Reklama

2019-11-04 19:52:10

Akcja społeczna

Już ponad 10 tysięcy podpisów pod naszą petycją w sprawie sylwestra

Reklama

Minęło 30 godziny od momentu, gdy zbieramy podpisy pod petycją przeciwko organizacji telewizyjnego sylwestra pod Wielką Krokwią. Mamy już ponad 10 tysięcy podpisów.

Wiele osób podpisuje też petycję w naszych redakcjach. Ciągle czekamy również na reakcję dyrekcji TPN. Oprócz jednego wpisu na Twitterze i jednej wypowiedzi dla mediów dyrekcja nie zabrała głosu. Bardzo go brakuje. 

Stary niedźwiedź mocno śpi. Nie obudzimy go prawda?

W Zakopanem pojawiły się też plakaty przeciwko organizacji sylwestra, zapowiadana jest również demonstracja. 

Tu możecie podpisać petycję: http://24tp.pl/n/62450

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
vika 2019-11-06 13:54:32
@ preparaty ziołowe

W odwracaniu kota ogonem jesteś Mistrzem Świata. Gratuluję.
Zmuszasz mnie do napisania kolejnej łopatologii choć już tego nie chciałam.

Otóż :

Po pierwsze - nie masz obowiązku mieć tego samego zdania co ja , ale MASZ PRAWO się z nim zgodzić lub nie.

Po drugie ? sylwester ma być organizowany w mieście, ale PRZY GRANICY TPN i stąd cała ta dyskusja.

Po trzecie ? PRAWO do wyrażenia swojej opinii (obojętnie czego ona dotyczy ) ma KAŻDY OBYWATEL.
Ja skorzystałam z tego prawa, jest to wyłącznie MOJA opinia, wyraziłam ją w SWOIM imieniu nie napadając na nikogo (patrz mój pierwszy komentarz) - w przeciwieństwie do ciebie gdzie wypowiadasz się i pouczasz mnie w imieniu wszystkich Zakopiańczyków .

Po czwarte - Ty mi tego prawa odmawiasz . Pytam ? z jakiej racji ??? Moja opinia absolutnie nie jest DECYZYJNA i w najmniejszym stopniu nie wpłynie na twoje , ani wszystkich Zakopiańczyków sprawy których tak żarliwie bronisz - więc nie rozumiem o co ci tak naprawdę chodzi ??
Chyba jednak o tą "niechęć do adwersarza" - a słowo "niechęć" w porównaniu do twoich wypowiedzi jest tu użyte bardzo delikatnie.
preparaty ziołowe 2019-11-05 22:26:42
@vika, proszę nie wmawiać komuś, że jest kimś kim nie jest. Obsesje można leczyć. Naprawdę. Natomiast co się tyczy czyjegoś zdania, nie mam obowiązku ani nikt inny, aby mieć zdanie tożsame z Twoim. I wcale to nie jest niechęcią do adwersarza. A jeśli jest, w takim razie Ty również czujesz niechęć w drugą stronę, skoro masz inne zdanie. Logiczne?
Jeszcze na koniec wyjaśnienie, bo jak widzę nic do Ciebie nie dociera. Miejsce, gdzie ma być zorganizowany Sylwester nie znajduje się terenie TPN, lecz w mieście. To jest konkretnie obiekt sportowy, którym zarządza COS! Tak więc w tych sprawach nie masz nic do powiedzenia, to są sprawy lokalne, Zakopiańczyków.
vika 2019-11-05 20:13:38
Swoimi wypowiedziami to raczej ty się kompromitujesz. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co napisałam oraz odpowiedzieć rzeczowo na moje pytania więc piszesz "odpowiedzi" pod różnymi nickami - a to "konstrukcja obsługi" a to "do viki" a to "preparaty ziołowe" .... wszystkie w swoim stylu niechęci do osób mających inne zdanie od twojego.
Uciesz się i żyj sobie spokojnie zadowolony z tego że masz rację i "dokopałeś wrogowi ".
Widocznie to lubisz - a ja nie, więc prowadzenie dyskusji w ten sposób nie ma dla mnie najmniejszego sensu .
W związku z powyższym dziękuję za rozmowę i nie musisz już odpowiadać .... znów pod innym pseudonimem..
Życzę szczęścia.
preparaty ziołowe 2019-11-05 18:36:53
@vika, własnością nas wszystkich jest cała ziemia. TPN ma swoje władze, gospodarzy i granice. Sprawdź gdzie i jak one przebiegają. Polecam geoportale zamiast się kompromitować. Potem pisz i komentuj. A sprawy zakopiańskie zostaw zakopiańczykom.
vika 2019-11-05 15:17:19
@ do viki - Boże kochany ... czy tobie trzeba każdą moją wypowiedź tłumaczyć ???
Czy ty na pewno odnosisz się do tego co ja napisałam ???
Zacytuj w którym miejscu stwierdzam że " ktoś kto mieszka w Zakopanem nie ma prawa się wypowiadać i decydować o tym mieście" za to ja mam . Na podstawie których zdań wysnułeś takie wnioski ????
Zaiste - niezbadany i trudny do pojęcia jest twój tok myślenia przy czytaniu moich wypowiedzi .
Chłopie - skup się, przeczytaj mój komentarz kilka razy .... może ci spracuje....
Trochę ci podpowiem - napisałam o tym, że KAŻDY POWINIEN SIĘ WYPOWIADAĆ ZA SIEBIE bo nie wszyscy mają takie samo zdanie na ten temat jak " konstrukcja obsługi" - o czym można przeczytać w pozostałych komentarzach, w których wypowiadają się inni Zakopiańczycy.
Ja również mam prawo wypowiedzieć się W SWOIM IMIENIU - i w swoim imieniu się wypowiedziałam - ponieważ sprawa dotyczy także Tatrzańskiego Parku Narodowego , a ten jest własnością i dobrem narodowym wszystkich Polaków , więc moim też .
do viki 2019-11-05 13:48:02
@vika , teraz to już przeszłaś samą siebie , twierdząc , że ktoś kto mieszka w Zakopanem nie ma prawa się wypowiadać i decydować o tym mieście , za to Ty masz , mimo że jesteś tam tylko gościem na wczasach. Patrz komentarz Jarek Bur na fb
Ps. Ty się wypowiadasz w imieniu wszystkich mieszkańców Zakopanego?
vika 2019-11-05 10:55:57
@ zenzz - cytat: "P.S. Mam wrażenie, być może mylne, że ci trzej to jeden."

