Reklama

2021-08-10 18:00:54

: Zakopane w obronie wolnych mediów (WIDEO, NA ŻYWO)

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty przeciwko likwidacji TVN. Przy Oczku Wodnym na Krupówkach mieszkańcy i turyści wspierają swoją obecnością wolne media w kraju.


Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
ewqa 2021-08-13 21:14:51
ciekawe skąd ta wycieczka , czyżby z Warszawy , odjazd był spod stacji tvn?
miś 2021-08-13 07:08:35
Profesor Donald Tusk też był obecny ?
gazda1 2021-08-12 23:53:24
Tak Tygodnik Podhalański walczy o wolność mediów i wolność słowa, że "przegapił " moderator mój poprzedni komentarz. Więc powtórzę; w PIS.. z nimi czyli całym TVN.
cepr 2021-08-12 20:16:14
A te starsze kobitki,tom widzioł na strajku kobit ,jak upominały się o prawo do skrobanki,na każdym rogu ulicy!
AHA 2021-08-12 20:09:37
Na Krupówkach,o tłum nie trudno,bo jest tam od rana do wieczora.
NO 2021-08-12 20:05:43
A gdzie są Lempart,płk.Mazguła ,pani Kozłowski,p.Mateusz K,no i puszki??
jarząbek 2021-08-12 12:35:26
POdziekujcie radzie miasta że do tej POry nie stworzono klubu seniora w Zakopanem i ci biedni ludzie muszą cały czas szukać rozrywek na świeżym POwietrzu. Póki co jest ciepło ale co będzie jesienią i zimą???
enapokaz 2021-08-12 09:35:23
Jaśka kobziarza nie ma! I Poety starosty.
stasek 2021-08-11 22:59:28
Do nick tisa dajep
Twoja wyższośc intelektualna mnie przytłacza.
Dla mnie prostego niewykształconego chlopa ze wsi czytanie twoich wywodów to uczta duchowa.
Dziekuję za stwierdzenie
Cytat ,,Myślenie nie jest twoją najmocniejsza stroną?

Dedykuję Ci złotą myśl Szwejka
Cytat ,,Przyniosłem ci poduszkę, żebyś miał wygodniej pod głową, ja przyzwyczajony jestem spać byle jak, ale ty masz głowę kształconą, a niedobrze, jak myśli dostają nagniotków.
stasek 2021-08-11 22:02:13
Do nick dziadeek
Przeżyło sie komune, przeżyło sie PO, przezyje sie PiS
Chcesz być niewolnikiem to se być.
Najbardziej ciekawe że Mieli być tacy Prawi i Sprawiedliwi a kupują głosy za stanowiska
PIS już nie kocha Hameryki taki numer im wywijając
Na Kremlu otwierają szampana widząc straceńczą politykę naszych rzadzących.
tisa dajep 2021-08-11 21:52:34
@stasek jak to mówią z głupim nie pogadasz, ze smarkatym nie pojesz. Ale niech ci będzie., być może ostatni raz. Kobiety o wiek nie elegancko pytać, ale do ciebie nic nie dociera. nawet to:
1. Też mam w pamięci, jak to jeszcze z przekazem TV było osiem, dziesięć lat temu. Jak w TVN w TVP, w Polsacie itd wszystko na jedno kopyto, jeden przekaz. Zapomniałeś, jacy to "dziennikarze" wtedy pracowali w TVP? Pytam o konkrety, z nazwiska. Przypomnieć ci? Co z tego, że telewizji było kilka, jak.... mocodawca był jeden.
2. Zapomniałeś kiedy i w jakich telewizjach i radiach zaczynali swoje kariery "dziennikarze" brylujący dzisiaj w TVN, ba, kto był twórcą tej telewizji? Przypomnieć ci jego nazwisko?
Niech ci będzie, słuchałam "Trójki" w tamtych latach, z tymi wszystkimi Sianeckimi, Olejnikami, Miecugowami, Zimochami.... Gdzie oni dzisiaj wszyscy wylądowali? Gdzie kontynuują swoje kariery? Oglądałam słynne "Turniej Miast" czy "Studio 2". Pamiętasz, jak się nazywał ich twórca, jednocześnie członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej w latach 1963 - 1982?
3. "Do tej pory żadna władza nie chciała w taki chamski prymitywny sposób zlikwidować żadną telewizję." No, niestety, ale to nie PiS zbiera podpisy pod likwidacją jednej z telewizji, to nie PiS zapowiadało w kampanii wyborczej jej likwidację, to nie PiS blokowało koncesję na muxie innej telewizji. Wiesz o którą chodzi? Kto ci naopowiadał, że PiS chce zlikwidować jakąś TV??? Masz na to jakieś dowody? Ja pierwsze o tym słyszę, chociaż też oglądam TVN, jednak mam swój mózg i potrafię samodzielnie myśleć. Nie muszą tego robić za mnie "dziennikarze" z Wiertniczej, czy Czerskiej.
I na koniec:
4. To, że TP puszcza na forum moje komentarze, to nie znaczy, że puszcza wszystkie. Bo skąd wiesz, ile ich piszę dziennie? To wiem tylko ja i moderator. Myślenie nie jest twoją najmocniejsza stroną?
kołodziej 2021-08-11 21:34:01
@dziadeek. A niech sprzedadzą nawet Marsjanom. Mam pilota w łapie i ja decyduję co chce oglądać i potrafię odzielić ziarno od plew. No chyba, że jest się z tego ugrupowanie co nie wie jaki przycisk włączych w czasie głosowania. Generalnie to chodzi o to, żeby stacja nie wyciągała brudów PiS bo nawet ta reasumpcja o czymś świadczy. Oczywiście świadczy, że piekła nie ma. Jestem niezależny i lubię posłuchać jednych i drugich a nikt mi nie będzie nażucał wniosków. Szczerze to TVN nie jest z mojej bajki ale jest potrzebna. Przyjdzie czas i na Polsat bo to wszystko opiera się na hakach.
dziadeek 2021-08-11 21:13:59
Hihaha! A ciekawe co @stasek i naczelny Jurecki powie jak Discovery swój pakiet udziałów sprzedadzą jakiejś spółce gdzieś tam zarejestrowanej, założonej i sponsorowanej po cichu przez Łukaszenkę???
Też będą bronić "wolnych mediów"?
Eeejjj Wy POstępowi jeuropejcyki! A kumacie jak to w innych krajach UE się ma?
I nikt się tam nie burzy, że demokracja umiera.
historia 2021-08-11 20:51:41
Reasumpcja jak liberum veto.
Stańczyk 2021-08-11 20:24:07
Posłowie Kukis'15 powinni codziennie dla sprawdzeniu IQ wypełniać takie rubryczki z cyferkami i litekami. Kto na nich głosował skoro nie wiedzą co przycisnąć. Przypomina mi się targowica ze sprzedajnymi posłami.
stasek 2021-08-11 17:24:50
Do nick tisa dajep
Moje zdanie jest niezmienne PO złodzieje PiS tacy sami złodzieje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie wiem w jakim jesteś wieku, nie wiem czy jestes kobietą czy mężczyzną ale jeżeli zahaczyłaś/łeś świadomie o komunę to ja mam w pamięci ( a byłem wtedy mlodym chłopcem) tą beznadzieję.
Była jedna telewizja , jedna gazeta Trybuna Ludu z mutacjami regionalnymi, karierę robili ludzie którzy byli zapisani do PZPR.
Była wszechorganiająca tępa propaganda.
Chciano narzucić jeden wzorzec człowieka któremu mówiono jak ma myśleć , co czytać, co słuchać.

I ja nie chce zatoczyć kręgu wkoło.
Chcę być człowiekiem wolnym a nie ukształtowanym na wzór którejś z Partii,
Mam mieć prawo wyboru którą telewizję będę oglądał, co czytać co słuchać.

Do tej pory żadna władza nie chciała w taki chamski prymitywny sposób zlikwidować żadną telewizję.
No niestety PiS to robi,

I na koniec to że Tygodnik puszcza na forum twoje i moje wypowiedzi to jest właśnie ta WOLNOŚĆ.
Może jako podmiot prywatny mogliby cenzurować i na przykład kasować twoje posty.
Mnie sie TVP nie podoba ale nie odważyłbym się być za ich likwidacją( mogę ich nie oglądać)

