Czy jesteś zadowolony, że tu mieszkasz ? Co Cię cieszy a co denerwuje ? Wypełnij naszą ankietę, jej wyniki opublikujemy niebawem. Kliknij w ten pasek i poświęć nam max 10 minut.

Reklama

2020-11-24 16:57:36

Zakopane

Konferencja prasowa starosty tatrzańskiego (WIDEO LIVE)

Głównym tematem spotkania z dziennikarzami ma być sytuacja branży turystycznej.

Jakie rozwiązania postulują samorządy Powiatu Tatrzańskiego w zakresie dalszego funkcjonowania branży turystycznej? Oglądajcie z nami.

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Janowski 2020-11-26 12:16:52
@ stasek
Czesi wprowadzają obniżkę podatków o 40% da się ? z realizacją do końca 2021 r. Ty uczciwie chcesz brać zasiłki cha cha cha cha cha dla uczciwych biznesmenów cha cha cha cha cha cha
Janowski 2020-11-26 11:59:29
Czesi wprowadzają obniżkę podatków o 40 % Da się ? Realizacja do 2021 r
Polacy będą dyskutować o dyrdymałach , patriotyźmie , dawać sobie nagrody , przypisywać sukcesy i nic dobrego z tego nie wynika - bicie piany i łupienie podatkami , straszenie komornikami przy równoczesnym zakazie prowadzenia działalności gospodarczej - rewelacja @ stasek jesteś ekspert
Janowski 2020-11-26 11:57:52
@STASEK
Moderator nie dopuścił mojej odpowiedzi dla ciebie więc powiem krótko
Można pracować uczciwie, zachowywać się uczciwie w stosunku do Ojczyzny i pracowników - MOŻNA POD JEDNYM WARUNKIEM ŻE OJCZYZNA JEST UCZCIWA WOBEC NAS
stasek 2020-11-25 20:13:28
Do nick Janowski
Każde Państwo nakłada na obywateli podatki i daniny (na prowadzących działalność i nie prowadzących).
Ich wielkość to jest kwestia dyskusji, moge się z nimi zgadzać lub nie.
Niestety tkwisz mentalnie w czasach komuny i ta komuna z Twoich poglądów wychodzi
Niestety ten system nauczył nas kombinowania i splendorem było jak sie oszukało komunę, jak ktoś ukradł żarówke albo papier toaletowy z zakładu
Ale czasy się zmieniły i to juz jest nasza Polska.
I myślę że można prowadzić biznesy uczciwie, płacić podatki nalezne , płacic uczciwie pracownikom.
Nie muszę 5 razy w roku jeździć na Malediwy i Zanzibar, kupować 5 samochodu.
Jestem w takim wieku że czegoś się dorobiłem i nie muszę niczego udowadniać, można pracować uczciwie, zachowywać się uczciwie w stosunku do Ojczyzny i pracowników i żyć zgodnie ze swoim sumieniem
I ostatnie słowo jak ktoś nie potrafi prowadzić biznesu to rezygnuje z niego.
Janowski 2020-11-25 14:41:41
@stasek- Wywód długi ale sam sobie przeczysz?
Wywód długi ale sama nie rozumiesz co piszesz , nie rozumiesz jak wygląda system podatkowy w Polsce . Nie rozumiesz że stan posiadania wymaga ponoszenia kosztów nie koniecznie osiągania zysków - koszty to zawarte w nich podatki . Oglądnij sobie np. rachunek za prąd albo inne . Po za tym o czym z tobą filozofować ? Ja prowadziłem działalność gospodarcza przez 40 lat , tworzyłem miejsca pracy dla siebie i innych a ty co bobo jedna , dotacje z ZMS czy co ? czy na garnuszku rodziców ?
Maga 2020-11-25 14:26:50
Dajcie dzieciom wrócić do szkół , to jest najważniejsze!!! jeszcze zarobicie!Czekam na solidarność władzy w tej sprawie!!!
stasek 2020-11-25 12:31:07
Do nick Janowski
Wywód długi ale sam sobie przeczysz,
Troche logiki w tym co piszesz, najpierw napisz, potem pomyśl co napisałeś i zastanów się.