Z pewnością nie Ty jeden masz takie wrażenie :)) :))
vika 2019-11-05 10:47:44
@ konstrukcja obsługi

Wypowiadaj się u siebie (na zagrodzie) i za siebie.
Twoje sprawy mnie tyle obchodzą co ty sam i zeszłoroczny zakopiański śnieg .
Dyskusja dotyczy dużo szerszych spraw niż twoje osobiste i wyobraź sobie jeśli potrafisz , że są też rdzenni mieszkańcy mający inne zdanie na ten temat niż ty.
Od ludzi twojego pokroju odsuwam się nie o trzy kroki , ale o trzy kilometry . U kogoś tak zadufanego i nieżyczliwego ludziom nie mieszkałabym nawet za darmo , więc bez obaw - możesz żyć spokojnie .
W imieniu wszystkich mieszkańców się nie wypowiadaj ................ trochę pokory....
Tacy "twardzi górale" jak ty psują tylko opinię tym, którzy są ludźmi gościnnymi, uprzejmymi i pomocnymi dla turystów . Na szczęście przez wszystkie lata jakie spędziłam w Zakopanem tylko z takimi miałam i mam nadal do czynienia.
No i na koniec - Zakopane nie jest wyłącznie twoje , nie ty jeden tam mieszkasz i nie ty jeden masz prawo zabierać głos w sprawach dotyczących wszystkich mieszkańców i gości. DOTARŁO ????
spod lasa 2019-11-05 10:35:22
"Po zakończonym konkursie morze kibiców, których może być w Zakopanem nawet ok. 50 tysięcy, zejdzie w stronę Krupówek. Na głównej alei miasta do rana trwać będzie zabawa, której finałem będzie oblężenie tamtejszych pubów i restauracji" https://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie/ps-w-zakopanem-tysiace-kibicow-za-plotem-wielkiej-krokwi/2xz8pst
Ehe 2019-11-05 09:30:23
Sołtys już dogodoł,dejcie spokój.
Sekta zrobi to co ma zrobić, nikt jej nic nie zrobi. ZILELONI TO MOCNI W MORSKIM OKU JAK TRZEBA GNEBIC FIJOKROW.
zenzz 2019-11-05 08:55:25
@ konstrukcja obsługi, no raczej nie potrafisz. Zakopane ma bardzo daleko do wyglądu zadbanego miasta.
@zakichany kundel, obudź się się człowieku.
@Jestem za, bez komentarza.
P.S. Mam wrażenie, być może mylne, że ci trzej to jeden.
Jestem za 2019-11-05 07:32:41
POpieram Sylwester na wielkiej krokwi ! Gdzie można się podpisać ze jestem za ?
zakichany kundel 2019-11-04 21:35:19
Pomiędzy Placem Bankowym w Warszawie, na którym rokrocznie organizowany jest przez pewną telewizje Sylwester, a warszawskim ogrodem ZOOlogicznym, (ul. Ratuszowa) w linii prostej jest dokładnie 2100 metrów (2.1 km). Moje pytanie brzmi, kiedy zieloni, protestanci, zatroskani losem śpiących oPOdal zwierzątek redaktorzy pewnej gazety będą "sPOłecznie" protestować przeciw organizacji Sylwestra tak blisko ZOO??? Kto zgadnie?
(Odp. brzmi: jak organizatorem będzie TVPisowska kurwizja. Póki tego Sylwestra organizuje proekologiczna TVN"iezależna", żadne zwierzątko w klatce nie ma prawa czuć się jak niedźwiadek w TPN, taka empatia bije z tej cichej, dyskretnej, spokojnej imprezy, na której muzycy wydobywają ledwo co słyszalne dźwięki.
konstrukcja obsługi 2019-11-04 20:41:51
@vika, wyPOwiadaj się za siebie i u siebie. Od Zakopanego, jego mieszkańców, w tym mnie, trzy kroki w bok. Pilnuj swoich spraw, swojego POdwórka, zajmij się swoimi sprawami. Ja o swoje potrafię zadbać i zadbam sobie sam. Bez twojego wtrącania się w nieswoje sprawy!!!! Dotarło?????
Smutna 2019-11-04 20:33:34
Glosowalam dwa razy na obecnego Burmistrza i w tym momencie wstydzę się tego. Oby następnej kadencji nie było. Nieprawdopodobny brak szacunku dla ochrony przyrody.
Nie chcemy was tutaj 2019-11-04 20:20:18
