Reklama

2019-11-04 19:52:10

Reklama

Akcja społeczna

Już ponad 10 tysięcy podpisów pod naszą petycją w sprawie sylwestra

Reklama

Minęło 30 godziny od momentu, gdy zbieramy podpisy pod petycją przeciwko organizacji telewizyjnego sylwestra pod Wielką Krokwią. Mamy już ponad 10 tysięcy podpisów.

Wiele osób podpisuje też petycję w naszych redakcjach. Ciągle czekamy również na reakcję dyrekcji TPN. Oprócz jednego wpisu na Twitterze i jednej wypowiedzi dla mediów dyrekcja nie zabrała głosu. Bardzo go brakuje. 

Stary niedźwiedź mocno śpi. Nie obudzimy go prawda?

W Zakopanem pojawiły się też plakaty przeciwko organizacji sylwestra, zapowiadana jest również demonstracja. 

Tu możecie podpisać petycję: http://24tp.pl/n/62450

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
vika 2019-11-06 13:54:32
@ preparaty ziołowe

W odwracaniu kota ogonem jesteś Mistrzem Świata. Gratuluję.
Zmuszasz mnie do napisania kolejnej łopatologii choć już tego nie chciałam.

Otóż :

Po pierwsze - nie masz obowiązku mieć tego samego zdania co ja , ale MASZ PRAWO się z nim zgodzić lub nie.

Po drugie ? sylwester ma być organizowany w mieście, ale PRZY GRANICY TPN i stąd cała ta dyskusja.

Po trzecie ? PRAWO do wyrażenia swojej opinii (obojętnie czego ona dotyczy ) ma KAŻDY OBYWATEL.
Ja skorzystałam z tego prawa, jest to wyłącznie MOJA opinia, wyraziłam ją w SWOIM imieniu nie napadając na nikogo (patrz mój pierwszy komentarz) - w przeciwieństwie do ciebie gdzie wypowiadasz się i pouczasz mnie w imieniu wszystkich Zakopiańczyków .

