Ratujmy nasze restauracje
"Weekend na wynos" - przyłączcie się się do naszej akcji. Niech każda rodzina zamiast gotować w domu zamówi danie na wynos. Kliknij w ten pasek i poznaj szczegóły.

Reklama

2021-01-11 16:48:09

Zakopane

Góralski protest: 18 stycznia wracamy do pracy (WIDEO, ZDJĘCIA)

Górale pod Wielką Krokwią z pochodniami protestowali przeciwko rządowym obostrzeniom. Sebastian Pitoń mówił o zapaleniu na stokach pochodni w kształcie litery V. To ma być symboliczny początek protestu. W czwartek ma się odbyć konferencja, w czasie której przedsiębiorcy zakończą zakaz prowadzenia działalności. Mówił, że przedsiębiorców jest ponad 2 miliony.

- Jeśli w tej chwili nie zaprotestujemy, nie zaczniemy normalnie żyć i pracować i teraz nie powrócimy, za miesiąc nie będzie komu wracać, bo polski biznes zostanie wykupiony, splajtuje. Teraz możemy jeszcze wszystko uratować. To ostatni moment. Stawiamy wszystko na jedną kartę - stwierdził Sebastian Pitoń.

Zapowiedział, że 18 stycznia wszyscy wracają do pracy, nie ma też żadnych żądań od rządzących. Stwierdził, że nie wybaczy rządzącym. Pytany o to, dlaczego sprzeciwia się szczepieniom i nie wierzy w pandemię, odpowiedział, że liczba zgonów covidowych jest przeszacowana, a ludzie umierają z powodu polityki rządu. Powiedział, że rekomenduje zakaz szczepień i nazwał szczepienia eksperymentem medycznym.

Stwierdził, że protestujący nie obawiają się policji. Dodał, że to rząd łamie przepisy Konstytucji, a protestujący nie robią niczego złego. 

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

1
2
3
4
5
6
7
8
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
dziadeek 2021-01-13 21:11:42
@Adam - jestem dziadeek (to taki wyższy stopień dziadkowania). Z twoim wpisem datowanym 2021-01-13 11:53:22 zgadzam się w 1000 %.
Dołożę do tego, że jedzenie produktów wysoko przetworzonych, oczyszczonych z wszelakich skaczących po nich wirusikach i innych niewidzialnych gołym okiem żyjątek powoduje zanik układu odpornościowego.
Jak słoneczko ładnie świeci, cieplutko to ludzie wychodzą się przewietrzyć. A żeby się hartować, to powinno się to robić jak zimno, leje, duje i pi****.
Skutkiem tego jest, że jak koło takiego "klatkowego" ludzika przeleci w odległości dwóch metrów mucha, to chwyta go zapalenie płuc.
Trzeba też brać taki wariant - "szczerzonego Bozia szczerze"!
Adam 2021-01-13 20:53:50
@ cukierek - niestety selekcja naturalna robi swoje bez względu na wynalazki medyczne i to niestety jest naturalna droga ewolucji . Za prosto te problemy postrzegasz a nauka za mało wie . Jaskrawo to widać ze sprawozdań WHO i działań ludzkości , interesy świata polityki są ważniejsze od ogólnego dobra . Rozejrzyj się w około , postaraj się te fakty ocenić prawidłowo.
marek 2021-01-13 16:39:01
Tym co uwazaja ze rozstrzygneli zagadke swiata o tajemniczych zydach i bankierach sterujacych swiatek to powinno sie zostawic samym sobie. Jak obludny czlowiek moze uwazac ze po spedzeniu chwili w internecie siedzacy na kanapie w witowie znalazl odpowiedz na wszystkie taktyki i motywacje polityczne haha. a ci co robia te filmiki zarabiaja na kliknieciach kazdej z tych glupiotkich osobek. ciekawe jak to wg nich wyglada ? siedza w piwnicy i knują zaglade na koscieliszczanow :D
Cukierek 2021-01-13 15:38:41
Edukacji i podstawowego zrozumienia świata to rzeczywiście komuś brakuje... Panie Adamie przyglądam się konwersacji i polecam zainteresowac się nawet historią zakaźnych chorób na przestrzeni wieków, co się z nich nauczyliśmy, co wiemy, jakie są sprawdzone taktyki. Do tych wszystkich liczb zgonów które pan wymienił proszę dodać liczbę aktualnych zgonów z powodu covid a dodatkowo oszacować ile ich jeszcze będzie i ile umrze z potencjalncych powikłań. Za dużo jest niewiadomych by ignorować obostrzenia. Prosta budowa covida może spowodować mutacje która wybije nas wszystkich. Dlaczego nie? Trzeba to wziąć pod uwagę. Jedyna bezpieczna droga na wykluczenie wirusa to szczepionki i niestety izolacja.

