Reklama

2015-08-08 17:06:35

Ponad 150 motocyklistów rywalizować będzie w Ochotnicy Górnej

Reklama

Reklama

W tym roku VI runda Pucharu Południowej Polski - Cross Country SHERCO CUP odbędzie się w Ochotnicy Górnej. Start w niedzielę 9 sierpnia o godz. 9:30.

Organizatorzy spodziewają się ok. 150 zawodników, zarówno amatorów znanych dobrze w światku motocyklowym z całego południa Polski, jak i profesjonalnych zawodników z licencjami. W imprezie mogą brać udział także zawodnicy spoza naszego kraju. Niektórzy już potwierdzili swój udział, np. utytułowany Słowak Marian Sprlak z Orava Teamu, czy Czeski quadowiec Stanislav Gruber. 

Nie zabraknie też czołowych zawodników z Mistrzostw Polski Cross-Country oraz Enduro, a szczególnie w klasie Quad 2K, gdzie pojawić się mają znani i utytułowani polscy quadowcy: Mirosław Wojnowski, weteran, który aktualnie prowadzi w Pucharze Polski Masters CC, Marcin Nawrot, znany z Pucharu Polski w klasie Open, oraz zawodnicy, którzy na co dzień ścigają się w mistrzostwach i Pucharze Polski enduro, tacy jak Adrian Janik, aktualnie zajmujący drugą lokatę w quadowych Mistrzostwach Polski.

Zawody odbędą są 9 sierpnia 2015 r. w Ochotnicy Górnej oś. Mostkowe (teren wyciągu narciarskiego). 

oprac. ad

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl