Kliknij w ten pasek i umieść swoje ogłoszenie na stronie Tygodnika i w papierowym wydaniu gazety bez wychodzenia z domu.

Reklama

2020-05-30 17:40:45

Blog

Trzaskowski, Hołownia, Kamysz? A może jednak głosować na Kaczyńskiego?

Reklama

I na kogo tu głosować?

Może zagłosować na Trzaskowskiego? Zna pięć języków, zna Europę, Unię, jest sprawnym politykiem, z pewnością wstydu nam nie przyniesie?

A może jednak Hołownia? Ma swój styl, potrafi przemawiać, jest bezpartyjny, taki powiew nowości w polskiej polityce pewnie nam wszystkim się przyda!

A co z Kosiniakiem Kamyszem. Podobno ma duże szanse wygrać w drugiej turze. Stonowany, człowiek kompromisu, też pewnie wstydu nie będzie, tylko to PSL za nim się ciągnie, taka partia oportunistów.

To może jednak na Kaczyńskiego? Ale dlaczego nie na niego? Nie, to w moim przypadku niemożliwe. Bo cóż on mi dał, ten pan prezes?

500 plus nie dostaję, nie należy mi się. Wielka przyjaźń z USA do niczego nawet dla wizy nie jest mi potrzebna. Partii, którymi zarządza hegemon nie znoszę, takich dyktatorów paru już mieliśmy w historii. Nie chcę, żeby ktoś rozdawał przez kolejne lata moje pieniądze komu innemu, a jak przyjdzie co do czego to i tak okazało się, że tych pieniędzy nie ma.

Nie mam też żadnego znajomego ministra, z nikim nie pohandluję. Nikt z moich znajomych nie będzie się starał o żadne stanowiska w spółkach, spółeczkach, funduszach, instytutach. W branży budowlanej też nie robię, srebrnych wieżowców nie wybuduję.

Z Unii też nie chcę wyjść, na Putina szabelką machać nie będę. Sędzią, czy prokuratorem nie jestem, więc awans do jakiegoś sądu, czy prokuratury mi niepotrzebny. To czemu panie prezesie miałbym na pana zagłosować? 

Że co, że jak? Że prezesa na kartce wyborczej nie będzie. Że Andrzeja Dudę tam znajdę? A to ci ambaras. Nie wierzcie tym, którzy mówią, że Andrzej Duda rządzi, on tylko podpisuje, rządzi Jarosław i to głosując na PAD oddacie głos na prezesa Jarosława. Ja nie oddam.

Tylko na kogo tu głosować? Na Trzaskowskiego, Hołownię, czy Kamysza? Na kogo?     

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
bb 2020-06-19 20:59:47
Chcę, żeby Prezydentem był człowiek, który nie jest uwikłany w gry partyjne. Sondaże z ostatniego miesiąca jednoznacznie pokazują, że to Szymon Hołownia ma największe szanse pokonać Andrzeja Dudę w II turze, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby wszedł do II tury. Jeżeli chcemy czegoś nowego w polityce, to musimy zagłosować n a kogoś nowego. Inaczej się nie da. Tak się składa, że w katolickiej Polsce tylko katolik może doprowadzić do przyjaznego rozdziału Kościoła i Państwa. Chcemy mieć w Polsce czyste powietrze, czyste lasy, czyste rzeki i jeziora? Najwyższy czas mieć w Polsce naprawdę zielonego Prezydenta.
Właściciel 2020-06-13 18:09:51
#Bosak2020
Realista 2020-06-10 03:12:03
Górników już "uziemiają", bo oni "nie po linii". Duda traci, to już maskami znów straszą. Jak notowania spadną poniżej 20%, to znów nas w domach zamkną. Jakby Was ktoś pytał, to "wszyscy na Dudę", a dwudziestego ósmego to już głosujmy normalnie.
Kacper 2020-06-07 19:21:52
Czemu nie piszecie o Krzysztofie Bosaku, kandydacie Konfederacji. 3 Wyzej podani kandydaci to jest to samo, ludzie wybierzcie kogos kto serio moze zmienic polske na lepsze a nie te marionetki pis po
Rabiej 2020-06-05 10:59:02
Oczywiscie ze Rafalek wstydu nie przyniesie, to moj najlepszy kolega !
Nuta 2020-06-03 09:10:31
Do antykancelista
No to dawaj!
Które to fakty (nadal będę się upierać) są wyssane z palca.
Nuta 2020-06-03 00:51:32
Do Skansyniok
Napisałam komentarz do tekstu Bronka.
Przeczytaj go uważniei ze zrozumieniem,
szczególnie zwróć uwagę na ostatnie zdanie (pytanie).
Chciałam tylko pomóc!
antykancelista 2020-06-02 22:34:43
Nuta
przypomnę bo widać masz krótką pamięć ten kanał zafundował twój pokurcz!!!!!! argumenty mysiu pysiu to są fakty a nie wyssane z palca kaczki propagandowe bzdety, ty się może lepiej zastanów czy twoją ojczyzną nie jest czasem watykan.....
skansyniok 2020-06-02 15:01:53
@Nuta