Zaś bydło się zjedzie będą szczac gdzie popadnie, a później tylko korki i syf zostanie, bo margines nie potrafi się zachować
Llala 2019-11-04 20:11:51
Jak będzie milion to piszcie ha ha !!!
Ewels 2019-11-04 20:07:25
TUBUlCY!? CHCESZ POCHODZIĆ PO GÓRACH PŁACISZ(BULISZ), SZUM NIKOMU NIE PRZESZKADZA. WIELKA KROKIEW ZŁY POMYSŁ NA TAK OGROMNĄ IMPREZĘ
asdfgh 2019-11-04 19:58:36
Jak chcemy się czepiać Sylwestra to czepiajmy się realnych zagrożeń, a nie zwierzątek i hałasu.
Odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie: czy możemy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim na terenie Powiatu w te kilka dni w okresie Sylwestra? Mamy na tyle Policji, zespołów ratowniczych? Czy przewidzieliśmy wszystkie możliwości? Czy służby mogą się swobodnie poruszać po terenie Powiatu w tym czasie?
Ewels 2019-11-04 19:56:07
TUBULCY? TAK SYLWESTER TO SZUM (JAK W KAŻDYM MIEŚCIE), ALE CZY NAJAZD "TYCH TUBYLCÓW" NAPRAWDĘ WAM PRZESZKADZA? GDYBY NIE PRZYJEZDNI TO PIENIĄŻKI TEŻ BY WAM SIĘ NIE ZGADZAŁY. WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA A CEPRY SĄ! KASA JEST
abc 2019-11-04 18:31:41
Oto kilka cytatów z wywiadu Pani burmistrz Nowak z gazety Krakowskiej.
"Zrobimy wszystko, aby nawet ci, którzy nie zmieszczą się na samym obiekcie, a będą na terenie wokół skoczni również świetnie się bawili i uczestniczyli w imprezie."
Wokół - czyli na prywatnych terenach. Tam są domy i wyciągi narciarskie. Czy to wszystko będzie obesrane i zarzygane.
"Coraz mniej właścicieli przed sylwestrem zabija dyktami witryny sklepowe bojąc się rozbitych szyb, na deptaku jest też znacznie mniej ludzi, a zabawa odbywa się spokojniej niż w latach gdy Krupówki były jedyną imprezą plenerową w naszym mieście. "
Czyli zakopiańska sitwa chce ocalić swoje mienie kosztem innych. Nie ukrywajmy rada miasta i burmistrz są sterowani przez krupówkowych biznesmenów. W tym mieście rządzi Curuś, Furman, Stoch, Fedyk, Gryniewicz, Bulas i kilku innych przemytników i hanldlarzy walutą. Elita inteligencji!
news 2019-11-04 18:20:08
Ciekawa sprawa z reakcją TPN. Zawsze robią wielkie halo i blokują niemal każdą inicjatywę a tu cisza. Wniosek nasuwa się tylko jeden.
Leśny 2019-11-04 18:10:54
Po tragedii na Giewoncie derektor także nie pokazywał się tydzień w mediach. Za to kręci serial propagandowy o pracy jego podwładnych. Mam szacunek dla tej pracy, ale nie dla derektora.
vika 2019-11-04 18:04:24
Kto by pomyślał że prawo do decydowania gdzie ma się odbyć sylwester ma WYŁĄCZNIE prezes narodowej TVP w Warszawie ...... Władze miasta się nie sprzeciwią - bo wiadomo....
Mieszkańcy Zakopanego nie mają nic do gadania, a o zdanie dyrektora TPN nie warto nawet pytać , bo i tak się z nim nikt nie będzie liczył.
Takie to obowiązują zasady ważności i pogardy w dzisiejszych czasach .
baca 2019-11-04 17:55:46
Organizuje protest przeciw organizacji imprezy na Równi Krupowej!!!!!pomoze mi ktos??Panie Jurecki
kinga 2019-11-04 17:54:26
Ja po prostu podpisze się pod wypowiedzią @mieszkancy .
Halo, my tu jeszcze jesteśmy! TUBYLCY. Nie pozwolimy się ignorować.
Cieszę się popularnością petycji, czytaj rozsądku.
mieszkancy 2019-11-04 17:31:30
