 szaleje. Ze mnie on jesce nie dopod, to sie dziwuje.... Zdrowio do chuściny i tego, tamtego, hawtego syćkim zyce. Hej! 2020-12-16 13:35 5. Nie kuś mnie piękna. 2020-12-15 20:05 6. @druch Marek pewnie myślał o Frasyniuku poniżanym i żyjącym w nędzy 2020-12-14 17:23 7. Druh Marek... Pożyteczny druh Marek. Myśl, młody myśl... bądź jak pożyteczny druh Marek! 2020-12-13 21:55 8. Gdyby nie dojrzałość polityczna i odwaga ówczesnego przywództwa NSZZ Solidarność, Episkopatu Polski, KOR,organizacji pozarządowych a przede wszystkim klasy robotniczej wielkich zakładów dalej siedzieliśmy w PRL-u. Również po stronie rządowej znaleźli się ludzie ,dla których spokój społeczny i losy Polski były ważniejsze od partyjnych sztandarów. Stan wojenny pochłonął wiele ofiar, ale ich śmierć nie poszła na marne.Nie jesteśmy w RWPG,w Układzie Warszawskim, nie czekamy na paszporty i godzinami na granicach. Możemy rozwijać kraj dzięki pomocy z Unii Europejskiej i kształcić młodzież na zagranicznych uniwersytetach. Chętni do pracy za granicą przywożą twardą walutę i inwestują w lokalne rodzinne firmy. To wszystko dzięki tym ,którzy 13.grudnia 1981 r siedzieli w wiezieniach poniżani i pałowani. Dzisiaj wielu z nich jest zapomnianych, żyją skromnie a często są poniżani przez tych ,którzy trzęśli portkami i siedzieli cicho . Ci co 13.grudnia spali do południa dzisiaj rządzą i spijają miody jakie daje władza. Niestety, dawna bojowa Solidarność stała się przybudówką PiS-u. Oto jak jest ironia losu! 2020-12-11 20:14 9. Ładnie ale wolę wiosnę/lato/jesień. Nie lubię zimy, bardzo. 2020-12-07 11:10 10. Precz z komuną
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Bojcorka

FILMY TP

Pożegnania

Album TP