Ja mam problem. Czekam na Twoje argumenty przemawiające za wyborem Dudy. Jakie to on osiągnięcia ma i zalety wynoszące go ponad innych kandydatów, bo nic na ten temat nie było, a stwierdzasz cyt. "To chyba na tyle, mam nadzieję że pomogłam i wybór będzie łatwiejszy". Przekonaj niezdecydowanych, w tym i mnie.
Pan dr R.T. 2020-06-02 14:10:55
Do Dziadek: i dlatego, że ten gostek wszystko podpisuje jak leci pod dyktando szeregowego posła jest I Długopisem RP.
On chyba nie wie co podpisuje bo zawsze jest zdziwiony i robi nadęte miny jak w cyrku.
Nuta 2020-06-01 23:39:43
Komentarz

Cześć Bronek!
Widzę że jesteś w potężnej rozterce.
Pragnę Ci pomóc w wyborze kandydata i przypomnę kilka dokonań Twoich faworytów.
Zacznijmy od pana Trzaskowskiego ,piszesz że to sprawny polityk.Szczegolną sprawnością wykazał się podczas awarii oczyszczalni,kiedy to została zanieczyszczona Wisła i zapaskudzony Bałtyk. Sprawnie też poszło mu pisanie rezolucji w PE przeciw Polsce- ojczyźnie swojej ,Twojej też. Mówisz wstydu nie przyniesie. No nie wiem. Widziałam jak maszerował przez miasto z facetami w lateksowych majtkach i innymi roznegliżowanymi osobnikami. W biały dzień! To chyba jednak wstyd.
Przejdźmy do drugiego kandydata Tygrysa-Kosiniaka, piszesz że to człowiek kompromisu. Zwłaszcza wtedy gdy podnosił wiek emerytalny wszystkim Polakom nie pytając ich o zgodę( w referendum).
No chyba że Ciebie pytał?
Ukradł pieniądze z OFE, Tobie też (coś tam pisałeś o swoich pieniądzach). Mówisz wstydu nie będzie, a pani Paulina żona kandydata z ty swoim ?chodź Tygrysie?. Podobało Ci się? No może w alkowie. Ale na konwencji wyborczej?! Nie ta klasa, nie ta liga!
Jednak wstyd był.
Trzeci kandydat pan Hołownia znam go tylko z ?Mam talent?. Zgadzam się z Tobą, ma swój styl, potrafi się powygłupiać, pobłaznować. Absolutnie nadaje się do tego co robi. Piszesz, że potrafi przemawiać, a wiedziałeś że to beksa?! Wyobrażasz sobie Zwierzchnika Sił Zbrojnych jak płacze??? Bo ja nie!!! Rzeczywiście byłby to powiew nowości w polskiej polityce.
To chyba na tyle, mam nadzieję że pomogłam i wybór będzi łatwiejszy.
Pozdrawiam
P.S.
Jak będziesz miał dalej problem daj znać.
dziadek 2020-06-01 21:26:12
Do Tylko Pan ... Pisać czyjeś imię, nazwisko z małej litery i tłumaczyć to brakiem szacunku lub czymkolwiek to już wyższa półka IQ.
Fakty są jakie są. Ten "pierwszy długopis" podpisywał ustawy skutkujące tym, że poziom życia Polaków się podniósł. Można mieć jakieś zastrzeżenia, ale kupa dutków która trafiła do portfeli Polaków miała też pozytywne skutki.
Porównując do podpisywania przez "pierwszego długopisa" pana Prezydenta Komorowskiego ustaw widać szalone różnice.
Pięcioletnia kadencja Bronisława Komorowskiego to "tylko" ponad 930 podpisanych ustaw i "aż" 4 ustawy zawetowane.
Komorowski podpisał 13 ustaw wprowadzających 21 podwyżek podatków. Poza tym złożył podpis pod ustawą, przez którą Polacy musieli pracować aż do 67 roku życia.