Kurski i ten cały pseudo burmistrz Zakopanego niech nam mieszkańcom i turystom nie organizują wolnego czasu!! .Zakopane nie jest z gumy ,TPN to nie lumpnapark (jeszcze) ...,przyjazd ok 40 tys ludzi plus turyści którzy i tak bedą w Zakopanem (niezależnie od sylwestra z TVPropaganda) spowoduje ze miasto będzie sparaliżowane ! Panie pseudoburmistrzu , w 28 tysięcznym mieście będzie ponad 150 tys ludzi,czy pan zwariował? ,chce pan doprowadzić do tragedii?? i niech ta pańska doradczyni Nowak nie gada bzdur ze to promocja miasta i ze wszyscy na tym skorzystamy ,droga pani Nowak do Zakopanego należny ograniczać dostęp a nie promować miasta które już pęka w szwach ,czy dla was liczy sie tylko mamona?? ,miasto jest dostatecznie wypromowane na najbliższe 10-15 lat nie potrzebujemy zadnej promocji .Apelujemy również do dyrekcji TPN o zdecydowane kroki w zapobieżeniu idiotycznej imprezy dla fanów disco polo w granicach PARKU NARODOWEGO!!! Panie Ziobrowski pokaz pan ze masz Pan ja.ja ze nie boi się Pan tej PISowskiej ho łoty ,niech sie Pan nie da zastraszyć,jesteśmy z Panem !!
Iwona 2019-11-04 16:42:54
Boże, co za komentarze!!! Takie ?polskie? Organizatorzy i podpisujący petycje stają w obronie zwierząt, bo one nie mogą się bronić same co nie znaczy, że chcą ? wrzucić? tę imprezę innym ludziom pod okna. I pytanie zasadnicze/ czy to jeszcze Sylwester czy impreza propagandowa pierwszego klakiera RP Kurskiego? Uważam, że na petycję trzeba spojrzeć szerzej: dla mnie to również głos w obronie kultury , poszanowania ważniejszych wartości i .... niesprzedawania się za judasze!!!
anna 2019-11-04 16:20:44
a wiec uzurpujecie sobie prawo o decydowaniu gdzie ma odbyc sie sylwester?
nie debata czy wogóle i komu to potrzebne?
Faktycxznie scisłe centrum i wolna amerykanka na polach miedzy domostwami to lepszy wybór.Niech sie pozabijaja w centrum a zwierzatka smacznie spia.
wtf 2019-11-04 16:14:16
aKCJA ZMASOWANA, HYBRYDOWA!!!!
a CO Z MIESZKANCAMI rÓWNI kRUPOWEJ??JESTESMY LUDZMI, NAS TEZ SZKODA A NIE TYLKO ZWIERZAT.
od 3 lat sylwestrowi goscie szturmuja nasz rodzinny budynek, siku kupka, wrzask i butelkami w okna?gdzie policja,
jak mozna rodowitym mieszkanca zgotowac takie piekło?to jest niebezpieczne ci ludzie sa nieprzewidywalni !!Rówien i skocznia to skandal. To paraliz miasta
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam stary dom z bali (1947)- cena do uzgodnienia
  Tel.: 18 20 77 350
  E-mail: biuro.bukowina@gmail.com
 • PRACA | dam
  CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH W ZAKOPANEM osobę na wolne stanowisko Rzemieślnik w zawodzie Kucharz. Zapewniamy umowa o pracę Wymiar czasu pracy: pełen etat. Zapraszamy do składania aplikacji!
  Tel.: 725 300 095
  E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
  WWW: zakopane.cos.pl
  Inne: 18 263 25 74
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy kucharkę oraz pomoc kuchenną do pracy w nowo powstałym pensjonacie na 50 osób w Bukowinie Tatrzańskiej. Dobre zarobki
  Tel.: 508266085
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy kucharkę do pensjonatu w Poroninie. Możliwość zakwaterowania. Dobre warunki płacowe.
  Tel.: 602120680
 • PRACA | dam
  Potrzebna POMOC KUCHENNA do pensjonatu w Białce Tatrzańskiej. Praca co 2-gi dzień. 600 746 779.
