Reklama

2016-09-05 22:16:04

Blog

Kolejny reportaż TVN na zlecenie organizacji prozwierzęcych

Reklama

Właśnie obejrzeliśmy, nie pierwszy w ostatnim czasie, program nagrywany pod dyktando organizacji prozwierzęcych. Tym razem TVN i TTV poruszyły temat transportu konnego do Morskiego Oka w programach „Uwaga” i „Uwaga po Uwadze”.

Kolejny z cyklu programów emitowanych przez te stacje stacji powielający insynuacje przedstawicieli tzw. „ekologów” pod batutą Anny Plaszczyk i Cezarego Wyszyńskiego z organizacji VIVA!

Co nam przekazano? W wielkim skrócie to, co w kółko powielają „zieloni”: że konie w Morskim Oku są dręczone, hurtowo zdychają, że leje się krew i pot, a my stawiamy opór w niesieniu pomocy tym biednym zwierzętom. Czyli nic nowego. Przy okazji nie zabrakło niemających nic wspólnego z rzeczywistością wyliczeń finansowych, zmanipulowanych i nacechowanych negatywnie, wyciągniętych z kontekstu wypowiedzi oraz próby wpłynięcia na widzów poprzez mielenie końskich figurek w maszynce do mięsa (żenada!). Aha, jeszcze oczywiście przypomniano,że konie są nieekologiczne, bo „dzięki nim” do atmosfery dostało się 70 ton szkodliwych substancji... koń by się uśmiał. Szkoda, że nie wspomniano o tym, jak bardzo nieekologiczna jest utylizacja akumulatorów.

Nie zdecydowaliśmy się na udział w tym programie, który od początku zapowiadał się jako „teatr jednego aktora”. Podobnie, jak poprzednie realizowane przez tę stację, gdzie rozmówcy niezgadzający się z góry ustalonymi tezami programu są uciszani lub niewybredny sposób atakowani i pozbawieni możliwości wyrażenia swojej opinii. Za nami stoją konkretne argumenty, wyniki badań i opinie specjalistów. Jacy specjaliści po stronie ekologów wypowiedzieli się w wyemitowanym programie?

Zauważyliśmy też, że stojących po stronie ekologów można było policzyć na palcach jednej ręki. Czyżby pozostali zrozumieli, jaka jest prawda? Lepiej późno, niż wcale!

Po co ta cała szopka o rzekomej pomocy naszym zwierzętom? Przecież i tak wszyscy doskonale wiemy, że od dawna organizacje prozwierzęce chcą całkowitego usunięcia koni z trasy do Morskiego Oka, a o jakiejkolwiek poprawie ich dobrostanu niema dyskusji. Poza tym w programie nie skupiono się na zdrowiu koni, ale na wyliczeniach finansowych, co też daje do myślenia.

Odpowiedź o celowość działania tzw. „ekologów” pozostawiamy samym Czytelnikom.