Po czwarte - Ty mi tego prawa odmawiasz . Pytam ? z jakiej racji ??? Moja opinia absolutnie nie jest DECYZYJNA i w najmniejszym stopniu nie wpłynie na twoje , ani wszystkich Zakopiańczyków sprawy których tak żarliwie bronisz - więc nie rozumiem o co ci tak naprawdę chodzi ??
Chyba jednak o tą "niechęć do adwersarza" - a słowo "niechęć" w porównaniu do twoich wypowiedzi jest tu użyte bardzo delikatnie.
preparaty ziołowe 2019-11-05 22:26:42
@vika, proszę nie wmawiać komuś, że jest kimś kim nie jest. Obsesje można leczyć. Naprawdę. Natomiast co się tyczy czyjegoś zdania, nie mam obowiązku ani nikt inny, aby mieć zdanie tożsame z Twoim. I wcale to nie jest niechęcią do adwersarza. A jeśli jest, w takim razie Ty również czujesz niechęć w drugą stronę, skoro masz inne zdanie. Logiczne?
Jeszcze na koniec wyjaśnienie, bo jak widzę nic do Ciebie nie dociera. Miejsce, gdzie ma być zorganizowany Sylwester nie znajduje się terenie TPN, lecz w mieście. To jest konkretnie obiekt sportowy, którym zarządza COS! Tak więc w tych sprawach nie masz nic do powiedzenia, to są sprawy lokalne, Zakopiańczyków.
vika 2019-11-05 20:13:38
Swoimi wypowiedziami to raczej ty się kompromitujesz. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co napisałam oraz odpowiedzieć rzeczowo na moje pytania więc piszesz "odpowiedzi" pod różnymi nickami - a to "konstrukcja obsługi" a to "do viki" a to "preparaty ziołowe" .... wszystkie w swoim stylu niechęci do osób mających inne zdanie od twojego.
Uciesz się i żyj sobie spokojnie zadowolony z tego że masz rację i "dokopałeś wrogowi ".
Widocznie to lubisz - a ja nie, więc prowadzenie dyskusji w ten sposób nie ma dla mnie najmniejszego sensu .
W związku z powyższym dziękuję za rozmowę i nie musisz już odpowiadać .... znów pod innym pseudonimem..
Życzę szczęścia.
preparaty ziołowe 2019-11-05 18:36:53
@vika, własnością nas wszystkich jest cała ziemia. TPN ma swoje władze, gospodarzy i granice. Sprawdź gdzie i jak one przebiegają. Polecam geoportale zamiast się kompromitować. Potem pisz i komentuj. A sprawy zakopiańskie zostaw zakopiańczykom.
vika 2019-11-05 15:17:19
@ do viki - Boże kochany ... czy tobie trzeba każdą moją wypowiedź tłumaczyć ???
Czy ty na pewno odnosisz się do tego co ja napisałam ???
Zacytuj w którym miejscu stwierdzam że " ktoś kto mieszka w Zakopanem nie ma prawa się wypowiadać i decydować o tym mieście" za to ja mam . Na podstawie których zdań wysnułeś takie wnioski ????
Zaiste - niezbadany i trudny do pojęcia jest twój tok myślenia przy czytaniu moich wypowiedzi .
Chłopie - skup się, przeczytaj mój komentarz kilka razy .... może ci spracuje....
Trochę ci podpowiem - napisałam o tym, że KAŻDY POWINIEN SIĘ WYPOWIADAĆ ZA SIEBIE bo nie wszyscy mają takie samo zdanie na ten temat jak " konstrukcja obsługi" - o czym można przeczytać w pozostałych komentarzach, w których wypowiadają się inni Zakopiańczycy.
Ja również mam prawo wypowiedzieć się W SWOIM IMIENIU - i w swoim imieniu się wypowiedziałam - ponieważ sprawa dotyczy także Tatrzańskiego Parku Narodowego , a ten jest własnością i dobrem narodowym wszystkich Polaków , więc moim też .
do viki 2019-11-05 13:48:02
@vika , teraz to już przeszłaś samą siebie , twierdząc , że ktoś kto mieszka w Zakopanem nie ma prawa się wypowiadać i decydować o tym mieście , za to Ty masz , mimo że jesteś tam tylko gościem na wczasach. Patrz komentarz Jarek Bur na fb
Ps. Ty się wypowiadasz w imieniu wszystkich mieszkańców Zakopanego?
vika 2019-11-05 10:55:57
@ zenzz - cytat: "P.S. Mam wrażenie, być może mylne, że ci trzej to jeden."

Z pewnością nie Ty jeden masz takie wrażenie :)) :))
vika 2019-11-05 10:47:44
@ konstrukcja obsługi

Wypowiadaj się u siebie (na zagrodzie) i za siebie.
Twoje sprawy mnie tyle obchodzą co ty sam i zeszłoroczny zakopiański śnieg .
Dyskusja dotyczy dużo szerszych spraw niż twoje osobiste i wyobraź sobie jeśli potrafisz , że są też rdzenni mieszkańcy mający inne zdanie na ten temat niż ty.
Od ludzi twojego pokroju odsuwam się nie o trzy kroki , ale o trzy kilometry . U kogoś tak zadufanego i nieżyczliwego ludziom nie mieszkałabym nawet za darmo , więc bez obaw - możesz żyć spokojnie .
W imieniu wszystkich mieszkańców się nie wypowiadaj ................ trochę pokory....
Tacy "twardzi górale" jak ty psują tylko opinię tym, którzy są ludźmi gościnnymi, uprzejmymi i pomocnymi dla turystów . Na szczęście przez wszystkie lata jakie spędziłam w Zakopanem tylko z takimi miałam i mam nadal do czynienia.
No i na koniec - Zakopane nie jest wyłącznie twoje , nie ty jeden tam mieszkasz i nie ty jeden masz prawo zabierać głos w sprawach dotyczących wszystkich mieszkańców i gości. DOTARŁO ????
spod lasa 2019-11-05 10:35:22
"Po zakończonym konkursie morze kibiców, których może być w Zakopanem nawet ok. 50 tysięcy, zejdzie w stronę Krupówek. Na głównej alei miasta do rana trwać będzie zabawa, której finałem będzie oblężenie tamtejszych pubów i restauracji" https://www.przegladsportowy.pl/sporty-zimowe/skoki-narciarskie/ps-w-zakopanem-tysiace-kibicow-za-plotem-wielkiej-krokwi/2xz8pst
Ehe 2019-11-05 09:30:23
Sołtys już dogodoł,dejcie spokój.
Sekta zrobi to co ma zrobić, nikt jej nic nie zrobi. ZILELONI TO MOCNI W MORSKIM OKU JAK TRZEBA GNEBIC FIJOKROW.
zenzz 2019-11-05 08:55:25
@ konstrukcja obsługi, no raczej nie potrafisz. Zakopane ma bardzo daleko do wyglądu zadbanego miasta.
@zakichany kundel, obudź się się człowieku.
@Jestem za, bez komentarza.
P.S. Mam wrażenie, być może mylne, że ci trzej to jeden.
Jestem za 2019-11-05 07:32:41
POpieram Sylwester na wielkiej krokwi ! Gdzie można się podpisać ze jestem za ?
zakichany kundel 2019-11-04 21:35:19
Pomiędzy Placem Bankowym w Warszawie, na którym rokrocznie organizowany jest przez pewną telewizje Sylwester, a warszawskim ogrodem ZOOlogicznym, (ul. Ratuszowa) w linii prostej jest dokładnie 2100 metrów (2.1 km). Moje pytanie brzmi, kiedy zieloni, protestanci, zatroskani losem śpiących oPOdal zwierzątek redaktorzy pewnej gazety będą "sPOłecznie" protestować przeciw organizacji Sylwestra tak blisko ZOO??? Kto zgadnie?
(Odp. brzmi: jak organizatorem będzie TVPisowska kurwizja. Póki tego Sylwestra organizuje proekologiczna TVN"iezależna", żadne zwierzątko w klatce nie ma prawa czuć się jak niedźwiadek w TPN, taka empatia bije z tej cichej, dyskretnej, spokojnej imprezy, na której muzycy wydobywają ledwo co słyszalne dźwięki.
konstrukcja obsługi 2019-11-04 20:41:51
@vika, wyPOwiadaj się za siebie i u siebie. Od Zakopanego, jego mieszkańców, w tym mnie, trzy kroki w bok. Pilnuj swoich spraw, swojego POdwórka, zajmij się swoimi sprawami. Ja o swoje potrafię zadbać i zadbam sobie sam. Bez twojego wtrącania się w nieswoje sprawy!!!! Dotarło?????
Smutna 2019-11-04 20:33:34
Glosowalam dwa razy na obecnego Burmistrza i w tym momencie wstydzę się tego. Oby następnej kadencji nie było. Nieprawdopodobny brak szacunku dla ochrony przyrody.
Nie chcemy was tutaj 2019-11-04 20:20:18
Zaś bydło się zjedzie będą szczac gdzie popadnie, a później tylko korki i syf zostanie, bo margines nie potrafi się zachować
Llala 2019-11-04 20:11:51
Jak będzie milion to piszcie ha ha !!!
Ewels 2019-11-04 20:07:25
TUBUlCY!? CHCESZ POCHODZIĆ PO GÓRACH PŁACISZ(BULISZ), SZUM NIKOMU NIE PRZESZKADZA. WIELKA KROKIEW ZŁY POMYSŁ NA TAK OGROMNĄ IMPREZĘ
asdfgh 2019-11-04 19:58:36
Jak chcemy się czepiać Sylwestra to czepiajmy się realnych zagrożeń, a nie zwierzątek i hałasu.
Odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie: czy możemy zapewnić bezpieczeństwo wszystkim na terenie Powiatu w te kilka dni w okresie Sylwestra? Mamy na tyle Policji, zespołów ratowniczych? Czy przewidzieliśmy wszystkie możliwości? Czy służby mogą się swobodnie poruszać po terenie Powiatu w tym czasie?
Ewels 2019-11-04 19:56:07
TUBULCY? TAK SYLWESTER TO SZUM (JAK W KAŻDYM MIEŚCIE), ALE CZY NAJAZD "TYCH TUBYLCÓW" NAPRAWDĘ WAM PRZESZKADZA? GDYBY NIE PRZYJEZDNI TO PIENIĄŻKI TEŻ BY WAM SIĘ NIE ZGADZAŁY. WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA A CEPRY SĄ! KASA JEST
abc 2019-11-04 18:31:41
Oto kilka cytatów z wywiadu Pani burmistrz Nowak z gazety Krakowskiej.
"Zrobimy wszystko, aby nawet ci, którzy nie zmieszczą się na samym obiekcie, a będą na terenie wokół skoczni również świetnie się bawili i uczestniczyli w imprezie."
Wokół - czyli na prywatnych terenach. Tam są domy i wyciągi narciarskie. Czy to wszystko będzie obesrane i zarzygane.
"Coraz mniej właścicieli przed sylwestrem zabija dyktami witryny sklepowe bojąc się rozbitych szyb, na deptaku jest też znacznie mniej ludzi, a zabawa odbywa się spokojniej niż w latach gdy Krupówki były jedyną imprezą plenerową w naszym mieście. "
Czyli zakopiańska sitwa chce ocalić swoje mienie kosztem innych. Nie ukrywajmy rada miasta i burmistrz są sterowani przez krupówkowych biznesmenów. W tym mieście rządzi Curuś, Furman, Stoch, Fedyk, Gryniewicz, Bulas i kilku innych przemytników i hanldlarzy walutą. Elita inteligencji!
news 2019-11-04 18:20:08
Ciekawa sprawa z reakcją TPN. Zawsze robią wielkie halo i blokują niemal każdą inicjatywę a tu cisza. Wniosek nasuwa się tylko jeden.
Leśny 2019-11-04 18:10:54
Po tragedii na Giewoncie derektor także nie pokazywał się tydzień w mediach. Za to kręci serial propagandowy o pracy jego podwładnych. Mam szacunek dla tej pracy, ale nie dla derektora.
vika 2019-11-04 18:04:24
Kto by pomyślał że prawo do decydowania gdzie ma się odbyć sylwester ma WYŁĄCZNIE prezes narodowej TVP w Warszawie ...... Władze miasta się nie sprzeciwią - bo wiadomo....
Mieszkańcy Zakopanego nie mają nic do gadania, a o zdanie dyrektora TPN nie warto nawet pytać , bo i tak się z nim nikt nie będzie liczył.
Takie to obowiązują zasady ważności i pogardy w dzisiejszych czasach .
baca 2019-11-04 17:55:46
Organizuje protest przeciw organizacji imprezy na Równi Krupowej!!!!!pomoze mi ktos??Panie Jurecki
kinga 2019-11-04 17:54:26
Ja po prostu podpisze się pod wypowiedzią @mieszkancy .
Halo, my tu jeszcze jesteśmy! TUBYLCY. Nie pozwolimy się ignorować.
Cieszę się popularnością petycji, czytaj rozsądku.
mieszkancy 2019-11-04 17:31:30