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Dolina Białego" zatrudni: - KELNERKĘ z możliwością zakwaterowania, - KONSERWATORA. Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zajazd Górski Kuźnice zatrudni: - BARMANA/KELNERA, - POMOC KUCHENNĄ (zmywak). Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Aqua Park Zakopane zatrudni: - KASJERA, - PRACOWNIKA OBSŁUGI SPRZĄTAJĄCEJ. Tel. 1820 63730 lub 602 263 516. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Zespół Pensjonatów "Antałówka" zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel. 1820 63730 lub 606 916 306. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni: - KELNERKĘ, - BARMANA z możliwością zakwaterowania. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Potrzebna POMOC KUCHENNA do pensjonatu w Białce Tatrzańskiej. 694 011 551.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  SPRZEDAM KLIMATYCZNY DOMEK DREWNIANY o powierzchni około 80 m2, działka 2,5 ara - ogrodzony - centrum Zakopanego przy Hotelu RYSY. telefon: 537 600 908, email: info@galeria-rzeszow.pl
 • PRACA | dam
  OŚRODEK WYPOCZYNKOWY HYRNY W ZAKOPANEM ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKA: KUCHARZ, POMOC KUCHENNA, CUKIERNIK.
  Tel.: 18 20 155 75, 660 538 860.
 • PRACA | dam
  MURARZE-CIEŚLE Niemcy. Zatrudnienie na warunkach niemieckich, samochody i mieszkania firmowe. Zjazdy do kraju co 2 tyg. Zadzwoń wyjazdy w listopadzie!
  Tel.: 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
 • PRACA | dam
  AUSTRIA zatrudnimy murarzy, cieśli, elektryków, stolarzy z j. niem. Wynagrodzenie 2000eur na rękę, darmowe zakwaterowanie, zjazdy na weekendy
  Tel.: 664468573
  E-mail: praca@csopole.pl
 • PRACA | dam
  Ośrodek w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni RATOWNIKA WODNEGO do pracy na basenie - na stałe. Wyżywienie opcja noclegu. Wymagania: kurs WOPR,KPP.
  Tel.: 601 508 720
 • BIZNES
  Meble, materace, ceny hurtowe.
  Tel.: 881555660
 • KOMUNIKATY
  STARSZY KAWALER POSIADAJĄCY DOM I GOSPODARSTWO ROLNE W NIEDZICY POSZUKUJE DO POMOCY KOBIETĘ LUB MAŁŻEŃSTWO. 530 083 821.
 • PRACA | dam
  Szkoła Narciarska w Zakopanem zatrudni mężczyzn do pracy technicznej przy parku narciarskim na sezon zimowy. Atrakcyjne warunki.
  Tel.: 502025628
  E-mail: info@hski.pl
  WWW: hski.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Kluszkowce. Sprzedam stary drewniany dom i zabudowania gospodarcze do rozbiórki. Kontakt email
  E-mail: kazimierz_skupien@wp.pl
 • POŻYCZKI
  BANKI ODMÓWIŁY CI KREDYTU ? np: braku udokumentowanych dochodów, zadzwoń do doradcy i umów się na spotkanie. T- 533 263 553.
 • PRACA | dam
  Hotel Rysy***** w Zakopanem zatrudni RECEPCJONISTKĘ/RECEPCJONISTĘ oraz POKOJOWĄ. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie. Praca w miłym, zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
  E-mail: hotelrysy@hotelrysy.pl
 • PRACA | dam
  Polskie Koleje Linowe S.A. PRACOWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, - Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS, - Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, - Rozliczanie czasu pracy, - Sporządzanie umów o pracę i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy), - Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło), - Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej, - Przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, - Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących kwestii kadrowo-płacowych, - Aktywny udział w prowadzeniu procesu rekrutacji pracowników. WYMAGANIA: - Wykształcenie co najmniej średnie, - Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych, - Praktycznej znajomości programów Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel), - Proaktywnego podejścia do powierzanych zadań, - Sumienności i dobrej organizacji pracy, - Umiejętności współpracy, - Wysokich umiejętności interpersonalnych. OFERUJEMY: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@pkl.pl do dnia 30.11.2019 r. z dopiskiem: "PKL HR".