Ps. Dużo łatwiej zrozumieć żydowskie misterne plany opanowania świata niż immunologie czy taktykę wobec pandemii -- to na sto procent. Dlatego wszystkim przeciwnikom obostrzeń wszystko wydaje się nielogiczne i zaplanowane przeciwko nim. Świetnie byłoby podzielić kule ziemska na pół i umieścić wszystkim przeciwnikow restrykcjom na jednej z nich , Ci drudzy mieliby świetną komedię oglądania selekcji naturalnej. HEJ!
Adam 2021-01-13 12:45:16
@dziadek
No to co ? Dziadek , może jednak z specjalistką @Tragedią i paroma innymi chcielibyście na ten księżyc polecieć ? Czy dalej mam wam przekazywać dane WHO ? Jako argumenty do przemyśleń ? Czy raczej trzeba by było być bardziej wstrzemięźliwym w wypowiadani pierdół na forum ? COVID-19 jako zagadnienie likwidacji gospodarki i przedsiębiorczości ?
Ps. Jakoś nie widziałem aby policja nakładała kary za nie przywdziewanie prezerwatyw w kwocie 30,000 tyś zł , otwierała stoki narciarskie pod przymusem by ludzie nie chorowali na schorzenia wieńcowe z powodu konieczności przebywania na świeżym i prowadzenia aktywnego trybu życia też pod presją kar .
Słuchajcie wy - niedouczeni idioci owładnięci psychozą strachu COVID-19 i wirusem ACTV-1 zacznijcie się uczyć , analizować to co dzieje się na świecie
Adam 2021-01-13 11:53:22
@Tragedia - ktoś mnie tutaj zachęcał do pozyskiwania danych z internetu , no to proszę .
1. CHOROBA NIEDOKRWIENNA SERCA (WIEŃCOWA)
Światowy zabójca numer jeden. Według danych WHO za 2012 r. była przyczyną aż 7,4 miliona zgonów. W ujęciu procentowym odpowiada za 13,2 proc. wszystkich przypadków śmierci. W latach 2000?2012 roczna liczba zgonów spowodowanych chorobą wieńcową wzrosła niemal o 1,5 miliona. Jest rezultatem przewlekłego niedostatecznego zaopatrzenia komórek serca w tlen oraz substancje odżywcze. Co ciekawe, najczęściej umierają na nią osoby z krajów o wyższych dochodach. Jednym z powodów tego zjawiska jest tzw. zachodni styl życia. Związana z nim niedostateczna aktywność fizyczna i złe nawyki żywieniowe (m.in. spożywanie żywności przetworzonej, bogatej w cukry proste czy przejadanie się) mają zgubny wpływ na nasz układ krążenia. Mieszkańcy państw uboższych często odżywiają się produktami naturalnymi, które samodzielnie poddają obróbce, ponadto ciężej pracują, zazwyczaj fizycznie. Dzięki temu w mniejszym stopniu cierpią na choroby będące wynikiem złej diety i lenistwa, ale z drugiej strony ? częściej zapadają na schorzenia wynikające z narażenia na kiepskie warunki sanitarne i zanieczyszczenia środowiska
Adam 2021-01-13 11:46:14
@ dziadek
Ebola, ptasia grypa czy wirus zachodniego Nilu na pewno budzą grozę, ale to nie one powodują najwięcej zgonów na świecie. Prawdziwe żniwo zbierają znane od dawna choroby, które w większości można leczyć. Rocznie umiera na nie łącznie ponad 20 milionów osób, czytamy w Onecie.
10 powszechnie znanych chorób jest przyczyną połowy wszystkich zgonów notowanych co roku na całym świecie. W minionej dekadzie umieralność z powodu większości tych schorzeń wyraźnie wzrosła. Mimo postępu medycyny, antybiotyków i nowoczesnych terapii, nie jesteśmy w stanie skutecznie się z nimi uporać. Wpływ na rozwój tych chorób ma m.in. zły styl życia, błędne nawyki żywieniowe, niedostateczna aktywność fizyczna, a także skażenie środowiska, w szczególności powietrza i wody. Oto 10 chorób, które, jak podaje Onet, co roku zbierają największe ludzkie żniwo w skali świata.
Ps. @ Dziadek - może chciałbyś się wystrzelić na Księżyc ? z paroma innymi
Adam 2021-01-13 11:34:08
Dane Światowej Organizacji Zdrowia ONZ pokazują, że codziennie ok. 6800 osób staje się nosicielami wirusa AIDS, a 5700 umiera w skutek zakażenia. Z tego prosty rachunek że rocznie umiera 2,052,000 a zarażonych przybywa 2,448,000 i nikt nie robi takiej zadymy jak z korona wirusami . Pytam to o co chodzi z tą nadętą histerią pandemiczną COVID-19 Niech mi odpowiedzą specjaliści podobni @ Tragedia i inni . Albo np. @ dziadek . Zdecydowanie , to jakoś dziwnie wygląda z tymi płaskoziemcami i teoriami spiskowymi .
dziadeek 2021-01-13 07:12:23
Jedynym sposobem udowodnienia płaskoziemcowi że ziemia jest kulista, to wsadzić go do harmaty i wystrzelić na księżyc.
Zaś będzie z księżyca pisał na forum T.P.. że księżyc jest płaski!!!
Adam 2021-01-13 00:55:20
Niestety , aby zrozumieć działanie układu immunologicznego trzeba jeszcze lat , Szczepionki opracowane pospiesznie na korona wirusy mogą wywołać nie przewidywalne skutki uboczne . Zgadzam się , prace naukowców są potrzebne- ale na razie na tym poziomie wiedzy mogą one wywołać NIE ODWRACALNE SKUTKI CAŁEJ POPULACJI POŚPIESZNIE ZASZCZEPIONEJ . Zupełnie inną sprawą są szczepionki na znane pospolite choroby ( różyczka zapalenie wątroby typu B i podobne jak wielu sądzi wyeliminowane a i też nie do końca znamy ich działania ubocznego . Moim zdaniem należało by zwrócić szczególną uwagę na żywność modyfikowaną genetyczne - czy też selekcjonowanie nasion (stosowania środków ochronnych pestycydów itp.) prowadzoną po to by zwiększyć plony , poprawić estetykę prowadząc do pozbywanie się właśnie wirusów z grupy korona nie znając zależności występowania ich na owocach warzywach ssakach ptakach i pośrednich za pomocą których przenoszą się na inne gatunki . Temat rzeka , zbyt mała wiedza sprzeczających się naukowców często zdominowana zyskiem i uzależnieniami politycznymi - brak spójnej wiedzy . Nadprodukcja żywności połączona z idiotyczną eksploatacją środowiska nie powodująca zmniejszenia głodu na ziemi , hamowanie nowych technologii energetycznych i wiele innych spowodowana gospodarczą chęcią wzrostu gospodarczego prowadząca do zwiększenia przychodów budżetowych , łupienia ludzi podatkami i daninami . Szkoda się rozpisywać , to nie miejsce na to
Ps . Zaszczepionych pod presją utraty pracy ? pod przymusem ? innymi okolicznościami przymusu ?
Tragedia 2021-01-12 20:49:21
Adam, nie będę komentować tego że podważasz skuteczność szczepionek, dzięki którym nie mamy chorób z którymi ludzkość niemalże przegrała walkę jeszcze niedawno, a zakończywszy na tym, że szczepionka przeciw sars-cov-2 przeszła wszystkie standardowe procedury, wymagania czy testy. Mówisz że 70% lekarzy nie chce się zaszczepić (bardzo ciekawy strzał) gdzie prawie 100% będzie zaszczepionych do końca tego i miesiąca, HURA! A co do faktów- one odnoszą się do ciężkiej pracy naukowców do których się zaliczam i nie ma to nic wspólnego z polityką czy propagandą. Zapraszam do wiarygodnych źródeł, które często wymagają jednak wiele czasu na to by je zrozumieć i właściwie interpretować, wyłączyć YouTube czy telewizję! Pozdrawiam :) oby szczepionki pozwoliły na szybkie zapomnienie o całej pandemii!
Adam 2021-01-12 18:03:38
@ tragedia - nie chodzi o dogadanie się a jedynie o ustalenie faktów .
Pozdrawiam
Adam 2021-01-12 17:52:40
@Tragedia dodam więcej
Jak pewno wiesz , bo jesteś poddatną na propagandę kompletnie nie logiczną , patogeny wirusów muszą mieć nosiciela by istnieć , skoro tak to zdaniem tych wariatów od propagandy wirusowej , najdłużej te patogeny utrzymują się na powierzchniach gładkich jak szkło ,ceramika , plastik i podobne . Oznacza to według nich, że patogeny wirusów muszą być nie jako podane na talerzu a nie na nosicielu którym są bakterie . 70 % lekarzy nie konowałów nie chce się szczepić z prostego powodu - szczepionki nie zabezpieczają przed niczym , bo jak sami propagandyści wirusowi twierdzą , zaszczepieni mogą chorować i mogą zarażać , więc powstaje pytanie po co się szczepić nie przebadaną do końca szczepionką bądź szczepionkami .Dowodem na to jest zmiana planów rządowych w szczepieniach , teraz to będą szczepić starców by w pierwszej kolejności odciążyć złodziejski system ubezpieczeń .W tej całej że tak powiem zadymie nie chodzi o bezpieczeństwo społeczeństwa tylko o uzyskanie planowanego od lat efektu ekonomicznego i politycznego . Śmiem twierdzić że to masońsko żydowski plan przejęcia za bezcen upadających firm i ich majątku z powodu zamknięcia gospodarki pod pretekstem pandemii !! Już powstają spółki skarbu państwa i prywatne reklamujące wykup mieszkań , hoteli i pensjonatów - oczywiście za bezcen . Nie wyszedł bezczelny i głupi pomysł mienia bez spadkowego to pojawił się COVID-19 planowany od lat . Żydzi prześcigają samych siebie w bezczelności i głupocie . Nawet prezydent Duda Chanuki sobie urządza w budynku prezydenckim a teraz się chowa się jak szczur ze wstydu , bo wyszło na jaw że Polska to tylko pretekst i arena dla złodziei rządowych , ważny jest jedynie interes bezczelny żydowski napędzany propagandą antypolską .
Tragedia 2021-01-12 17:03:07
Jestem specjalistką. Widzę również że się nie dogadamy :)
Ela 2021-01-12 16:34:10
Powinni przytrzymać ile trzeba bo inaczej będzie nie wesoło
Adam 2021-01-12 16:11:54
@ Tragedia , powiedz to ty jesteś specjalistką ,czy tylko powołujesz się na propagandowe teksty wybrane z internetu ? Chcę Ci przypomnieć o wielu zupełnie innych wypowiedziach ekspertów w tej dziedzinie z całego świata . Po za tym mam wielu znajomych specjalizujących w tej dziedzinie od lekarzy do wirusologów i wszyscy mają takie samo zdanie - NIE MA CHORÓB BEZOBJAWOWYCH I NIE MA CHORYCH BEZOBJAWOWO - Z CZEGO JASNO WYNIKA ŻE ZDROWI NIE MOGĄ ZARAŻAĆ !!!
Tragedia 2021-01-12 15:49:39
@Adam
Bardzo chętnie mogłabym Ci to wytłumaczyć jednakże jest dość sporo do opowiadania. Pierwszy lepszy artykuł naukowy sugeruje, że zarażać można nawet w momencie inkubacji wirusa (niewsponając o bezobjawowych przypadkach), podaje artykuł: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971220301466
. Lekarz medycyny mimo wszystko nie powinien się wypowiadać na temat wirologiczne jeżeli nie ma z takowymi do czynienia gdyż wprowadza Cię w błąd. Przy aktualnej sytuacji wszyscy się uczymy jak dany wirus się zachowuje, czy rozprzestrzenia. Pana doktora medycyny odsyłam także do źródeł, jest ich na prawdę sporo i niestety nie na YouTube.
Adam 2021-01-12 14:41:41
@ Tragedia
Napisz jak chorzy bez objawów mają zarażać innych skoro wiesz .
To co napisałem jest informacją uzyskaną od doświadczonego Dr. medycyny , skoro wiesz że masz rację to napisz jak to się zaraża od osób bez objawów chorobowych , pouczymy Dr. medycyny i ja też się czegoś nowego dowiem i przemyślę