Kurski i ten cały pseudo burmistrz Zakopanego niech nam mieszkańcom i turystom nie organizują wolnego czasu!! .Zakopane nie jest z gumy ,TPN to nie lumpnapark (jeszcze) ...,przyjazd ok 40 tys ludzi plus turyści którzy i tak bedą w Zakopanem (niezależnie od sylwestra z TVPropaganda) spowoduje ze miasto będzie sparaliżowane ! Panie pseudoburmistrzu , w 28 tysięcznym mieście będzie ponad 150 tys ludzi,czy pan zwariował? ,chce pan doprowadzić do tragedii?? i niech ta pańska doradczyni Nowak nie gada bzdur ze to promocja miasta i ze wszyscy na tym skorzystamy ,droga pani Nowak do Zakopanego należny ograniczać dostęp a nie promować miasta które już pęka w szwach ,czy dla was liczy sie tylko mamona?? ,miasto jest dostatecznie wypromowane na najbliższe 10-15 lat nie potrzebujemy zadnej promocji .Apelujemy również do dyrekcji TPN o zdecydowane kroki w zapobieżeniu idiotycznej imprezy dla fanów disco polo w granicach PARKU NARODOWEGO!!! Panie Ziobrowski pokaz pan ze masz Pan ja.ja ze nie boi się Pan tej PISowskiej ho łoty ,niech sie Pan nie da zastraszyć,jesteśmy z Panem !!
Iwona 2019-11-04 16:42:54
Boże, co za komentarze!!! Takie ?polskie? Organizatorzy i podpisujący petycje stają w obronie zwierząt, bo one nie mogą się bronić same co nie znaczy, że chcą ? wrzucić? tę imprezę innym ludziom pod okna. I pytanie zasadnicze/ czy to jeszcze Sylwester czy impreza propagandowa pierwszego klakiera RP Kurskiego? Uważam, że na petycję trzeba spojrzeć szerzej: dla mnie to również głos w obronie kultury , poszanowania ważniejszych wartości i .... niesprzedawania się za judasze!!!
anna 2019-11-04 16:20:44
a wiec uzurpujecie sobie prawo o decydowaniu gdzie ma odbyc sie sylwester?
nie debata czy wogóle i komu to potrzebne?
Faktycxznie scisłe centrum i wolna amerykanka na polach miedzy domostwami to lepszy wybór.Niech sie pozabijaja w centrum a zwierzatka smacznie spia.
wtf 2019-11-04 16:14:16
aKCJA ZMASOWANA, HYBRYDOWA!!!!
a CO Z MIESZKANCAMI rÓWNI kRUPOWEJ??JESTESMY LUDZMI, NAS TEZ SZKODA A NIE TYLKO ZWIERZAT.
od 3 lat sylwestrowi goscie szturmuja nasz rodzinny budynek, siku kupka, wrzask i butelkami w okna?gdzie policja,
jak mozna rodowitym mieszkanca zgotowac takie piekło?to jest niebezpieczne ci ludzie sa nieprzewidywalni !!Rówien i skocznia to skandal. To paraliz miasta
 • PRACA | dam
  Przyjmę do pracy w sklepie z odzieżą używaną w Zakopanem. Praca na pełny etat od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 18, umowa o pracę. Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym. Informacja i kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00, tel. 512 - 826-455 .
 • PRACA | dam
  Hotel Górski Kalatówki szuka na stałe do pracy kucharza (oferta z zamieszkaniem na miejscu)
  Tel.: 604 471 543, 696 800 340
  E-mail: biuro@kalatowki.pl
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742
 • PRACA | dam
  TEATR im. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA W ZAKOPANEM poszukuje do pracy na pełny etat TECHNIKA TEATRALNEGO z umiejętnościami szycia i charakteryzacji. Mile widziane zamiłowanie do sztuki teatralnej. Oferty prosimy przesyłać do dnia 05.03.2020 r. na adres: dorotaj@witkacy.pl, w temacie prosimy wpisać "oferta pracy". Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 15.03.2020 r.
 • SPRZEDAŻ | różne
  Sprzedam drewno opałowe okrajki tartaczne cena 50 zł metr więcej informacji udzielę telefonicznie
  Tel.: 883454883
 • PRACA | dam
  Hotel Eco Tatry*** zatrudni KUCHARKĘ i POKOJOWĄ. Tel. 608 088 017,
  E-mail: ksiegowosc@projinwest.pl
 • USŁUGI | budowlane
  USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE, WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, STANY SUROWE. 512 974 806.
 • MOTORYZACJA | inne
  GARAŻ W CENTRUM ZAKOPANEGO. Do wynajęcia garaż ul. Gimnazjalna 8a. Murowany, woda i prąd elektryczny. Brama garażowa otwierana na pilota.
  Tel.: 18 20 66 868, 606 68 36 61.
 • PRACA | dam
  Przyjmę Na Wylewki Maszynowe!
  Tel.: 573035958
 • POŻYCZKI
  KREDYT NA OŚWIADCZENIE RÓWNIEŻ DLA : -ROLNIKÓW, -RENCISTÓW, -EMERYTÓW, -OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ. UPROSZCZONE PROCEDURY!!! T-18 542 40 56.
 • SPRZEDAŻ | maszyny, narzędzia
  URSUS C-360, 3P. 502 658 638
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Sprzedam HYUNDAI I30, 2015r, 502 658 638
 • SPRZEDAŻ | różne
  SPRZEDAM BUKMANKĘ NA 2 KONIE. 502 658 638
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA PLAC 7000mkw w Zakopanem oraz DOM - NA MAGAZYN, HALA. 502 658 638
 • TŁUMACZENIA
  Tłumaczenia streszczeń prac: mgr, lic, dr lub prac i art naukowych na język angielski. Kontakt:
  E-mail: translations.incontext@gmail.com
 • USŁUGI | budowlane
  MALOWANIE, TAPETOWANIE, GŁADZIE, FARBY STRUKTURALNE I TYNKI DEKORACYJNE -
  Tel.: 601 793 866,
  WWW: www.FABRYKASTRUKTURY.pl
 • PRACA | dam
  Grupa Kapitałowa PKL S.A. Spółka TANGARA IP Sp. z o.o zatrudni na stanowisko: SPECJALISTA DS. KONTROLI I ADMINISTRACJI. Miejsce pracy: Zakopane. OPIS STANOWISKA: - Prowadzenie rejestru umów, - Kontrola realizacji zawartych umów, - Kontrola czasu pracy pracowników, - Kontrola kas zakładowych i magazynów, - Inwentaryzacje, - Kontrola prawidłowości procesu sprzedaży, - Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu, - Opracowywanie harmonogramów i procedur wewnętrznych. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - Wykształcenie wyższe lub średnie, - znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint), - Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu, - Zdolność analitycznego myślenia, - Staranność i skrupulatność. OFERUJEMY: - Umowę o pracę na pełny etat, - Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie, - Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, - Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny. APLIKACJE prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@pkl.pl z dopiskiem "TANGARA_0320". Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem w związku z otwarciem nowego Internatu zatrudni POMOC KUCHENNĄ. Tel.: 725 300 095, e-mail:
  E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
 • USŁUGI | budowlane
  INSTALACJE ELEKTRYCZNE - FIRMA - ZAKOPANE/PODHALE -
  Tel.: 530 280 979
 • PRACA | dam
  Osada Gubałówka (okolice Dzianisza) oraz Willa Jarosta(Zakopane) zatrudni Panie do sprzątania apartamentów, atrakcyjne wynagrodzenie.
  Tel.: 789 077 300,782 555 900
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI ENERGICZNĄ KOBIETĘ DO PRACY W KUCHNI (POMOC KUCHENNA, WYDAWANIE POSIŁKÓW). Praca stała, z możliwością noclegu 601 533 566, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCZYNIE DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO, na stałe - SUCHE - BIAŁY DUNAJEC - umowa o pracę. Elastyczny grafik.
  Tel.: 606 751 351.
 • USŁUGI | inne
  PROFESJONALNA WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH. 691317098
 • PRACA | dam
  STUDIO PAZNOKCI W NOWYM TARGU zatrudni na etat -