Zarząd Stowarzyszenia Przewoźników do Morskiego Oka

z Gminy Bukowina TatrzańskaZa wszelkie słowa wsparcia, które pojawiają się w komentarzach i na naszym facebookowym profilu www.facebook.com/KonieMorskieOko serdecznie dziękujemy!
Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Emil 2016-09-07 11:19:58
Gdyby nie mieli czegoś za uszami to zwykłe badanie koni nie odbywało by się przy asyście staży i policji .
Wykorzystywanie koni ponad ich siły jest bezdyskusyjne.
A z tego co słyszałem żadne prawo ani budowlane ani inne na Podhalu się nie przyjęło.
zainteresowany 2016-09-07 11:10:06
A gdzie Pan Ziobrowski był????, czemu nie odbierał telefonu??? rozczesywał włosy na jutro???
cyklista 2016-09-07 11:07:24
@mlodygniewny, piszesz bzdury. Gdyby "animalsi" z Panią Beatą na czele, rzeczywiście mieli duże poparcie Naszej lokalnej społeczności, to na protest-blokadę drogi do Morskiego Oka nie trzeba by było zwoływać ludzi z całego kraju, wystarczyli by miejscowi sympatycy, aby zapewnić przyzwoitą frekwencję tej pseudo-akcji. Tak jednak nie było i nie jest do chwili obecnej.
Skansyniok 2016-09-07 08:28:21
@Górol nie fiakier
Podpisuje się pod tym każdą kończyną jaką mam. Obecnie nie widzę społeczeństwie nic, tylko pogoń za kasą, która jest tylko narzędziem do sterowania. Jestem zawiedziony tym co widzę.
Skansyniok 2016-09-07 08:21:54
@mlodygniewny
Jakieś dowody na poparcie tych "tysięcy"? Nie masz, ale przyznam w tym racje, gdyż dyktuje to zdrowy rozsądek. Forma tego reportażu wpada na podatny grunt upośledzonych umysłowo ludzi oglądających tefałen. Bo nikt inny nie ogląda tefałenu niż idioci, a tych można liczyć w milionach. Można im podsuwać jakiekolwiek opinie na dany temat, a będą połykać. Więc zamiast Twoich "tysięcy" powiem - miliony. Ty też @mlodygniewny jesteś sterowana, być może nawet tli się to w Twoim umyśle, ale odrzucasz to, bo tak wygodniej i zaślepia Cię kasa. Tak, mamona i świadomość, że ktoś zarabia więcej nie daje Ci spać po nocach. Nie piszę tu tylko o Tobie, ale i reszcie, która żre resztki i okruchy, które spadną ze stołu, przy których raczą się ludzie, którzy Wami steruje jak im się podoba. Nauczcie się wreszcie żyć po swojemu nie oglądając się za siebie i na innych, w zgodzie. Bo da się.
Górol nie fiakier 2016-09-06 23:00:58
Obraz mentalnej nędzy i rozpaczy ogarnia człowieka czytającego te komentarze. Chłopy coście już do reszty rozum postradali. Sprzedaliście się za kasę na samochody. telewizory i plejstejszynyny dla waszych dzieciaków, które i tak mają to w nosie. Ile tragedi po chałupach już było z tej kasy. Dziady wasze w grobach się przewracają, bo żyli biednie, ale dobrze żyli , w zgodzie z Ponbóckiem, sonsiadami, swojom zagrodom i górami. Nawet z temi ancykrystami co chcieli robić PGR-y i bloki na wsi budować. To nasi ojcowie pierwsi ekologami byli bo nie dawali ojcowizny na zniszczyć. Dbali o te grapy, potocki i wszystko co tam żyje. A dziś? Sami wiecie o co chodzi. Bo ludziska oczy mają i swoje wiedzą.
Tom 2016-09-06 21:37:19
Brawo dla uwagi za kompletną porażkę. Siedzieli pod tym namiotem z bandą jelopow Mielec te konie totalne porażka te konie trzeba było dac dzieciom w domu dziecka ale im zależało na dobru tych koni jak vivie na koniach do MOK tylko rzeznia ich intereduje. Co do przewoźników wcale się im nie dziwię ze nikt tam nie przyszedł mi bo po co gadać z betonami. Brawo również dla dyrektora TPN który również nie dał się w manipulować w bez sensowna pogadanke z pseudo ekologami który nie mają żadnych argumentów popartych naukowo. Jeszcze tylo przywrócenie ludzia samowyrobow. Rezygnacja z tych głupich rezerwatów ścisłych i na Podhalu wszyscy będą popierał TPN
wyborca PiS niepolak 2016-09-06 20:18:06
"tysiące osób ma wyrobione zdanie na Wasz temat."

Na wasz temat mają wyrobione zdanie setki tysięcy osób. W tym dziesiątki tysięcy dziennie /w sezonie/. Nawet suweren was lewacy wyp..... z hukiem z ław rządowych, odsunął od koryta. Takie zdanie o lewactwie i jego nachalności mają.... MILIONY.... MILIONY! Nie tylko w Polsce! Stąd wasz kwik.
mlodygniewny 2016-09-06 19:30:08
Pudło. nie jestem żadną "Plaszczyk". mieszkam w tym mieście od urodzenia i co prawda prowadzę tutaj różne działania administracyjno-prawne ale (póki co) akurat w ogóle nie związane ze sprawą męczenia koni przez Waszą pazerność. Wasza obsesja doprowadza już do tego że myślicie że to TYLKO garstka osób z rudą paniusią uparła się by Was stamtąd wykurzyć.

nic bardziej mylnego.

oni tylko (i aż) nakręcili ten temat. na CAŁY kraj. tysiące osób ma wyrobione zdanie na Wasz temat. jest ich coraz więcej. A to że wciąż macie kogo wozić jest związane z tym że ludzi przyjeżdża tutaj więcej niż tysiące. i zawsze będzie się trafiać jakiś patentowany leń (lub osoba niesprawna fizycznie) którzy skorzystają z Waszych usług.

dlatego powtarzam: WPROWADZIĆ uchwałę ZAKAZUJĄCĄ Wam działalności na tej trasie w takiej formie (12 osób). A i tak macie z czego żyć... transport po innych trasach, busy, kwatery... sprzedaż chińskich pamiątek... jest tyle innych zajęć by zdzierać z tych matołów-turystów kasę! bez pomocy koni !
BacaZWozuKonimLżej 2016-09-06 15:53:51
Skoro ukrywacie badania to macie coś do ukrycia. Wstyd! Kasa! Kasa! Kasa! Absolutnie nie interesują was konie to tylko maszynki do zarabiania pieniędzy. Nie powiedzieliście nic w programie, bo argumenty was miażdżą.
preczzchamstwem 2016-09-06 12:51:22
Te "stowarzyszenie"? A co z chamowatym fiakrem, który nie daje rachunków a kazał zapie.....ć na nogach pani kolonistce?

O pyłach bitumicznych wiedzą wszyscy, którzy idą drogą do MO, kurzy się tam nawet po deszczu.

Fiakrzy przebadajcie się na choroby płuc i choroby głowy.
zusowiec 2016-09-06 12:19:48
DO TURYSTY: Fiakrzy kradną te pieniądze jak nie płacą podatków za usługę przejazdową, a to , że jest Krusowcem woźnica i płaci 264 zł kwartalnie ubezpieczenia to jest kolejne złodziejstwo.Niech zarabiają miliony Górale ale też niech płacą odpowiednio wysokie podatki! Dotyczy to również busiarzy i wynajmujących pokoje , gdzie szara strefa aż kwitnie. Ciekawe ile takich rolników -busiarzy zarejestrowanych jest na Krus-ie???
saraz 2016-09-06 12:15:14
Ciekawe kto ma w tym wszystkim biznes? Bo na pewno nie obrońcy koni , które i tak pójdą na rzeź -300 koni!!!!!!! a zastąpią je meleksy , które już pewnie czekają.
Mywy 2016-09-06 11:02:57
Brawo Tygodnik. Nie dać się lobby pseudo eko terrorystów, wegan i innych wariatów którzy by cię traktowali gorzej niż swojego kochanego pieska. Karma za 20 zł, weterynarz i fryzjer, kosmetyczka , w miastach ci biedni samotni ludzie głupieją i myślą że mieszkańcy gór dadzą sobie wejść z tą gejowską proaborcyjną propagandą na głowę.
Nie pasuje to siedzieć w klatkach 40 m2 w miastach i się trzymać z daleka od Podhala, dziady.
do jarząbek 2016-09-06 10:46:09
TPN nie jest żadnym właścicielem drogi do Morskiego Oka.
Od Palenicy do Włosienicy droga jest Starostwa. TPN nawet nią nie zarządzą. Oczywiście w mediach podają na zlecenie TPN zarządza tak zarządza ale od Włosienicy do Morskiego.
do Edwardk 2016-09-06 10:41:58
Cytuje" mam namyśli dyr. Ziobrowskiego, zdrowo myślący i potrafiący zobaczyć gdzie leży prawda."
puknij sie w czółko. Najgorszy dyrektor w historii TPN i jego pracownicy typu Pani Bogusława Chlipała ekspert od udostępniania Tatr ale tylko wirtualnie.
Gorszego dyrektora niż Ziobrowski nie może być. Wielokrotnie słuchałem jego wypowiedzi w telewizji czy radiu. Jednym słowem "gość pomylił funkcje"
nie turysta 2016-09-06 10:23:27
Czynienie zarzutu z tego ile fiakrzy zarabiają to taka polska mentalność zaglądania do portfele drugiemu, bo jego winą jest że zarabia i na dodatek więcej od nas. Pytam tylko czy fiakrzy ukradli te pieniądze? Czy fiakrzy siła sadzają leniwych turystów do fasiągów? Może zamiast liczyć nie swoje pieniądze czas przeprowadzać akcje wśród turystów a nie tylko grzecznie pytać czy im nie wstyd? Trasa do Morskiego Oka to nie wyjście na Rysy, każdy może pokonać tę drogę bez wielkich przeszkód. To tylko wygoda i lenistwo turystów powoduje że jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę.Jak komuś zdrowie nie pozwala wędrować do Morskiego Oka to niech spaceruje po Krupówkach.
Miika 2016-09-06 10:07:35