(warto się zainteresować jakie to ustawy zawetował)
Tylko Pan dr R.T. 2020-06-01 13:47:14
Do jaa - raczej Twoim prezydentem, nie moim.
Ja na I Długopis RP, a raczej oprawkę do długopis nie głosuje.
Nie wprowadzaj w błąd czytników i nie wmawiaj, że to prezydent wszystkich, tak nie jest /użyłaś - użyłeś formy naszym/.
Pozdrawiam.
jaa 2020-06-01 08:49:45
Andrzej Duda ponownie naszym Prezydentem !!!!
end 2020-06-01 08:43:30
mam nadzieję, że ponownie obronimy Polskę przed POwską zarazą- pamiętamy kto ściskał się z putinem, kto kazał pracować Polakom do śmierci i kto kazał strzelac do górników w 2015 w Jastrżębiu
dziadek 2020-06-01 07:59:39
@Tylko Pan Rafał. Ja Ci odpowiem słowami byłego senatora z ramienia PO Roberta Smoktunowicza - "Platformo, zakładałem cię, rejestrowałem i dwie kadencje reprezentowałem jako senator, ale tej twojej wulgarnej Polski już nie chcę".
Tylko Pan Rafał 2020-05-31 20:48:19
Do wiktorii - masz prawo i wybór tak myśleć i wybierać, Twoja wola i decyzja.
Piszesz, że tylko duda /pisze z małej litery z baku szacunku/.
Kogo masz na myśli cytuje "zdrajcy Narodu Polskiego".
Sowa to mały pikuś: czytaj i patrz dwie wieże, TW Wolfgang, TW Ryszrad, antek policmajster - i jego misiek, rozbijanie aut plus I Sołtysowa RP i jej seicento, maski w Zakopanem itd.
Muszę z przykrością stwierdzić, że jesteś fanatykiem lub wyznawcą PIS-landii, za co za 500 +++.
duda może i jest Twoim najukochańszym Prezydentem, ale nie moim.
Ja jestem świadomy i nie należę do ciemnogrodu z Podhala, zapatrzonego w 500 +++ i 13 emeryturę, kupili prostych ludzi /nikogo nie obrażam, ale taka jest prawda/.
Moja nawiedzona teściowa też tak myśli jak ty bo uważa, że pis dał jej 13 emeryturę, a datki i tak po kryjomu przesyła przed bliskimi dla cho-sztaplera ojca dyrektora, porażka.
Żyj w przekonaniu, że pis jest nieśmiertelny, ale tak nie jest, ich koniec też nastąpi jak wszystko, życie wszystko zweryfikuje i prezesa z komuchowatym doktoratem, pinokia z długim nosem i I Długopis RP.
Pozdrawiam.
wiktoria 2020-05-31 19:54:50
@stasku udaj się do laryngologa jeżeli nie dosłyszałeś taśm prawdy i udaj się do okulisty jeżeli nie dowidziałeś nocnej zmiany gdzie były przewodniczący PO pan Donald Tusk solidarnościowiec obalał pierwszy nie komunistyczny rząd Jana Olszewskiego razem z prezydentem Wałęsą ale jemu się nie dziwię działał we własnym interesie a czyj interes reprezentował pan Tusk dopowiedz sobie sam bo na pewno nie Polski i nie trzeba ci będzie żadnych wspomagaczy
obserwator 2020-05-31 17:19:57
Cytat z wiadomości z Internetu
,,Skandal w Bośni i Hercegowinie wokół sprowadzenia bezużytecznych respiratorów zaczął zbierać polityczne żniwo. Poza właścicielem firmy, która importowała sprzęt z Chin, zatrzymano także premiera Federacji Bośni i Hercegowiny. Opisana dwójka i jeden z urzędników państwowych mogą najbliższy miesiąc spędzić w areszcie."

A u nas PiS nasprowadzał maseczki bez atestu z Chin, zarobiły firmy typu Łukasz G, Minister Sasin nadrukował za 70 mln kartek .
A do tego ich ból jest większy niż nasz.
Jest odlotowo.
dziadek 2020-05-31 17:13:10
A mnie ciągnie do Bosaka. Zresztą byłem przez lata fanem nieboszczki UPR. Nieboszczki, bo jak "wypalił" się duch "Kisiela" to młodzi zgnoili te idee.
Z drugiej strony mam podziw dla socjalistów za ich pracowitość i żonglerkę polityką.
Taki socjalista w demokracji to nie dość że musi nakraść, żeby realizować swoje fantazje, to jeszcze musi w miarę wiarygodnie przekonać swoje ofiary o tym, że robi to dla ich dobra, aby zalegalizować i uprawomocnić kradzież.
stasek 2020-05-31 17:08:47
Do nick wiktoria
Zdradź czym sie wspomagasz i adres punktu
Też chciałbym wpaść w taka euforię.
wiktoria 2020-05-31 15:52:32
tylko Duda i PIS reszta to zdrajcy narodu Polskiego , szczególnie PO mnie wystarczy posłuchać taśm prawdy u Sowy i nikt mi niech nie mówi o aferach PIS na taśmach jest prawda a to co wypisuje @antykancelista to 3 prawda po góralsku //Chwała PIS i Duda nasz najukochańszy prezydent
antykancelista 2020-05-31 14:35:40
Cobra
kwota wolna od podatku, Janów Podlaski, radom, milion mieszkań, 2 miliardy na szczujnie......ta lista nie zamiesiłaby się tutaj........ale ciebie to wa....li.....nieudacznicy powiadasz....tylko pis powiadasz.....hm i coś jeszcze chcecie udowodnić...hm....cóż podejrzewam, że ciągle za długo wpatrujesz się w globus Polski i wstałeś z kolan na kolana.....
stasek 2020-05-31 12:19:17
PiS= ustawa 447.
Zapłacimy pewnym organizacjom ( nie bede ich głośno wymieniał bo mnie oskrżą o antysemityzm)
dziadek 2020-05-31 11:41:37
Alle się porobiło!
Żona kandydata na prezydenta pana Szymona Hołowni weszła w spór z żo.... tvutvu, partnerem kandydata na prezydenta Biedronia.
Temat sporu priorytetowy - związki partnerskie.
dziadek 2020-05-31 10:57:03
W sobotę w Poznaniu prezydent Warszawy i kandydat KO na prezydenta RP Rafał Trzaskowski powiedział: "Nie będę prezydentem totalnej opozycji, bo prezydent musi współpracować z rządem, jeżeli rząd chce wzmacniać Polskę."
Wygląda na to panie Bronisławie, że jeszcze go nie wybraliście, a już ma Was w zadku.
Rbkm 2020-05-31 10:54:05
Trzaskowski=LGBT.
qaz 2020-05-31 09:58:00
Cóż, charyzmatycznych liderów to tu nie widać ....
dziadek 2020-05-31 08:37:34
Zaraza kaczofobii jest uleczalna.
A u bukmacherów bez zmian , szambonurek daleko w tyle hehehehehe.
Thinker 2020-05-31 08:35:37
Na kogokolwiek zagłosujecie, to niech to będzie Wasz głos! Nie sąsiada, znajomego, czy o zgrozo jakiegoś eksperta z TV. Kazdy glos się liczy i żaden nie jest stracony. Tylko takie podejście może oddać realny wynik.
Berger 2020-05-31 07:31:39
"murem za Kidawą"
To szło jakoś tak, nie?
Cobra 2020-05-31 00:43:40
A głosuj Bronuś na kogo chcesz mnie to wa.....i...tylko PiS...reszta się nie liczy ..udowodnimy wam to ..nieudaczniki!!!!
franek 2020-05-30 22:22:01
Pisowcy najbardziej boją się "Czaskoskiego", bo jednego pisowskiego orła-sokoła-herosa już pogonił i to w pierwszej turze.

Tak czy owak ważne żeby pogonić długoPiSa. 5 lat nadętej pacynki na takim stanowisku to już i tak o 5 za dużo. Zmarnowany czas. Drugich 5 sobie nie wyobrażam.
Alarn 2020-05-30 20:57:29
Tez sie pod tym podpisuje i na Jarislawa nie zaglosuje!
stasek 2020-05-30 20:20:09
Mój ból jest większy niż wasz w sprawie wyborów
Faktor 2020-05-30 19:44:04
Napewno nie na długopisika:-)
antykancelista 2020-05-30 19:40:55
Tylko Pan Rafał
fajnie napisane :) zgadzam się na 100% i może wreszcie czarnych pasożytów w kieckach pogoni :)
Nie chcem ale muszem 2020-05-30 19:14:26
To masz wielki problem.Może Grodzki Cię oświeci.Ja wiem na kogo będę głosował.Na pewno nie na nieudacznika,Solorza,obiecanki,cacanki,skarżypytów,i Targowiczan.Nie chcę aby było jak było,by żyło im się lepiej,a pieniądze moje i nasze wracały do nas Polaków.Aby sędzia był sędzią a nie strażnikiem minionej epoki,który potrafi zrozumieć prosty tekst,nie dostając obstrukcji.Może to takie nie modne,nie nowoczesne,nie europejskie,ale prawdziwe.
zetel 2020-05-30 18:54:18
I po co Ci to było ? Taki blog na pisowskim podhalu ? Zaraz Cie zajadą od szwabów .zdrajców ,pedałów i co najgorszego jeszcze wymyślą jutro ,zaraz po mszy . Ślebode i chonor już dawno sprzedali za 500 ochłap? , a sumienia mają świerzo po Toruńskiej kuracji tak że szkoda zdrowia . Karty do głosowania mają być już z krzyżykiem więc wiadomo kto wygra i co podpiszę.
Bredzisław 2020-05-30 18:13:36
Biedroń, Bronuś tylko dla ciebie Biedroń!
Tylko Pan Rafał 2020-05-30 18:09:10
Dzień dobry,
Zacznę od końca: szeregowy poseł Prezes PIS z "Komuchowatym doktoratem" NIGDY w życiu, abym na tego osobnika kiedykolwiek zagłosował, nie ma takiej opcji, pesel sam go niebawem odrzuci na boczny tor, życie.
Pan Kosiniak - Kamysz ta partia zawsze się do czegoś przyklei, tak było z SLD, PO, aby załapać stołki i ustawić rodzinki, nie, raczej nie zagłosuje na tego doktorka z Krakowa, niech glosują na niego chłopy. Tygrysek jest OKi, ale nie dla mnie.
Pan Hołownia, czemu nie, jest wyszczekany jako niedoszły facet w czarnej sukience. Potrafi się zachować, wypowiedzieć, ale to jakieś wyjście jest. Żona Hołowni jest oficerem - pilotem na SU w M. Mazowiecki, to fajni ludzie.
Szanowny Pan dr R. Trzaskowski facet z klasą, wykształceniem, zna j. obce, potrafi się zachować wszędzie i w każdej sytuacji. Gość ma klasę i zapewne nie będzie I Oprawką RP Do Długopisu, nie będzie się głupio uśmiechał i robił głupie miny. Może Sz. P. dr Trzaskowski nie jest NIEZŁOMNY jak I Długopis szeregowego posła z komuchowatym długopisem, ale za niego się nie będę wstydził. Mój kandydat to Sz. P. dr R. Trzaskowski i nikt inny, pozdrawiam.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię osobę do pracy biurowej w spółce deweloperskiej. Praca na stałe, w godz. 8-16. Wymagane prawo jazdy oraz biegła obsługa office. Obowiązki: sporządzanie dokumentów administracyjnych, obsługa dok. księgowych, kontakt z podwykonawcami. 793931388
  Tel.: 793931388
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Bezpośrednio od właściciela - MIESZKANIE 48 m kw., 2 pokoje, czynsz 1300 zł/m-c. Nowy Targ centrum. 600 931 295.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Bezpośrednio od właściciela - MIESZKANIE 3-pokojowe, w centrum Nowego Targu, 85 m kw., 2 tys. zł/m-c, ogrzewanie w czynszu. 600 931 295.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  GOSPODARSTWO ROLNE. 530 083 821.
 • PRACA | dam
  Hotel Tatry na Polanie Zgorzelisko zatrudni RECEPCJONISTĘ/KĘ z możliwością zakwaterowania. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie:www.polskietatry.pl
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Praca przy wylewkach potrzebny chłopak na łate z doświadczeniem praca od zaraz stawka 4zl za m/2 725 660 059 Zatrudnię cała brygade stawka do uzgodnienia. 725660059kamilsarna016@gmail.com
  Tel.: 725660059
  E-mail: kamilsarna016@gmail.com
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  MIESZKANIE W BLOKU w Zakopanem kupię bez pośredników, za gotówkę, może być do remontu, spółdzielcze itp. Tel. 519170500
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni na podstawie umowy zlecenia RECEPCJONISTĘ / RECEPCJONISTKĘ. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 725 300 377. E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
  E-mail: sekretariat.zakopane@cos.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 2-pokojowe, Zakopane centrum - od zaraz - 889 475 783.
  Tel.: 889 475 783.
 • PRACA | dam
  Szkoła języków obcych CJO Progress z Nowego Targu zatrudni nauczycieli języka angielskiego. Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 606480923m.nalepastopa@gmail.com
  Tel.: 606480923
  E-mail: m.nalepastopa@gmail.com
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI OD ZARAZ: KELNERA/-KĘ (13 zł/godz.) z doświadczeniem, językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. 533 226 109.
 • PRACA | dam
  BACHLEDA RESORT ZAKOPANE w centrum miasta zatrudni: POKOJOWĄ, HOUSEMANA, PRACOWNIKA DZIAŁU TECHNICZNEGO. Szczegółowe warunki do uzgodnienia w trakcie bezpośredniego spotkania. Doświadczenie w pracy w hotelu na podobnych stanowiskach mile widziane. CV proszę przesyłać na adres: kkucharska@bachledaresort.pl, tel. 734 217 910 (pokojowe, houseman); amiler@bachledaresort.pl, tel. 604 955 260 (dział techniczny).
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA DOMINIUM NA KRUPÓWKACH zatrudni POMOC KUCHENNĄ i DOSTAWCĘ. 664 023 298, 668 404 790.
 • PRACA | dam
  Praca na stolarni.Podwilk tel.603503944. 603503944
  Tel.: 603503944
 • USŁUGI | budowlane
  Usługi remontowo-budowlane "JANIK-BUD" oferuje prace: WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, MONTAŻ PODŁÓG oraz BUDOWY OD PODSTAW. "SZYBKO, TANIO, SOLIDNIE." 533 133 493, k.janik67@interia.pl.
 • NAUKA
  LEKCJE, KONWERSACJE - JĘZ. ANGIELSKI I HISZPAŃSKI - ZAKOPANE - 608 250 751.
 • PRACA | dam
  Ośrodek w Bukowinie Szuka Ratownika Na Basen Hotelowy. Praca Od Zaraz Cały Rok. Wyżywienie i Zakwaterowanie. 601508758praca@grandstasinda.plwww.grandstasinda.pl
  Tel.: 601508758
  E-mail: praca@grandstasinda.pl
  WWW: www.grandstasinda.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  Toyota RAV4, kolor srebrny metalik, rok produkcji 2002, 2.0 d-4d, SUPER STAN!!! 607553159masecek@gmail.com
  Tel.: 607553159
  E-mail: masecek@gmail.com
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIE DOM GÓRNE ZAKOPANE, MOŻE BYĆ DO REMONTU.TEL. 666535535
 • PRACA | dam
  Zatrudnię ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ/HIGIENISTKĘ - Zakopane - 604 232 488.
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko kelnera/kelnerki do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracowników na stanowisko pomocy kuchennej do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
 • PRACA | dam
  Szukamy pracownika na stanowisko kucharza do restauracji w Zakopanem 512351742 Tel.
2020-09-29 09:00 W drodze na Świnicę (WIDEO, ZDJĘCIA) 2020-09-29 08:00 Zmierzch muzycznego świata (WIDEO) 2020-09-28 21:27 Rękodzieło łączy pokolenia 1 2020-09-28 21:00 Trwa akcja szczepienia lisów 2020-09-28 20:10 Marusynianki jadą do Tarnogrodu 1 2020-09-28 19:15 Spotkanie przy pianinie z Jerzym Chruścińskim (WIDEO) 2020-09-28 19:11 Stacja Zakopane 2020-09-28 18:32 Daniele spacerują po Bukowinie Tatrzańskiej 2020-09-28 18:01 Z Bartusiem Obrochtą w tle 2020-09-28 17:44 Mama i tata do aresztu, dziecko do pogotowia 2020-09-28 16:59 Akcja - kotłowa inwentaryzacja 5 2020-09-28 16:15 Armia dla JPII (ZDJĘCIA) 2020-09-28 15:29 Złodziej roweru poszukiwany (WIDEO) 2 2020-09-28 14:43 Kolejne zakażenia w domu pomocy społecznej 2020-09-28 13:58 Pijany weekend w Zakopanem. Turysta skakał po dachach samochodów 5 2020-09-28 13:16 Mistrzostwa Świata Juniorów w Zakopanem odwołane 2020-09-28 12:38 Tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny - które badanie wybrać 2020-09-28 12:37 Były minister zdrowia Łukasz Szumowski ma koronawirusa 7 2020-09-28 12:31 Przed nami deszczowe dni, ale weekend powinien być w miarę słoneczny 2020-09-28 11:45 Policjanci ukarali mandatem mężczyznę, który odpalał fajerwerki 4 2020-09-28 11:00 Jazda „podlewana” i bum... 2020-09-28 10:43 17 nowych zakażeń na Podhalu. W powiecie tatrzańskim więcej niż w nowotarskim 2 2020-09-28 10:00 Uwaga kierowcy - korki na Niwie 2020-09-28 08:58 Śmiertelny wypadek rowerzysty w Czarnej Górze 5 2020-09-28 08:00 Moje Podhale w wizji Marii Mrożek 2020-09-27 21:45 Lotnisko z widokiem na Tatry 5 2020-09-27 21:02 Dwukrotne wykopki w ulicy Krzywej - winne były procedury 6 2020-09-27 20:05 Ponad 300 tys. zł strat z powodu pandemii odnotowało MCSiR 2 2020-09-27 19:01 Przestaje istnieć zespół „Małe Podhale” 3 2020-09-27 18:00 13,5 tys. zł miesięcznie dla syna i synowej radnego 9 2020-09-27 17:04 Rynek i kostkowy remont bez końca 1 2020-09-27 16:02 Pokłon Orawie (WIDEO) 2020-09-27 15:15 8 lat i dość - telebim zniknie z nowotarskiego rynku 4 2020-09-27 14:30 Jubileuszowy dąb (WIDEO) 2 2020-09-27 13:45 Znów niespokojny dzień za naszą wschodnią granicą (WIDEO) 1 2020-09-27 13:30 Nowe parkingi przy kolejowym dworcu 2 2020-09-27 12:40 Wypadek w Białym Dunajcu tworzą się korki 2020-09-27 12:15 Wójt z trzema stypendiami dla uczniów 2020-09-27 11:30 Daniele uciekły z hodowli 1 2020-09-27 10:57 Kolejna śmierć zakażonego Covid-19 w powiecie tatrzańskim 2 2020-09-27 10:50 Kolejka do kolejki coraz dłuższa 1 2020-09-27 10:30 Słuchacze rozpoczęli zaoczną naukę 2020-09-27 09:20 A co tam u Was w dolinach? Bo w Tatrach słońce (WIDEO LIVE) 2020-09-27 09:01 Krościenko miastem? Sołtys zapuka z ankietą 11 2020-09-27 08:02 Przez facebook do serca 3 2020-09-26 21:40 Przejście najtrudniejszego fragmentu Orlej Perci (WIDEO) 3 2020-09-26 21:02 Weekendowe objadanie na miejskim Rynku 2020-09-26 20:30 Rohackie Stawy czekają na was (ZDJĘCIA, WIDEO) 1 2020-09-26 20:28 Seria fajerwerków w Białym Dunajcu 4 2020-09-26 19:30 Jacek Cygan w "Sokole"
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-09-29 06:57 1. Za to uwielbiam Unię, na takie .... pieniądze ochoczo daje. 2020-09-29 05:50 2. a ja sie pytam gdzie miał skakać??? jak na skoczni sniegu nie było! 2020-09-28 23:12 3. @M. W pewnym sensie piszący do Ciebie ma rację bo w Szczawnicy układ komunikacyjny nie istnieje. To co jest, jak rozmawiałem z mieszkańcami to pozostałość po komunie, mówią że dobre i to, bo nie wiadomo co by było. 2020-09-28 23:10 4. Zgadzam się z przedmówcami: zdecydowanie za późno. To powinien być pierwszy krok zanim wdrożone zostaną programy wymiany. Jednak lepiej późno niż wcale. Będziemy czarno na białym wiedzieć, za ile wieków, przy obecnym tempie wymiany, pozbędziemy się kopciuchów. Czy będzie to zanim w Polsce wyczerpią się pokłady węgla, czy później. 