Ps. @ świrek - celebryci śpiewający o majtkach w kropki zarabiając milion zł rocznie nie mają z czego żyć dlatego dostali jeszcze po 500 tyś zł zapomogi a szczepionkę w pierwszej kolejności . Zaszczepić ich wszystkich to przestaną śpiewać o majtkach w kropki , w ogóle przestaną śpiewać - jestem za .
gosc69sj 2021-01-12 12:47:32
Jeśli Polska ma takich górali jak ten śmieszny " góral " pitoń to tylko pogratulować:):):) Ten śmieszny facecik w góralskim kapeluszu ewidentnie ma parcie na szkło i karierę. Żałosny gość.
świrek 2021-01-12 11:02:32
Typowy celebryta.Chce wyłudzić szczepionkę poza kolejką.
Z Witowa 2021-01-12 10:58:17
Pitoniu a powiedz ty mi, bo krzyczycie "wracamy do pracy", ale kto?????? Sami będziecie robić w tych swoich grajdołach? Bo przecież normalny średnio rozgarnięty pracownik nie przyjdzie, bo wie, że jest zakaz! Proste? Proste. Ale widać że za mądry nie jesteś...
Tragedia 2021-01-12 10:42:03
Adam, skoro nie wiesz jak bezobjawowi mogą zarażać to polecam się dowiedzieć a nie wykrzywiwać że nie zarażają (bo tak Ci się wydaje)
Kicaj 2021-01-12 10:33:28
Ten to akurat śpi na pieniądzach bo jest architektem nudzi mu się to się udziela i to jego amen ???? ???? ????
Adam 2021-01-12 10:10:41
Bałagan ,kompletne nie zrozumienie problemu- zarażają chorzy !!!!! chorzy sami o tym wiedzą że są chorzy i mają siedzieć w domu i się leczyć . Podział Polaków jest prosty na bardzo małą grupę chorych i na dużą grupę zdrowych . Z jakiej okazji zdrowi mają się podporządkować chorym . NIE MA CHORÓB BEZOBJAWOWYCH !!!!! JAK CHORY BEZOBJAWOWO MA KOGOŚ ZARAZIĆ SKORO NIE MA GORĄCZKI NIE PRYCHA I NIE KICHA - propaganda rządowa otumaniła ludzi !!!
Truteń 2021-01-12 09:52:16
Przeciez chodzi tylko o to by rząd "dał" jeszcze trochę dutków.
I "da" - tylko trzeba je najpierw wydrukować, a potrzeby są wielkie.
Do-poprawki 2021-01-12 09:46:53
Idea słuszna, ale niestety na twarz całej akcji wybrano, alb wybrał się sam, najgorszy z możliwych kandydatów. To powoduje, że cała akcja nie będzie traktowana zbyt poważnie. Wystarczy sobie wyszukać wszystkie wypowiedzi tego pana i się dowiemy co to za bohater...
ff 2021-01-12 09:38:38
Ten cały Pitoń miałby więcej zwolenników, gdyby nie mieszał w to szczepionki
Tragedia 2021-01-12 09:29:40
Amantadyna, szczepionki nie wiadomo na co działają, otwierajmy się bo covida nie ma... Jak cudownie byłoby gdyby wszystkich protestujących spotkało to co pacjentów pod respiratorem. Nie oni zasługują na taki los, tylko WY buntownicy! Naoglądacie się filmików na YouTube bo żaden z Was naukowego artykuły nie zrozumie i uważacie że jesteście "poza systemem". Widać poza tym jaki poziom wiedzy reprezentujecie skoro najmądrzejszy z Was to Pitoń.

