Reklama

2020-05-30 17:40:45

Blog

Trzaskowski, Hołownia, Kamysz? A może jednak głosować na Kaczyńskiego?

I na kogo tu głosować?

Może zagłosować na Trzaskowskiego? Zna pięć języków, zna Europę, Unię, jest sprawnym politykiem, z pewnością wstydu nam nie przyniesie?

A może jednak Hołownia? Ma swój styl, potrafi przemawiać, jest bezpartyjny, taki powiew nowości w polskiej polityce pewnie nam wszystkim się przyda!

A co z Kosiniakiem Kamyszem. Podobno ma duże szanse wygrać w drugiej turze. Stonowany, człowiek kompromisu, też pewnie wstydu nie będzie, tylko to PSL za nim się ciągnie, taka partia oportunistów.

To może jednak na Kaczyńskiego? Ale dlaczego nie na niego? Nie, to w moim przypadku niemożliwe. Bo cóż on mi dał, ten pan prezes?

500 plus nie dostaję, nie należy mi się. Wielka przyjaźń z USA do niczego nawet dla wizy nie jest mi potrzebna. Partii, którymi zarządza hegemon nie znoszę, takich dyktatorów paru już mieliśmy w historii. Nie chcę, żeby ktoś rozdawał przez kolejne lata moje pieniądze komu innemu, a jak przyjdzie co do czego to i tak okazało się, że tych pieniędzy nie ma.

Nie mam też żadnego znajomego ministra, z nikim nie pohandluję. Nikt z moich znajomych nie będzie się starał o żadne stanowiska w spółkach, spółeczkach, funduszach, instytutach. W branży budowlanej też nie robię, srebrnych wieżowców nie wybuduję.

Z Unii też nie chcę wyjść, na Putina szabelką machać nie będę. Sędzią, czy prokuratorem nie jestem, więc awans do jakiegoś sądu, czy prokuratury mi niepotrzebny. To czemu panie prezesie miałbym na pana zagłosować? 

Że co, że jak? Że prezesa na kartce wyborczej nie będzie. Że Andrzeja Dudę tam znajdę? A to ci ambaras. Nie wierzcie tym, którzy mówią, że Andrzej Duda rządzi, on tylko podpisuje, rządzi Jarosław i to głosując na PAD oddacie głos na prezesa Jarosława. Ja nie oddam.

Tylko na kogo tu głosować? Na Trzaskowskiego, Hołownię, czy Kamysza? Na kogo?     

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
bb 2020-06-19 20:59:47
Chcę, żeby Prezydentem był człowiek, który nie jest uwikłany w gry partyjne. Sondaże z ostatniego miesiąca jednoznacznie pokazują, że to Szymon Hołownia ma największe szanse pokonać Andrzeja Dudę w II turze, dlatego trzeba zrobić wszystko, aby wszedł do II tury. Jeżeli chcemy czegoś nowego w polityce, to musimy zagłosować n a kogoś nowego. Inaczej się nie da. Tak się składa, że w katolickiej Polsce tylko katolik może doprowadzić do przyjaznego rozdziału Kościoła i Państwa. Chcemy mieć w Polsce czyste powietrze, czyste lasy, czyste rzeki i jeziora? Najwyższy czas mieć w Polsce naprawdę zielonego Prezydenta.
Właściciel 2020-06-13 18:09:51
#Bosak2020
Realista 2020-06-10 03:12:03
Górników już "uziemiają", bo oni "nie po linii". Duda traci, to już maskami znów straszą. Jak notowania spadną poniżej 20%, to znów nas w domach zamkną. Jakby Was ktoś pytał, to "wszyscy na Dudę", a dwudziestego ósmego to już głosujmy normalnie.
Kacper 2020-06-07 19:21:52
Czemu nie piszecie o Krzysztofie Bosaku, kandydacie Konfederacji. 3 Wyzej podani kandydaci to jest to samo, ludzie wybierzcie kogos kto serio moze zmienic polske na lepsze a nie te marionetki pis po
Rabiej 2020-06-05 10:59:02
Oczywiscie ze Rafalek wstydu nie przyniesie, to moj najlepszy kolega !
Nuta 2020-06-03 09:10:31
Do antykancelista
No to dawaj!
Które to fakty (nadal będę się upierać) są wyssane z palca.
Nuta 2020-06-03 00:51:32
Do Skansyniok
Napisałam komentarz do tekstu Bronka.
Przeczytaj go uważniei ze zrozumieniem,
szczególnie zwróć uwagę na ostatnie zdanie (pytanie).
Chciałam tylko pomóc!
antykancelista 2020-06-02 22:34:43
Nuta
przypomnę bo widać masz krótką pamięć ten kanał zafundował twój pokurcz!!!!!! argumenty mysiu pysiu to są fakty a nie wyssane z palca kaczki propagandowe bzdety, ty się może lepiej zastanów czy twoją ojczyzną nie jest czasem watykan.....
skansyniok 2020-06-02 15:01:53
@Nuta