2020-09-28 21:50 5. Do m poszerzyć mówisz z pewnością przy tej ulicy nie mieszkasz. Żeby poszerzyć trzeba ludzi wysiedlić z ich własnych domów. 2020-09-28 21:08 6. Co trzeba mieć pod kopułą żeby tak się zachowywać...? 2020-09-28 21:06 7. Do "córka 50 lat..."-nie chodzi mi o wykoszenie trawy na samej Jarmucie ,tylko łaki wokoł Jarmuty.A propo-tez schodzilam i wychodzilam z kazdej strony.Nie ublizaj mi że pisze bez okularow i że nie chodze po górach,bo skad to mozesz wiedziec,a moze chodze wiecej jak ty.A o dbanie o gore Jarmuta to sami jestesmy winni-gdzie sa wlasciciele zeby uporzadkowali swoj teren??????Jak cos sie zaczyna robic to dopiero wtedy podnosicie wielka wrzawe!!!!!Zacznijcie sami porzadkowac dojscia to nie bedzie sprawy. Drugi komentarz do mnie- co piszesz zebysmy poszerzyli droge od Barychowa do Malinowa.Nie jestem za to odpowiedzialna.Sam wybierasz radnych i burmistrza czy wladze powiatowe to do nich sie zwroc a nie do mnie. Co ma"piernik do wiatraka"????? 2020-09-28 20:23 8. Informacja dla niezorientowanych: Przy wejściach różnego typu nieruchomości wciąż można znaleźć tablicę informującą o ciszy nocnej obowiązującej od 22.00 do 6.00 rano. Wielu sądzi, że hałasować, imprezować czy remontować w innych godzinach można w zasadzie bez umiaru, ważne, by nie przekroczyć wyznaczonych godzin. Art. 51. kodeksu wykroczeń mówi, że "kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Do zakłócania porządku może być każde zachowanie o dowolnej porze. Nie możemy z góry zakładać, że hałasując o 14 czy 18 nie zakłócimy - w ocenie innego mieszkańca tej samej nieruchomości - spokoju. Może wreszcie odpowiednie urzędy zaczną podejmować kroki w tym kierunku bo wygląda na to, że "przedsiębiorcy" i ich "goście" uzurpowali sobie prawo do zawłaszczenia naszego miasta. 2020-09-28 20:20 9. Spokojnie, mój komentarz nie ma na celu ataku ani nie jest formą pretensji. Co chwilę po prostu pojawia się argument, że "w Krościenku nie ma rolników", a tak na prawdę nikt nie przeprowadził konretnej analizy ile osób ta zmiana dotknie (i tutaj oczywiście pretensje do Wójta, nie do Pana). Pojawił się pomysł, który jest zachwalany na prawo i na lewo, dobrze byłoby również uświadomić mieszkańców jakie są minusy takiego rozwiązania. Oczywiście zapewne jest więcej gospodarstw rolnych na Krośnicy czy w Grywałdzie (gdzie de facto ta zmiana ich nie obejmie) ale w innych sołectwach również są. Dlaczego więc utrudniać życie mieszkańcom i wyrządzać im w sumie w pewnien sposób krzywdę? Proszę pamiętać,że nie mówimy tylko o zwoleniu z opodatkowania. Wiele osób (chcąc legalnie wynajmować pokoje) będzie musiało zarejestrować działalność co wiąże się z opłacaniem składek do ZUS - jest to spore obciążenie, wielu osobom po prostu może się to przestać opłacać i zrezygnuje z tego typu działalności. Oczywiście wieksze pensjonaty na tym zyskają, budżety domowe osób prywatnych na tym stracą. Czy jest to wyrządzanie szkody mieszkańcom, którzy wynajmują pokoje w ramach agroturystyki? TAK. A w imię czego? Argumentacja Pana Wójta w żaden sposób do mnie nie przemawia i jest szczerze powiedziawszy bezsensowna (pozostawię bez komentarza, bo musiałby powstać elaborat). Czy przypadkiem decyzje Rady i Wójta nie powinny być w interesie mieszkańców? Coraz bardziej mam wrażanie, że Krościenko ma być dla turysty (dla którego w sumie bez znaczenia jest czy przyjeżdża do miasta, czy na wieś), a nie dla miejscowych. 2020-09-28 20:13 10. Sam jakie zapisy dlo aktorow z innyk wsi?
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

FILMY TP

Pożegnania

Album TP

Bojcorka