Tak że szanujmy tą naszą WOLNOŚĆ wypowiedzi bo inaczej budzimy się w PRLbis
I potem przyjdą dalsze kagańce.
tisa dajep 2021-08-11 15:54:58
@stasiu zapomniałeś, jak za "pana profesora" tuska suweren sie w.... i wyszedł, kiedy "pan profesor" tusk 24 stycznia 2012 zapewniał: "podpiszemy ACTA, nie ugniemy się pod szantażem"
Zapomniałeś, jak "pan profesor" tusk wysłał ABW do "Wprost" po laptopa, bo... obiecał dzieciom do szkoły.
Zapomniałeś, jak koledzy "pana profesora" tuska przygotowali projekt ustawy dotyczący likwidacji TVP Info i programów publicystyczno informacyjnych. Bez fesbuczka żyję, bez tłiterka też jakoś daję radę. Tylko, żę.... jak na razie, to takie twoje pijackie zwidy i bredzenie, że coś tam kiedyś zamkną. Najpierw konkrety, potem pie... o szopenie.
stasek 2021-08-11 14:19:32
Jak fajnie że jesteś nick tisa dajep
Odloty całkowite ale fajne
Powiem Ci są 3 rzeczy
ważne
ważniejsze
wolność niech PiS nie decyduje co mam oglądąć, czytać słuchać

A co powiesz jak zamkną za chwile portale internetowe, fejsbuczka, twiterka???????
A to się suweren w..... ( autocenzura)
Berger 2021-08-11 13:51:36
Eeee, co tam dużo gadać...
Mnie się najbardziej podoba ten młody człowiek z ciupagą i kartonikiem z napisem
" ***** tvn "
Taki młody i wykształcony, pewnikiem z miasta.
tisa dajep 2021-08-11 13:17:42
Jak się czyta idiotyzmy niektórych %^$#$%^&&^%, to aż szlag człowieka trafia.
@B.B, dzięki za info, teraz juz wiem, czego symbolem jest zamykanie ust mediom przez PO . (vide wtargnięcie do "Wprost", czy likwidacja TVPInfo). PO drugie, nie pie.... głupot, że tam nie ma żadnych komuchów. Osobiście kilku znam z nazwiska, nie podam, bo moderator i tak nie puści. Najlepszym dowodem niech będzie to, że tak, jak kiedyś, tak i dzisiaj polska flaga ich parzy po rączkach. Żaden z nich wczoraj nie wziął jej do ręki, musieli się wyręczyć niczego nieświadomym dzieckiem. Kiedyś dzielnie dzierżyli czerwone z sierpem i młotem, dzisiaj niebieskie w gwiazdki i sześciokolorowe.
@druch marek, Każdy zdrowo myślący Polak pamięta o Sierpniu 1980, wie, o co walczyli stoczniowcy w Gdańsku, Szczecinie -Gwiazda, Walentynowicz, dziesiątki, setki, tysiące innych, którzy po transformacji zostali bezrobotnymi żebrakami. Niestety, w tygodniku nie możemy pisać, co nam wpadnie do głowy, po to jest właśnie "akceptacja moderatora", czyli prewencyjna cenzura. To on decyduje, co możemy pisać, a co nie. Takie to są wolne media. Na koniec, istotnie, gdyby nie TVNielegalna, nigdy byśmy się nie dowiedzieli, że pan Tusk, to Pan PROFESOR Tusk. W TVPIS nigdy nam nie powiedzą, że tusk ma tytuł profesora.
wyrocznia 2021-08-11 13:11:07
@Getry. Strach pomyśleć, co się będzie działo, jak ci następni będą sie wzorować na ostatnich rządach PiS. Pomyśleć, że chcemy uczyć demokracji innych.
zenzz 2021-08-11 12:42:58
@tisa coś tam,
ty to taki mądry inaczej jesteś, czy tylko udajesz?
Przywołujesz do porównania media rydzyka, które dostają od PIS i ich wasali wielomilionowe dotacje?
Aha.
fan TVP 2021-08-11 11:29:26
TVN powinien uzyskać koncesję. Jest telewizją jako opcja dla Polsatu i TVPiS. Po to jest pilot aby każdy mógł zmienić kanał na dowolny i miał możliwość wyboru. Wygląda na to, że resortowi z PiS boją się prawdy i mają coś za uszami, to skłania do myślenia. Wpierw wyrzucili dziennikarzy z sali sejmowej.
Getry 2021-08-11 11:04:37
W 2014 za rzadow D.Tuska i PO dokonano najazdu na redakcje tygodnika Wprost. Byl to najwiekszy bodajze w ostatnich dekadach atak na wolna prase . Demaskacyjne artykuly Wprost uderzaly w ministrow uwczesnego rzadu i jego korupcji.
To tak gwoli przypomnienisa dla tych starszych ludzi na tych zdjeciach i ich amnezji.
druh Marek 2021-08-11 10:31:10
Każdy zdrowo myślący Polak powienien pamiętać o Sierpniu 1980 i o co walczyli stoczniowcy w Gdańsku oraz większe zakłady w całej Polsce. Z 21 postulatów wymalowanych na sklejkach, jednym z najważniejszych był pkt.3: "Przestrzegać zagwarantowaną w konstytucji PRL wolność słowa, druku, publikacji a tym samym, nie represjonować niezależnych wydawnictw oraz udostępnić środki masowego przekazu dla przestawicieli wszystkich wyznań " Gdyby nie wolne media- w tym wolny jeszcze Tygodnik Podhalański, na szczęście nie wykupiny przez Obajtka - nie dowiedzielibyście się o różnych problemach pisowskiej władzy i nie moglibyście swobodnie pisać co wam wpadnie do głowy. Nie wiedzilibyście o milonach wyrzucanych w błoto na fanberie Rydzyka, na znikające milony z nierozliczonych respiratorów i innych inwestycji w czasie pandemii.Nie usłyszelibyście o szemranych interesach Obajtka. Oglądać możecie już niedługo tylko to, co pokaże TVP i będzie jak na Białorusi, na Węgrzech czy w Rosji. Brawo dla protestujących w obronie TVN. Jestem po stronie wolnych ludzi - po Waszej stronie.
B.B 2021-08-11 10:18:34
No właśnie ciemnogrodzie tam nie ma żadnych komunistów
To wasza władza wasz kaczor i na końcu wasz prezydent ewentualnie podpisze się pod uchwałą anty tvn.