Ja mam problem. Czekam na Twoje argumenty przemawiające za wyborem Dudy. Jakie to on osiągnięcia ma i zalety wynoszące go ponad innych kandydatów, bo nic na ten temat nie było, a stwierdzasz cyt. "To chyba na tyle, mam nadzieję że pomogłam i wybór będzie łatwiejszy". Przekonaj niezdecydowanych, w tym i mnie.
Pan dr R.T. 2020-06-02 14:10:55
Do Dziadek: i dlatego, że ten gostek wszystko podpisuje jak leci pod dyktando szeregowego posła jest I Długopisem RP.
On chyba nie wie co podpisuje bo zawsze jest zdziwiony i robi nadęte miny jak w cyrku.
Nuta 2020-06-01 23:39:43
Komentarz

Cześć Bronek!
Widzę że jesteś w potężnej rozterce.
Pragnę Ci pomóc w wyborze kandydata i przypomnę kilka dokonań Twoich faworytów.
Zacznijmy od pana Trzaskowskiego ,piszesz że to sprawny polityk.Szczegolną sprawnością wykazał się podczas awarii oczyszczalni,kiedy to została zanieczyszczona Wisła i zapaskudzony Bałtyk. Sprawnie też poszło mu pisanie rezolucji w PE przeciw Polsce- ojczyźnie swojej ,Twojej też. Mówisz wstydu nie przyniesie. No nie wiem. Widziałam jak maszerował przez miasto z facetami w lateksowych majtkach i innymi roznegliżowanymi osobnikami. W biały dzień! To chyba jednak wstyd.
Przejdźmy do drugiego kandydata Tygrysa-Kosiniaka, piszesz że to człowiek kompromisu. Zwłaszcza wtedy gdy podnosił wiek emerytalny wszystkim Polakom nie pytając ich o zgodę( w referendum).
No chyba że Ciebie pytał?
Ukradł pieniądze z OFE, Tobie też (coś tam pisałeś o swoich pieniądzach). Mówisz wstydu nie będzie, a pani Paulina żona kandydata z ty swoim ?chodź Tygrysie?. Podobało Ci się? No może w alkowie. Ale na konwencji wyborczej?! Nie ta klasa, nie ta liga!
Jednak wstyd był.
Trzeci kandydat pan Hołownia znam go tylko z ?Mam talent?. Zgadzam się z Tobą, ma swój styl, potrafi się powygłupiać, pobłaznować. Absolutnie nadaje się do tego co robi. Piszesz, że potrafi przemawiać, a wiedziałeś że to beksa?! Wyobrażasz sobie Zwierzchnika Sił Zbrojnych jak płacze??? Bo ja nie!!! Rzeczywiście byłby to powiew nowości w polskiej polityce.
To chyba na tyle, mam nadzieję że pomogłam i wybór będzi łatwiejszy.
Pozdrawiam
P.S.
Jak będziesz miał dalej problem daj znać.
dziadek 2020-06-01 21:26:12
Do Tylko Pan ... Pisać czyjeś imię, nazwisko z małej litery i tłumaczyć to brakiem szacunku lub czymkolwiek to już wyższa półka IQ.
Fakty są jakie są. Ten "pierwszy długopis" podpisywał ustawy skutkujące tym, że poziom życia Polaków się podniósł. Można mieć jakieś zastrzeżenia, ale kupa dutków która trafiła do portfeli Polaków miała też pozytywne skutki.
Porównując do podpisywania przez "pierwszego długopisa" pana Prezydenta Komorowskiego ustaw widać szalone różnice.
Pięcioletnia kadencja Bronisława Komorowskiego to "tylko" ponad 930 podpisanych ustaw i "aż" 4 ustawy zawetowane.
Komorowski podpisał 13 ustaw wprowadzających 21 podwyżek podatków. Poza tym złożył podpis pod ustawą, przez którą Polacy musieli pracować aż do 67 roku życia.