Twój cytat
,,nawet jak ktoś zarabia w tak zwanej szarej strefie to też płaci podatki nie jednokrotnie wiele wyższe ""
Po to jest szara strefa aby nie placić podatków i innych danin
Ja place duże podatki i twojej pokretnej wypowiedzi nie rozumiem.
A co do covida to nie problem z feriami, wynajmem, stokami
Problem w przestrzeganiu prawa stanowionego przez Rząd.( nawet jak ono by mi się nie podobało)
Zbulwersowało mnie wypowiedź pewnej Pani która posługiwala się pojęciem turystyka delegacyjna. Czyli jak tak bedziemy tak traktować Prawo to po co dęte dyskusje.
I na koniec
Ci co wykazali dochody to na pierwszych tarczach jeszcze dobrze zarobili.
Popytaj znajomych.
Takie określenia cytat ,,zbieranina prymitywnych zawistnych idiotów " jednak świadczą o kulturze czlowieka.
Janowski 2020-11-25 11:40:38
@ stasek i inni zawistni
To jakaś paranoja - czy wy wszyscy uważacie że wirusy najlepiej rozmnażają się na świeżym powietrzu , na nartach w górach ,spacerach , w lesie ? Pomijając pandemię , bo to medialne kłamstwo służące celom politycznym i gospodarczym wybranej grupy , zacznijcie w końcu myśleć sami za siebie . Jakiś sponsorowany wariat wykreował opinię że zarabianie pieniędzy jest haniebnym czynem godnym napiętnowania , a nic nie robienie i branie zasiłków jest zaszczytem . Ta sama zbieranina prymitywnych zawistnych idiotów nie rozumie że nawet jak ktoś zarabia w tak zwanej szarej strefie to też płaci podatki nie jednokrotnie wiele wyższe od tych co np. wyłudzają zwroty w podatku VAT , wyprowadzają dochody po za granice Polski . Wysokość zarobków determinuje wysokość płacenie podatków. Zasada jest bardzo prosta nie do przełknięcia dla durni zawistnych nierobów - więcej masz więcej płacisz podatków . Tylko ludzie którzy nic nie mają nie płacą podatków a przynajmniej płacą mało ze względu na małe proporcje konsumpcji ? czy to tak trudno zrozumieć ?
stasek 2020-11-25 08:02:30
Brakowało mi wizji Sylwestra Marzeń z Zenkiem
Wszystko może paść ale Sylwesterz Marzeń z przemówieniem Prezesa( nie tego Prezesa) z nowo poślubioną malzonką musi być.
oo 2020-11-25 07:40:02
Ja się pytam ile nielegalnych wynajmów zlikwidowano z podatków, które płacę? To wszystkich interesuje, a nie puste udawane dziękowanie wszystkim dookoła.
zakopian 2020-11-25 07:18:10
10/10
beczka śmiechu 2020-11-25 06:43:19
Pierdu, pierdu... Dlaczego samorządowcy nie zwołają konferencji na temat nielegalnego wynajmu, samowoli budowlanych, dewastacji środowiska, stanu służby zdrowia...? Sołtys powoływał się na konsultacje z mieszkańcami. Pytam się gdzie i kiedy te konsultacje przeprowadzał? W zamkniętej norze swojego gabinetu za ścianką? Mieszkańcy są systematycznie, konsekwentnie ignorowani i wyciera się nimi twarz. Kto się pytał czy chcemy sylwestra z zenkiem? Kto się pytał czy chcemy wymieniać trawę na równi? Dlaczego mieszkańcy muszą prowadzić protesty głodowe żeby bronić się przed deweloperami?
Samorządowcy dbają tylko o swoje stołki. Liczy się tylko interes "biznesmenów" którzy uczynili sobie tutaj prywatny folwark i kpią z mieszkańców, przepisów, władzy centralnej. Syndykat.