Zamykanie ust mediom jest symbolem komunizmu i partyjniactwa. Wasza władza chce tylko TVPis która nie krytykuje bo jest sprzedana...
Jakbyście się zastanowili ty wy swoim poglądem reprezentujecie postawę komunistów, dyktatorów i niejednokrotnie zdrajców...
max 2021-08-11 08:43:23
W obronie wolnych mediów. Protestują stare komuchy na rzecz "wolnej" TVN. Koń by się uśmiał.
Oko 2021-08-11 08:14:17
Można się bawić na emeryturze? można...
obserwator 2021-08-11 07:57:17
Jaka mawiał Stefan ,,Siara" Siarzewski
I tak to wszystko runie w PiSdu
zwykly obserwator 2021-08-11 07:55:53
Maski i wolność hahaha :)))))) nie ma dziś wolnych mediów, ta tv tak samo jest zależna tylko od innej partii politycznej i widac to od lat, nie trzeba być profesorem
Wadera 2021-08-11 07:45:39
Serio?
widzę wszystkich, którym bardzo brakuje "Starego ładu" - choć "Nowy ład" też jest przerażający ...
tisa dajep 2021-08-11 06:16:53
Skoro mowa o Telewizji Trwam, to przyPOmnij, że nam, @wesoły darek, ile to lat nie przyznawaliście koncesji tej stacji na nadawanie na muxie. Przypomnij, że nam, ile to razy pikietowaliście w tej sprawie wespół z red Jureckim, całym TP i amerykańskimi senatorami. Podobnie, kiedy tusk z ABW wchodzili do redakcji "Wprost", co "profesorowi" wytknęła przychylna mu pastorałka zaleska
Pacyfik 2021-08-11 05:32:45
Głupi naród wszystko kupi- cyt. Kaczyńskiego. Ps. Szczególnie na Podhalu.
6koma9 2021-08-11 03:21:21
Więcej fotografii niż uczestników zgromadzenia.
jaaa 2021-08-11 02:06:02
ZYGAC SIE tym wszystkim chce !!!
Stańczyk 2021-08-11 00:24:22
Jeżeli rządzący mają "czyste ręce" (;;; jeżeli), to dlaczego taki lęk. Coś jest nie tak jak powinno byc. Gęganie, że spoza obszaru UE to gadanie zastępcze i wątpię, że są tacy, których to przekonuje. Podejrzewam, że Łukaszenka się śmieje i nie tylko on. Tu nie chodzi o "dobro Polski", tu chodzi o kasę.
wesoły Darek 2021-08-10 23:23:21
"Wolne media" w Polsce to: TVPiS, Telewizja Trwam, Radio Maryja i to co powie ksiądz na kazaniu.
Yhm 2021-08-10 23:20:50
Podzielam zdanie na temat "wolnych mediów". Wolne media powinny pozwolić Panu Pospieszalskiemu dokończyć jego program "Warto rozmawiać" o szczepieniach, noszeniu maseczek, testach pcr itp. po tym jak TVP zdjęło go z anteny, a zamiast tego próbują wyciszyć temat, żeby ludzie zapomnieli o człowieku. Dlaczego nie mówi się o tym?
Dziadek 2021-08-10 22:36:41
***** TVP
tomek 2021-08-10 22:04:19
***** tvn
absurdy 2021-08-10 21:58:39
Jak takie strasznie wolne media to mogli pokazać marsz przeciwko segregacji w Katowicach w ostatnią sobotę albo w Bratysławie dwa tygodnie temu , mogli dać obszerną relację. Jednak żadne media w Polsce nic nie zauważają i mówią jednym językiem w sprawach szczepionek - więc jak dla mnie to tak naprawdę żadne "wolne media". Takich nie ma w PL. Wolne media to dziś internetowe kanały, które jak w czasach komuny nadają (podobnie jak Wolna Europa) i za to im wielkie podziękowania...
Dziś wolne media to podziemie - trzeba powiedzieć sobie jasno.
Tak samo ludzie, którzy protestują w innych sprawach ostatnimi czasy to gdy chodzi o "segregację" jakoś dziwnym trafem nie wychodzą na ulice i nie skandują: konstytucja, demokracja!!! W sprawie podstawowej czyli próbie odebrania wolności człowieka nie widzą zagrożenia :) Więc o jakiej wy wolności w ogóle mówicie??????
dziadeek 2021-08-10 21:50:24
Tak niezależność mediów określił John Swinton, amerykański dziennikarz znanej gazety "The New York Times", który w dzień odejścia na emeryturę powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując i to bardzo Amerykanów!
"Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny. Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!"
O TAKIE MEDIA MAM MANIFESTOWAĆ .
stasek 2021-08-10 20:43:23
Do wszystkich fanów PiSu ( ze szczególnym uwzględnieniem mojego sasiada od tradycyjnej herbaty)
Jak zawsze aktualna piosenka KULTU

Po co wolność

Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez telewizje
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez Interwizje, Eurowizje
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez tyle pieniedzy
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
I bedziecie ich miec coraz wiecej

Maszerujmy ramie w ramie
Ku sloncu swiata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczacego
Maszerujmy ramie w ramie
Ku sloncu swiata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczacego

Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez do pracy autobusy
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
I bezplatny przydzial spirytusu
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie komu oddawac czesc
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Dostaliscie tez Mundial '86

Maszerujmy ramie w ramie
Ku sloncu swiata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczacego
Maszerujmy ramie w ramie
Ku sloncu swiata nowego
Zbudujemy nowy most
Imienia przewodniczacego

Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez filmy fantastyczne
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Czasem zezwolenie demonstracji ulicznych
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Z kazdej wystawy dobrobyt tryska
Wolnosc. Po co wam wolnosc?
Macie przeciez chleb i igrzyska
Y 2021-08-10 20:38:46
Odział geriatryczny przywieźli na wycieczkę z Rabki?
Suweren 2021-08-10 20:22:54
Jak zwykle te same ubeckie m...y zakazane wypełzły ze swoich nor i trochę ceperskich widać kto ogląda ta prawdę i to całą dobę.
enapokaz 2021-08-10 20:06:04
Przez wczasowiczów tak mi zwolnił mobilny internet, że się duchowo dołączam do kodziarzy i Pana Redaktora Jureckiego.
Powtórka 2021-08-10 18:58:15
Przypomnijcie, czy tp walczył o wolność mediów i ich niepodporządkowanie władzy za rządów PO
Klaus 2021-08-10 18:46:10
Wolne media w wolnych mediach wolna polska w wolnych polskach
L8ve 2021-08-10 18:42:18
Tygodniku jesteś ważniejszy niż dancing watra, niż Giewont ba jesteś ważniejszy niż tvn
tisa dajep 2021-08-10 18:42:09
No, nie za wiele was tam jest, pomimo sezonu turystycznego, który, wydawać by się mogło, powinien wam nabić frekwenjcę.To cieszy.
Q 2021-08-10 18:14:41
Wy macie swoją wolność my mamy swoją i każdy ma taka jaką chce wolność. Histeryzujecie że żyjecie w dyktaturze. To na białorusi bedziecie mieli lepiej

Reklama
Reklama
Załaduj więcej
2021-10-27 14:26 Nie płacili za pokoje i okradali hotele. Podróżowali z 2,5-letnim dzieckiem 2021-10-27 13:45 Kolejna atrakcja dla rowerzystów w Nowym Targu 2021-10-27 12:58 Słowackie Tatry w czarnej strefie 2021-10-27 12:25 Nietrzeźwy traktorzysta zatrzymany w Lipnicy Wielkiej 1 2021-10-27 12:00 Pogoda piękna, a w Kuźnicach pustki. Nikt nie stoi w kolejce po bilety! 2021-10-27 11:14 Teren skażony chemicznie i ewakuacja kolejki linowej (WIDEO, ZDJĘCIA) 2021-10-27 10:44 Młode niedźwiedzie już niewiele mniejsze od matki (WIDEO) 2021-10-27 10:38 W całym kraju najwięcej zakażeń od kwietnia. Na Podhalu ponad 20 przypadków 3 2021-10-27 10:00 Symboliczne cmentarze w Tatrach 1 2021-10-27 09:00 Mieszkańcy Buflaku nie chcą masztu 5G: nigdy wieża tu nie stanie! 6 2021-10-27 08:22 Skocznia pięknie oświetlona 2021-10-27 07:36 Zmarł Roman Dzioboń 1 2021-10-26 21:30 Dostaliśmy pięć, a stracimy osiem milionów złotych 19 2021-10-26 21:00 Po pandemicznej przerwie wraca konkurs dla młodych tancerzy 1 2021-10-26 20:12 Panorama Tatr z masztem. Mieszkańcy mają mieszane odczucia 13 2021-10-26 19:30 Do Ostrowska samochodem, dalej - pieszo 1 2021-10-26 18:45 Puste jesienne Zakopane 2021-10-26 18:11 Dwór w Łopusznej w remoncie 2021-10-26 18:01 Jesienne torfowiska (ZDJĘCIA) 2021-10-26 17:15 Covidowe przepełnienie w szpitalu powiatowym i apel o szczepienia 7 2021-10-26 16:34 Lawina wypadków na Babiej Górze. Goprowcy nie mieli odpoczynku 1 2021-10-26 16:15 Ktoś rozpylił nieznany gaz na stoku, konieczna ewakuacja ludzi z kolejki linowej 2021-10-26 16:14 Zaduszki jazzowo-bluesowe 2021-10-26 15:30 Redyk Hyrczyków (ZDJĘCIA, WIDEO) 1 2021-10-26 14:45 Ratownicy TOPR musieli się desantować 1 2021-10-26 14:26 Sprawdź bezpłatnie ustawienie świateł w samochodzie 2 2021-10-26 14:15 Jakie rajstopy na zimę wybrać? 2021-10-26 14:00 Trwa remont linii kolejowej. Przyniesie on zamknięcie przejazdu na Ustupie 1 2021-10-26 13:15 Spacerkiem wokół odnowionego centrum kultury. Jak Wam się podoba? 2 2021-10-26 12:40 Część Zakopanego bez prądu 6 2021-10-26 12:30 Dziś znów ponad 6000 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Bardzo dużo zgonów z powodu Covid-19 5 2021-10-26 11:30 Oderwała się Turnica Kurczaba. Nowe nagranie z kamiennej lawiny w Tatrach (WIDEO) 2 2021-10-26 10:50 Nie dziś, lecz 9. grudnia upamiętnimy "UJKA" Krzeptowskiego 2021-10-26 10:45 Mroźny poranek w Zakopanem, a w Tatrach inwersja. Słoneczne prognozy 2021-10-26 10:00 Walonki dla góralek 2021-10-26 09:00 Słońce wzeszło nad Tatrami 2021-10-26 08:00 Zakopane dostanie 5 milionów złotych 11 2021-10-25 21:15 Nie wiadomo, kiedy odjeżdża bus. Wciąż brakuje rozkładów jazdy 2 2021-10-25 21:02 Auto w rowie 2021-10-25 20:30 Akwen w jesiennym wystroju 2021-10-25 20:00 Wiem, kto zabił. Jedno z was będzie następne. Konkurs dla czytelników 2021-10-25 19:45 Piętnastu kierowców straciło prawa jazdy 2021-10-25 18:40 23-letni kierowca był pijany. Policja podała szczegóły zatrzymania na Rafaczówkach 12 2021-10-25 18:15 Nic na siłę. Nie musimy robić zatoczek postojowych 9 2021-10-25 17:45 Pamięci Hanki Nowobielskiej 2021-10-25 17:42 Muza w Cafe Lulu 2021-10-25 17:33 Katolipa - kicz a sztuka sakralna. Spotkanie w Jatkach 2021-10-25 17:30 Paraliż miasta to norma 12 2021-10-25 16:57 Gdzie znaleźć sowę w Mieście? Noc Bibliotek i wieczorna wyprawa 2021-10-25 16:45 Najstarsze orawskie nagrobki
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-10-27 14:29 1. Czemu nie kontrolują w czwartek i piątek po 21 w Lipnicy powracającą Austrye, tam było by co zgarniać, limity prędkości grubo ponad normę! 2021-10-27 14:06 2. @ja Mam kolesia w twoim wieku który też tak mówił...lezy w szpitalu pod respiratorem i błaga o szczepionke.Puki co jesteś odporny ale kiedyś i ona się skończy. 2021-10-27 13:09 3. @technik , wymienieni przeze mnie rys , tadek czy Bronek Komorowski to elektorat PiS ? W dodatku twierdzenie , że tadek i rys chodzili na religię , to , wybacz , ale delikatnie mówiąc NADUŻYCIE i postawienie obydwu w kompromitującej ich sytuacji @Koko , pamiętam pewien wieczór wyborczy w 2015. TVPO , prowadzący Kraśko z Tadlą i zegarek w roli głównej. A w zasadzie "umiejętność" posługiwania się nim przez Kraśkę , ha ha ... 2021-10-27 12:18 4. @coming ... niektórzy to nawet na zegarku się nie znają. Prezes założył zegarek odwrotnie do odczytu godzin a o butach nie wspomnę. 2021-10-27 12:08 5. Pisowszczyki krytykowali "wykształciuchów", więc o co chodzi? Wtórny analfabetyzm to elektorat PiS, czyli mierny ale wierny. Mało tego; - dodam, że to efekt wprowadzenia religii do szkół kosztem innych przedmiotów. 2021-10-27 12:06 6. A zdawać by się mogło że Cintorin tak piękne miejsce jest poświęcony. Ale jeśli poświęcił to miejsce Tiso kumpel Hitlera, to chyba Kościół nie akceptuje takich ludzi w swoich szeregach i ich poświęcenia nie są wiążące? 2021-10-27 11:38 7. "Roboty ,,montarzowe"... co za analfabeta wypełniał tablicę ?" rys, ta(f)dek (tadek) , Br. Komorowski ? 2021-10-27 11:15 8. We Francji coraz mnie się mówi o wirusie. Fakt rygor z maseczkami w dużych skupiskach jest, z resztą ludzie przestrzegają dyscypliny. Organizujemy wycieczki do Polski, chyba że się "zamkniecie". 2021-10-27 11:10 9. Komentuje i pisze to ostatni raz Mam 27 lat pandemia trwa od 2 prawie lat żyje i nigdy nic nie odczuwałem a musiałem to mieć już 20 razy w sobje tego wirusa . Osobiscie to mi lata ten wirus . On mnie nie dotyczy koniec kropka. Przez 2 lata musiałem go miec mówie 20 razy cos bolala glowa raz oczy tyle cały covid. I koniec tematu . To istnieje ale dla mnie jest nie dostepne. 2021-10-27 11:06 10. Jestem technikiem i powiem szczerze, że nic nie paskudzi krajobrazu jak maszty (czasami dwa obok siebie). Kiedyś w czasach minionych budowano piękne wieże telewizyjne, które w nocy były odpowiednia oświetlone. Dzisiaj górki z kilkoma masztami przypominają Golgotę. Może najwyższy czas odejść od kratownic, tylko jak w kapitaliźmie, mały koszt duży zysk.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Album TP

Bojcorka

Pożegnania