(warto się zainteresować jakie to ustawy zawetował)
Tylko Pan dr R.T. 2020-06-01 13:47:14
Do jaa - raczej Twoim prezydentem, nie moim.
Ja na I Długopis RP, a raczej oprawkę do długopis nie głosuje.
Nie wprowadzaj w błąd czytników i nie wmawiaj, że to prezydent wszystkich, tak nie jest /użyłaś - użyłeś formy naszym/.
Pozdrawiam.
jaa 2020-06-01 08:49:45
Andrzej Duda ponownie naszym Prezydentem !!!!
end 2020-06-01 08:43:30
mam nadzieję, że ponownie obronimy Polskę przed POwską zarazą- pamiętamy kto ściskał się z putinem, kto kazał pracować Polakom do śmierci i kto kazał strzelac do górników w 2015 w Jastrżębiu
dziadek 2020-06-01 07:59:39
@Tylko Pan Rafał. Ja Ci odpowiem słowami byłego senatora z ramienia PO Roberta Smoktunowicza - "Platformo, zakładałem cię, rejestrowałem i dwie kadencje reprezentowałem jako senator, ale tej twojej wulgarnej Polski już nie chcę".
Tylko Pan Rafał 2020-05-31 20:48:19
Do wiktorii - masz prawo i wybór tak myśleć i wybierać, Twoja wola i decyzja.
Piszesz, że tylko duda /pisze z małej litery z baku szacunku/.
Kogo masz na myśli cytuje "zdrajcy Narodu Polskiego".
Sowa to mały pikuś: czytaj i patrz dwie wieże, TW Wolfgang, TW Ryszrad, antek policmajster - i jego misiek, rozbijanie aut plus I Sołtysowa RP i jej seicento, maski w Zakopanem itd.
Muszę z przykrością stwierdzić, że jesteś fanatykiem lub wyznawcą PIS-landii, za co za 500 +++.
duda może i jest Twoim najukochańszym Prezydentem, ale nie moim.
Ja jestem świadomy i nie należę do ciemnogrodu z Podhala, zapatrzonego w 500 +++ i 13 emeryturę, kupili prostych ludzi /nikogo nie obrażam, ale taka jest prawda/.
Moja nawiedzona teściowa też tak myśli jak ty bo uważa, że pis dał jej 13 emeryturę, a datki i tak po kryjomu przesyła przed bliskimi dla cho-sztaplera ojca dyrektora, porażka.
Żyj w przekonaniu, że pis jest nieśmiertelny, ale tak nie jest, ich koniec też nastąpi jak wszystko, życie wszystko zweryfikuje i prezesa z komuchowatym doktoratem, pinokia z długim nosem i I Długopis RP.
Pozdrawiam.
wiktoria 2020-05-31 19:54:50
@stasku udaj się do laryngologa jeżeli nie dosłyszałeś taśm prawdy i udaj się do okulisty jeżeli nie dowidziałeś nocnej zmiany gdzie były przewodniczący PO pan Donald Tusk solidarnościowiec obalał pierwszy nie komunistyczny rząd Jana Olszewskiego razem z prezydentem Wałęsą ale jemu się nie dziwię działał we własnym interesie a czyj interes reprezentował pan Tusk dopowiedz sobie sam bo na pewno nie Polski i nie trzeba ci będzie żadnych wspomagaczy
obserwator 2020-05-31 17:19:57
Cytat z wiadomości z Internetu
,,Skandal w Bośni i Hercegowinie wokół sprowadzenia bezużytecznych respiratorów zaczął zbierać polityczne żniwo. Poza właścicielem firmy, która importowała sprzęt z Chin, zatrzymano także premiera Federacji Bośni i Hercegowiny. Opisana dwójka i jeden z urzędników państwowych mogą najbliższy miesiąc spędzić w areszcie."

A u nas PiS nasprowadzał maseczki bez atestu z Chin, zarobiły firmy typu Łukasz G, Minister Sasin nadrukował za 70 mln kartek .
A do tego ich ból jest większy niż nasz.
Jest odlotowo.
dziadek 2020-05-31 17:13:10
A mnie ciągnie do Bosaka. Zresztą byłem przez lata fanem nieboszczki UPR. Nieboszczki, bo jak "wypalił" się duch "Kisiela" to młodzi zgnoili te idee.
Z drugiej strony mam podziw dla socjalistów za ich pracowitość i żonglerkę polityką.
Taki socjalista w demokracji to nie dość że musi nakraść, żeby realizować swoje fantazje, to jeszcze musi w miarę wiarygodnie przekonać swoje ofiary o tym, że robi to dla ich dobra, aby zalegalizować i uprawomocnić kradzież.
stasek 2020-05-31 17:08:47
Do nick wiktoria
Zdradź czym sie wspomagasz i adres punktu
Też chciałbym wpaść w taka euforię.
wiktoria 2020-05-31 15:52:32
tylko Duda i PIS reszta to zdrajcy narodu Polskiego , szczególnie PO mnie wystarczy posłuchać taśm prawdy u Sowy i nikt mi niech nie mówi o aferach PIS na taśmach jest prawda a to co wypisuje @antykancelista to 3 prawda po góralsku //Chwała PIS i Duda nasz najukochańszy prezydent
antykancelista 2020-05-31 14:35:40
Cobra
kwota wolna od podatku, Janów Podlaski, radom, milion mieszkań, 2 miliardy na szczujnie......ta lista nie zamiesiłaby się tutaj........ale ciebie to wa....li.....nieudacznicy powiadasz....tylko pis powiadasz.....hm i coś jeszcze chcecie udowodnić...hm....cóż podejrzewam, że ciągle za długo wpatrujesz się w globus Polski i wstałeś z kolan na kolana.....
stasek 2020-05-31 12:19:17
PiS= ustawa 447.
Zapłacimy pewnym organizacjom ( nie bede ich głośno wymieniał bo mnie oskrżą o antysemityzm)
dziadek 2020-05-31 11:41:37
Alle się porobiło!
Żona kandydata na prezydenta pana Szymona Hołowni weszła w spór z żo.... tvutvu, partnerem kandydata na prezydenta Biedronia.
Temat sporu priorytetowy - związki partnerskie.
dziadek 2020-05-31 10:57:03
W sobotę w Poznaniu prezydent Warszawy i kandydat KO na prezydenta RP Rafał Trzaskowski powiedział: "Nie będę prezydentem totalnej opozycji, bo prezydent musi współpracować z rządem, jeżeli rząd chce wzmacniać Polskę."
Wygląda na to panie Bronisławie, że jeszcze go nie wybraliście, a już ma Was w zadku.
Rbkm 2020-05-31 10:54:05
Trzaskowski=LGBT.
qaz 2020-05-31 09:58:00
Cóż, charyzmatycznych liderów to tu nie widać ....
dziadek 2020-05-31 08:37:34
Zaraza kaczofobii jest uleczalna.
A u bukmacherów bez zmian , szambonurek daleko w tyle hehehehehe.
Thinker 2020-05-31 08:35:37
Na kogokolwiek zagłosujecie, to niech to będzie Wasz głos! Nie sąsiada, znajomego, czy o zgrozo jakiegoś eksperta z TV. Kazdy glos się liczy i żaden nie jest stracony. Tylko takie podejście może oddać realny wynik.
Berger 2020-05-31 07:31:39
"murem za Kidawą"
To szło jakoś tak, nie?
Cobra 2020-05-31 00:43:40
A głosuj Bronuś na kogo chcesz mnie to wa.....i...tylko PiS...reszta się nie liczy ..udowodnimy wam to ..nieudaczniki!!!!
franek 2020-05-30 22:22:01
Pisowcy najbardziej boją się "Czaskoskiego", bo jednego pisowskiego orła-sokoła-herosa już pogonił i to w pierwszej turze.

Tak czy owak ważne żeby pogonić długoPiSa. 5 lat nadętej pacynki na takim stanowisku to już i tak o 5 za dużo. Zmarnowany czas. Drugich 5 sobie nie wyobrażam.
Alarn 2020-05-30 20:57:29
Tez sie pod tym podpisuje i na Jarislawa nie zaglosuje!
stasek 2020-05-30 20:20:09
Mój ból jest większy niż wasz w sprawie wyborów
Faktor 2020-05-30 19:44:04
Napewno nie na długopisika:-)
antykancelista 2020-05-30 19:40:55
Tylko Pan Rafał
fajnie napisane :) zgadzam się na 100% i może wreszcie czarnych pasożytów w kieckach pogoni :)
Nie chcem ale muszem 2020-05-30 19:14:26
To masz wielki problem.Może Grodzki Cię oświeci.Ja wiem na kogo będę głosował.Na pewno nie na nieudacznika,Solorza,obiecanki,cacanki,skarżypytów,i Targowiczan.Nie chcę aby było jak było,by żyło im się lepiej,a pieniądze moje i nasze wracały do nas Polaków.Aby sędzia był sędzią a nie strażnikiem minionej epoki,który potrafi zrozumieć prosty tekst,nie dostając obstrukcji.Może to takie nie modne,nie nowoczesne,nie europejskie,ale prawdziwe.
zetel 2020-05-30 18:54:18
I po co Ci to było ? Taki blog na pisowskim podhalu ? Zaraz Cie zajadą od szwabów .zdrajców ,pedałów i co najgorszego jeszcze wymyślą jutro ,zaraz po mszy . Ślebode i chonor już dawno sprzedali za 500 ochłap? , a sumienia mają świerzo po Toruńskiej kuracji tak że szkoda zdrowia . Karty do głosowania mają być już z krzyżykiem więc wiadomo kto wygra i co podpiszę.
Bredzisław 2020-05-30 18:13:36
Biedroń, Bronuś tylko dla ciebie Biedroń!
Tylko Pan Rafał 2020-05-30 18:09:10
Dzień dobry,
Zacznę od końca: szeregowy poseł Prezes PIS z "Komuchowatym doktoratem" NIGDY w życiu, abym na tego osobnika kiedykolwiek zagłosował, nie ma takiej opcji, pesel sam go niebawem odrzuci na boczny tor, życie.
Pan Kosiniak - Kamysz ta partia zawsze się do czegoś przyklei, tak było z SLD, PO, aby załapać stołki i ustawić rodzinki, nie, raczej nie zagłosuje na tego doktorka z Krakowa, niech glosują na niego chłopy. Tygrysek jest OKi, ale nie dla mnie.
Pan Hołownia, czemu nie, jest wyszczekany jako niedoszły facet w czarnej sukience. Potrafi się zachować, wypowiedzieć, ale to jakieś wyjście jest. Żona Hołowni jest oficerem - pilotem na SU w M. Mazowiecki, to fajni ludzie.
Szanowny Pan dr R. Trzaskowski facet z klasą, wykształceniem, zna j. obce, potrafi się zachować wszędzie i w każdej sytuacji. Gość ma klasę i zapewne nie będzie I Oprawką RP Do Długopisu, nie będzie się głupio uśmiechał i robił głupie miny. Może Sz. P. dr Trzaskowski nie jest NIEZŁOMNY jak I Długopis szeregowego posła z komuchowatym długopisem, ale za niego się nie będę wstydził. Mój kandydat to Sz. P. dr R. Trzaskowski i nikt inny, pozdrawiam.
  • PRACA | dam
    Zatrudnię sekretarkę do biura. Wymagana znajomość obsługi komputera (word, excell). Mile widziana znajomość języka angielskiego. Umiejętność pracy w zespole.
    Tel.: 60223 94 84
    E-mail: biuro@tatra-dom.pl
    WWW: www.tatra-dom.pl
2020-07-05 15:00 Poetycko i sielsko 2020-07-05 14:45 Wywrotne kajakarstwo 2020-07-05 14:23 Wypadek na Patelniach 2020-07-05 14:15 Sezon turystyczny widać, słychać i czuć 2020-07-05 13:49 Upał, wiele kilometrów w nogach i upragiona meta 2020-07-05 13:36 Tłumnie w Pieninach 2020-07-05 13:00 Podwójna opłata za wejście na Gubałówkę 3 2020-07-05 12:00 Królowa Beskidów może być groźna 2020-07-05 11:00 Akcja z sercem 2020-07-05 10:00 Nie zapomnijcie o Jędrolu 2020-07-05 09:33 Nocny pożar w Ochotnicy Dolnej 2020-07-05 09:24 Nocna akcja w Jaskini Czarnej 4 2020-07-05 09:00 Powrócę, gdy odlecą ptaki. Czekała 75 lat, aby dowiedzieć się o losie brata 1 2020-07-05 08:02 Nowy bruk na Bachledówce 2020-07-04 21:52 Wyskoczyli z dwóch BMW, napadli na mojego syna i jego kolegę 10 2020-07-04 21:25 Podziękowania dla policji 4 2020-07-04 21:00 Tłumy na Krupówkach (WIDEO) 1 2020-07-04 20:24 VeloDunajec Krościenko-Tylmanowa dopiero w przyszłym roku 3 2020-07-04 19:29 Inowrocławscy rowerzyści wyjechali pod Giewont 1 2020-07-04 18:31 Światła w Szaflarach wciąż nie działają 4 2020-07-04 17:45 Turystów nie brakuje 2020-07-04 17:43 Brudny brzeg jeziora 1 2020-07-04 17:15 Lato teatralne 2020-07-04 16:40 W Zakopanem znaleziono kluczyki od samochodu 2020-07-04 16:00 Turyści ciągną pod Tatry 1 2020-07-04 15:34 Zwłoki odnalezione w lesie nad Rabką 2020-07-04 15:05 Stolicą biegaczy jest dziś ... Krościenko 2020-07-04 14:20 W nocy spłonął samochód w Szczawnicy 2020-07-04 13:34 Kolizja w Waksmundzie (WIDEO) 2020-07-04 13:25 Prawie cała Polska w słońcu, a w Tatrach chmury 2020-07-04 11:53 Kolejna osoba zakażona koronawirusem na Podhalu 2 2020-07-04 11:01 Z ciupagą napadli na bank 7 2020-07-04 10:00 Góralska dusza 2020-07-04 09:16 Dziwy natury, dziwy wyobraźni 1 2020-07-04 09:00 Mieszkańcy nie mogą doczekać się na chodnik 2020-07-04 08:00 Malowana Wieś 1 2020-07-04 07:15 Mistrzostwa Zakopanego w biegu pod górę 2020-07-03 22:00 Zaglądamy do wnętrza remontowanego ratusza i sali widowiskowej 4 2020-07-03 21:40 Zakopianka w Cannes 1 2020-07-03 21:30 Ukradła buty i ubrania - grozi jej do 5 lat więzienia 3 2020-07-03 21:00 Loty do Paryża. Amerykańska linia rezygnuje z połączeń do Chicago 2020-07-03 20:40 Zakopiańczyk w pierwszej lidze 2020-07-03 20:25 Ale po co komu agent nieruchomości 2 2020-07-03 20:19 Zakopiański Olimpijski Siedmiobój Biegowy 2020-07-03 19:55 Dyrektorski deficyt 1 2020-07-03 19:05 W roli głównej Bogdan Pęk 4 2020-07-03 18:17 Łzy i rozpacz najbliższych - Darka zastrzelił policjant (WIDEO) 24 2020-07-03 17:30 Odkażanie kultury 2020-07-03 17:14 Zakopiański Test Coopera w wersji korespondencyjnej 2020-07-03 16:45 Ponad 90% mniej pasażerów, lecz przybywa podróżnych 1
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2020-07-05 13:29 1. 8zl to jest bardzo mało. Na tym polu sołtys stawiał pierwsze susy jak otwierał wyciąg. Bezcenna droga 2020-07-05 13:26 2. Nic bardziej góralskiego nie przeczytacie. 2020-07-05 13:24 3. Trzeba się dowiedzieć ile osób jest właścicielami gruntów przez które przebiega ścieżka. Żeby nie było niespodzianki, ze co parę metrów nowa kasa. I najlepiej byłoby, żeby ci właściciele założyli spółkę to oszczędniej wyjdzie na biletach i może jakaś zniżka za wykupienie całej trasy? Pytanie - czy bilet 4 zł za 400m to cena za przejście tylko w jedną stronę czy można też w tej cenie wrócić? 