Ceper 2020-11-25 01:32:34
Za chwilę górale uderza do samorządów o umorzenie podatków od nieruchomości i mam nadzieję że rządzący wiedzą że nie mogą tego zrobić bo to podatek od majątku a nie działalności. Wybudowali by sobie dek nie pałac to by ich było stać. Nie głosowałem i nie popieram PiSu ale takie jest prawo. Pozdrawiam ze stolicy
Goralka 2020-11-25 01:21:30
Brak sezonu zimowego jest katastrofa ale przedsiębiorcy, którzy mówią że od 8 miesięcy nie zarobili ani złotówki mnie śmieszą. Poprzedni sezon mieli normalny, ale w marcu krzyczeli że pandemia i z wszystkich opłat trzeba ich zwolnić, wakacje i wrzesień można uznać za dobre miesiące w turystyce. Jeszcze po drodze zgarnęli tarcze. Ale wszystko źle. I z tarczy grosze. A jeden filozof z drugim nie kuma, że z tarczy dostał tyle ile dochodu wykazał w roku poprzednim a to znaczy że rok wcześniej oszukał nas wszystkich nie wykazując rzeczywistego dochodu, nie płacąc za oddane śmieci. Ale to jest ok bo jemu kasa zgadzać się musi.
hotelarz 2020-11-25 01:12:53
Wkurzaja mnie Ci, którzy krytykują działania samorządów mówiąc że nic nie robią. A jakby rządziła KO, Konfederacja czy inni byłoby inaczej?? Czy z poziomu samorządu zmieniliby decyzję rządu?? NIE! Mogliby apelować i robić to co dzisiejsi przedstawiciele samorządu !! Wtedy byłoby dobrze?? Jakby dalej rozkradali publiczne pieniądze i nie dali przedsiębiorcom ani złotówki byłoby lepiej???A do tych, którzy twierdzą ,że samorządowcy nie powinni negocjować tylko protestować pod sejmem mam pytanie. To gdzie są przedstawiciele samorzadow: Koalicji, Konfederacji czy innych ugrupowań i komitetów wyborczych, którzy zasiadają w radach, są w?jtami, burmistrzami?? Jakoś nie protestują tylko podpinają się pod działania tych z PISu.
Ivo 2020-11-24 22:38:21
Sytuacja jest dramatyczna. Mamy wybór między scenariuszem z Lombardii z marca i kwietnia w 2020 w tym samym okresie w 2021 jeżeli nie będzie zamknięcia ruchu turystycznego lub utrzymaniem tej epidemii w ryzach do czasu wyszczerbienia 60% spoleczeństwa ( minimum rok) z jednoczesnym krachem gospodarczym, bankructwem wielu firm,dużym bezrobociem. Trzeciej drogi nie ma! Dyskusje są jałowe. Wybór 0,1.Nieudolna władza, nadtąpi wariant 1. Można śnieżyć i smarować dechy.
głodny 2020-11-24 22:27:10
Jak za 2 miesiace się okaże że nie macie co do garka włożyć to inaczej będziecie tu pisać, no chyba ze macie cieple posadki (choc tych w Zakopanem niewiele) albo emeryci. Przy takim jak w tej chwili lockdown to wszystkich dotknie za pare miesiecy bo z turystyki zyje 90 proc podhala.
Wer 2020-11-24 22:00:33
Dają czadu,niepokurzyli cego przed konferencją?Jeszcze o sylwestra siy nieupominali.Wszyscy wiemy jak będzie:hujoj dusa a zaraża siy nawraca.
Iwona 2020-11-24 20:05:46
@ gratuluję fantazji : brawo, gratuluję trafnej oceny.
Zdrowie 2020-11-24 19:07:22
A szpital w nowym targu bo w zakopanem covidowy. Brakuje pieniędzy to zaciskać pas.
kurr 2020-11-24 18:56:09
już się bałem, że ogłoszą niepodległość.
zakopian 2020-11-24 18:52:52
CZASY SIĘ ZMIENIAJĄ A PAN CIĄGLE W KOMISJI .DOBRANOC.
stasek 2020-11-24 18:51:12
Wysłuchałem bardzo dokładnie i kilka moich refleksji
Podziękowania, podziekowania, podziekowania, juz sie pogubiłem kto komu dziękuje.
1. Merytorycznie to bardzo slabe, co takiego Szanowni samorzadowcy zaproponowaliście???
Nic
Nalezy otworzyć wszystko za wszelką cenę ze spelnieniem rezimów sanitarnych
Tylko jakich????
2. Testy na antycovida dla turystów i mieszkańców to już pełen Matrix
Już widze kartki z tymi oświadczeniami turystów że nie sa chorzy
3. Rząd na pewno ma jakąś symulację dotyczącą zachorowań i dlatego poszedł tak po bandzie z tymi obostrzeniami.
4. Mamy przykład z turystyką delegacyjną przykład.
Wszyscy na to przymykają oczy (takie jest poszanowanie prawa polskiego)
5. Ja sobie czesto wracam w niedzielę wieczorem z Krakowa i widze na zakopiance te korki wracających z delegacji służbowej.
