Ratujmy nasze restauracje
"Weekend na wynos" - przyłączcie się się do naszej akcji. Niech każda rodzina zamiast gotować w domu zamówi danie na wynos. Kliknij w ten pasek i poznaj szczegóły.

Reklama

2021-01-13 11:14:44

Suche, Warszawa

Brakuje ci nart? Synom minister Emilewicz nie, bo znaleźli się na liście szkółki narciarskiej

Portal telewizji TVN24 ujawnił, że synowie byłej minister Jadwigi Emilewicz jeździli na nartach na stoku w Suchem. Jak to możliwe? Zostali wpisani na listę szkółki narciarskiej. Minister Emilewicz tłumaczy, że synowie mogli jeździć na nartach, bo od lat trenują narciarstwo i biorą udział w zawodach.

Rodzina Emilewiczów pojawiła się na stoku w Suchem 5 stycznia. Jak podaje TVN 24, minister Emilewicz przyjechała na stok z mężem i trzema synami. Synowie jeździli na nartach, bo mieli brać udział w zgrupowaniu narciarskim. 


Zostali wpisani na listę prowadzącej na stoku zajęcia narciarskie szkółki. Na listę trafiła też sama minister, chociaż - jak podaje TVN24 - nie oznacza to, że ona również jeździła na nartach.

W wydanym oświadczeniu minister stwierdziła, że synowie od lat trenują narciarstwo i startują w Młodzieżowym Pucharze Polski. Środkowy syn dwa lata temu zdobył w swojej kategorii wiekowej - Narciarski Puchar Mazowsza, najstarszy startował w Młodzieżowym Pucharze Polski. Była minister i wicepremier pisze też, że w Suchem nocowała u rodziny, konkretnie u cioci.

Całe oświadczenie Jadwiga Emilewicz zamieściła na Twitterze:

https://twitter.com/JEmilewicz/status/1349279491886088194

Więcej informacji:
https://tvn24.pl/premium/jadwiga-emilewicz-z-rodzina-na-nartach-synowie-wzieli-udzial-w-zgrupowaniu-od-kiedy-maja-licencje-pzn-4934452  

Kup e-wydanie Tygodnika Podhalańskiego.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Karol 2021-01-14 10:05:12
@wiktoria. "przebąkną" Jezyka polska być wiele za wiele trudna dla katopatriotycznopisiorska wiktoria.
też gwiazda 2021-01-13 23:41:14
@Kaska. Wszyscy którzy czytają tygodnik to często jest fotografowana.
Kaska 2021-01-13 22:22:37
#Stąd
Ta cała Wikta to jakaś trollka obrzydliwa jest. Siedzi w chałupie sama i opluwa zgorzkniałym jadem klawiaturę. Nie warto zwracać uwagi
Stąd 2021-01-13 21:41:14
"Mądrej głowie dość dwie słowie" - tak mówi polskie przysłowie. Ale do takich "mędrków", nieważne czy góralskich jak Pan/Pani Wiktoria, czy innych i do ich "przemądrych" gadek bardziej pasuje powiedzenie o biciu grochem o ścianę...identycznie pusty odgłos. A do tego pycha właśnie w stylu "góralskiego księcia", który też występował w imieniu wszystkich górali. I jeszcze te bzdury, jak ze starej, zacinającej się płyty o "lewakach" , "nie-góralach" i tych jedynie "prawdziwych góralach". A jakichże to "naukowych" metod używa Pan/Pani Wiktoria - "jasnowidz - znawca ras, narodowości, przynależności plemiennej i klanowej" do określenia kto jest, a kto nie góralem? Może to test na "harnasia" zaczerpnięty z filmowej bajeczki o Janosiku, góralu... ale ze Słowacji. Jakieś zapisy już Pan/Pani Wiktoria prowadzi, na kolejne testowanie? Barz piyknie wos pytom "testujcie" dobrze, nie wąchojcie przed tym zodnyk ziółek, ani łokowitki nie tykojcie, bo jak widać na jasność pozioru wom to skodzi i jesce wom z tyk testów wyjdzie, co Noemu jego arke cieśle spod Giewontu strugali, a Duda z Kaczyńskim, jako prawowici góralscy juhasi łowiecki do tyj arki zapyndzali z pomocom "bacoskiego psa", tfu, na psa urok - znacy sie prezesowego kota.
Fibi 2021-01-13 20:37:51
@Berger masz na mysli, że nawet mafia i komuna Zakopanego nie ruszyła to i Pis by tez odpuścił gdyby nie było tyle donosów swoich byli by my jak poncuś w maśle.... :)
wiktoria 2021-01-13 20:18:19
@stasek- nie brać tabletek czekać na kolejke do zaszczepień i nie ogądać TVPIS bo jest TVN, @gorol -nigdy bym się nie ważyła za ciebie godać jo godom za górali nie lewaków @karol- też coś tam przebąkną oczadziały @stąd-i tu się z tobą zgadzam odnośnie''Góralskiego ksiecia' i jego wspólników ale na szczęście spodkała ich zasłużona kara . Bóg Honor Ojczyzna my tu nic nie zabocyli chyba że wy i na koniec nie wypowiadam się za tobie ino za górali i jestem dumna z nas jako górali . a jeżeli mi coś dolega to nie biorę żadnych proszków jak stasek tylko włączam Yotube i oglądam ''Nocną zmiane ''i już wiem kto jest kto i kto obalił pierwszy tak upragniony niekomunistyczny rząd Polski ale wam lewakom ciężko to będzie pojąć a właścicielom wyciągu i narciarzom życzę dużo śniegu
stasek 2021-01-13 18:37:10
Zwolnienia dotyczą tylko zawodników kadry narodowej. A tu raptem jej 3 synów uprawia sport wyczynowo. Komu te kity wciska. Zero honoru. Niech się lepiej nie wypowiada bo coraz bardziej sie kompromituje.
Berger 2021-01-13 18:18:40
Jakbyście byli ciut bystrzejsi, to przyczepilibyście się do zupełnie innego aspektu tej sprawy. A tak - kicha.
Hahaha
Karol 2021-01-13 17:28:21
My górale. My! Nigdy nie jeden oczadziały, tylko My! Czyli jo i ewentualnie śwagier.
Stąd 2021-01-13 16:46:12
Do Wiktoria: Jeśli już Pan/Pani Wiktoria wymienia "wszystkich" włodarzy "honornie" (a raczej z chęcią otrzymania hojnego "honorarium" za to góralskie czapkowanie władzy) podejmowanych na Podhalu, zwłaszcza przez niektórych "górali", to należy sięgnąć uczciwie (no, w przypadku takich "Wiktorii" to chyba dosyć trudne wyzwanie) pamięcią wstecz, do 12 listopada 1939 roku i "honornej" rewizyty gubernatora Fransa Hanka w Zakopanem - podejmowany był z pełną pompą słowami tak obrzydliwymi (wygłoszonymi przez "góralskiego księcia"), że nie będę ich tu przytaczać, można je znaleźć w archiwach - ku pamięci i przestrodze do czego prowadzą wszelkie z władzą alianse. Na szczęście te działania nie były popierane przez wszystkich górali - dowód do sprawdzenia też w archiwach - liczba górali podhalańskich, którzy przyjęli niechlubną kenkartę "G" - znam takich, którzy wiedząc, że ryzykują życiem swoim i swoich bliskich odrzucili tę "zaszczytną propozycję" ówczesnej władzy. Dla tego typu górali, jak Pan/Pani Wiktoria hasło, którym szafujecie: "Bóg, Honor, Ojczyzna" już dawno brzmi w stylu: "B(ył), Honor, O(j, był)...ale my go kasi zabocyli". I na koniec - może sobie Pan/Pani głosować na PiS, mówić "Chwała PIS i Kaczyński" (na marginesie takie bałwochwalstwo to jeszcze nie grzech, ale wstyd) z jednym zastrzeżeniem - Pan/Pani i wam podobni to nie wszyscy górale, nie macie prawa mówić w imieniu nas wszystkich. Ja się wypowiadam w moim imieniu i nie życzę sobie, by ktoś taki jak Pan/Pani Wiktoria mówił w moim.
raid 2021-01-13 15:56:21
Ja się dziwię właścicielowi, że ich w ogóle wpuścił na stok. Jak widać srebrniki czynią cuda.
gorol 2021-01-13 15:45:40
#wiktoria
Pisząc cyt. "my górale" w czyim imieniu godos, he? bo przeca ni w moim
stasek 2021-01-13 15:45:23
Do nick wiktoria
Jak sie ciese że jesteś.
Przeczytałem twój komentarz i nie potrzebuje brac tabletek do wieczora
PiSy sie bawią a my drugi sort i kanalie zamknięci .
Na pobudzenie wystarczy twój komentarz i oglądnąć TVPPiS
góral z Pienin 2021-01-13 15:30:55
Coś mi sie widzi, że niektórzy wyborcy pojedli pisu. Hipokryzja na całego.
obserwator 2021-01-13 15:13:36
Wyższa kasta.
Panowie z PiSu się bawią a drugi sort zamkniety.
Co to za ciotka tej Pani w Suchem bo jakoś nie kojarze gdzie niby nocowała???????
wiktoria 2021-01-13 14:57:36
@Jyndrek- nie wstydź się ty na PIS nigdy nie głosowałeś poglądów tak ot sobie się nie zmienia , @Trutniu- skąd niby Orwell mógł wiedzieć wtedy o istnieniu Suchego i wyciągu chyba że Jackowski mu to podpowiedział, @osiem gwiazdek- tak przyklaśniemy a hasło nadal obowiązuje u nas górali w przeciwieństwie do waszego ''bób-humus-włoszczyzna @druchu Marku- jedni hulają na deskach inni się szczepią poza kolejką , @Karol- jest rozgrywany w Górze Kalwarii biorą w nim udział uchodźcy z Czeczeni i wygrywają ,@ prawda - mamusia spała z właścicielem wyciągu a synki pod łóżkiem nic dodać nic ująć , @WiktorTangoCharle - pewnie zapytasz może jeszcze z kim spała , bo jeżeli nie z właścicielem to może z Jagną Marczułajtis bo najbliżej od Suchego a to takie dziś modne , @Stąd - i Kwaśniewskiego i Komorowskiego i Dude i Wałęse i wielu innych a my górale i tak na PIS będziemy głosować , Chwała PIS i Kaczyński
Jo 2021-01-13 13:49:51
Trzeba było wszystko zamknąć bez wyjątków. A tak to wszelkiego rodzaju furtki są wykorzystywane. W Bialce większość wyciągów jest czynna. Jakieś szkółki ćwiczą ale czy to jest sport zawodowy? Wątpię.
stasek 2021-01-13 13:44:08
Prawi i Sprawiedliwi.
Byłem za posłuszeństwem wobec tego Państwa.
Ale miarka sie przebrała.
PiSowcy robią nas w wuja jak chcą
Stąd 2021-01-13 13:26:32
A po cóż to oburzenie? Tu na "pisowskim" Podhalu? Tu, gdzie "wiara" w jedyną partię i prezesa wciąż mocna. Dać pani Emilewicz i całej jej rodzince serdocki i inne akcesoria góralskie, zapisać "honorowo" do Związku Podhalan i...bedzie dziywce, ze swoim ślubnym i dziecysksmi nase... Poza tym przykład idzie z góry...prezes Kaczyński też łamie powszechnie obowiązujące zasady, nie tylko kultury, działa "poza trybem" i co... A przecie łon nas, przecie był witany chlebym i solom przez ZP...niekze ta... Kogoz by ta jesce sykownie zapisać do "nasyk", coby krapke dutków przyśperować?
WiktorTangoCharlie 2021-01-13 13:19:39
GDZIE TA PANI SPAŁA I NA JAKIEJ PODSTAWIE??? CZY DZIECI BRAŁY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH? CZY PANI E. BYŁA TU JAKO OPIEKUN . A MOŻE SŁUŻBOWO? NA JAKIEJ PODSTAWIE WIĘC? A MOŻE MA TU SWOJĄ CHATKĘ? HIPOKRYZJA I OBŁUDA DOJNEJ ZMIANY PRZEWYŻSZA TYLKO ICH ...A I NIEKOMPETENCJA.
prawda 2021-01-13 13:15:38
Dobrze wiadomo jak to jest dla niej czarne jest białym i tyle co wolno jej nie wolno nam mam takie pytanko jak synki były na zgrupowaniu kadry sportowej to dlaczego z mamusią spali u cioci a nie z innymi prawdziwymi sportowcami w hotelu nic dodać nic ująć
Karol 2021-01-13 13:14:01
Puchar Mazowsza w narciarstwie alpejskim. Tyz piyknie. Rozumiem, że jest rozgrywany w Górze Kalwarii. Dobrze, że to nie puchar Żuław Wiślanych, bo start by był na dole.
Grań 2021-01-13 12:57:14
Coś ta Pani kręci. Była w Suchym od 2 do 6 stycznia i chodziła na skiturach na terenach poza wyciągami, z tego co wiem to było zero naturalnego śniegu, no ale na skiturach można i po trawie.
Bimbo 2021-01-13 12:47:22
Przeciez ona nie jest w rzadzie, dzis jest jak kazdy inny turysta w gorach. Inni nie jezdza ? Nie ma tam zaszczepionych celebrytow ? Wynajmuja tylko wybranym ? Kazdy teraz ma ciocie i jestem zawodnikiem. Jedni graja w szachy we Wladyslawowie inni jezdza w Suchym na nartach. Wygoncie Emilewicz ale z cala reszta. Po prostu wszystkie te restrykcje staja sie jednym wielkim zartem. Zaplaca biedni i uczciwi.
To ja... 2021-01-13 12:43:02
Wiedziałam te zaparkowane w zdłuż drogi w tym dniu limuzyny, tłumy na stoku i tak myślę "Jasiek" to mo łep...
Lawina ruszyła... Otwierać Wszysystko. Kazdy z nas jest zawodnikiem I ligi...
druh Marek 2021-01-13 12:42:00
W Nowy Rok i niedzielę 10.01 nie mogłem wysiedzieć na d... i poszedłem pobiegać na nartach. Jako były zjazdowiec i instruktor PZN siedzę w chałupie i marudzę. Żona mam mnie już dość a pociechy -pożal się Boże -byłej paniusi ministry hulają na deskach. Nich ta cała banda cwanych partyjnych kombinatorów zniknie nam z oczu -raz na zawsze.!
wg 2021-01-13 12:37:56
A gdzie nocowali??
Matrix 2021-01-13 12:21:19
Pan Prezes też podczas wiosennego lockdownu mógł pójść na cmentarz,kiedy wszyscy siedzieli wyzamykani w domach.
narciarz 2021-01-13 12:18:53
Zawsze tak było, jest i będzie. Stare przysłowie mówi: co wolno wojewodzie to nie tobie ....
osiem gwiazdek 2021-01-13 12:17:52
A Wy Honorowi Górale powinniście to uszanować. Wybraliście ich żeby Wami rządzili to teraz nie pomstujcie tylko z okrzykiem Bóg, Honor, Ojczyzna przyklaśnijcie, przyklęknijcie i uszanujcie decyzje i działania Swojej Władzy.
Truteń 2021-01-13 12:07:33
Orwell już dawno to opisał:
"Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze".
urzędnik na swoim 2021-01-13 12:06:36
Chyba nie sądzicie że władza będzie z pospulstwem znosiła niedogodności.
Sami dajecie przyzwolenie na taki stan rzeczy liżąc im tyłki w nadziei że coś wam spadnie z pańskiego stołu. Przecież właściciel szkółki miał pełną świadomość o co kaman. Pewnie coś mu skapło.
Antti 2021-01-13 11:56:34
Czego chcecie ? To im sie po prostu należało . Oni walczą z nadzwyczajną kastą ? Ale chyba sami ze soba walczą bo jakos im ta walka słabo wychodzi. Układ toruńsko żoliborski funkcjonuje a wy podatki płacic i nie utrudniać bo prokurator sie znajdzie jak chcecie
zdzichu 2021-01-13 11:55:06
no rzeczywiscie jest to afera, ktora napewo przykryje zaszczepienie spod lady ponad 200 kolesiow. Caly tvn. Zamiast sprwadzac listy dzieci szkolek narciarskich polacalbym sprawdzenie list zaszczepionych w grupie zero w calej Polsce mysle, ze znalazloby sie duzo wiecej matrialu do analizy medialnej.
Jyndrek 2021-01-13 11:45:42
Im wolno bo to Pany nad Panami,lepszy sort! Sićko wiedzom nojlepiyj,zero nawet chęci rozmowy z przedsiębiorcami co z turystki zyjom. Obłuda !!! Wstyd mi że całe życie na nich głosowołek.
Konrad 2021-01-13 11:42:49
Warto dopisać,że jeździli 5 a licencję uzyskali 7 stycznia...
Białcon 2021-01-13 11:38:34
Równi i równiejsi! Tak PiS rządzi im wszystko wolno. Piękny przykład dajom,a zwykłym ludziom zabroniom uczciwie pracować.
Mieszkaniec 2021-01-13 11:35:12
Władza i pieniądze mogą wszystko nawet w dwa dni uzyskać wpis licencji na stronie PZN. Jesli ktoś ma to wie ile czasu trzeba czekać
Heaad 2021-01-13 11:34:17
Prawie i Sympatycznie
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50 m2, CENTRUM NOWY TARG ul. Krzywa. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Okazja! Sprzedam KAMIENICĘ w centrum - Rynek, Koszyce k/Kazimierzy. 12 269 39 22.
 • PRACA | dam
  Bestate Nieruchomości Zakopane poszukuje pracownika administracyjnego - atrakcyjne warunki pracy. Zapraszamy do kontaktu: tel. 506 13 14 63
 • USŁUGI | budowlane
  HYDRAULIK Witam... Wykonuje usługi hydrauliczne takie jak: - wymiana piecy na dofinansowanie - montaż piecy - instalacje wodno-kanalizacyjne - ogrzewanie podłogowe - wymiana starych instalacji na nowe WYSTAWIAM FAKTURY Tel. 788516032. 788516032andrzejwalkosz18@onet.pl
  Tel.: 788516032
  E-mail: andrzejwalkosz18@onet.pl
 • USŁUGI | budowlane
  Tynki maszynowe cementowo-wapienne, gipsowe. Atrakcyjna cena. 669790376
  Tel.: 669790376
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Dam do wynajęcia MIESZKANIE. Zakopane - Skibówki. Ok. 50 m2. Tel 794773872
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DZIAŁKA BUDOWLANA ul. Kasprowicza Nowy Targ, uzbrojona, 568 m2, cena 290.000 zł. 600 931 295.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię GEODETĘ/ASYSTENTA GEODETY do biura w Zakopanem. Tel. 516 708 419, geotatry@gmail.com
 • POŻYCZKI
  POŻYCZKI POZABANKOWE DLA OSÓB FIZYCZNYCH I PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ T-- 694 567 002.
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ STOLARZA Z PRAKTYKĄ, praca w Zakopanem - 607 331 363.
 • USŁUGI | budowlane
  RMONTY, WYKOŃCZENIA. 882080371.
 • USŁUGI | budowlane
  SCHODY, PARAPETY - GRANITOWE, MARMUROWE, PRACE KAMIENIARSKIE. 882080371.
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - BUDOWLAŃCY. Zatrudnimy: POMOCNIKÓW oraz tynkarzy, stolarzy, malarzy, dekarzy. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tyg. Zarobki od 15 do 25 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Fundacja Szczęśliwe Jutro zatrudni na stanowisko: DYREKTOR / WYCHOWAWCA Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej we Wróblówce k/Czarnego Dunajca. Wymagania: wykształcenie wyższe: pedagogiczne, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie, resocjalizacja, pedagogika opiekuńczo-wychowawczą, lub podyplomowe (psychologia, pedagogika, nauki o rodzinie, resocjalizacja); min.3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną. Wynagrodzenie: 4500zł brutto. Kontakt: biuro@szczesliwe-jutro.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Zdecydowanie DOM lub PENSJONAT W ZAKOPANEM. Może być do remontu. 666 535 535.
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni kierownika robót budowlanych, majstra budowlanego. 602629623sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
  E-mail: sikorapbt@interia.pl
 • PRACA | dam
  Przedsiębiorstwo Budowlane Sikora zatrudni pracowników w zawodzie: malarz, murarz, cieśla, zbrojarz, pracownik budowlany. 602629623sikorapbt@interia.pl
  Tel.: 602629623
  E-mail: sikorapbt@interia.pl
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA, PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - 691 317 098.
 • USŁUGI | budowlane
  OGRODZENIA, www.hajdukowie.pl. 692 069 284.
 • USŁUGI | inne
  STUDNIE - WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH, PROJEKTOWANIE, DOKUMENTOWANIE, POZWOLENIA WODNOPRAWNE, GEOLOGIA INŻYNIERSKA, GEOTECHNIKA, NADZORY GEOLOGICZNE, GEOLOGIA W PROCESIE INWESTYCYJNYM. 606/6057 ; 12biuro@mhgeo.plmhgeo.pl. 606605712biuro@mhgeo.plwww.mhgeo.pl
  Tel.: 606605712
  E-mail: biuro@mhgeo.pl
  WWW: www.mhgeo.pl
 • USŁUGI | budowlane
  TYNKI MASZYNOWE, CEMENTOWO-WAPIENNE, GIPSOWE. Zapewniamy własny materiał. Wysoka jakość i doświadczenie. Szybkie terminy realizacji. 572 090 568.
 • NIERUCHOMOŚCI | pośrednictwo
  Obsługa domków i apartamentów. 788 633 633, www.zarzadzanieapartamentami.info
  WWW: www.zarzadzanieapartamentami.info
2021-01-26 09:47 Szczepią seniorów 2021-01-26 09:34 Samodzielność finansowa. Jak poradzić sobie samemu w obliczu nagłych wydatków? 2021-01-26 08:54 Plan znoszenia obostrzeń - potrzeba więcej danych medycznych 2021-01-26 08:00 Jelenia stołówka 2021-01-25 21:54 Międzynarodowy Rok Jaskiń i Krasu 2021-01-25 21:31 Do puszki grosik wrzuć 1 2021-01-25 21:00 Na Halę Krupową drogą gospodarczą 2021-01-25 20:30 Kolędowanie dla Pauliny 1 2021-01-25 20:00 Szybki, wściekły i bez prawka 2021-01-25 19:45 Które hotele dostały największą pomoc od państwa? Na liście firmy z Podhala 7 2021-01-25 19:40 Dziś w Małopolsce zaszczepiono... 1 osobę. To nie żart, to rządowe dane 8 2021-01-25 19:30 Porzucone truchło 2021-01-25 19:08 Kompletnie pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł 2021-01-25 19:00 Kolędnicy tylko online. Przy Domu Ludowym ich nie zobaczymy 2021-01-25 18:55 Samochód wypadł z drogi w Ludźmierzu 2021-01-25 18:33 Koliba na Łapsowej Polanie potrzebuje pomocy 2021-01-25 18:15 Milczeć jak radny 5 2021-01-25 17:56 Woda w Mieście jest czysta - potwierdza sanepid 2021-01-25 17:32 Na Krupówkach pustawo, kolejka do otwartej restauracji też krótsza (WIDEO) 2021-01-25 17:30 Druh z demobilem 2 2021-01-25 17:17 Miasto zrobiło się białe 2021-01-25 16:42 Śladami babiogórskiego Sabały 2021-01-25 15:59 Zmarła Julita Fedorowicz 2021-01-25 15:15 Dla WOŚP zbiera Schronisko PTTK Morskie Oko 3 2021-01-25 14:27 Zbójnicek najlepszy. Kto wygra w tym roku? (WIDEO) 2021-01-25 14:15 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Białce Tatrzańskiej! 2021-01-25 13:44 Sześć medali Nowotarskiego Klubu Sportów Walki (ZDJĘCIA) 2021-01-25 12:59 Hotele częściowo otwarte? We wtorek premier ogłosi decyzję 18 2021-01-25 12:15 Będzie jednak przebudowa placu kuźnickiego 8 2021-01-25 11:30 Moja Babcia i Mój Dziadek (wyniki konkursu, WIDEO) 2021-01-25 10:59 Trudne warunki na zakopiance. Zalega pośniegowe błoto 2 2021-01-25 10:45 Kto od dziś może wynająć pokój w hotelu? Kiedy ruszą wyciągi? 3 2021-01-25 10:42 Na Podhalu najmniej zakażonych od wielu tygodni 2021-01-25 10:21 Profilaktyka i rehabilitacja osób z dysfunkcjami narządu ruchu utrudniającymi wykonywanie pracy zawodowej 2021-01-25 10:00 Władysław Pogodny 2021-01-25 09:26 Śnieżny poranek na Podhalu 2021-01-25 08:45 Pracowity weekend podhalańskich ratowników górskich 1 2021-01-25 08:00 Dziś rozpoczyna się szczepienie seniorów. Nowych terminów brak 2 2021-01-24 22:15 Trochę wiosny, trochę zimy (WIDEO) 1 2021-01-24 21:45 Jak żyć w otoczeniu babiogórskiej przyrody (WIDEO) 2021-01-24 21:00 Zima na rowerze smakuje lepiej 1 2021-01-24 20:30 Kolędowe ostatki (WIDEO) 3 2021-01-24 20:18 Ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu 2021-01-24 20:02 Baśniowa kraina (WIDEO) 2021-01-24 19:30 Magura Witowska dobra na wszystko (ZDJĘCIA, WIDEO) 2021-01-24 18:45 "Weekend na wynos" - przyłączcie się do naszej akcji 4 2021-01-24 18:30 Klikuszowa - skończy się piekło kierowców 2021-01-24 17:40 Polacy bez indywidualnych sukcesów w Pucharze Świata w Lahti 2021-01-24 17:01 Turyści wracają do domu 14 2021-01-24 16:15 Kto podkupuje grunty pod Centrum Sportów Lodowych? 3
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2021-01-26 09:30 1. Lato 2000 ul Jagiełły też pomoże :) 2021-01-26 09:23 2. Trutniu, no nie jest pięknie, tylko jakoś brak chętnych chcących naśladować na przykład Józefa C. byłego radnego Szczawnicy. A swoją drogą, punkt widzenia bardzo często lubi się zmienić wraz ze zmianą miejsca siedzenia. 2021-01-26 09:20 3. Oj mama. mama. współczuję z całego serca,szkoda ,że córka.pojechala na te. Kubę,A po co z tym starym człowiekiem.Wielki żal.pieknej dziewczyny.wierze, że gdyby. żyła. do mamy wróciłaby.z modlitwą. Bernadetta. 2021-01-26 08:55 4. Do NT. Masz rację, ja pracuję co prawda w innej branży i też żadnych pieniędzy nie będę widział. Prezes przecież nowe samochody sobie kupi i to nie te dla ludu tylko z same premium. Część tych pieniędzy powinna być przeznaczone dla pracowników bo to oni cierpią najbardziej , bo jeszcze mają ukrócone etaty a pracują normalnie. 2021-01-26 08:55 5. "A ryby tylko na niby a rak byle jak". Dokąd "zmierzasz" Szczawnico? Przybyły chociaż nowe ciągi komunikacyjne oprócz tej na Jarmutę? 2021-01-26 08:41 6. @cyklista Ok, czyli nie róbmy nic. Przecież jest pięknie ... 2021-01-26 08:34 7. Czego jęczycie ?! Dostajecie 500+ a przed wyborami napewno pis wam coś dorzuci 2021-01-26 08:18 8. No wlasnie taki macie pomysl wiejcie zap... na niemca. Jak tak ci sie tam podoba no to granice jeszcze otwarte. Ja nie mam zamiaru nigdzie wiac. Za waszych rzadow faktycznie zwialo najwiecej. I rozumiem, ze mam to rozpatrywac w kategoriach spolecznego sukcesu. Imperium rydzyka istnialo juz dawno za waszych czasow i mialo sie dobrze. No niestety wtedy tylko tam dalo sie wysluchac w miare obiektywnych wiadomosci. Takze raz sierpem raz mlotem czerwona ...... 2021-01-26 07:19 9. A gdzie zwykly szary pracownik ktory robi za marne 1650 zl na 3/4 etatu bo inaczej nie mozna. Jestem osoba po studiach a zarabiam gorzej niz ludzie za kasą. Ale bardziej chodzi mi oto ze z tych pieniedzy zwykla sprzataczka czy kelner nic nie dostaną. Przecież pan wlasciciel hotelu musi se nowe auto kupic lub rodzinke wyslac na wakacje. A ludzi zwolnic. Niech jedza papki lub jedzenie ze smietnikow. Ja sie pytam pisiorow co dostanie zwykly obywatel ktorego zwolnili przez covid. Co.... gówno i tyle w tym temacie!!! 2021-01-26 07:12 10. Jaśko, ale chciał nie chciał, doceniłeś radnych pisząc Klakierzy z dużej litery. Ty też, wydaje mi się, stoisz w rozkroku.
2020-12-24 22:33 1. A poprawność noszenia maseczek w miejscach publicznych i w czasie zgromadzeń??? Kilka osób z tych fotek kwalifikuje się do nałożenia mandatu .... 2020-12-24 22:29 2. Fajny przegląd kto ma głęboko w poszanowaniu zasłanianie ust i nosa .... 2020-12-23 20:08 3. @druh Marek. Puknij się, ciężkie czasy dla młodych. W tamtych czasach mieli więcej możliwości. 2020-12-17 22:28 4. Oooo....To są moje widoki, dzięki Zośka, ale Tobie za dobrze, nej, dobrze ześ nie chytro i dajes nom sie napatrzeć. Wesołych Świąt i Pomyślności w Nowym Roku! Ale sie porobiyło na świecie, cy to sie kiedy skońcy? , Cy s nami, ludziskami fcom zrobić koniec, he? Żałosne są te komentarze. A cemu Lempart nie strajkuje? Nie dziwota , ze po tyk strajkach w całej Polsce wirus Covid-19 szaleje. Ze mnie on jesce nie dopod, to sie dziwuje.... Zdrowio do chuściny i tego, tamtego, hawtego syćkim zyce. Hej! 2020-12-16 13:35 5. Nie kuś mnie piękna. 2020-12-15 20:05 6. @druch Marek pewnie myślał o Frasyniuku poniżanym i żyjącym w nędzy 2020-12-14 17:23 7. Druh Marek... Pożyteczny druh Marek. Myśl, młody myśl... bądź jak pożyteczny druh Marek! 2020-12-13 21:55 8. Gdyby nie dojrzałość polityczna i odwaga ówczesnego przywództwa NSZZ Solidarność, Episkopatu Polski, KOR,organizacji pozarządowych a przede wszystkim klasy robotniczej wielkich zakładów dalej siedzieliśmy w PRL-u. Również po stronie rządowej znaleźli się ludzie ,dla których spokój społeczny i losy Polski były ważniejsze od partyjnych sztandarów. Stan wojenny pochłonął wiele ofiar, ale ich śmierć nie poszła na marne.Nie jesteśmy w RWPG,w Układzie Warszawskim, nie czekamy na paszporty i godzinami na granicach. Możemy rozwijać kraj dzięki pomocy z Unii Europejskiej i kształcić młodzież na zagranicznych uniwersytetach. Chętni do pracy za granicą przywożą twardą walutę i inwestują w lokalne rodzinne firmy. To wszystko dzięki tym ,którzy 13.grudnia 1981 r siedzieli w wiezieniach poniżani i pałowani. Dzisiaj wielu z nich jest zapomnianych, żyją skromnie a często są poniżani przez tych ,którzy trzęśli portkami i siedzieli cicho . Ci co 13.grudnia spali do południa dzisiaj rządzą i spijają miody jakie daje władza. Niestety, dawna bojowa Solidarność stała się przybudówką PiS-u. Oto jak jest ironia losu! 2020-12-11 20:14 9. Ładnie ale wolę wiosnę/lato/jesień. Nie lubię zimy, bardzo. 2020-12-07 11:10 10. Precz z komuną
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Pożegnania

Bojcorka