 • PRACA | dam
  Dam pracę przy produkcji oscypkow, po ok. 8-9 h/dziennie
  Tel.: 880810472
 • PRACA | dam
  OŚRODEK HYRNY W ZAKOPANEM POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKO: POKOJOWE, POMOC KUCHENNA, KELNER/-KA i OSOBĘ DO OBSŁUGI KAWIARNI -
  Tel.: 18 20 155 75,
  E-mail: sekretariat@doms.com.pl
 • PRACA | dam
  Poszukiwana kucharka lub pomoc kuchenna. Praca w pensjonacie w Zębie. Możliwa praca codziennie lub zmianowa. Zakwaterowanie. Dobra stawka godzinowa, miła atmosfera.
  Tel.: 535234623
  E-mail: kontakt@na-szczycie.pl
  WWW: na-szczycie.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam DOM W KOŚCIELISKU z widokiem na Tatry, pow. 338mkw, działka 1100mkw, cena 1 950 000zł do negocjacji. BEZ POŚREDNIKÓW. 880 76 12 36
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pracownika na stanowisko MAGAZYNIER. Nocne godziny pracy. Bardzo dobra płaca.
  Tel.: 881933550
  E-mail: marcin.talaga@gmail.com
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam NOWE KILIMY RĘCZNIE TKANE (z owczej wełny). Wzory: jarzębina i parzenica (60/80), krokusy. GOBELIN - pejzaż zimowy - (145/80). TORBY JUHASKIE. CHODNIKI TKANE NA KROŚNIE. Tel. 793 887 893
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • USŁUGI | budowlane
  DROBNE REMONTY, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, PRZERÓBKI INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I HYDRAULICZNYCH. 503 754 126.
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: BARMANA/-KĘ, KELNERA/-KĘ z doświadczeniem. Dobre wynagrodzenie, umowa o pracę.
  Tel.: 533 226 109
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  MAZDA 5, serwisowane, zadbane, garażowane, r. 2008, diesel, stan bdb, oryginalna nawigacja z dotykowym ekranem, 2 komplety felg aluminiowych z oponami lato/zima, full opcja,
  Tel.: 888 223 761.
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2019-11-21 08:36 Nielegalny transport alkoholu w Chyżnem 2019-11-21 08:25 NASA udowadnia, że świat jest bardziej zielony niż 20 lat temu 2019-11-21 07:00 W obronie misia 2019-11-20 21:12 Mistrz kuchni ze Szwajcarii na targach w Krakowie 2019-11-20 19:40 Pogrzeb Franciszka Bachledy Księdzularza w sobotę 2019-11-20 18:57 Winda w przejściu podziemnym na Krupówkach nie działa od 4 miesięcy 2 2019-11-20 18:04 Zaduszkowe posiady dudziarskie 2019-11-20 18:01 Benefis wyjątkowego lutnika z Mizernej 2019-11-20 17:52 Przed nami Dziadońcyne Granie 2019-11-20 16:42 Uwaga - policyjny SMOG na drogach 3 2019-11-20 16:31 10 lat fundacji Adama Worwy. Koncert dla Andrzeja Brandstattera 2019-11-20 16:03 Wieczornica poetycka 2019-11-20 15:34 Ruszyła gminna komunikacja 2019-11-20 15:32 Pamięci "Mai" Łabunowicza 2019-11-20 14:15 Po drugiej stronie Tatr 2019-11-20 12:58 Gubałówka po raz trzeci zamieni się w zimową Krainę Światła 2 2019-11-20 12:18 W nowotarskim ratuszu - o zamkach i duchach 2019-11-20 11:58 Wiatr ucichł. Jutro opady deszczu, wysoko w górach śniegu (WIDEO) 2019-11-20 10:36 Leją asfalt na Kasprowicza. Duże korki 4 2019-11-20 09:40 Nowotarski Alarm Smogowy: będziemy nękać wszystkich 2 2019-11-20 08:30 Ochotnica nadal wykluczona 2 2019-11-20 07:59 Śmiertelny wypadek na zakopiance. Zginął 28-letni pasażer z Zakopanego 8 2019-11-19 23:32 Bardzo poważny wypadek w Białym Dunajcu na zakopiance. Szosa zamknięta (ZDJĘCIA) 8 2019-11-19 23:30 DROMOMANIA - RUCHLIWOŚĆ CHOROBOWA 1 2019-11-19 22:01 Naukobus, czyli niecodzienne lekcje w Zębie 2019-11-19 21:30 Rondo jakie jest każdy widzi, ale nie każdy potrafi przejechać 10 2019-11-19 20:56 Poseł Jagna Marczułajtis Walczak pyta premiera o szpital i sylwestra w Zakopanem (WIDEO) 12 2019-11-19 20:30 Twierdza Opole zdobyta. Kolejny sukces młodego TSR Orawa 2019-11-19 20:15 Zmarł Franciszek Bachleda Księdzularz. Senator, były burmistrz Gminy Tatrzańskiej 6 2019-11-19 19:47 Dwa auta zderzyły się na zakopiance 2019-11-19 19:34 Światowe media o walce z sylwestrem pod Wielką Krokwią 8 2019-11-19 18:45 Centrum leczenia prezesowego opamiętania 1 2019-11-19 18:03 Szkoły promują bezpieczeństwo 2019-11-19 17:58 W środę duża uroczystość w szkole 2019-11-19 17:17 Lekcje patriotyzmu w Hotelarzu 2019-11-19 16:27 Odszedł Jacek Kowalski 2019-11-19 14:57 Coraz bliżej święta 1 2019-11-19 13:58 Lekki przymrozek i kolorowy wschód słońca 2019-11-19 12:51 Wpadka policyjnego kuriera 1 2019-11-19 12:12 Seminarium w nowotarskim ratuszu 2019-11-19 11:59 Groza na drodze 1 2019-11-19 10:53 28-latka wyrwała kobiecie torebkę, groziła śmiercią. Aresztowana na 2 miesiące (WIDEO) 2019-11-19 09:39 Centrum edukacji na wzór alpejski 7 2019-11-19 08:04 Bezpieczni na drodze 2019-11-18 21:25 Dzieci z Rabki przygotowały wiatraczki dla najważniejszych osób w Polsce 2019-11-18 21:08 Kto przygarnie kocurka? 2019-11-18 20:11 Rośnie galeria przy Sanktuarium na Krupówkach 21 2019-11-18 19:00 Zjechał z drogi prosto w drzewo (WIDEO) 2019-11-18 18:40 125 lat Gniazda Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Zakopanem 2019-11-18 18:18 Biznes na ślubnym kobiercu
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-11-21 07:53 1. Jak już coś robić to spodnie i bez politycznych rozgrywek.O problemie hałasu w Tatrach należy pomyśleć na stałe,tak samo jak o zwalczaniu złego traktowania zwierząt przez górali ! 2019-11-21 02:13 2. Aha ... z tych komentarzy to wyglada ze Zakopianska poslanka nie jest raczej adorowana w Zakopanem . Jezeli to prawda to kto na nia glosowal ? No ... nie wiadomo a moze ci lekarze ze szpitala z ginekologi ? Ehe 2019-11-21 02:03 3. DZIWACZENIE !!! W listopadzie pokaz swiatel swiatecznych a 25 grudnia bedziecie je zbierac i koniec swiat ??? Juz sie wam nie tylko w glowach poprzewracalo ale i w zadkach albo po nasemu w zyciak . No ale ... we have to be cool . WSTYD !!! 2019-11-21 01:50 4. @TP - chyba zartujecie , sadzicie ze urzednicy sie tym przejmuja , oni zapewne mowia '' a nam wsio rawno'' . Co im tam ze osoba niepelnosprawna czy tez matka z wozkiem lub osoba starsza nie dadza rady isc po schodach - ''to ich problem'' taka zapewne jest ''cicha '' nieoficjalna odpowiedz urzedasow . Szlag czlowieka trafia widzac i wiedzac o takich sprawach . Czy kiedykolwiek to bedzie szlo w lepsza strone ... czekajmy ale ... do kiedy zooobbbaaaccczzyymmyy ! 2019-11-21 00:50 5. Na Podhalu wszelkie prawa się nie przyjmują :) Dziki zachód 2019-11-20 22:48 6. Jeśli policja zrobi komuś pomiar na zimnym silniku to nawet euro 5 czyli samochód z dpf nie przejdzie emisji spalin :) 2019-11-20 22:39 7. Zakopane powinno oddać za darmo całe wyposażenie z siłowni na Ustupie zaprzyjaźnionej Bukowinie. Bo ćwiczyć w takim miejscu to mogą tylko ludzie bez wyobraźni. Jeszcze raz pogratuluje naszym władzom tego pomysłu. Pomyslodawca niech te sprzety zniesie na swoich plecach. Może by mu mózg zaczął pracować. 2019-11-20 21:43 8. I od razu widać, że nigdy nie byłeś na żadnym koncercie. Ani za granicą, ani zachodniej gwiazdy w Polsce. Oczywiście Sylwestra TVN, Polsatu czy innych organizatorów masowych słychać tylko dwa metry od sceny. Ps. Ciekawe, co ta PISlandia zrobiła z doskonałym sprzętem, jaki został po platfusach. No i ile TVPis kazała sobie zapłacić, ile PZN zapłacił TVPis za miejsce? Ktoś wie? 2019-11-20 21:39 9. Eee tam. Amatorzy. Ja to rondo w nocy lewa strona przejechałem i to w dodatku driftem. Pozdrawiam wszystkich oburzonych:) 2019-11-20 20:46 10. Na świecie cywilizowanym mają dobre nagłośnienie. Dwie ulice dalej nie słychać. W PISlandzie braki sprzętowe nadrabia się głośnością. Jak na wiejskim weselu - łeb musi urywać. TVPis idzie po taniości i jeszcze se każe płacić. A to oni powinni płacić za możliwość i miejsce.
2019-11-18 23:05 1. pomysł imprezy w tym miejscu chory ale kasę pewnie władza już dostała i nie odda 2019-11-18 02:04 2. GRATULACJE !!! Jestescie WIELCY i WSPANKALI - lod samego serca zycym Wom nastympnyk 50 i wiyncyj rockow ! "'Goralsko sleboda nigdy nie zaginiy pokiel pod Tatrami Goralskiy Korzyniy '' Tego wlosniy zycym sobie i Wom ! 2019-11-17 16:30 3. Byłek z moją. Pieknie było. Skoda, ze dyrektorka z budowlanki, nie wiedziała jako sie zachować. Słysołek ze ona tego jubileusu nie robiła, a honory zbierała. 2019-11-17 14:58 4. Wiec walczac o cisze poszliscie krzyczec i halasowac w marszu? Gratuluje... 2019-11-17 14:23 5. Brawo protestujący! Wyrażacie opinię znacznie większej grupy świadomych obywateli. Nie przejmujcie się głupimi agresywnymi komentarzami ludzi krótkowzrocznych i podatnych na propagandę tvpis. Warto poznać argumenty i obawy fachowców, choćby TPN. Poziom kultury niektórych wypowiedzi odzwierciedla zresztą poziom imprezy przeciwko lokalizacji której protestujemy. Trzymajcie się! Pozdrawiam! 2019-11-17 14:07 6. Piękna uroczystość. Wspaniale, że Stowarzyszenie "Zakopiańska Budowlanka" wspólnie z absolwentami szkoły podjęło trud organizacji. Szkoda, że szkoła nie pamiętała o takim jubileuszu. 2019-11-17 12:24 7. Kurski precz z Podhala .Nie dla sylwestra pod Krokwią! 2019-11-16 19:19 8. Ja mam 1 pytanie a gdy sa skoki rok w rok i hałasu co nie miara z trąbek itd to niedzwiedzie nie spia?? i innym nie przeszkadza? Haha smiech na sali bo sylwester be? Niedzwiedzie wtedy akurat sie obudza itd?! Hahah byle z igly widly a do tej pory jak sie to robilo to spooooooko nie skoki ok w sumie nie za glosno hahaha zal.pl 2019-11-16 18:45 9. Brawo dzieciaki, brawo i te starsze dzieciaki, dobra robota! Nie dla sylwestra pod Krokwią! 2019-11-13 02:33 10. Jak sie chce to sie da wszystko zrobic , pieknie ! A ... wojt co nie chcialo siy mu ubrac po Goralsku ? Przeciy przed wyborami godol ze jy Gorol a teroz co wstydzi siy Goralskiygo przylodziywku ?
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP