Reklama

2019-09-22 19:59:11

Zakopane

Niszczone plakaty wyborcze PiS

Reklama

Reklama

W Zakopanem ktoś niszczy plakaty wyborcze Prawa i Sprawiedliwości.

Plakaty zostały zniszczone na ul. Kościeliskiej przy skrzyżowaniu z Drogą do Rojów.


"W czwartek w nocy zniszczono baner Arkadiusza Mularczyka. W piątek w nocy Anny Paluch, a po jego naprawieniu, zniszczono ponownie  w sobotę w nocy. Uszkodzono również banery Andrzeja Guta - Mostowego i Jana Hamerskiego" - pisze nasz Czytelnik.

Maila tej treści wysłał również na komendę zakopiańskiej policji.

Reklama
Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
zenzz 2019-09-27 08:51:42
@ the bill,
sądząc po twojej aktywności w tej i innych dyskusjach na łamach TP, inwektywy to raczej twoja domena.
Kogo znasz, kto, jak piszesz, był wodzem o wiele dłużej i miał mnóstwo orderów w Europie zachodniej na przełomie XX i XXI wieku? No i przede wszystkim, spełniał twoje kryteria w tej dyskusji.
Poza tym, to nie ja użyłem nazwiska Verhofstadt dla poparcia swojego zdania. To ty go użyłeś, ja natomiast tylko próbowałem wykazać, że jest to człowiek, któremu osiągnięciami w Europie niewiele osób może dorównać. Przecież nie tylko był premierem Belgii, kraju o którego poziomie możemy tylko marzyć, i to dla trzech rządów, czy dostał medal od polskich władz. Konsekwencją tego jest taka a nie inna, moja jego ocena. Naprawdę muszę to tłumaczyć???
Wracając do meritum dyskusji.
Jeżeli dla ciebie faszyści są bardziej miarodajni niż historycy, naukowcy czy badacze, a zatem źródła naukowe, to nie pozostaje mi nic innego jak tylko złożyć ci gratulacje.
Mam inne zdanie.
the bill 2019-09-25 23:55:25
@zenzz, jeśli stanowisko samych faszystów nie jest dla ciebie miarodajne, a jakiegoś imbecyla, dla którego ślimak jest rybą, marchewka owocem a 60 tysięcy Polaków to faszyści już tak, to "rozmowa" z tobą jest bez zenzzu. "Argument", że ktoś był 10 lat premierem albo przypięli mu order, też możesz sobie wsadzić. Znam takich, co byli wodzami o wiele dłużej o ilości otrzymanych orderów nie mówiąc.
Aha, i zapamiętaj sobie, słabe argumenty nie upoważniają do wypisywania inwektyw. Nawet ciebie.
zenzz 2019-09-25 11:53:57
Słabe argumenty nie upoważniają do wypisywania inwektyw.
Za badacza się nie uważam, jedynie za czytelnika.
Fakt, że faszyści nie uważali się ani za lewicę ani za prawicę niczego nie zmienia. Niejeden debil uważa się za najmądrzejszego na świecie, chociaż wcale nim nie jest. Bardziej wierzę historykom i naukowcom.
Oczywiście ty wiesz lepiej, chociaż, powtórzę, definicja faszyzmu jako ideologii sytuującej się na skrajnej prawicy przedstawiana jest jako obowiązująca klasyfikacja w nauce polskiej.
Guy Verhofstadt to człowiek któremu osiągnięciami nawet do pięt nie dorastasz. Chyba, że tak jak on, dostałeś np. Krzyż Wielki Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej albo byłeś premierem przez 10 lat. Wtedy szacun.
Skoro na ogół, faszyzm jest uważany za doktrynę skrajnie prawicową lub hybrydową, czyli łączącą elementy lewicowe i prawicowe, to wniosek dla mnie jest jeden. To doktryna raczej prawicowa, lub inaczej pisząc, bardziej prawicowa niż lewicowa. Stanowisko samych faszystów nie jest dla mnie miarodajne.