2020-07-05 13:17 4. Jak można pokonać problemy? Problemy się rozwiązuje, bądź radzi sobie z nimi. Natomiast pokonuje się trudności. Dosłownie i w "nazewnictwie" górsko-jaskiniowym, gdzie mianem "trudności" określa się trudne fragmenty dróg, czy jaskiń. 2020-07-05 13:07 5. Ciekawe jak zrobią ścieżkę między Lakcica a Tylmanowa? Z jednej strony osuwisko góry, a z drugiej mur oporowy. Będą rowerzyści między tirami na łuku drogi jeździć 2020-07-05 13:00 6. trudności w Czarnej?!!!!! bez jaj......... 2020-07-05 12:38 7. Do @antykancelista Otóż, jak wiadomo, na Pana Prezydenta RP, dr. Andrzeja Dudę będą głosowali wszyscy światli Polacy, którym na sercu leży dobro naszej ojczyzny :) Zaś wsadzenie tych, nie dość, że przestępców to jeszcze kretynów, podszywających się, poprzez wykorzystanie ciupagi, pod ludek góralski do pierdla, nie zmieni statystycznego rozkładu głosów w pierdlu, albowiem tam wszyscy głosują na swoich. No, zgadnij misiu, na kogo ? 2020-07-05 12:31 8. Mieli problemy z pokonaniem trudności? Prawdę mówiąc, myślę że nie. Raczej mieli trudności z pokonaniem problemów. Ale któż ich nie ma. Im się to akurat przydarzyło w czarnej dziurze... 2020-07-05 12:14 9. Miało być tak, "struż". @Młody 4RP, no comment. W tym kraju łatwiej zastrzelić domniemanego złodzieja paliwa z koparki niż poradzić sobie z dopalaczami i narkotykami. 2020-07-05 11:08 10. @Emeryt 3RP.Tobie ta broń potrzebna chyba by sobie ulżyć.
2020-07-04 14:02 1. Jest i nasz Zacharko! Parcie ma chłopina na szkło nieopisane; lata 70 - 80 PZPR; później Solidarność; Loża Masońska Zamoyskiego i teraz PiS... 2020-07-04 13:24 2. Czemu on tego pedofila ułaskawił? Czemu tak opieszale działają z pedofilia kościelną? Czy mają w tym jakiś interes? 2020-07-03 23:52 3. to głosuj na tego,co go ta od olimpiady do JPIi porównała,będziesz miała i ośmiorniczki i ..... 2020-06-30 22:12 4. jakos tak nie widze ani dystansu, ani maseczek - jak to tak naprawde z tym wirusem jest? ja musze utrzymywac dystans spoleczny, kaganiec na ryj zakladac, a wladza nic nie musi... pad w towarzystwie zupelnie obcych osob na wyciagniecie reki, bez maski - jemu wolno, a normalnemu czlowiekowi nie??? no chyba ze ci ludzie to jego rodzina razem z nim mieszkajaca. 2020-06-24 23:02 5. Zakopane wita patriotę i wielkiego człowieka. U nas w Zakopanym wartości religijne są na pierwszym miejscu.Wspaniały człowiek. 2020-06-24 00:18 6. Z Poronina..... Gdyby to Lenin przyjechał to przyjabys go z szacunkiem ???????? 2020-06-23 22:53 7. Nie chcę takiego prezydenta na kolejnych 5 lat. Jestem zażenowana gdy oglądam jego wystąpienia na forum europejskim. Miał szansę jak nikt inny przez te lata zrobić coś pożytecznego dla Polski. Miał cały rząd partyjnych koleżków! Został pan- panie Duda jednostronnie wykorzystany przez Jarosława. Zdaje pan sobie z tego sprawę? Użył pana do swych celów! Za miesiąc po II turze nawet panu ręki nie poda- co i teraz robi z dużą niechęcią! Szymon Hołownia ma mój głos!!!! 2020-06-23 21:19 8. ???????????????????????????????? 2020-06-23 21:18 9. Po co przyjechał nie był nie jest i nie będzie nigdy prawdziwymi prezydentem to marionetka prezesa 2020-06-18 14:33 10. Jeżdżę w góry 2 razy w roku i ciągle mi mało.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

FILMY TP

Pożegnania