Otwierajcie się, widać jaki z was katolicki naród, gdzie 100 zł jest ważniejsze niż życie drugiego człowieka.
Kolorysta 2021-01-12 09:24:45
Jedni chcą obostrzeń i zakazów, inni zaś nie. Wszystkim rząd nie dogodzi. Ale jedno jest pewne. Takiego podziału Polaków nie dokonali nawet zaborcy.
Teodorslysz 2021-01-12 09:22:38
A to ,,V" to co ma oznaczać Victorię czy ,, Piątą Kolumnę ''?Bo patrząc na ludzi ze zdjęć .........
, ważne żeby pokazać się w TV ,zawsze to darmowa reklama dla organizatora.
dziadeek 2021-01-12 08:39:53
Ach ten wirusek psikusek!
Osiem goryli w zoo Safari Park w pobliżu San Diego w Kalifornii miało pozytywny test na obecność koronawirusa. Co na to obrońcy zwierząt?
A tego jeszcze nie grali.
Uczniowie w Neapolu, Mediolanie czy we Florencji siadają na placach i chodnikach przed swoimi szkołami, wyposażeni w kocyki i laptopy z wi-fi. W ten sposób uczestniczą w zajęciach i demonstrują pragnienie powrotu do normalnych zajęć.
Koooniec świata! A im się jeszcze dutków chce???
Reter 2021-01-12 07:40:01
Infantylny poziom tego Pana. Urok tej szopce dodają Ci z tyłu poprzebierani po goralsku.
Czy ktoś to w ogóle traktuje serio?
tedi 2021-01-12 06:53:11
@wstyd, to są fakty, tak było w czasie II Wojny Światowej i historii nie zmienisz. Stasiu z Dzianisa napisał szczerą prawdę. Weź na wstrzymanie i zażyj z rana leki na ciśnienie bo ci żyłka pęknie.
zkoscielisko 2021-01-11 23:33:21
A to chyba ten pan . Kamil Suchański 2020
Przewodniczący Rady Miasta Kielce tu macie linka :http://www.bip.kielce.eu/3 a żona jest radną xD boszee w jakim my swiecie zyjemy nam dali po 5 tyś. a oni sobie takie apartamenty stawią może by się tym tygodnik zainteresował xD
yano 2021-01-11 23:22:45
Tak, tak znamy to, zgony covidowe są nadęte a w szpitalach leżą statyści. Czyś się pan z Edytką na rozumy pomienił?
yano 2021-01-11 23:14:10
Panie Pitoń, pan tak od siebie mówi, czy tow. Aleksandr Dugin tak doradził?
Stasiu z Dzianisa 2021-01-11 22:54:06
@rycho
Amantadyna... Tak, a raka oszołomie leczymy Aspiryną :-)))))))))))) Wyłącz You Tube!
Artur 2021-01-11 22:35:18
Ale wy prostaki jesteście ci nie górale tamci górale maja interesy i to ich jednoczy nie wasze januszowo Grażynowe podejście. Popieram ja otwieram wszystko i tyle i wali mnie wasze góralskie podejście wy własnego cienia się obawiacie haha za torami przyszli czy jak a wasze dziadki owce dymali i co weźcie prostaki ludzi nie obrażajcie
Kowal 2021-01-11 22:33:39
Bzdury to w komentarzach nagłych czytelników 24tp z poza Podhala lub nawet z poza Małopolski
Ooo 2021-01-11 22:30:57
Bracik trochę opamiętania każdy ma swoje zdanie ja twierdzę że robiom szopkę a tak jest po sezonie zimowym.
kluskajarcano 2021-01-11 22:25:35
Nie góralski ino ceperski, nie dawojcie sie nabiyrać przebierańcom. !8 .I niek sie obudzom z rękom w nocniku.Dziady sakramenckie i telo. Górolami zafciało sie Im być, no wiycie , wiycie, ka rozum do rozumu, no ka?
Majk 2021-01-11 21:52:51
"Barbarzyńcy z Zakopanego. "Lud na wpół dziki, chytry i chciwy" - Menway w INTERIA.PL" https://menway.interia.pl/historia/newsamp-barbarzyncy-z-zakopanego-lud-na-wpol-dziki-chytry-i-chciwy,nId,3213873 to cała prawda o nich matka boska w klapie do krzeptówek by szli na kolanach od połowy ronda przy wjeździe do Zakopanego a cię do ostatniej koszuli oskubia z dudków ????????????????
rycho 2021-01-11 21:43:43
POPIERAM AKCJE
ODMAWIAM UCZESTNICTWA W EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM .
@ dziadeek
A kowida skutecznie leczy sie m.in, AMANTADYNĄ , za kilka złotych , nie remdesivirem za tysiace usd , czy eksperymentalnymi szczepionkami co to nie wiadomo na co działają
wstyd 2021-01-11 21:41:03
Co to za ceper co się za Stasia z Dzianisa podaje? Do @Stasiu z Dzianisa szczuć to sobie możesz w swojej dziedzinie przebierańcu! Kto ci daje prawo obrażać , mnie , moją rodzinę i innych górali przyprawiając im jakąś fałszywą prawdę. Chcesz mi powiedzieć że mój dziadek kolaborował z Niemcami? czy ty się słyszysz ? Garstka osób nie stanowi większości. Twoje treści to jawna obraza.
Bestin 2021-01-11 21:39:52
Ćwokersi....Szrekulce....dajta spokój....w chałupe ....
O ruc 2021-01-11 21:29:24
do @Usuusuus Powiedział co wiedział he... Co by cie w życi nie ścisło!
zkoscielisko 2021-01-11 21:25:57
Tak a później protestują tacy jak ten co ostatnio w Kościelisku na Śmiechówce wybudował apartamenty Pan Przewodniczący Rady Miasta Kielce!!!Wystawił chałupę że masakra i apartamenty pod wynajem!!!chyba też pójdę na radnego xD powinien sie polubieć z naszym wójtem też lubi błyszczeć :D
śmiać się czy płakać ? 2021-01-11 21:24:59
Co to za górol jak po pańsku godo ? Wstydzi się góralszczyzny ? To po co pajacuje w tym stroju ?
ssaa 2021-01-11 21:13:43
Jeśli nie będzie obowiązku płacenia składek na tą pseudo służbę zdrowia większość przedsiębiorców podpisze takie oświadczenie.
kierowca 2021-01-11 21:13:12
ZABLOKOWAĆ PUCHAR W SKOKACH
górol bity rodowity 2021-01-11 21:13:01
Niech Związek Podhalan wypowie się o tym proteście czy to rzeczywiście stanowisko górali czy tylko przebierańców?
Po raz kolejny strój góralski służy jakiejś szopce kompletnej....
Ej 2021-01-11 21:09:36
@Usuusuus precz za Ural. Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy!
folk 2021-01-11 21:08:52
Pitu....pitu...Pitoń...pitolisz....pitolisz...gdzie byłeś jak nagrywali Janosika....
dziadeek 2021-01-11 21:06:30
Mnie na tej konferencji prasowej pana Pitonia brakuje jednego pytania do niego i tłumnie wspierających go "przedsiębiorców".
Mianowicie - jeśli ten psikusek wirusek którego nie widać, czyli go nie ma (internetu też nie widać!) w swoje wspaniałomyślności przytuli się do nich, to czy są gotowi podpisać oświadczenie, że nie zmienią zdania i nie będą korzystać z państwowej służby zdrowia?
Czyli nie poddadzą się "eksperymentom medycznym".
A jak z tym przytulaniem cowida będzie już po syćkim, to też będą gderać że "ludzie umierają z powodu polityki rządu"?
zkoscieliska 2021-01-11 21:00:13
Witam,nie chce nikogo obrażać ale Pan Sebastian ma tyle wspólnego z Podhalem co ja z Antarktydą
Chciałbym wspomnieć że urodził się w Łodzi i stamtąd pochodzi to że mieszka X lat na Podhalu to nie znaczy że jest góralem i nie powinien wypowiadać się w imieniu wszystkich z Podhala!!!Nawet dobrze gwarą dobrze nie umie mówić
Kolejny pseudo celebryta na 5 min
swoj 2021-01-11 20:51:27
Popieram akcję!!
Orn 2021-01-11 20:41:08
Teatr Witkacego
obiektywnie 2021-01-11 20:26:23
Do ironia :-)
Pokoje odkażają ;-)
Jo 2021-01-11 20:20:51
Najbardziej mi sie podoba obecność w pierwszym szeregu "bitego" górala który dowlókł sie gdzieś ze Słowacji i ozenił się z jednym najbardziej wypasionych hoteli Skalnego Podhala. Oczywiście psioczy, krytykuje obecnie rządzących. Ciekaw jestem dlaczego jak tak strasznie cierpi ,biznesu nie przeniesie do swego ojczystego kraju?
swetomir 2021-01-11 20:20:32
Żenada.
oo 2021-01-11 20:04:56
Jak liczycie na jakieś pozytywne skutki tego protestu to:
1. Wyrzućcie te pochodnie - górali już mają za zacofanych i tępych;
2. Uznajcie, ze pandemia istnieje i każcie się ludziom szczepić - tym sposobem szybciej wszystko wróci do normy;
3. W góralskie stroje ubierajcie tylko górali z pochodzenia.

Jeżeli któryś z tych punktów nie będzie spełniony to protest jest płonny bo ludzie was wyśmieją. Przebierańcy to w kabaretach są, a chłopy z pochodniami to w Shreku.
Realista 2021-01-11 19:57:15
Jest to mój dalszy sąsiad i jest "wyznawcą" PO więc nie ma się co dziwić... Specjalnie zamieszanie robi i i psuje imię górali. Sam żyje z wynajmu. Mam tylko mały pensjonat, ale przez lata odłożyłem i kilka miesięcy jakoś mnie nie zabije. A inni mają ogromne pensjonaty i hotele i im źle???a pobrali nawet i po milion 800 tys zł. Tyle że mam 15 letni samochód wart dziś 13 tys a nie nowy... co roku... Bardzo dobrze, że chcą ograniczeń inaczej nie wyjdziemy z kryzysu.
obserwator 2021-01-11 19:48:30
Do czwartku bedziecie już spacyfikowani przez służby PiSu
Usuusuus 2021-01-11 19:45:18
@bywaj zdrów, nie starasz nie starasz bo się zesra.. A głód, to ty chyba nie wiesz co piszesz .
Podszerstek 2021-01-11 19:40:27
A ja rekomenduję, wzorem pana Pituły, żeby nie było wolnych niedziel !
POrażka 2021-01-11 19:38:13
Jak to jest dzieci mogą iść do szkoły, a wyciągi zamknięte. Cała Europa w lockawnie a Polska znosi obostrzenia i jeszcze świadomie mówią idzie 3 fala. Mam rozumieć otworzymy szkoły to się szybciej rozsiane !
Berger 2021-01-11 19:35:02
A czy ten Koszalek-Opałek nie uczył kiedyś angielskiego w telewizorni?
Niezły oryginał...
Taki kieszonkowy bardziej.
Wtedy jeszcze nie farbował włosów
Wer 2021-01-11 19:19:44
Ten Pitoń to ma pomysły jak z tym księstwem g?ralskim co chciał zrobić.Powinni mu wpieprzyć mandat za brak maseczki i za zgromadzenie,może by siy opamientoł.
Stasiu z Dzianisa 2021-01-11 19:15:41
Te górolecki to wredny naród. Weto wobec rządu polskiego???? Ale podczas wojny to jeździło się na Wawel bić pokłony faszystom! Wstyd i hańba... Oni się uważają za honorowym, a honoru ani za grosz... A wiara jedynie na pokaz żeby się do kościółka wystroić. Śmieszny naród.
Bushido 2021-01-11 19:11:48
Świat liczy na górali że to my uratujemy świat przed tą pseudo pandemia...swiat się śmieje z naszej pazerności i hipokryzji...
Bywaj! 2021-01-11 19:10:48
Do @stasek. Siednij na dupie i nie pitol głupot. Jak się nie postawimy, to niedługo z głodu zdechniemy. Czym jest to Państwo co wprowadza zamordyzm. Państwo ma służyć obywatelom a nie ich dobijać i gnębić!
Góral zakopianczyk 2021-01-11 19:10:40
Najbardziej za zamykaniem wszystkiego są ci co mają pochowane w skarpetach , bo dostali cos w spadku i narazie glod nie zaglada .. wszyscy mówimy jasno ze virus jest ale naciągnięte statystyki zgonów i pseldo informacji roba z ludzi wariatów. A co mają powiedziec ludzie którzy pracowali na swoje rodziny a nagle nie maja pracy od miesięcy... ????
e siok 2021-01-11 19:09:47
Pan Piton na prezydenta
Taki fajny -Janosikowy wlos
zakopian 2021-01-11 19:04:03
TA DURNĄ INFANTYLNA ROZMOWĘ MOZNA ZAKOŃCZYĆ SZYBKO JESTEŚ BIEDNY JAK NIE MASZ ZA CO ŻYC A NIE JAK NIE ZARABIASZ HYTRE KMIOTY.
Patriota 2021-01-11 18:56:43
Choroba bezobjawowa. xD
Infekcja bez stwierdzenia stanu chorobowego. xD
Odporność tylko dzięki szczepionce bo system odpornościowy jest zły. xD
Chyba COVID się faktycznie ludziom na mózg rzuca.
ironia 2021-01-11 18:45:30
Mam zapytanie
Gdzie byli teraz wlasciciele pensjonatow
Przeciez na pardalowce wtedy byli
Co teraz sie stalo?
Bali sie przyjsc?
Tacy madrzy byli
Dane 2021-01-11 18:43:41
Rzeczywiscie wirusa nie ma - na wiosne nie znalem nawet nikogo, kto by sie zarazil (pewno w czesci kwestia testow), teraz dwoje znajomych na tamtym swiecie, u rodzicow cala ulica przeszla albo przechodzi Covida. Owszem na grype tez sie choruje i umiera, ale nie tak samo jak na CoVid. A jak ktos ma watpliwosci to domy opieki dalej zapraszaja odwaznych. Restrykcje i tak sa slabe - daleko do wojska na ulicach i godziny policyjnej jak bylo albo jest w innych krajach. Kazdy chce aby normalnosc jak najszybciej wrocila, ale jakim kosztem ? A mamy sezon zachorowan - 2017/2018 prawie 4,4 mln zachorowań na grypopodobne. Chcecie miec tyle CoVida ? Wtedy zamkna wszystko i wszystkich zupelnie jak na wiosne.
stasek 2021-01-11 18:35:19
To jest jawny bunt przeciwko Państwu Polskiemu.
Nie jestemf fanem PiSu ale do dzieła służby wszelakie.
Ja się poddaje obostrzeniem ( chociaż z niektórymi można dyskutować) a tu grupa neguje Covida.
Żona chorowała , kuzyn zmarł bez żadnych chorób współtowarzyszących.
Tak że nie .............................. Panie Sebastianie Pitoń
Diabeł poronin 2021-01-11 18:32:07
Szkoda że przedstawiciel tygodnika TP.24 nie pokazał końcówki filmu w całości koniec filmu był najlepszy
B.B 2021-01-11 18:30:57
Górale to wy wybraliście PiS
A teraz co??? Strajki...!?!?
Każdy wam mówił że PiS was okłamie... Dobrze że teraz to czujecie na swoich dupach
zatroskany obywatel 2021-01-11 18:29:55
Popieram kazdy protest brawo!!
Iluzjonista 2021-01-11 18:22:20
Brawo Górale!
Presja ma sens - widzimy się niebawem na waszych stokach ????
wert 2021-01-11 18:17:56
Będziesz sprzeciwiał się tym co wybrani zostali przez górali. Koniec świata. Powinniście cieszyć się że macie swoich przedstawicieli w rządzie.
Boligłowa 2021-01-11 18:14:16
A kim on jest??? Fakt że to co się dzieje to parodia rządzenia ale głową muru nie przebije a z tych 2 milionów to się za wielu na protest nie stawiło... Ale POWODZENIA bo a narty bym się wybrał
zakopianin 2021-01-11 18:13:06
Ludzie co Wy sobą reprezentujecie, czy to jest jakiś żart! Wstyd!
Mam nadzieję, że ktoś się zajmie tym "zbiorowiskiem" i odpowiecie za to.
Jest trudno, bardzo trudno, ale nie tędy droga.
qqq 2021-01-11 18:10:19
Poza tym, jeszcze mała adnotacja z mojej strony.

W kontrze do nawoływać o tym ze wirusa nie ma jest też cała masa ludzi którzy wirusa przeszli z różnym skutkiem, jest cała masa ludzi która kogoś pochowała. Rozumiem że Pan Pitoń tutaj znów by powtórzył swój mądry cytat "sprawy wielkiej wagi traktuj lekko"?
Ktoś tu pcha się do władzy i znalazł świetną okazję.
Virus świrus 2021-01-11 18:09:17
Przeciw maseczkom też protestujecie widzę. Jak chcecie wszystko otwierać to taki przykład dajecie turystom???... Jak w takim reżimie sanitarnym mają funkcjonować bary, hotele i stoki to będziecie mieć poza dutkami "sajgon nad sajgony" z zakażeniami!!! Opamiętajcie się choć trochę!!!
Fuku 2021-01-11 18:08:30
Papież nawołuje do szczepień. Czy jaśnie oświecony pan Pitoń jest mądrzejszy od Papieża?
Janosik 2021-01-11 18:08:17
Popo całkowita racja, brawo.Prawdziwy góral ma honor.
qqq 2021-01-11 18:07:02
"Sprawy wielkiej wagi, traktuj lekko"

Cytat z tego wywiadu chyba idealne podsumowuje tą błazenadę. Żeby nie było, jak najbardziej popieram powrót do normalnego życia, ale nawoływanie do tego że wirusa nie ma jest absolutnie nie do przyjęcia. Sami sobie górale PiS wybrali a teraz górale chcą zmieniać Polskę i świat :)
Stojąc w paręnaście osób z pochodniami tak o, nawołując do olewania tematu wirusa sprowadzicie na siebie i przede wszystkim na Zakopane jeszcze większe problemy. PiS partia mściwa.
Poza tym jakie wielkie otwieranie biznesów? Turystów w Zakopanem jest mnóstwo, samochodów na podjazdach przy wynajmach jest mnóstwo na blachach z całej Polski. Knajpy które oferują dania na wynos funkcjonują, dostępne atrakcje turystyczne są pełne ludzi. Więc co się zmieniło poza tym że jedyne co to nie można iść normalnie siąść do knajpy? Problem jest tylko w tym że jedni kombinują i zarabiają a drudzy stosują się do obostrzeń i donoszą na sąsiadów....
turysta 2021-01-11 17:57:15
Czy Pan Sebastian to rozpoczął kampanie wyborcza? Bedzie startował na Wojta czy tez Burmistrza?? Śnieszny taki;) Oderwany o rzeczywistosci:)
Wstyd dla tych co stoją za nim.
goralka7 2021-01-11 17:54:18
uprzejmie prosze wszystkich , ktorzy maja zamiar kogokolwiek oceniac, obrazac , wysmiewac , kapowac na kogokolwiek ,zeby zabrali swoje d...a i poszli lepiej na dlugi ,dlugi zimowy spacer,
pooddychali tym mroznym powietrzem, jak nerwy ponosza wypili jakiego grzanca i dali spokoj...
reszta niech przemysli sprawe, w jakiej rzeczywistosci chce sie przebudzic 18 stycznia...
tyle w temacie

chlopy trzymajcie sie !!! zaczeliscie dobra robote robic...
mala uwaga..
maseczki trzeba nosic i dystans...