Konie przecież są zwierzętami pociągowymi ( uogólniam, gdyż jak wiadomo nie tylko np. do celów rekreacyjnych), więc nie rozumiem czego tak na prawdę obrońcy oczekują? Rzucają hasłami jak to fiakrzy ich torturują, a czy któryś z tych obrońców spędził chociaż parę dni u takiego fiakra i zobaczył jak wygląda cała jego praca związana z pielęgnacją takiego konia? Rozumiem, że ta mądra pani, gdyby tak od dnia dzisiejszego zaprzestano zabierania koni do MO, zabiera te wszystkie konie do siebie i zajmuje się nimi? No bo przecież gdyby te konie nie jeździły już do MO to co by się z nimi stało, skoro jak sama ta mądra pani stwierdziła nikt nie chce kupować koni z MO? Poszły by na rzeź, gdyż fiakrów nie było by stać bez pracy na ich utrzymanie. I to rozumiem według obrońców było by ok? Może i mają dobry zarobek, ale utrzymanie konia to nie to samo co utrzymanie psa.Najbardziej podobało mi się kiedy na pytanie czy nie szkoda Panu tak ciężko pracujących koni turysta odpowiedział: A ja ciężko nie pracuje? No właśnie. Są ludzie którzy pracują po 14 godzin dziennie, którzy tracą zdrowie, umierają i co? Dlaczego tym się nie zainteresują? O konie dbają ich właściciele a o ludzi nie dba nikt.
Edwardk 2016-09-06 09:58:44
Ja też już nie mogę patrzeć na te brednie na temat męczenia koni. Górale od zawsze żyli razem z końmi, razem pracowali, dbali o nie i utrzymywali. Każdy góral ma we krwi, że o konia trzeba dbać, konie są w ich sercach, wiedzą, że trzeba o nie dbać, bo one pomagają im, z nimi pracują. Żaden góral nigdy by nie zrobił koniowi krzywdy. Niestety jednak czasem wypadki się zdarzają, ale to jest tak samo jak z ludźmi, człowiek też może dostać zawału, umrzeć, mieć wypadek i wtedy nikt z tego powodu nie robi takiego hallo jak przy okazji koni - i to jest właśnie nie w porządku. Bo organizacje takie jak VIVA są przez to niestety bardzo nieobiektywne, zgadzam się z innymi, że im tylko i wyłącznie zależy na całkowitej likwidacji tego transportu, nie chcą niestety przyjąć do siebie żadnych argumentów i nawet jakby fiakier niósł tego konia na plecach do MO to i tak powiedzieliby, że konie są męczone. Uważam więc, że w końcu ktoś powinien zrobić reportaż na temat nie fiakrów czy koni, ale na temat biznesu jakim jest prowadzenie fundacji, ich obiektywności i manipulacji jakie robią. To wszystko jest krzywdzące dla wielu rodzin i ludzi mieszkających na Podhalu, ale lepiej sprzedaje się obraz górala żyjącego z wyzysku innych, męczącego konie i patrzącego tylko na dutki. Stereotypy, kłamstwa, niedopowiedzenia, manipulacje tym żywią się telewizje sensacji, pseudo reporterzy - dla których prawda jest na ostatnim miejscu, a najważniejsza jest oglądalność.
Całe szczęście na Podhalu są jeszcze ludzie nie poddający się naciskom - mam namyśli dyr. Ziobrowskiego, zdrowo myślący i potrafiący zobaczyć gdzie leży prawda. Z drugiej strony konie w MO poddawane są tylu badaniom, sprawdzaniom, wprowadzono takie procedury - że teraz ich kondycja jest o wiele wiele lepsza niż niejednego pacjenta naszej polskiej służby zdrowia. Więc nie popadajmy w paranoję, żeby zwierzętom zaczynało być lepiej niż normalnym ludziom. Pozostawiam do przemyślenia
jarząbek 2016-09-06 09:36:42
W ciągu 6 lat zciachaliście nową nawierzchnię wybudowaną za 12 mln z pieniędzy publicznych, nie parkowych, kopytami koni, a część z tych 70 ton to powdychali ludzie, którzy po wykupieniu biletu do PARKU NARODOWEGO pracują na pylicę!!! TPN tego nie widzi, bo oni tylko samochodami tam wjeżdżają. Zarabiają tylko fiakrzy i TPN, reszta musi tylko wdychać. A Bukowiany nic do drogi nie mają, bo to była droga należąca do hrabiego Zamoyskiego. Jeździjcie se lepiej po tych waszych grapach.Teraz park wielkim gospodarzem. Żenada. Najłatwiej ścigać łazików i skiturowców.
hulahula 2016-09-06 09:28:55
Może byście zobaczyli kto korzysta z przewozu tymi końmi-młodzi z puszką piwa w ręku stoją godzinami w kolejce do koni.Gdyby to byli staruszkowie,ludzie z małymi dziećmi to ok ale ludzie młodzi zdrowi rozpasani.Przecież gdyby nie było chętnych na przejażdżkę to nie byłoby i koni.Ludzie opamiętajcie się co wy piszecie i wyrabiacie.To dopiero żenada.Pomyślcie w innym kierunku.Ku rozwadze obrońców zwierząt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
turysta 2016-09-06 09:15:28
A ja byłem w tym roku w Chorwacji i odwiedzając jeziora plitwickie widziałem, że można wozić turystów nie tylko końmi. Maja eleganckie nowe Mercedesy unimog + 2 przyczepy i przewoża mase turystów tez w parku narodowym. Żadnego smrodu spalin nie bylo czuc, czy u nas tez tak nie mozna?
widz 2016-09-06 09:08:06
ekolodzy mielą konie z Morskiego LOL
Kriszak04 2016-09-06 09:05:29
Do morskiego oka już dawno powinna być wybudowana szybka kolejka
wisząca jak w Düsseldorfie, i oprócz tego całe Zakopane stopniowo powinno iść w taki rodzaj komunikacji miejskiej,byłaby komunikacjia szybka tania i ekologiczna.
Ludzie sami by zdecydowali czym wolą jechać.
Pozdrawiam
Anka 2016-09-06 08:51:59
Żenada i wyzysk! Nie mogę zapomnieć widoku tych biednych zwierząt wczoraj z reportażu! Nie mogłam przez to spac! Górale
To sadyści - od afery z końmi z MOK nie jeżdzę w ogole w tamte strony! Mam straszny wstręt -
Wszędzie widzę cierpienie tych biednych a jakże pięknych zwierząt
Brawo fundacja Viva! Świetny materiał myśle ze daje duzo do myślenia! Swietnie ze oparty także na kwestiach finansowych - niech wyjdzie na jaw ile zarabia sie na cierpieniu tych zwierząt i dlaczego tak trudno zaprzestać tego okropnego procederu. Jestem całym sercem z Wami jesteście cudowni!
oglądałem 2016-09-06 08:44:59
maszynka do mielenia koni stanowiła podsumowanie całego tego widowiska. Nawet sami zieloni byli zażenowani. A jeszcze jeden ogier miał prawo się opierać przed zmieleniem. Żenua
warszawiak 2016-09-06 08:42:10
Witam ciekawy jestem ile viva dostaje za to pieniazkow za taka szopke jaka odstawia Pani Plaszczyk i czy uzad skarbowy ja z tego rozlicza. To jest dopiero Mafia to co oni wyprawiaja , czlowiek umiera nad Morskim nikt afery nie robi nie przejmoja sie tym ale konik sie wywroci to juz afera na cala Polske paranoja co Viva wyprawia jedna banda zarabiajaca ogromne pieniadze na koniach i innych zwierzetach
kapacaja 2016-09-06 08:34:22
Widać po komentarzach poniżej, że pani Hania nie spała całą noc tylko pisała. zabolało? Nie było na kogo wydrzeć mordy? Opuścili was już zwolennicy? Nie przyszedł wasz świadek koronny wypuszczony trzy dni wcześniej z mamra? no przykro
zakopianczyk 2016-09-06 08:16:04
Problem wydaje się być do rozwiązania. Fajnie to ujął Wajrak w reportażu : Niech konie jeżdżą w bryczkach po 2 , 4 osoby .Góral zarobi , TPN, a i nasz "Produkt Regionalny" nie umrze od ciosu noża "Vivy".
Tr 2016-09-06 07:35:33
Odłączyć Bukowine od Małopolski bo psuje klimat.:-P
Lokalny 2016-09-06 06:38:28
To jest nie do pomyślenia aby Dyrektor TPN był ponad prawem.
Sprawa jest do prokuratury. Kiedy skończy się bezprawne i bezsensowne rządzenie przez Dyrektora Ziobrowskiego.
Człowiek tytułuje się że skończył prawo ? Pytam na której uczelni? Dyskusja z Dyrektorem "nie bo nie" potwierdza fakt wczorajszy podamy w TVN.
TPN nie zła kasę otrzymuje 70.000zł miesięcznie. Nie dziwi mnie że trzymają kurę znoszącą złote jaja.
Gdzie jest urząd skarbowy ??
Górol nie fiakier 2016-09-06 00:51:59
Wsytdu nie macie. Już i tak cała Polska ma wyrobione zdanie na nasz temat, że Górol to cwaniak i tępy naród. A Wy dokładacie kolejną cegiełkę. Przez takich ja Wy, cwaniaków nie przyjeżdżają tu warszawiacy, gdańszczanie, a i krakusów coraz mniej. Ludzi którzy kochali góry i przy okazji zostawiali u nas kasę. Gruba kasę. Przyjeżdżają za to Radomie, Łodzie, Tomaszowy, Kielce dla których góry to parkingi przy asfaltowych szlakach., tandetne stragany a restauracjują się w Lidlu i Biedronce. Przez takich jak Wy, ci co maja kasę uciekają z Zakopanego.
agata.13 2016-09-05 23:48:03
To teraz fragmenty z Bloga są w "T. P." informacjami?
do plaszczyk 2016-09-05 23:35:16
@młodygniewny właściwie plaszczyk. Nie strasz nie ubliżaj nie kieruj gróźb. pamiętaj że w tym kraju obok kukli sa jeszcze inni sędziowie
TVNiepolska 2016-09-05 23:29:54
hAlina, jak hAlina. Ale co na to z boku ? Komu teraz przyzna rację ? Tak bardzo lubi się POsiłkować wiedzą z TVN.
młodygniewny 2016-09-05 23:10:34
TPN, dyrektor Ziobrowski, policja, górole i cała reszta!!! jesteście sitwa!!! mafia zorganizowana!!!

choć unikam tej koszernej stacji, to oglądałem dziś w TVN całkiem rzetelny reportaż, z prawidłowymi wyliczeniami...

Was się powinno zmieść z tej trasy! rozgonić po prostu. i do tego dojdzie. odgórnie, ustawowo. to Wasze ostatnie chwile dręczenia tych zwierząt. zobaczycie
hAbeto 2016-09-05 22:37:18
Co na to hAlina ???
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KUCHARZA/POMOC KUCHENNĄ do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ MIŁĄ DZIEWCZYNĘ DO PRACY W RECEPCJI SALONU MASAŻU TAJSKIEGO W ZAKOPANEM. Z komunikatywnym angielskim.
  Tel.: 533 020 020.
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KELNERA-BARMANA do Zajazdu Górskiego Kuźnice. Tel. 1820 63730 lub 601 268 550. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/-TĘ do Hotelu Tatry na Zgorzelisku. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KELNERKĘ/KELNERA do Hotelu Tatry na Zgorzelisku. Tel. 1820 63730 lub 506 129 438. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni KELNERKĘ/KELNERA do Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Spółka POLSKIE TATRY S.A zatrudni RECEPCJONISTKĘ/TĘ do Zespołu Pensjonatów "Dolina Białego". Tel. 1820 63730 lub 603 750 122. Szczegółowe informacje na stronie
  WWW: www.polskietatry.pl
 • PRACA | dam
  Ośrodek Narciarski Bania Ski & Fun w Białce Tatrzańskiej zatrudni osoby na stanowiska: - PRACOWNIK PORZĄDKOWY, OBSŁUGA WYCIĄGU - tel. 694 463 016 - KASJER - tel. tel. 798 804 186 Gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas. CV prosimy przysyłać na administracja@hotelbania.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  STACJA NARCIARSKA, kompletnie wyposażona, w miejscowości CICHE koło Chochołowa
  Tel.: 602 104 204
 • PRACA | dam
  CUKIERNIA BURKATY w Białce Tatrzańskiej zatrudni CUKIERNIKA pełny etat od zaraz
  Tel.: 18 26 542 21
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupie pensjonat,hotel w Zakopanym tel 660797241 b12.pl
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • PRACA | dam
  Potrzebni PRACOWNICY - BUDOWLANKA. 791 669 932.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię osobę do pracy w małej gastronomii, miejsce pracy Szaflary, dobre wynagrodzenie, elastyczny grafik, miła atmosfera
  Tel.: 698694677
  E-mail: restauracja@termyszaflary.com
  WWW: www.termyszaflary.com
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KAWALERKA 25 m2, w centrum Zakopanego, z dużym tarasem i widokiem na Giewont. III p.
  Tel.: 507 251 424
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA LOKAL 110mkw W CENTRUM NOWEGO TARGU ul. Krzywa, z odbiorami, pod SKLEP, KAWIARNIĘ, ZAKŁAD FRYZJERSKI, BIURO. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  WYNAJMĘ BUDY-STOISKA POD HANDEL W CENTRUM BIAŁKI, dobra lokalizacja, dobre ceny. 608 806 408
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  OPEL CORSA 1.3 DIESEL, r.p.2014, salon Polska. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE, NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE 50m2, 2 POKOJE, NOWY TARG ul. Krzywa.
  Tel.: 698 559 040
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  SKUTER ŚNIEŻNY SKI DOO Summit 2011 stan bdb. 608 806 408
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  MIESZKANIA w Zakopanem na wynajem długoterminowy. Numer kontaktowy 48662059569
 • PRACA | dam
  MARILYN SP. Z O.O.- SP. K. wiodący producent bielizny i wyrobów pończoszniczych poszukuje do salonu firmowego w Zakopanem osób na stanowisko: KIEROWNIK-SPRZEDAWCA i SPRZEDAWCA. CV prosimy wysyłać na adres e-mail:
  E-mail: m.bystrek@marilyn.pl
  WWW: http://www.marilyn.home.pl/
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-30 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • SPRZEDAŻ | różne
  DO SPRZEDANIA KIOSK DREWNIANY 12 m2 - 608 277 938.
 • PRACA | dam
  SPRZĄTACZKA CO DRUGI DZIEŃ -
  Tel.: 602 285 793
 • PRACA | dam
  PRZYJMĘ DO PRACY W GASTRONOMII TEL. 783 492 504
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA "DOBRA KASZA NASZA" UL. KRUPÓWKI 50F, ZAKOPANE ZATRUDNI OSOBY NA STANOWISKACH - KELNERKA, ZMYWAK. Informacje w lokalu lub telefonicznie:
  Tel.: 791 523 245, 531 622 649.
 • PRACA | dam
  KURSY: OBSŁUGA WYCIĄGÓW NARCIARSKICH NISKIEGO I WYSOKIEGO PROWADZENIA LINY. ZAKOPANE.
  Tel.: 18 20 017 24.
 • BIZNES
  Doradztwo w zakresie sprzedaży usług hotelowych
  Tel.: 793931388
 • PRACA | dam
  grafik komp. CorelDraw, praca Szaflary, CV na maila
  E-mail: biuro@reklamy-zakopane.pl
 • PRACA | dam
  RECEPCJONISTA/KA HOTEL *** NAT w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni pracownika recepcji
  Tel.: 507645428
  E-mail: ks.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  HOTEL *** NAT w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni KUCHARZA, KELNERA
  Tel.: 507645428
  E-mail: ks.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  Pensjonat Staszelówka w Zębie zatrudni kucharkę i pomoc kuchenną.
  Tel.: 604514810
  E-mail: staszelowka@gmail.com
  WWW: http://staszelowka.pl/
  GG: Ząb
 • PRACA | dam
  Hotel Mercure Kasprowy zatrudni: RECEPCJONISTĘ SPA&WELLNESS. Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie. Czekamy na Ciebie! Wyślij swoje CV na adres: kstopka@kasprowy.pl, 18 202 40 61
 • PRACA | dam
  DO SKLEPU MEDYCZNEGO W ZAKOPANEM - SPRZEDAWCĘ z kwalifikacjami: fizjoterapeuta lub technik farmacji.
  Tel.: 604 295 268.
 • MOTORYZACJA | kupno
  Skup Samochodów Osobowe-Dostawcze. Każda Marka
  Tel.: 512700770
 • PRACA | dam
  POMOC DOMOWA ZA GRANICĄ. Poszukujemy pomocy domowej w zakresie obowiązków: sprzątanie, prasowanie, dbanie o czystość zadbanego domu. Miejsce pracy jest w Niemczech/Szwajcaria. Od kandydatki oczekujemy: uczciwość, pracowitość, lojalność. Osoba powinna być dyspozycyjna, preferencja stanu wolnego. Warunki wynagrodzenia są bardzo dobre, do szczególnego omówienia z pracodawcą po dokładnym uzgodnieniu zakresu pracy. Prosimy przesyłać CV na adres:
  E-mail: mspraca@okpoczta.pl
 • PRACA | dam
  Karczma Sopa w Zakopanem poszukuje kelnerki. Wymagania: doświadczenie, dyspozycyjność. Praca w miłej atmosferze.
  Tel.: 660425686, 182012216
  E-mail: mariazatorska.mz@gmail.com
  GG: ZAKOPANE
  Inne: MARIA
 • PRACA | dam
  Zatrudnię KIEROWCĘ TIRA. 697 699 752.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PIELĘGNIARKĘ - Zakopane -
  Tel.: 601 52 74 51.
 • PRACA | szukam
  Stolarz. Wykończenia, elewacje, schody, remonty budynków drewnianych.
  Tel.: 790455655
  E-mail: maronarch@gmail.com
  Inne: Marek
 • PRACA | dam
  Instruktor Narciarstwa
  Tel.: 504835414
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Sprzedam willę w centrum Zakopanego, ulica Kasprusie.
  Tel.: 515247140
 • PRACA | dam
  Pokojowa Bukowina Tatrzańska - praca stała w godz 8.00-16.00 telefon:
  Tel.: 510213878
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ. TEL. 668 333 831.
 • RÓŻNE
  KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH zapłacę za zbiór czystych znaczków Chiny 1960-1968. Kupię też pojedyncze serie i kasowane. KONTAKT
  Tel.: 788019740
2018-11-20 19:55 Na skróty się nie uda 1 2018-11-20 18:40 Łanie spacerują po Zakopanem 2 2018-11-20 18:00 Poznaj swoją skórę - Indywidualne konsultacje kosmetologiczne w NABE SPA w Nosalowym Dworze 2018-11-20 17:22 Pod Nosalem też śnieżą 2 2018-11-20 16:56 Niepodległościowe laury dla "Balzera" 2018-11-20 16:15 Groźna stłuczka w sercu miasta 1 2018-11-20 15:32 Miasto odkorkowane 2018-11-20 14:15 Paraliż Alei 1000-lecia i ulicy Ludźmierskiej w Nowym Targu 2018-11-20 13:58 Najlepszy ośrodek narciarski w Polsce 2018-11-20 13:05 Zawiesiłeś tabliczkę - wyślij nam zdjęcie 37 2018-11-20 12:49 Tak wschodziło dziś słońce w Zakopanem 2018-11-20 12:01 Elektroniczne nuty w Starym Kościółku 2018-11-20 11:27 Zwłoki w parku 2018-11-20 11:20 Uważajcie na oblodzone szlaki w Tatrach! 1 2018-11-20 11:02 Małe Miasto pod Giewontem (WIDEO na ŻYWO) 2018-11-20 10:21 Ślady niedźwiedziej rodzinki na Drodze pod Reglami 2018-11-20 10:15 Husky znaleziony w Zakopanem 2018-11-20 10:05 LAS NIE UPRZEDZA 2018-11-20 09:38 Kolejny kraksa na zakopiance. Tym razem 5 samochodów 1 2018-11-20 09:30 Nocna kolizja w Groniu 2018-11-20 07:56 Nowotarscy kadeci najlepsi w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej (zdjęcia) 1 2018-11-19 21:49 Przedstawiciel Amerykańskiej Polonii członkiem zarządu Podhala 1 2018-11-19 21:24 Paweł Zadarnowski jest na służbie w niebie 2018-11-19 21:16 Wybieramy ekologiczne ogrzewanie 4 2018-11-19 21:00 Na drogi wyruszyły piaskarki (WIDEO) 4 2018-11-19 20:24 Karambol na zakopiance. Zderzyło się 10 aut 2 2018-11-19 20:05 Śliskie górskie drogi. Kolizja sześciu aut w Gliczarowie 4 2018-11-19 18:30 Już 6 milionów pasażerów 1 2018-11-19 17:12 Jedni wybrali zbójnickiego, drudzy solowy popis 2018-11-19 17:00 Czekają na dom 2018-11-19 16:11 Wieczór Cecyliański w Nowym Targu 2018-11-19 15:43 Kulturalne rozstanie 4 2018-11-19 15:30 Strażacki objazd świata 2018-11-19 15:12 Witold Kozłowski z Krościenka marszałkiem województwa 1 2018-11-19 14:18 Śmieciowy nasyp 2 2018-11-19 11:48 Ratraki gotowe, ale śniegu na razie mało 4 2018-11-19 11:06 Nie przegap szansy na gaz 2018-11-19 10:49 Podatkiem w autobus 2 2018-11-19 09:26 Toż to przecież grzech 5 2018-11-19 09:12 Szczęśliwy finał poszukiwań 2018-11-19 08:00 Zoskolańskie Jodełko za nami 2018-11-18 21:30 Dachowanie w Starem Bystrem 2018-11-18 21:23 Krupówki też białe (WIDEO) 2018-11-18 20:45 Bukowina Tatrzańska sparaliżowana (WIDEO) 17 2018-11-18 20:39 Choinki już przystrojone 4 2018-11-18 19:30 Wszystko co niezbędne, by wyprawić wesele 2018-11-18 18:48 Bez Polaków na podium 1 2018-11-18 18:34 Poetyckie Zaduszki z Niepodległością w tle 2018-11-18 18:28 Najnajnowo 2018-11-18 18:00 Nocna akcja ratowników 8
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Bojcorka

Pożegnania

FILMY TP