  Tel.: 696 01 22 00
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: BARMANA/-KĘ (17 zł/godz.), KELNERA/-KĘ (12 zł/godz.) z doświadczeniem. 533 226 109
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DWUOBIEKTOWY ATRAKCYJNY PENSJONAT w Kościelisku -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  KOMFORTOWY APARTAMENT W KRAKOWIE, okolice Wawelu, Bulwarów Wiślanych -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM W GLICZAROWIE GÓRNYM -
  Tel.: 607 506 428
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKI - 3 HA - koło Białki Tatrzańskiej. 18 28 564 54.
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  SKUP SAMOCHODOW Każda Marka Osobowe Busy. Darmowy dojazd na całym Podhalu! Najlepsze ceny!
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: BARMANA/-KĘ (17 zł/godz.), KELNERA/-KĘ (12 zł/godz.) z doświadczeniem. 533 226 109
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Firma Norweska zatrudni w Oslo, TYNKARZY, STOLARZY, MALARZY, MONTERÓW RUSZTOWAŃ, BLACHARZY ORAZ MŁODYCH DO PRZYUCZENIA W ZAWODZIE - TYNKARZ. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 1-3 tygodni. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2020-02-22 08:00 Straszny dwór 2020-02-21 22:15 W niedzielę silny wiatr i intensywne opady deszczu, w Tatrach śniegu 2020-02-21 21:50 Policjanci uratowali bezdomnych, którzy w opuszczonym hotelu zapalili ognisko 1 2020-02-21 21:49 Wyskocz na narty. Mamy dla Was karnety 2020-02-21 21:39 Lotos Cup Kids 2020-02-21 20:23 Przystań w zawieszeniu 2020-02-21 20:18 Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Prokurator czeka 1 2020-02-21 19:39 Noclegi w kontenerach – kit czy hit 4 2020-02-21 18:59 Kierowcy nadal płacą za bezpłatny parking (WIDEO) 1 2020-02-21 18:48 Dwie hondy zderzyły się na zakopiance 2020-02-21 18:43 Salom Marcowy 2020 w Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem 2020-02-21 18:19 Jadą na weekend do Zakopanego 2020-02-21 17:28 Dodatkowe półtora miliona na oświatę 1 2020-02-21 16:48 Nie chcą betoniarni 5 2020-02-21 16:26 Zapomniana jadłodajnia na kołach 2020-02-21 16:10 Wielki Finał Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim 2020-02-21 15:37 Znak na znaku znakiem pogania 1 2020-02-21 15:13 VI Zakopiański Duathlon Zimowy 2020-02-21 15:08 Powstanie wybuchło 174 lata temu (ZDJĘCIA) 2020-02-21 14:24 Samochodowa przejażdżka po Zakopanem (WIDEO) 1 2020-02-21 14:00 Fatalne skrzyżowanie 2 2020-02-21 13:38 Śmieciarka uszkodziła linię energetyczną 2020-02-21 13:27 Samochód wypadł z jezdni i zawiesił się na skarpie. Kierowca miał 1,75 promila 3 2020-02-21 13:04 Coraz większy ruch na drogach - uwaga na stłuczki 2020-02-21 12:56 Nagły zgon na Olczy 2020-02-21 11:53 Stłuczka z przewrotką - uwaga na śliskie drogi 2020-02-21 11:25 Duże korki między Zakopanem a Poroninem, dalej też duże zatory 2020-02-21 10:29 Ostatni weekend ferii. Policjanci będą czuwać na bezpieczeństwem 2 2020-02-21 09:49 Zadbaj o bezpieczeństwo prawne i podatkowe twojego biznesu 2020-02-21 09:30 Tylko rondo uratuje Gronków 2 2020-02-21 08:01 Ferie powoli się kończą, śniegu na stokach nie brakuje 1 2020-02-21 01:00 Dołącz do zespołu KFC Poronin 2020-02-20 22:13 Ultramaraton Babia Góra 2020 1 2020-02-20 21:34 W piątek krótki powrót zimy, w weekend znowu odwilż 2020-02-20 20:54 OSM Radomsko