Tego dotyczył mój komentarz do postu @sygnalisty.
Zdecydowanie nie jest to ideologia jedynie ani tylko i wyłącznie prawicowa. Bo chyba to sugerujesz, pisząc o czuciu różnicy pomiędzy "raczej" a "jedynie" czy "tylko i wyłącznie"? W dodatku, w tym przypadku, w tej dyskusji opowiadasz się raczej :))) po mojej stronie.
Czy to, że wyraz "poradzę" napisałeś "PO radzę", oznacza twoją sympatię czy niechęć dla PO? Generalnie, polityka mnie nie interesuje, wolę ekonomię. W niej nie da się zamazywać wyników ekonomicznych gospodarki gładką gadką polityków.
the bill 2019-09-25 06:20:02
To i ja napiszę jeszcze raz: Tak to jest, jak za komentowanie zabierają się bankruci intelektualni oraz zwyczajni idioci.
"Faszyzm uważany jest na ogół za doktrynę skrajnie prawicową lub (przez takich politologów jak Zeev Sternhell, Hugh Seton-Watson, Eugen Weber) hybrydową, tzn. łączącą elementy lewicowe i prawicowe. SAMI FASZYŚCI UWAŻALI TRADYCYJNY PODZIAŁ ZA PRZESTARZAŁY; TWIERDZILI, ŻE NIE SĄ ?ani prawicą, ani lewicą?.
Ja wiem, że "badacze" typu Guy Verhofstadt i zenzz "wiedzą" lepiej, ale ja już im nic na to nie PO radzę, że nawet nie czują różnicy pomiędzy "raczej" a "jedynie" czy "tylko i wyłącznie"
zenzz 2019-09-24 22:18:06
@Janowski,
no cóż, faszyzm uważany jest na ogół za doktrynę skrajnie prawicową. Czy ci się to podoba czy nie. Kojarzenie go z narodowym socjalizmem pojawiło się później. Dlatego napisałem raczej.
"... Różne odmiany faszyzmu charakteryzuje się jako skrajnie prawicowe ze względu na przekonanie ich zwolenników i ideologów jakoby to określona grupa ludzi była lepsza od innej i miała prawo dominować nad innymi grupami, które są, jej zdaniem, gorsze. Za prawicowy uważany jest też ze względu na społeczny konserwatyzm i autorytarne przeciwstawienie się egalitaryzmowi. Główny nurt nauki za prawicowy uważa również współczesny neonazizm i neofaszyzm. Taka klasyfikacja obowiązuje również w nauce polskiej. Badacze wskazują, że w XX wieku, niemal wszystkie siły utożsamione ze skrajną prawicą, były powiązane ze skrajną prawicą. Marcin Kozakiewicz określa nawet narodowy socjalizm i faszyzm jako ?czołowe ruchy radykalnej prawicy ...?.
To tylko parę zdań z wikipedii z obszernego opisu hasła "faszyzm". Oczywiście zawsze możesz to podważyć. Zapraszam do edycji hasła.
@słabiutki logicznie,
to twój nick, nie mój.
Coming out tu i teraz? Nie chcę się powtarzać, ale ... słabe to logicznie :))).
słabiutki logicznie 2019-09-24 19:49:07
słabiutki logicznie -@zenzz, cóż za trafne samookreślenie. Brawo za dokonany coming out tu i teraz
B.B. 2019-09-24 14:31:31
No i bardzo dobrze po co śmieci ( plakaty) mają wisieć w naszym pięknym mieście... :)
Janowski 2019-09-24 13:01:31
Chodzi o plakaty Guta Mostowego czy o plakaty PIS ?
@ zenzz - faszyzm to narodowy socjalizm lewactwo takie jak piłsudczycy , to co ty pitolisz o korzeniach raczej prawicy , coś ci się porypało
zenzz 2019-09-24 09:54:40
@sygnalista,
zwrot " lewacki faszysto" jest oczywiście mową miłości i tolerancji, nieprawdaż?
W dodatku jest on słabiutki logicznie, ponieważ faszyści byli i są kojarzeni raczej z prawicą.
real 2019-09-23 23:53:06
