Reklama

2013-09-05 15:20:20

ZAKOPANE, POWIAT TATRZAŃSKI – MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM ?

Reklama

Reklama

Szukamy takich miejsc, w których rodzice z małymi dziećmi będą zawsze mile widziani. Czy tu warto bywać z dziećmi? Czy nasi klienci to także dzieci? Czy świadczymy dobrej jakości usługi dla rodziców z dziećmi? Jeśli tak - przeczytaj uważnie i skorzystaj. Szukamy miejsc przyjaznych maluchom. Kawiarni, restauracji, muzeów itd. 2 września rozpoczęła się kolejna edycja akcji Miejsce przyjazne maluchom! Akcja obejmuje prawie całą Małopolskę a Zakopane oraz pozostałe gminy z Powiatu Tatrzańskiego … czas pokaże.

W weekend przeczytałem o akcji Miejsce Przyjazne Maluchom. Decyzje podjąłem w minutę. Wchodzimy w to. Koniecznie. Znakomita okazja aby wspierać naszych mieszkańców – przedsiębiorców i budować pozytywny obraz Zakopanego i Powiatu.
Choć to niedziela (1 września) kontaktuje się z organizatorami, ściągam regulamin i najważniejsze informacje. Czas goni. W poniedziałek (2 września – akcja już ruszyła) przekonuję do akcji Starostę Andrzeja Gąsienicę - Makowskiego. Pięć minut i zapada decyzja. Teraz telefon do Dyrektora Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury Krzyśka Króla – Łegowskiego. Co prawda jest na wakacjach :-) ale telefonicznie ustalamy osobę która w Powiecie będzie koordynować tą akcję. Dzwonię oraz wysyłam maila także do Andrzeja Kaweckiego – Dyrektora Biura Promocji. Ma dać znać. Czekam. Kontaktuję się z organizatorami, zgłaszam do akcji Powiat. Wtorek (3 września). Dzwonię oraz wysyłam maile do Mariusza Koperskiego – Wiceburmistrza Zakopanego oraz do wszystkich Wójtów. Każdy obiecuje szybką odpowiedź. Nie mam kontaktu tylko z Wójtem Poronina. Podobno na urlopie. Środa (4 września). Dzwonię do zastępcy Wójta Andrzeja Buńdy. Jest w pracy, rozmawiamy, ma odpowiedzieć. Teraz czekam. Najszybciej reaguje Gmina Kościelisko i Gmina Bukowina Tatrzańska. Od Wójtów Bohdana Pitonia i Andrzeja Łukaszczyka otrzymuję mailem potwierdzenie. To się nazywa czas reakcji! Widać, że czują bluesa. Kto działa szybko, zyskuje. Już o nas piszą: http://www.malopolska.pl/ Czwartek (5 września). Udział w akcji potwierdza mi Wójt Andrzej Nowak z Białego Dunajca. Niestety nadal brak informacji z Gminy Poronin i smutno mi, bo z Zakopanego (ani z Urzędu Miasta ani z Biura Promocji) nie ma żadnego odzewu. Został jeden dzień. Na zgłoszenie jest czas do 6 września (piątek). Zobaczymy czy nasi włodarze zdążą?

Dlaczego warto i trzeba uczestniczyć w akcji „Miejsce przyjazne maluchom”? Po pierwsze. To wspaniała sposobność aby budować pozytywny obraz naszego terenu (mamy się czym pochwalić – wiem o tym, mam 3 letnią córkę i często korzystam z takich miejsc). Po drugie. Rodziny z dziećmi to wspaniała grupa docelowa dla naszych (zakopiańskich, tatrzańskich) usług i myślę, że to przede wszystkim mile widziani goście dziś i w przyszłości. Po trzecie. To sposób na bezpłatną promocję fajnych miejsc i usług. Zachęcam wszystkich zainteresowanych, którzy kierują swoją ofertę do dzieci, do rodziców z dziećmi aby zgłosili się do tej akcji. Po weryfikacji najlepsi otrzymają certyfikat i będą mieć m.in. bezpłatną reklamę. Zapewniam, że warto.

Ze swej strony, dla certyfikowanych miejsce z naszego terenu, postaram się o dodatkowy bonus. Miejsca przyjazne maluchom zagoszczą m.in. na stronach internetowych i portalach społecznościowych prowadzonych przez Powiat Tatrzański i Tatrzańską Agencję Rozwoju Promocji i Kultury. Czy uda mi się dogadać ten temat także z Urzędem Miasta i Biurem Promocji Zakopanego – nie wiem, czekam na ich odpowiedź.