reszta potoczy sie sama i dej Boze w dobrym kierunku
hej:)
Przedsiębiorca z Zakopanego 2021-01-11 17:50:52
Mów Pan za siebie!
Cztery osoby z mojej rodziny zachorowały, niestety to był wirus, który dotkliwie wpłynął na ich zdrowie.
Wracajcie do otwierania działalności, ale pamiętajcie o obostrzeniach, tylko że za turystę, który przyjedzie, którego zaprosisz nie dasz głowy jak się zachowa i czy jest zdrowy!
Ja nie otwieram!
Podszerstek 2021-01-11 17:49:22
I to jest właściwa droga do zakończenia pandemii.
Gość 2021-01-11 17:41:27
Panie Sebastianie widzę że gry komputerowe trochę panu zryły beret
Artur do wszystkich 2021-01-11 17:37:12
Co wy chcecie od nich skoro maja racje. O góralach się zle mówi bo prostaki jesteście a na tym forum znów to pokazujecie u was to same janusze i Grażyny są co nie ? Ciemnogród
Popo 2021-01-11 17:36:42
No krucy Nowy antykovidowy Janosik jeszcze Pani Lampart przy boku by się przydała, nie starasz nie starasz bo się zes....
Do koscielisko Michał 2021-01-11 17:32:25
Proponuje panu o powściągliwość w swych wpisach każdy ma prawo wypowiedzi póki nie naruszają one dobra innych osób a wiec potocznie weź pan siądź na dupie pilnuj pan własnej dupy
gogo 2021-01-11 17:32:15
Brak maseczek .Cała Europa Lockdown a w Zakopanem dużo turystów. To nie wina PIS-u ,chociaż nie jestem zwolennikiem. Za taką liczbę zachorowań odpowiadamy tylko my. Brak odpowiedniej osłony ,często maseczki pod brodą ,brak dystansu i stosowania środków antywirusowych.
Ernie 2021-01-11 17:31:48
Jeśli w samej kolebce PiS-u rodzi się bunt to znak, że niedługo i rycerz Giewont zbudzić się może.
Jak to nasz długowłosy bard kabaretowy zwykł był śpiewać:
"Z góry lepi syćko widać
A jak zejdzie z Giewontu lawina
Zobacys mozny panocku
Nikto jej nie zatrzyma!"
zakopian 2021-01-11 17:26:53
ŻENUA.
koscielisko michał 2021-01-11 17:18:54
Zawiadamiam Sanepid i Policje za stwarzanie zagrożenia zdrowia i życia poprzez ignorowanie rządowego nakazu zasłaniania ust i nosa !
Kazdy z tych błaznów którzy tam stoją zapłacą wysoka kare ,juz ja tego przypilnuje..
Popo 2021-01-11 17:17:17
Nie Pitoń głupot, banda przygłupów .
Gąsienica 2021-01-11 17:13:56
Następny błazen ... przez takich "górali" mamy opinie jaka mamy.Wygląda mi na wyznawcę Konfederacji ,sprany mózg widac to po wypowiedziach ,dziwie sie dziennikarza ze podłapali temat tego egzota ,Dzis mówi ze pandemi nie ma ,jutro bedzie nas przekonywał ze ziemia jest płaska
Jo 2021-01-11 17:12:33
Piton rozpoczyna działalność polityczną. W sumie to dobry czas dla tego typu ludzi. Jest kryzys, za nic nie musi odpowiadać. Wystarczy bić w rządzących, jednoczyć innych poszkodowanych przez obostrzenia i w następnych wyborach sukces murowany.
Istny cyrk :) 2021-01-11 16:58:49
A dlaczego protestują w miejscu publicznym bez maseczek ?
I on chcą odmrożenia gospodarki ? Strach się bać jaki będzie u nich reżim sanitarny skoro taki przykład dają .
A co do tych 2 milionów to już to kiedyś słyszałem, jeden obiecywał milion ludzi na proteście w Warszawie i protest w święta , a wszyscy wiemy jak się to skończyło :)
fan TVP 2021-01-11 16:58:08
Jeszcze możecie protestować bo Sejm RP przegłosuje mandaty z nakazem natychmiastowego odbioru czyli Pan Władza będzie sędzią i prokuratorem w jednym.
Wiktor 2021-01-11 16:56:12
I co z tego?
2021-01-26 08:54 Plan znoszenia obostrzeń - potrzeba więcej danych medycznych 2021-01-26 08:00 Jelenia stołówka 2021-01-25 21:54 Międzynarodowy Rok Jaskiń i Krasu 2021-01-25 21:31 Do puszki grosik wrzuć 1 2021-01-25 21:00 Na Halę Krupową drogą gospodarczą 2021-01-25 20:30 Kolędowanie dla Pauliny 1 2021-01-25 20:00 Szybki, wściekły i bez prawka 2021-01-25 19:45 Które hotele dostały największą pomoc od państwa? Na liście firmy z Podhala 7 2021-01-25 19:40 Dziś w Małopolsce zaszczepiono... 1 osobę. To nie żart, to rządowe dane 8 2021-01-25 19:30 Porzucone truchło 2021-01-25 19:08 Kompletnie pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł 2021-01-25 19:00 Kolędnicy tylko online. Przy Domu Ludowym ich nie zobaczymy 2021-01-25 18:55 Samochód wypadł z drogi w Ludźmierzu 2021-01-25 18:33 Koliba na Łapsowej Polanie potrzebuje pomocy 2021-01-25 18:15 Milczeć jak radny 5 2021-01-25 17:56 Woda w Mieście jest czysta - potwierdza sanepid 2021-01-25 17:32 Na Krupówkach pustawo, kolejka do otwartej restauracji też krótsza (WIDEO) 2021-01-25 17:30 Druh z demobilem 1 2021-01-25 17:17 Miasto zrobiło się białe 2021-01-25 16:42 Śladami babiogórskiego Sabały 2021-01-25 15:59 Zmarła Julita Fedorowicz 2021-01-25 15:15 Dla WOŚP zbiera Schronisko PTTK Morskie Oko 3 2021-01-25 14:27 Zbójnicek najlepszy. Kto wygra w tym roku? (WIDEO) 2021-01-25 14:15 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Białce Tatrzańskiej! 2021-01-25 13:44 Sześć medali Nowotarskiego Klubu Sportów Walki (ZDJĘCIA) 2021-01-25 12:59 Hotele częściowo otwarte? We wtorek premier ogłosi decyzję 18 2021-01-25 12:15 Będzie jednak przebudowa placu kuźnickiego 8 2021-01-25 11:30 Moja Babcia i Mój Dziadek (wyniki konkursu, WIDEO) 2021-01-25 10:59 Trudne warunki na zakopiance. Zalega pośniegowe błoto 2 2021-01-25 10:45 Kto od dziś może wynająć pokój w hotelu? Kiedy ruszą wyciągi? 3 2021-01-25 10:42 Na Podhalu najmniej zakażonych od wielu tygodni 2021-01-25 10:21 Profilaktyka i rehabilitacja osób z dysfunkcjami narządu ruchu utrudniającymi wykonywanie pracy zawodowej 2021-01-25 10:00 Władysław Pogodny 2021-01-25 09:26 Śnieżny poranek na Podhalu 2021-01-25 08:45 Pracowity weekend podhalańskich ratowników górskich 1 2021-01-25 08:00 Dziś rozpoczyna się szczepienie seniorów. Nowych terminów brak 2 2021-01-24 22:15 Trochę wiosny, trochę zimy (WIDEO) 1 2021-01-24 21:45 Jak żyć w otoczeniu babiogórskiej przyrody (WIDEO) 2021-01-24 21:00 Zima na rowerze smakuje lepiej 1 2021-01-24 20:30 Kolędowe ostatki (WIDEO) 3 2021-01-24 20:18 Ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu 2021-01-24 20:02 Baśniowa kraina (WIDEO) 2021-01-24 19:30 Magura Witowska dobra na wszystko (ZDJĘCIA, WIDEO) 2021-01-24 18:45 "Weekend na wynos" - przyłączcie się do naszej akcji 4 2021-01-24 18:30 Klikuszowa - skończy się piekło kierowców 2021-01-24 17:40 Polacy bez indywidualnych sukcesów w Pucharze Świata w Lahti 2021-01-24 17:01 Turyści wracają do domu 13 2021-01-24 16:15 Kto podkupuje grunty pod Centrum Sportów Lodowych? 3 2021-01-24 15:14 Kolejny nalot policji na Schronisko Smaków 29 2021-01-24 14:30 W Zakopanem też dowożą na szczepienia 4
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-01-26 08:55 1. Do NT. Masz rację, ja pracuję co prawda w innej branży i też żadnych pieniędzy nie będę widział. Prezes przecież nowe samochody sobie kupi i to nie te dla ludu tylko z same premium. Część tych pieniędzy powinna być przeznaczone dla pracowników bo to oni cierpią najbardziej , bo jeszcze mają ukrócone etaty a pracują normalnie. 2021-01-26 08:55 2. "A ryby tylko na niby a rak byle jak". Dokąd "zmierzasz" Szczawnico? Przybyły chociaż nowe ciągi komunikacyjne oprócz tej na Jarmutę? 2021-01-26 08:41 3. @cyklista Ok, czyli nie róbmy nic. Przecież jest pięknie ... 2021-01-26 08:34 4. Czego jęczycie ?! Dostajecie 500+ a przed wyborami napewno pis wam coś dorzuci 2021-01-26 08:18 5. No wlasnie taki macie pomysl wiejcie zap... na niemca. Jak tak ci sie tam podoba no to granice jeszcze otwarte. Ja nie mam zamiaru nigdzie wiac. Za waszych rzadow faktycznie zwialo najwiecej. I rozumiem, ze mam to rozpatrywac w kategoriach spolecznego sukcesu. Imperium rydzyka istnialo juz dawno za waszych czasow i mialo sie dobrze. No niestety wtedy tylko tam dalo sie wysluchac w miare obiektywnych wiadomosci. Takze raz sierpem raz mlotem czerwona ...... 2021-01-26 07:19 6. A gdzie zwykly szary pracownik ktory robi za marne 1650 zl na 3/4 etatu bo inaczej nie mozna. Jestem osoba po studiach a zarabiam gorzej niz ludzie za kasą. Ale bardziej chodzi mi oto ze z tych pieniedzy zwykla sprzataczka czy kelner nic nie dostaną. Przecież pan wlasciciel hotelu musi se nowe auto kupic lub rodzinke wyslac na wakacje. A ludzi zwolnic. Niech jedza papki lub jedzenie ze smietnikow. Ja sie pytam pisiorow co dostanie zwykly obywatel ktorego zwolnili przez covid. Co.... gówno i tyle w tym temacie!!! 2021-01-26 07:12 7. Jaśko, ale chciał nie chciał, doceniłeś radnych pisząc Klakierzy z dużej litery. Ty też, wydaje mi się, stoisz w rozkroku. 2021-01-26 06:52 8. Miliony bierze Nosalowy Dwór i ludzi zwalniają !!!!!:(.... a pozostałych równo robią w balona, dając parę złotych na przezýcia, 2021-01-26 05:19 9. to jakaś kpina, gdzie policja i sanepid? tym spod czar... z..... wszystko wolno, a hotele i restauracje zamknięte!!! 2021-01-26 00:58 10. To po to by gospodarkę na Podhalu zniszczyć bo dają sobierady a rząd się boi o własne d... Bo braknie do 1-go!!!
2020-12-24 22:33 1. A poprawność noszenia maseczek w miejscach publicznych i w czasie zgromadzeń??? Kilka osób z tych fotek kwalifikuje się do nałożenia mandatu .... 2020-12-24 22:29 2. Fajny przegląd kto ma głęboko w poszanowaniu zasłanianie ust i nosa .... 2020-12-23 20:08 3. @druh Marek. Puknij się, ciężkie czasy dla młodych. W tamtych czasach mieli więcej możliwości. 2020-12-17 22:28 4. Oooo....To są moje widoki, dzięki Zośka, ale Tobie za dobrze, nej, dobrze ześ nie chytro i dajes nom sie napatrzeć. Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku! Ale sie porobiyło na świecie, cy to sie kiedy skońcy? , Cy s nami, ludziskami fcom zrobić koniec, he? Żałosne są te komentarze. A cemu Lempart nie strajkuje? Nie dziwota , ze po tyk strajkach w całej Polsce wirus Covid-19 szaleje. Ze mnie on jesce nie dopod, to sie dziwuje.... Zdrowio do chuściny i tego, tamtego, hawtego syćkim zyce. Hej! 2020-12-16 13:35 5. Nie kuś mnie piękna. 2020-12-15 20:05 6. @druch Marek pewnie myślał o Frasyniuku poniżanym i żyjącym w nędzy 2020-12-14 17:23 7. Druh Marek... Pożyteczny druh Marek. Myśl, młody myśl... bądź jak pożyteczny druh Marek! 2020-12-13 21:55 8. Gdyby nie dojrzałość polityczna i odwaga ówczesnego przywództwa NSZZ Solidarność, Episkopatu Polski, KOR,organizacji pozarządowych a przede wszystkim klasy robotniczej wielkich zakładów dalej siedzieliśmy w PRL-u. Również po stronie rządowej znaleźli się ludzie ,dla których spokój społeczny i losy Polski były ważniejsze od partyjnych sztandarów. Stan wojenny pochłonął wiele ofiar, ale ich śmierć nie poszła na marne.Nie jesteśmy w RWPG,w Układzie Warszawskim, nie czekamy na paszporty i godzinami na granicach. Możemy rozwijać kraj dzięki pomocy z Unii Europejskiej i kształcić młodzież na zagranicznych uniwersytetach. Chętni do pracy za granicą przywożą twardą walutę i inwestują w lokalne rodzinne firmy. To wszystko dzięki tym ,którzy 13.grudnia 1981 r siedzieli w wiezieniach poniżani i pałowani. Dzisiaj wielu z nich jest zapomnianych, żyją skromnie a często są poniżani przez tych ,którzy trzęśli portkami i siedzieli cicho . Ci co 13.grudnia spali do południa dzisiaj rządzą i spijają miody jakie daje władza. Niestety, dawna bojowa Solidarność stała się przybudówką PiS-u. Oto jak jest ironia losu! 2020-12-11 20:14 9. Ładnie ale wolę wiosnę/lato/jesień. Nie lubię zimy, bardzo. 2020-12-07 11:10 10. Precz z komuną
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Bojcorka

Album TP

Pożegnania

Dołącz do nas - facebook