6. Na poczatek weźcie się najpierwa za szarą strefę, bo Rząd z Panem Premierem Morawieckim zapowiedział że uczciwy przedsiebiorca nie straci
A ja wierze Panu Premierowi.
ciekawy 2020-11-24 18:46:13
Zapytajcie "uczonych" czy to prawda? Rząd pracuje nad nowym narzędziem, które pozwoli zbierać informacje o kontach bankowych Polaków. Dane mają trafić do fiskusa, CBA, ABW, a nawet Straży Granicznej i Żandarmerii Wojskowej.
raid 2020-11-24 18:43:20
Jak wygląda na Podhalu reżim sanitarny, to już najlepiej sezon letni pokazał. Wszyscy dobrze wiemy, że nie istnieje.
Jak chcecie zapanować nad tabunami pijanych Karin i Brajanków, bo moim zdaniem jest to niewykonalne.
zakopiańczyk 2020-11-24 18:23:12
Te ograniczone ptasie móżdzki chcą przez swoją chciwość zniweczyć kilkumiesięczną walkę rządu z pandemią. Tym sposobem zagwarantują nam trzecią falę koronowirusa . Widać logiczne myślenie nie jest ich mocną stroną.
ewa 2020-11-24 18:19:51
Dziękujemy naszym władzom za wsparcie a p wójt żegleń za dokopanie bezrobotnym mieszkańcom podwyżkami .W końcu na 13 , 14 i premie dla swoich pieniążki się znajdą .
As 2020-11-24 17:58:36
Sobowtór Burmistrza pierwsza klasa
Artur 2020-11-24 17:51:20
Jak was tak tyłki bolą o te maseczki i to ze ktoś wynajmuje pokoje bo nie ma kasy to idźcie do szkoły policji potem będziecie na legalu karać hah górale to żałosna nacja boli was wszystko chcesz to i ty ryzykuj kto ci broni jaj nie masz w odróżnieniu do nich to o to chodzi
gratuluję fantazji 2020-11-24 17:38:57
Skoro już sobie podziękowaliście, to zabierajcie się do egzekwowania zapisów reżimu sanitarnego. Proponuję zacząć od przestrzegania zakrywania ust i nosa na zakopiańskich ulicach. Podobno, jak niektórzy uważają, ten obowiązek nie przyjął się w Zakopanem. Czy słyszał ktoś o większej ignorancji prawa? Niezgodna z prawem jest akceptowana w tym mieście "turystyka delegacyjna" (o jakże słowotwórcza jest Pani Wojtowicz). Albo ktoś jest turystą, albo w delegacji! Deklarujecie wprowadzenie nowych standardów sanitarnych, a nie jesteście w stanie zadbać o to, by przestrzegane były wprowadzone przez rząd podstawowe obostrzenia? Zapiszcie jeszcze, że ludzi z urazami narciarskimi będziecie wozić swoimi samochodami do szpitala na stadionie narodowym. Zbyt dużo w tych wypowiedziach spontanicznej fantazji, pustych deklaracji i pychy również.
Dracula 2020-11-24 17:30:52
To jakiś pastiz
To nierealne
Jestem w matrixie
Nie macie nic do gadania
I nic od was nie zalezy
Miasto pada bez covid
oo 2020-11-24 17:29:59
Co kochani samorządowcy mają do zaoferowania za uczciwie płacone podatki? Może walkę z nielegalnym wynajmem? Czy tylko kopa w d...ę?
Im Good sztandart 2020-11-24 17:23:13
Rzuc palcami w stoł a obrus się pomarszczy.Teraz kazda maszynka do glosowania dobra.
Za tydzien premier oglosi ze wszystko jest super ,zadnej pandemi nie ma i jedzcie na swieta sylwestra i ferie.
Burmistrx z starostą powiedzą ze to dzieki ich dzialania wszystko jest super
I karawana bedzie trwac jeszxze 3 lata
Z Gminy 2020-11-24 17:19:23
Wójt Kościeliska i Bukowiny Tatrzańskiej to całkiem przystojni w tych maseczkach.
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Dam do wynajęcia MIESZKANIE. Zakopane - Skibówki. Ok. 50 m2. Tel 794773872
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA ul. Kasprowicza Nowy Targ, uzbrojona, 568 m2, cena 290.000 zł. 600 931 295.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię GEODETĘ/ASYSTENTA GEODETY do biura w Zakopanem. Tel. 516 708 419, geotatry@gmail.com
 • POŻYCZKI
  POŻYCZKI POZABANKOWE DLA OSÓB FIZYCZNYCH I PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ T-- 694 567 002.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ STOLARZA Z PRAKTYKĄ, praca w Zakopanem - 607 331 363.
 • USŁUGI | budowlane
  REMONTY, WYKOŃCZENIA, MALOWANIE, SZPACHLOWANIE, FLIZY, PANELE itp. DACHY, OBRÓBKI BLACHARSKIE. 796 544 016.
 • USŁUGI | budowlane
  RMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  SCHODY, PARAPETY - GRANITOWE, MARMUROWE, PRACE KAMIENIARSKIE. 882080371.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Fundacja Szczęśliwe Jutro zatrudni na stanowisko: DYREKTOR / WYCHOWAWCA Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Wróblówce k/Czarnego Dunajca. Wymagania: wykształcenie wyższe: pedagogiczne, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, resocjalizacja, pedagogika opiekuńczo-wychowawczą, lub podyplomowe (psychologia, pedagogika, nauki o rodzinie, resocjalizacja); min.3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną. Wynagrodzenie: 4500zł brutto. Kontakt: biuro@szczesliwe-jutro.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Zdecydowanie DOM lub PENSJONAT W ZAKOPANEM. Może być do remontu. 666 535 535.
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni kierownika robót budowlanych, majstra budowlanego. 602629623sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
  E-mail: sikorapbt@interia.pl
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników w zawodzie: malarz, murarz, cieśla, zbrojarz, pracownik budowlany. 602629623sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
  E-mail: sikorapbt@interia.pl
 • PRACA | dam
  Stacja Narciarska Szymoszkowa poszukuje, na sezon zimowy, pracowników na następujące stanowiska: - obsługa bramek - utrzymanie stoku - parkingowy - segregowanie odpadów komunalnych Więcej informacji pod nr tel.: 601 628 584
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • USŁUGI | inne
  STUDNIE - WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH, PROJEKTOWANIE, DOKUMENTOWANIE, POZWOLENIA WODNOPRAWNE, GEOLOGIA INŻYNIERSKA, GEOTECHNIKA, NADZORY GEOLOGICZNE, GEOLOGIA W PROCESIE INWESTYCYJNYM. 606/6057 ; 12biuro@mhgeo.plmhgeo.pl. 606605712biuro@mhgeo.plwww.mhgeo.pl
  Tel.: 606605712
  E-mail: biuro@mhgeo.pl
  WWW: www.mhgeo.pl
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE, CEMENTOWO-WAPIENNE, GIPSOWE. Zapewniamy własny materiał. Wysoka jakość i doświadczenie. Szybkie terminy realizacji. 572 090 568.
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
2021-01-21 18:45 Mapa zagrożeń ma wzięcie 2021-01-21 18:00 Regulujcie drogi 1 2021-01-21 17:15 Sołtys wali z grubej rury 2021-01-21 16:30 Znów czarne chmury nad rabczańskim przedszkolem 1 2021-01-21 15:52 100 lat wszystkim babciom (WIDEO) 2021-01-21 15:15 Wiktorek potrzebuje pomocy 2021-01-21 15:04 Zmarł Stefan Jakubiak, znany nauczyciel, pianista, przewodnik tatrzański 2021-01-21 14:54 K2 I SZERPOWIE 2021-01-21 14:30 Spowodował groźną kolizję i uciekł 2 2021-01-21 14:21 Górale z Chicago zdobywają Kolorado 2021-01-21 14:15 Jaki są Wasze noworoczne postanowienia? Czy jesteście im wierni? 2 2021-01-21 13:30 Babcia pod szczególnym nadzorem 2021-01-21 13:10 Podróż przez Pakistan 2021-01-21 12:45 Wiosenna pogoda na Podhalu 2021-01-21 12:15 Na Podhalu 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem 3 2021-01-21 12:06 Prywatna opieka medyczna dla dziecka – czy to się opłaca? 2021-01-21 11:45 Czwartkowy jarmark w minorowych nastrojach 3 2021-01-21 11:30 Pomóżmy odnaleźć Dori 2021-01-21 10:45 Życzenia na Dzień Babci i Dziadka (WIDEO) 2021-01-21 10:00 Zatrzęsło Podhalem 2 2021-01-21 09:30 W Tatrach wieje halny. Będzie coraz cieplej 2021-01-21 09:00 Strażnik nie od parady 2 2021-01-21 08:00 Do końca stycznia można się starać o dodatkowy zasiłek opiekuńczy 2021-01-21 07:00 Oni mają dość 2021-01-20 22:00 Biegiem po śniegu 1 2021-01-20 21:14 Ludzka władza 2021-01-20 20:30 W aptece w Zakopanem Gripex kosztuje prawie 39 zł, a w internecie... 17 2021-01-20 19:59 Na Krupówkach śnieżne góry 1 2021-01-20 19:44 Podróż po smakach Spisza 2021-01-20 19:13 Na Krupówkach nie ma może tłumów, ale pusto też nie jest 4 2021-01-20 18:59 Jurorzy Góralskiego Karnawału 2021-01-20 18:33 Ocalić od zapomnienia 2021-01-20 18:15 Sesja jak express 4 2021-01-20 17:30 Szczepienia w Szczawnicy 1 2021-01-20 16:39 Ognisty zachód słońca nad Zakopanem. Co nam przyniesie? 2 2021-01-20 16:00 Oznakowanie prawidłowe, ale niewidoczne 2021-01-20 15:15 Kiedy śmieci. Darmowa aplikacja 3 2021-01-20 14:30 Pobiegamy pod reglami i na Olimpie 3 2021-01-20 13:45 Ta sama treść, różni nadawcy - więc niech się minister martwi 2 2021-01-20 12:59 Sądy kasują kary, które nakłada sanepid 21 2021-01-20 12:15 Tak pięknie jest na Kasprowym (WIDEO, ZDJĘCIA) 1 2021-01-20 11:30 Czy przedsiębiorcy na Podhalu powinni otwierać swoje biznesy (SONDA) 19 2021-01-20 10:35 Prawie 7 tys. zakażeń w Polsce, 8 na Podhalu. Bardziej dokładne dane 1 2021-01-20 10:00 Nasze Beverly Hills 2021-01-20 09:43 Może ktoś rozpoznaje tego psa. Błąka się po Rabce 2021-01-20 09:29 Poranek na nartach w Dolinie Małej Łąki (WIDEO) 2021-01-20 09:00 Gmina dowiezie na szczepienie 2021-01-20 08:00 Segregacja, kody i kontrole 13 2021-01-19 21:30 Światełko w kanale 2021-01-19 20:45 Kolędnicy z Lubomierza (WIDEO)
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-01-21 18:07 1. Czytam i mi flakami wywraca. "Niestety w sferze regulacji stanu prawnego dróg mamy olbrzymie zaległości wynikające z tego, że przez lata zrobiono bardzo niewiele w tej materii." (Klasyczna zrzutka na poprzedników) "Jednak nie oglądamy się w przeszłość tylko działamy" (Działamy! Brawo.) ...ponieważ brak działań w tym zakresie prowadzi często do sytuacji spornych i konfliktowych ("Brak działań", czyli nie działamy?) ...dlatego mimo licznych trudności koniecznie musimy poprawić obecny stan rzeczy (będziemy działać... może od jutra?) Mydlenie oczków. Klasyczne. Ile to już trwa ta kadencja? 2021-01-21 18:02 2. Komuniści walczyli dzielnie w problemami, które sami stworzyli. 2021-01-21 16:54 3. Jakoś mnie nie dziwi że zdarzenie miało miejsce w New Targu... 2021-01-21 16:13 4. We wrześniu kupowałam Dexak - u mnie 8zl, w Zakopanem 16. Ale jak nie masz wyjścia to musisz kupić... 2021-01-21 15:53 5. Czy tubylcy zamieszkujący oba brzegi wzdłuż rzeki Grajcarek będą mieli zapewnione miejsca cumowania dla swoich stalowych rumaków. Przecież trzeba dowieźć rodzinę. Chyba, że na zasadzie "kup se satke". Czy w swiązku stym będzie zabawa w dobrego i złego policjanta lub strażnika. 2021-01-21 15:25 6. Pamietam. Wybrałem się wtedy na Kasprowy. W samych gaciach. 2021-01-21 15:16 7. Ja podjąłem wyzwanie powalczyć o lepsze powietrze. Narzuciłem sobie plan jednego zgłoszenia dziennie w aplikacji EKOINTERWENCJA. Nie zawsze się udaje ale się nie poddaję. Polecam :-) 2021-01-21 14:50 8. Po pierwsze - to nie żaden mężczyzna tylko jakiś pętak. Po drugie - na kolanach do Częstochowy, w podzięce, że nikomu się nic nie stało 2021-01-21 14:49 9. Co to za robota jak mieszkańcy to tylko swoją opinię mogą wyrazić a ich wybrańcy radni i tak z nią się nie muszą liczyć ?! demokracja tfuu 2021-01-21 14:38 10. Moje postanowienie noworoczne: wejść zimą na Babią Górę w szortach. Na razie się nie udało :-/
2020-12-24 22:33 1. A poprawność noszenia maseczek w miejscach publicznych i w czasie zgromadzeń??? Kilka osób z tych fotek kwalifikuje się do nałożenia mandatu .... 2020-12-24 22:29 2. Fajny przegląd kto ma głęboko w poszanowaniu zasłanianie ust i nosa .... 2020-12-23 20:08 3. @druh Marek. Puknij się, ciężkie czasy dla młodych. W tamtych czasach mieli więcej możliwości. 2020-12-17 22:28 4. Oooo....To są moje widoki, dzięki Zośka, ale Tobie za dobrze, nej, dobrze ześ nie chytro i dajes nom sie napatrzeć. Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku! Ale sie porobiyło na świecie, cy to sie kiedy skońcy? , Cy s nami, ludziskami fcom zrobić koniec, he? Żałosne są te komentarze. A cemu Lempart nie strajkuje? Nie dziwota , ze po tyk strajkach w całej Polsce wirus Covid-19 szaleje. Ze mnie on jesce nie dopod, to sie dziwuje.... Zdrowio do chuściny i tego, tamtego, hawtego syćkim zyce. Hej! 2020-12-16 13:35 5. Nie kuś mnie piękna. 2020-12-15 20:05 6. @druch Marek pewnie myślał o Frasyniuku poniżanym i żyjącym w nędzy 2020-12-14 17:23 7. Druh Marek... Pożyteczny druh Marek. Myśl, młody myśl... bądź jak pożyteczny druh Marek! 2020-12-13 21:55 8. Gdyby nie dojrzałość polityczna i odwaga ówczesnego przywództwa NSZZ Solidarność, Episkopatu Polski, KOR,organizacji pozarządowych a przede wszystkim klasy robotniczej wielkich zakładów dalej siedzieliśmy w PRL-u. Również po stronie rządowej znaleźli się ludzie ,dla których spokój społeczny i losy Polski były ważniejsze od partyjnych sztandarów. Stan wojenny pochłonął wiele ofiar, ale ich śmierć nie poszła na marne.Nie jesteśmy w RWPG,w Układzie Warszawskim, nie czekamy na paszporty i godzinami na granicach. Możemy rozwijać kraj dzięki pomocy z Unii Europejskiej i kształcić młodzież na zagranicznych uniwersytetach. Chętni do pracy za granicą przywożą twardą walutę i inwestują w lokalne rodzinne firmy. To wszystko dzięki tym ,którzy 13.grudnia 1981 r siedzieli w wiezieniach poniżani i pałowani. Dzisiaj wielu z nich jest zapomnianych, żyją skromnie a często są poniżani przez tych ,którzy trzęśli portkami i siedzieli cicho . Ci co 13.grudnia spali do południa dzisiaj rządzą i spijają miody jakie daje władza. Niestety, dawna bojowa Solidarność stała się przybudówką PiS-u. Oto jak jest ironia losu! 2020-12-11 20:14 9. Ładnie ale wolę wiosnę/lato/jesień. Nie lubię zimy, bardzo. 2020-12-07 11:10 10. Precz z komuną
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Pożegnania

Album TP

Bojcorka

FILMY TP