Kto powinien być zainteresowany? Bardzo dużo podmiotów (m.in. klubokawiarnie, hotele, pensjonaty, parki wodne, restauracje, miejsca rozrywki, muzea, ośrodki zdrowia, urzędy, biblioteki, miejsca zabaw i rekreacji itd.)

Aby zgłosić udział w akcji należy pobrać, wypełnić i przesłać do organizatorów odpowiedni formularz. To nic nie kosztuje. Nie trzeba nic płacić.

Harmonogram tej akcji wygląda następująco:
2 września ruszyła akcja Miejsce przyjazne maluchom,
do 22 września – można zgłaszać swój obiekt do akcji,
23 września – 13 października – ma nastąpić weryfikacja zgłoszonych miejsc,
17 lub 19 października – Gazeta Wyborcza ma wydać przewodnik “Miejsca przyjazne maluchom’ jak dodatek,
20 października - ma odbyć się uroczysta gala wręczenia certyfikatów,

Korzyści. To przede wszystkim darmowa reklama. Na portalach i w sieciach społecznościowych: www.malopolska.pl, www.tatry.pl, www.krakow.gazeta.pl, www.miastodzieci.pl/krakow, www.miejsceprzyjaznemaluchom.com.pl, publikacje na łamach lokalnych wydań „Gazety Wyborczej" oraz na Facebooku a także Certyfikat i naklejki „Miejsce przyjazne maluchom”.

Rolą samorządów w tej akcji ma być weryfikacja zgłoszonych miejsc – jako partnerzy lokalni pomogą wybrać odpowiednie miejsca przyjazne maluchom. Sądzę, że wszystkie nasze samorządy (Zakopane, Poronin, Kościelisko, Bukowina Tatrzańska, Biały Dunajec) powinny zgłosić swoją gotowość do uczestnictwa w tej akcji. Mam nadzieję, że tak się stanie.

Więcej informacji na temat tej akcji można znaleźć na:

Formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie:


Serdecznie zachęcam do udziału w tej akcji!

/-/ Andrzej Pajor
 


 

kontakt: TT: @AndrzejPajor | FB: andrzej.pajor | www.pajor.pl


moje wcześniejsze artykuły:

->  SMAKOWITA PROMOCJA - OSCYPEK W CAŁEJ POLSCE (kliknij tutaj aby przeczytać)
Można się promować skutecznie i sensownie! Świetnym przykładem jest decyzja Małopolski o podpisaniu strategicznej umowy z delikatesami Alma, w których będą sprzedawane produkty regionalne, czyli także nasz Oscypek ...

->  ZAKOPANE - MORSKIE OKO - KORKI – NIEZADOWOLENI TURYŚCI (kliknij tutaj aby przeczytać)
Jak przyjemnie dojechać do Palenicy Białczańskiej? Jak być zadowolonym wczasowiczem w drodze do Morskiego Oka? Co zrobić aby w okresie wzmożonego ruchu nie było tam korków? Czy jest rozwiązanie? Mam propozycję. Zapraszam do merytorycznej dyskusji. Proszę o opinie i sugestie wszystkich gości i mieszkańców, bo jest to w naszym wspólnym interesie ...

-> ZIMOWA OLIMPIADA W 2022 ROKU OCZAMI PRZEDSIĘBIORCóW … (kliknij tutaj aby przeczytać)
Zdecydowana większość badanych przedsiębiorców popiera organizację Zimowej Olimpiady w 2022 roku. Zadeklarowało tak 70 % pytanych. Pytani najczęściej deklarowali, że w związku z organizacją Olimpiady w Małopolsce i na Słowacji poprawiłaby się infrastruktura sportowa, infrastruktura drogowa, wzrosła by atrakcyjność turystyczna Małopolski oraz …

-> BUDŻET ZAKOPANEGO JESZCZE NIE OBYWATELSKI ... (kliknij tutaj aby przeczytać)
Nie mieszkamy na końcu świata! W Europie ma go już ok. 200 miast. Budżet partycypacyjny - w Zakopanem cisza a Sopot (miasto partnerskie Zakopanego) już w 2011 roku wprowadził pierwszy w Polsce tego rodzaju budżet. Do prowadzenia budżetu obywatelskiego szykują się także Bydgoszcz, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Kędzierzyn-Koźle, Gdańsk, Płock, Radom, Tarnów oraz Wrocław. W kolejce jest także Warszawa...