likwiduje nowotarską mleczarnię - powiat przyjmuje rezolucję 2 2020-02-20 20:30 Impreza jakiej jeszcze nie było! 2020-02-20 20:09 Biały miś, roztańczona góralka i zbójnicy 2020-02-20 19:35 Ciemności na Piłsudskiego 2 2020-02-20 19:14 Snowboardowy freestyle przy hotelu Imperial w Zakopanem (WIDEO) 2020-02-20 18:17 Oksza przed remontem 2020-02-20 17:20 Szkoci na początek "Dudaskiego tłustego czwartku" w Zakopanem (WIDEO) 1 2020-02-20 16:24 Szkoły tylko dla tradycyjnych wartości - powiat przyjął kontrowersyjne przepisy 15 2020-02-20 15:23 Informacja o płatnym parkingu bez wiedzy i zgody miasta. Zgłaszają sprawę na policję (WIDEO) 6 2020-02-20 14:54 Komisariat rośnie 2020-02-20 13:52 Tatry z Adriatykiem 2020-02-20 12:58 23 lata temu zginął Maciej Rysula 2 2020-02-20 12:51 Poranne zderzenie w Jabłonce 2020-02-20 12:15 Po jednej stronie parking płatny, po drugiej darmowy. Znaki wprowadzają w błąd (WIDEO) 5 2020-02-20 11:21 Kontrolują czy kierowcy zapłacili za miejskie parkingi 6 2020-02-20 10:37 Bar na bulwarach 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-02-21 21:37 1. hehe to jakieś jaja? jak się nie da rozebrać ... to jarają ? norma zróbta sobie pamiątkowe zdjęcie z byłym zabytkiem 2020-02-21 21:18 2. A co na to inspektor budowlany. Gdzie odprowadzane są ścieki. 2020-02-21 21:14 3. Oby tylko wiatr nie rozebrał z boazerii i dachu tak jak się stało na Rusińskim. 2020-02-21 21:04 4. A gdzie ta betoniarnia ma powstać ? Jak dla mnie spoko może będą tańsi jak Ci z N.Targu czy Ustupu... 2020-02-21 20:37 5. Mnie sie podoba taki pomysl. Zdjecia tylko nieciekawie wykonane. Na zywo wyglada to duzo lepiej, a przejezdzam tam dosc czesto motocyklem podczas weekendowych wycieczek. 2020-02-21 20:30 6. Zostałem oszukany przez U-Bolka. Kto mi pomoże? 2020-02-21 20:29 7. Jechalem tam dzisiaj zwróciłem uwage ze oznakowanie jest zgodne z przepisami tam gdzie darmowe tam jest znak P bez oznakowania parkometru i napisu platny. Tam gdzie jest platny tam oznakowanie P z parkometrem i sliwem platny. Rowniez widzialem ze po stronie bezplatnego nie ma ani jednego parkometru w zwiazku z czym jest dobrze. 2020-02-21 20:07 8. Tam chyba ktoś pozmieniał wieloletnie oznakowanie. To teraz tak będzie niestety. 2020-02-21 19:52 9. Bardzo fajny pomysł. Zazdroszczę. Na pewno znajdą się klienci których nie interesuje elewacja a widoki 2020-02-21 19:22 10. Droga mała_mi z Podegrodzia, w pierwszych słowach dziękujemy za troskę. Jakoś jeszcze żyjemy, ale nie wiemy jak długo to oblężenie wytrzymamy. Dziękujemy, za troskę o M. - ona ma się najlepiej z nas, bryluje na pałacach, gdzie wprowadza nowe kodeksy a L. jest jej i jej pomysłów zagorzałym fanem. "Ratuje" nasze dzieci i pozyskuje środki na zajęcia, na które nasze dzieci ni h... nie chcą chodzić. Co do jej towarzysza, to realizuje on swój plan restrukturyzacji społeczności mu podległej. Ludzi szczuje jeden na drugiego - tu nic się nie zmieniło. Wielu wyższych rangą jest już po jego stronie i plany mu nawet podsuwa, na własną rękę akcje odwetowe nawet prowadząc. Z wielkich planów nici tylko zostały, ale wszyscy udają, że tego nie widzą w obawie przed zemstą. Tak więc jak widzisz odliczamy dni do wyborów, tak jak jeszcze niedawno Wy czyniliście. Napisz czasem, otuchy dodaj.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka

Album TP