Musi ktoś nie przepada za owymi kandydatami i w taki sposób wyraża dla nich swoje poparcie. A ty sygnalisto nie strasz, bo się ze... sz. Takie coś, to se możesz do rydzola zgłosić. Oczywiście z podpiętym dowodem przekazu na odpowiednią sumę, wszak nowy wóz transmisyjny jest cały czas w Toruniu potrzebny.
Ewa 2019-09-23 09:35:08
I tu się kłania piękny park kulturowy, nigdzie nie spotkałam tak wielkiej kaskady syfu urzędniczego jak na Podhalu
dziadek 2019-09-23 07:47:47
Tak sobie myślę (jeszcze mi wolno), że tym co plakaty wyborcze (obojętnie czyje) tak strasecnie przeszkadzają, to z przyjemnością wspominają czasy z przed 1989 r.
sygnalista 2019-09-23 07:22:44
"nigdzie nie ma tak przesiąkniętego społeczeństwa tym brudem jak na Podhalu .Wstyd mi za was !!!" I to jest właśnie mowa miłości i tolerancji spod hashtagu "Silni razem". @kodziarz, twój komentarz będzie zgłoszony do organów ścigania. Może w końcu ktoś ci lewacki faszysto wytłumaczy, co to jest mowa nienawiści.
Ehe 2019-09-23 02:17:13
To ma pewno wiatr - ci ktorzy kandyduja tez sa jak choragiewki na wietrze , zwlaszcza Gut-Mostowy ,
lubi zmieniac partie ,
ej ! bodej ta kany z takimi politykami ! rzeknac siy chce .
qaz 2019-09-22 21:40:18
@w-nt - ciekawe co na "niszczenie cudzego mienia" prawo wyborcze. Jak nikt nie pytał - śmieci i kartka na plakacie "za niezamówiony plakat 1 tys netto". Zakryta twarz, ale widoczne nazwisko. Żebyśmy wiedzieli który kandydat ma wszystko w d....
robi 2019-09-22 21:37:28
To na pewno wiatr ,albo przypadek.Natomiast gdyby niszczone były plakaty POszustów ,to byłby ohydny i chamski atak PiSowskich hejterów i bandytów pana Kaczyńskiego ?
Kościeliscan11 2019-09-22 21:31:49
Wygląda na to, że plakaty wyborcze są święte. Szczególnie Pisowskie. Może by tak zakazać wywieszania plakatów wyborczych.
dziadek 2019-09-22 21:26:51
POpili SokuzBuraka.
kodziarz 2019-09-22 21:21:35
i bardzo dobrze , nigdzie nie ma tak przesiąkniętego społeczeństwa tym brudem jak na Podhalu .Wstyd mi za was !!!
baba z gór 2019-09-22 21:19:19
Nawet psy warczą na te plakaty wyborcze! Moim zdaniem każdy kandydat powinien mieć zgodę na jeden plakat wyborczy w danej miejscowości!!! Patrzeć na te wszystkie mordy się nie da!
czopek 2019-09-22 21:04:11
Kandydaci powinni wrzucać plakaty do skrzynek pocztowych, żeby się obywatele mogli powyżywać przed wyborami. Takie święto demokracji.
w-nt 2019-09-22 21:03:42
Niech Pisiory nie narzekają bo na moim płocie od dwóch tygodni nikt się z nich nie pyta tylko lepią plakaty.Te plakaty zaraz zrywam tak się dzieje raz dziennie ,mój płot i nikt się nie pyta tylko czy może coś powiesić .Jestem w pracy przez cały dzień wieczór wracam plakat tylko pisiorów zrywam go rano ,wieczór wracam znów plakat ,napisałem kartkę "Plot Prywatny zakaz wieszania plakatów wyborczych i ogłoszeń ".Kartka na ziemi plakat na płocie teraz napisze kartke miejsce pod plakat wyborczy 100 zł /doba ciekawe czy zapłaca.
the bill 2019-09-22 20:21:05
Comment fb: tyPOwa nędza
sołtys Kierdziołek 2019-09-22 20:14:33
Pan kandydat Arkadiusz Mularczyk niech się zainteresuje tym co się dzieje w gminie Chełmiec i problemami z drogą przez kamieniołom do osiedla Łazy. Patrz "Państwo w Państwie".
 • PRACA | dam
  Praca Zakopane. Zatrudnię energiczną KOBIETĘ na stałe (praca całoroczna) do pomocy w sklepie internetowym z odzieżą damską. Praca od pon-pt. Weekendy i święta wolne. 537 165 165
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  PUSTAKI PIANOWE. 18 275 52 72.
 • PRACA | dam
  Hotel Eco Tatry*** zatrudni RECEPCJONISTKĘ - praca w systemie zmianowym, bez nocy. tel. 608 088 017, ksiegowosc@projinwest.pl
 • PRACA | dam
  KIEROWCA - KATERING, na stałe lub dorywczo, do karczmy w Białym Dunajcu. 604 44 34 02.
 • PRACA | dam
  KELNERKA na stałe lub dorywczo, do karczmy w Białym Dunajcu. 604 44 34 02.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię RECEPCJONISTKĘ i POKOJOWĄ, co 2-gi dzień, umowa o pracę. Białka Tatrzańska. 608 188 233.
 • PRACA | dam
  Pensjonat w Bukowinie szuka osoby sprzątanie pokoi, pomoc w kuchni. Praca od zaraz. Bez zamieszkania. Numer tel.:
  Tel.: 784569292, 783997156
 • PRACA | dam
  Zatrudnię PANIĄ DO GOTOWANIA w pensjonacie (Bukowina Tatrzańska). Praca całoroczna, bez zamieszkania.
  Tel.: 789-111-300
 • USŁUGI | inne
  WYCINKA - PRZYCINKA DRZEW W TRUDNYCH WARUNKACH - ROZLICZENIE RÓWNIEŻ W DREWNIE. 691317098
 • POŻYCZKI
  POŻYCZKI BEZ BANKU POŻYCZKI BEZ BANKU -tylko dowód osobisty, -bez zaświadczeń, -bez zdolności pożyczkowej. ZADZWOŃ T-533 263 553.
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM JEDNORODZINNY W ZAKOPANEM. 605 564 270
 • PRACA | dam
  Zatrudnimy kierowców kat D.
  Tel.: 693636136
 • PRACA | dam
  Hotel *** w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni: KELNERÓW, KUCHARZY, POMOCE KUCHENNE. Stabilne warunki zatrudnienia, elastyczny grafik pracy
  Tel.: 507645428
  E-mail: dyrektor.bukowina@nat.pl
 • PRACA | dam
  KARCZMA W ZAKOPANEM ZATRUDNI NA BAR. ELASTYCZNY GRAFIK, DOBRE WYNAGRODZENIE -
  Tel.: 533 226 109.
 • PRACA | dam
  WYPOŻYCZALNIA NART w Zakopanem zatrudni mężczyzn (18-29 lat). Praca: przygotowanie sprzętu do wypożyczenia, serwis narciarski. Dla zaangażowanych oferujemy przyuczenie do pracy i gwarantujemy doskonałe zarobki. CV - biuro@zakopane-goski.pl
  Tel.: 692987940
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Na podstawie art. 38 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz.U.2018.2204 t.j. z późniejszymi zmianami) Wójt Gminy Nowy Targ ogłasza kolejny ustny przetarg nieograniczony na najem lokalu przeznaczonego do organizowania imprez okolicznościowych w miejscowości Waksmund w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej. Z warunkami przetargu oraz regulaminem można zapoznać się na stronie internetowej: www.ugnowytarg.pl lub w pokoju 206 Urzędu Gminy Nowy Targ.
 • PRACA | dam
  Przyjmę fachowców do pracy na budowie - docieplenia, budowa od podstaw. Zakopane i okolice.
  Tel.: 500160574
 • PRACA | dam
  Perfekt Isolierung Ltd. Spółka komandytowa zajmująca się Izolacją przemysłową zatrudni do pracy zagranicą. Mile widziane osoby z doświadczeniem jak również do przyuczenia. Możliwość szybkiego wyjazdu i wysokich zarobków. Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres:
  E-mail: biuro@isolierung.pl
  Inne: lub kontakt telefoniczny - 12 268 32 80.
 • PRACA | dam
  POMOC KUCHENNA I KUCHARZ WYDAJĄCY - Nowy Targ. 502 64 84 94.
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM I NOWYM TARGU TEL. +48 22 205 33 10
 • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
  IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE - KARCZMA GÓRALSKI SZAŁAS "KURNIAWA" - ZAKOPANE 601 50 44 86.
  WWW: www.willasport.pl
 • PRACA | dam
  PENSJONAT 10-POKOJOWY W PORONINIE ZATRUDNI z zakwaterowaniem (sprzątanie, przygotowanie śniadań), tel. 691888444
2019-10-20 21:49 Kobiece nabieranie kształtów 2019-10-20 21:03 Konkurs na pamiątkę z Zakopanego rostrzygnięty 1 2019-10-20 20:48 Płonęła potężna sterta gałęzi 2019-10-20 20:20 Nowa zakopianka, różowe niebo i Tatry 1 2019-10-20 19:10 Giewont w stu odsłonach 2019-10-20 18:14 Potężne korki w Pieninach (WIDEO) 6 2019-10-20 17:50 Za czym ta kolejka stoi? Za lodami oczywiście 1 2019-10-20 16:56 Tłumy w Dolinie Kościeliskiej 1 2019-10-20 16:41 Korki i kolizje w Poroninie 2019-10-20 16:30 Tak pięknie dziś nad Jeziorem Czorsztyńskim 1 2019-10-20 15:44 Potrącone dziecko 1 2019-10-20 14:40 W Tatrach halny. Jest ciepło, a będzie jeszcze cieplej 2019-10-20 13:07 Wypadki taternicki i nurkowy 2 2019-10-20 11:40 To był trzeci z kolei rekordowy sezon w historii flisaków 1 2019-10-20 10:30 Rezydencja Andrzeja Wiśniowskiego 2019-10-20 09:15 Zarażać energią 1 2019-10-20 08:05 Kokoszków i polowanie (na) studenta 3 2019-10-20 07:40 Dawnej melodii czar 2019-10-19 20:35 Marsz dla transplantacji 1 2019-10-19 19:20 Dziyzka, korytko i magiczna siła 4 2019-10-19 18:05 Wielu turystów w Zakopanem. Tworzą się korki 9 2019-10-19 17:59 Zaginął Dawid Karciarz 2019-10-19 16:29 Marsz prezydenta 12 2019-10-19 15:55 20 tys. zł kary za nieskuteczną walkę z zanieczyszczeniem powietrza 3 2019-10-19 14:30 400 razy wszedł na Gerlach. To rekord Polski 8 2019-10-19 13:05 Bawimy się dla Tadzia 2019-10-19 12:05 Nowa odsłona Centrum Edukacji Lotniczej 2019-10-19 10:45 Zakorkowane miasto 6 2019-10-19 09:30 Nowe przepisy. 500 złotych mandatu, gdy nie wykonasz poleceń policjanta 14 2019-10-19 08:00 Niepełnosprawni integrują się na wesoło 2019-10-18 21:31 Przyjęcie niespodzianka 1 2019-10-18 20:34 Strażackie ćwiczenia w Nowem Bystrem 2019-10-18 20:19 Kiedy umiera góral. Część trzecia 2019-10-18 19:35 Krowie wędrowanie i sąsiedzkie utrapienia 11 2019-10-18 18:37 Dziecko potrącone w Bukowinie Tatrzańskiej 2019-10-18 18:30 Farby Dulux Nobiles w sklepie Młotek 2019-10-18 18:09 Oszuści od 3 kubków coraz bardziej bezczelni. Wyrwali mi komórkę, grozili (WIDEO) 15 2019-10-18 17:05 Miłość w Szczawnicy kwitnie 2019-10-18 16:59 Ruch wahadłowy na Bystrem w Zakopanem 3 2019-10-18 16:37 Sesja ślubna tylko w Pieninach 2019-10-18 16:30 Śmigłowiec leci na pomoc na Suchą Przełęcz 2019-10-18 16:11 Nie wkładał karty do tachografu. Jeździł ponad normę 2019-10-18 15:34 Tak wygląda siedziba słowackich ratowników w Pieninach 2019-10-18 15:08 Trzy Korony i Sokolica ze słowackiej strony 1 2019-10-18 14:43 Na Szafranówce w Szczawnicy 1 2019-10-18 14:32 Jedziemy kolejką na Palenicę (WIDEO) 2019-10-18 14:05 Barwy jesieni życia 2019-10-18 13:54 W weekend w Zakopanem Rajd Żubrów. Wystartują Konrad Biela i Bogusław Pokrywka 2019-10-18 13:35 Prezydent Duda pomaszeruje z góralami 3 2019-10-18 12:30 Cicha noc... 2
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-10-20 21:25 1. Nareszcie będzie koniec chińszczyzny, tylko można było pokazać te wyroby, gdyż z opisu ciężko sobie wyobrazić wygląd 2019-10-20 21:22 2. Lody robione zproszku i straszna podnieta!Pozatym kiedy zaczną wydawać paragon,ale Skarbowk to nie interesuje bo ktoś musi robić rozliczenia z US żeby sobie dorobić!!! 2019-10-20 21:12 3. chodził tam za kase a nie dla przyjemności ja jak chodzę do pracy to też jestem rekordzistą ? 2019-10-20 20:53 4. poprawione---gdybys by madrzejszy to bys zrozumial ale ty tak jak 1 sekretzrz waszej sekty jak zagadaja po angielsku to z mina sra....ego kota na pustyni odpowiada NIE PONIMAJU.Tyle biedaczysko zna obcych jezykow. 2019-10-20 20:48 5. jest godzina 20.46 a auta dalej stoją w korku na Piaskach. 2019-10-20 20:45 6. Jak można się zachwycać czymś co nie jest zdjęciem tylko podrasowaną grafiką. 2019-10-20 20:32 7. Na Zachodnim Kościelcu? A myślałem że już wszędzie w Tatrach byłem. 2019-10-20 20:22 8. To się stał tygodniowy temat dyżurny. Szczawnica się "dusi" na własne życzenie a tak konkretnie na życzenie włodarzy po 89 i przytakujących im radnych. Zastanawiam się jak można było być tak krótkowzrocznym zapominając o układzie komunikacyjnym tej miejscowości wczasowej. Chciało się mieć ciastko i zjeść ciastko. 2019-10-20 19:30 9. Bez tego korka taki weekendowy wyjazd straciłby połowę uroku :) 2019-10-20 19:22 10. 3 h ze Szczawnicy do Krościenka. Czy ktoś nad tym panuje ? Gdzie jest policja ?
2019-10-09 11:56 1. Disel dumny jak paw. 2019-10-07 19:09 2. Mam nadzieje że wójcina i starosta dali za swoje prywatne! 2019-10-05 07:56 3. Cytuje tytul: "Widoki zapierające dech i jesienne zimowity" Widoki zapieraja dech - dobrze. Ale niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób widoki zapieraja zimowity!? 2019-10-03 23:13 4. Tyle chełmow jedną jednostka a inni ???? To tak jak byście na Mikołaja dali prezent jednemu dziecku tacy jesteście modrzy e bodej ta bodej!!! 2019-09-12 08:22 5. Bak jest Starostą, ale z tego co pamiętam także za czasów Solidarności serce miał po prawej stronie.... 2019-09-03 12:13 6. niech Jagna nie robi się nagle medialna przed wyborami, bo to nic nie pomoże, nic nie robi się cały rok i nie bierze się udziału w niczym aż tu nagle blisko wybory to trzeba sie pokazać, trzeba całe 4 lata pracować na głosy a nie przed samymi wyborami być nagle bardzo aktywnym. 2019-09-03 07:11 7. A Pan Zacharko to czasem nie był wcześniej w PZPR? Bo tak gdzieś wyczytałem... Może Tygodnik by to wyjasnil... Widać szczególnie silne parcie na szkło Pana Zacharki byle dorwać się do żłoba a mógł by już dać sobie siana i odpoczywać na emeryturze... Ciekawe jaki związek z Solidarnością ma Bąk... 2019-08-31 10:02 8. piękne 2019-08-25 20:39 9. Byłam pare lat temu . Co prawda nie spotkałam takich towarzyszek jak Pan ale polecam serdecznie. 2019-08-23 02:19 10. Brawo brawo prawdziwi herosi ktorych mialem okazje spotkac I dopingowac w drodze z giewontu na kasprowy. Niewiarygodny wysilek wielki szacun dla wszystkich a w szczegolnosci dla pan .Jestem pelen podziwu pozdrawiam.
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

Pożegnania

Bojcorka

FILMY TP