-> ZAKOPANE i DUBROVNIK RAZEM CZYLI CHORWACJA JEST W UE! (kliknij tutaj aby przeczytać)
Trudno nie zauważyć, że Chorwacja 1 lipca br. zostaje 28 państwem członkowskim Unii Europejskiej w bardzo trudnym okresie dla Wspólnoty. Mamy największego od lat kryzys, głównie ekonomiczny, gospodarczy, ale nie tylko. Mamy problemy w strefie euro i widmo bankructwa wielu krajów Unii. Skoro jest tak źle, dlaczego jest tak dobrze. Dlaczego ktoś chce do UE?

Komentarze Facebook
Dodaj komentarz
Wysłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu komentowania na łamach 24tp.pl
Aborygen 2013-09-06 08:30:26
korcia2

A żebyś ty wiedziała co Burmistrz NAM naobiecywał .

Ale trzeba mu przyznać jedno , mocno skutecznie trzyma się doktryny :

OBIECAĆ MOŻNA WSZYSTKO a potem NIC NIE ZROBIĆ .

Pozdrawiam
Jacek Kalata
Mordechai 2013-09-05 20:24:28
Kombinat Klerykalny to miejsce idealnie przyjazne maluchom. Niekoniecznie z rodzicami przekonuje ABp Spec
korcia2 2013-09-05 16:38:03
Burmistrz trzykrotnie obiecywał mieszkańcom os.Szymony zrobienie małego placyka zabaw dla naszych dzieci na terenie miejskim na osiedlu i jak do tej pory nic się nie dzieje.Czy to były tylko obiecanki cacanki przed wyborami?
 • PRACA | dam
  Poszukuje doswiadczonych osob do pracy na budowie w Niemczech z zakwaterowaniem. Okolice Frankurtu
  Tel.: 00491774439609
  E-mail: kapi22@icloud.com
 • PRACA | dam
  Sprzedawcę w serwisie samochodowym (obsługa klienta), możliwe douczenie, etat
  Tel.: 508314117
  E-mail: biuro@fudala.com.pl
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  HYUNDAI i20 benzyna 1,2 , r.p. 2010, przebieg 169 400 km, 3-drzwiowy, polski salon, wystawiam fakturę Vat. 605 564 270
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  DOM JEDNORODZINNY W ZAKOPANEM. 605 564 270
 • SPRZEDAŻ | zwierzęta
  LABRADORY szczenięta biszkoptowe, czekoladowe 793-490-210
 • PRACA | dam
  MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek sp. j. 0 zatrudni pracownika na stanowisko: Asystent projektanta sieci elektroenergetycznych. Obowiązki: pozyskiwanie uzgodnień przebiegu sieci z właścicielami nieruchomości, uczestniczenie w wykonywaniu projektów techniczno-prawnych. Wymagania: wykształcenie min średnie techniczne, prawo jazdy kat. B. Oferujmy: zatrudnienie na umowęo pracę, samochód, telfon, laptop do celów służbowych.
  Tel.: 609728138
  E-mail: jacek.slowik@manstel.pl
  WWW: www.manstel.pl
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIMY, POMOC KUCHENNĄ, KUCHARKĘ. Tel. 608 088 017
 • NIERUCHOMOŚCI | sprzedaż
  Okazyjnie sprzedam DOM - Ochotnica Dolna, ok. 150 m2, w pobliżu las, rzeka. Cicha i spokojna okolica. 731 218 469.
 • PRACA | dam
  Witam, zatrudnię KUCHARZA/KUCHARKĘ do restauracji w Szczawnicy. Praca z zakwaterowaniem i wyżywieniem, stawka 20 zł za godzinę na rękę.
  Tel.: 602460560
  E-mail: biuro@willarys.pl
 • SPRZEDAŻ | budowlane
  STUDNIE GŁĘBINOWE od 200zł.
  Tel.: 720855198
  E-mail: tomekp221@interia.pl
 • PRACA | dam
  NIEMCY PRACA Niemiecka firma ALP BAU zatrudni od zaraz murarzy oraz cieśli szalunkowych. Niemiecka umowa, mieszkania oraz samochody firmowe, częste zjazdy do kraju.
  Tel.: 722240044
  E-mail: praca@conexio.pl
  WWW: www.conexio.pl
  GG: Opole
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  Kupię działkę budowlaną w Białce Tatrzańskiej
  Tel.: 660797241
  E-mail: marekg@b12.pl
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  MAM DO WYNAJĘCIA HOSTEL W ZAKOPANEM CENTRUM PRZY KRUPÓWKACH możliwość 350 miejsc noclegowych, 50zł/osoba nocleg - lub szukam kierownika, wspólnika. 604 22 33 77
 • PRACA | dam
  Z. R. GŁOWACCY ZATRUDNI PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH DO ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W ZAKOPANEM. 608 813 506
 • PRACA | dam
  POSZUKUJEMY OSOBY DO OBSŁUGI APARTAMENTÓW W ZAKOPANEM. Praca dorywcza ale całoroczna. Tel.: 662244845
 • PRACA | dam
  ZATRUDNIĘ POKOJOWĄ i OPIEKUNKĘ DO DOMU OPIEKI DLA OSÓB STARSZYCH. UMOWA O PRACĘ (PEŁNE ŚWIADCZENIE). DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE. ZAKOPANE -
  Tel.: 608 676 810.
 • PRACA | dam
  Zlecę pracę HYDRAULIKOWI - montaż muszli klozetowej. Zapłacę 1000zł. 660 678 522
 • PRACA | dam
  ZAKOPANE PRACA! TYNKARZA-TYNKI TRADYCYJNE ZEWNĘTRZNE ELEWACJI BUDYNKÓW. Proponowana stawka 35zł/godz. 604 22 33 77
 • PRACA | dam
  Zlecę POKRYCIE BALKONU 10m2 blachą. Wynagrodzenie 5000zł. 604 22 33 77, 697 353 012
 • MOTORYZACJA | sprzedaż
  VOLVO V-70, cena 4800zł. 603 591 587
 • PRACA | dam
  Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem zatrudni na pełen etat KELNERA/KELNERKĘ, a na okres wakacyjny Kucharza/Kucharkę i Pomoc Kuchenną. Oferujemy pracę w miłej atmosferze i atrakcyjne zarobki. Tel.: 725 300 095
  E-mail: patrycja.zapotoczna@cos.pl
  WWW: zakopane.cos.pl
 • USŁUGI | budowlane
  KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ, KAMIENIARKA. 606 292 966.
 • PRACA | dam
  Zatrudnię pomoc do Pensjonatu w Murzasichlu
  Tel.: 669-493-772
 • USŁUGI | budowlane
  Świadczymy usługi ziemne i przewozowe z wykorzystaniem -samochodu ciężarowego z HDS (wywrotka, max. udźwig 6 ton, wysięg 10 metrow)
  Tel.: 694601628
 • PRACA | dam
  NORWEGIA - DLA MŁODYCH, AMBITNYCH, POCZĄTKUJĄCYCH! Firma Norweska zatrudni w Oslo, na warunkach norweskich, młodych początkujących (nawet od razu po szkole) pracowników do przyuczenia w zawodzie TYNKARZ, MONTER RUSZTOWAŃ. Języki obce NIE wymagane - w firmie pracują tylko pracownicy z Podhala. Praca na stałe/całoroczna. Zjazdy do kraju (samolot) wg. własnego uznania ~ co 2-3 tygodnie. Zarobki od 13 do 23 Euro/godz. Zapewniamy mieszkanie. Zapraszamy! Tel. 667 602 602
 • PRACA | dam
  Kucharka - Pomoc KUCHENNA - Zakopane
  Tel.: 600712721
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Apartament 90 m, 2 sypialnie, duży salon z jadalnią i otwartą kuchnią, podziemny garaż, okolice rondo Kuźnice, dostępny od zaraz, najem długoterminowy.
  Tel.: +48608450888
 • PRACA | dam
  Nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Zakopanego zatrudni, na dogodnych warunkach, osobę w charakterze asystentki stomatologicznej.
  Tel.: 530602603
  E-mail: stomatologia@przyrowni.eu
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KUCHENNĄ praca stała lub sezonowa z możliwością noclegu. 694 184 929, 18 20 64 305
 • NIERUCHOMOŚCI | wynajem
  Drewniany domek z duszą w Gronkowie k. Białki Tatrzańskiej. Na dole salon z kominkiem, aneksem kuchennym w pełni wyposażonym (kuchenka, lodówka, zmywarka, piekarnik, naczynia) i z przestrzenną łazienką. Na górze dwie sypialnie 2-osobowe. Taras, ogród z kącikiem dla dzieci. Grill, hamak, parking. Mile widziane zwierzaki. Idealny dla 4-osobowej rodziny. Tel. +48602152509
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ weekendy, święta, wakacje (z możliwością noclegu). 694 184 929, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: KELNERKĘ, praca stała z możliwością noclegu. 694 184 929, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA W ZAKOPANEM ZATRUDNI: POMOC KELNERSKĄ na 4-miesięczny kontrakt (czerwiec-wrzesień), 15 000zł netto. 694 184 929, 18 20 64 305
 • PRACA | dam
  RESTAURACJA MAŁA SZWAJCARIA ZATRUDNI KUCHARZA NA PEŁNY ETAT -
  Tel.: 600 076 107.
 • PRACA | dam
  GOSPODA PODKOWA W ZAKOPANEM OSOBĘ NA ZMYWAK. Praca stała, sezonowa. 694 184 929, 18 20 64 305
 • TURYSTYKA I WYPOCZYNEK
  GÓRALSKI DOMEK - Zapraszamy do Cichego - spokojnej miejscowości, kilkanaście kilometrów od Zakopanego, gdzie czeka gotowy na Wasz przyjazd góralski domek "z duszą". Do dyspozycji: obszerny salon z tv, w pełni wyposażona kuchnia, 3 sypialnie (jedna 4-osobowa i dwie 2-osobowe, z możliwością dostawki) oraz 2 łazienki. Na miejscu parking.
  Tel.: 507 171188.
  WWW: www.goralskidomek.podhale.pl
 • PRACA | dam
  FIRMA JERONIMO MARTINS POLSKA S.A. WŁAŚCICIEL SKLEPÓW BIEDRONKA, POSZUKUJE OSÓB NA STANOWISKA: KASJER, SPRZEDAWCA- KASJER I PRACOWNIK SKLEPU W ZAKOPANEM TEL. +48 22 205 33 10
 • NIERUCHOMOŚCI | kupno
  KUPIĘ DZIAŁKI BUDOWLANE, DOMY, MIESZKANIA Zakopane i najbliższe okolice tel. 606 253 595.
2019-06-24 13:56 Kręcą film. Przez Krupówki trudno się przecisnąć 1 2019-06-24 12:58 Rozpoczęła się budowa ronda. Na razie nie ma utrudnień 2019-06-24 12:31 Lider wiedzy i wartości 2019-06-24 11:58 Zero Waste po góralsku 2019-06-24 11:58 Łódź widmo 2019-06-24 10:37 Półczłowiek, półgłówek. Mamy bilety dla czytelników 2019-06-24 10:35 Powoli kończy się remont kultowej willi w Zakopanem 2019-06-24 09:30 Nie ma grzybów, nie ma 2019-06-24 08:00 Ulica Andrzeja Struga już przejezdna 1 2019-06-23 21:58 Wesoła Rodzina 2019-06-23 21:00 Małe, ciemne, smakowite - sezon na borówki już się zaczął 5 2019-06-23 20:40 Zbliżają się afrykańskie upały. Orzeźwienie znajdziecie na Podhalu i w Tatrach 4 2019-06-23 20:00 Wywiad z Mag Balay (WIDEO) 2019-06-23 19:55 Dramat na koloniach 2 2019-06-23 18:30 Dzwonki, dzwoneczki 2019-06-23 17:00 Zdrojowy Trek Enduro MTB 2019-06-23 15:30 Zakopianka się korkuje 2019-06-23 14:00 Przez Podhale motocyklem (WIDEO) 2019-06-23 12:30 Zakopiańscy dżentelmeni. Nowy film fabularny 2 2019-06-23 11:01 Oświatowe laury 2 2019-06-23 11:00 Góry ledwo widać 2019-06-23 09:30 Znowu była impreza, znowu zostały śmieci 2 2019-06-23 08:00 W przyszłym tygodniu remont w Zakopanem. Są oznaczenia objazdu 13 2019-06-22 21:15 Zwłoki nad Dunajcem 1 2019-06-22 20:08 Drzwi przesuwne – gdy jakość i cena są gwarantowane 2019-06-22 20:00 Czeskie Byki 2019-06-22 19:00 Tomasz Polański zwycięzcą najtrudniejszych zawodów w Polsce 1 2019-06-22 18:01 Nowy Targ przywitał lato (WIDEO) 2019-06-22 17:00 ADHD na kolejne lata 2019-06-22 16:00 Coraz więcej turystów pod Giewontem 1 2019-06-22 14:33 Mistrzowskie parkowanie w Czarnym Dunajcu 14 2019-06-22 14:30 Pociągi wróciły na tory 1 2019-06-22 13:00 Afromental - prawdziwa eksplozja na Przywitanie Lata (GALERIA ZDJĘĆ) 2019-06-22 11:54 Sianokosy na Równi Krupowej 1 2019-06-22 10:43 Elektryczne hulajnogi dotarły do Zakopanego 14 2019-06-22 09:34 Koncert Mag Balay 2019-06-22 09:33 Hutnik rośnie 2019-06-22 08:00 Sukces zakopiańskiego szpitala. Drugi w rankingu na najlepsze zarządzanie 6 2019-06-21 22:08 Dzień Deskorolki w Zakopanem 1 2019-06-21 21:04 Sarsa wita lato w Nowym Targu (galeria zdjęć) 2019-06-21 20:25 HardaSuka - najbardziej morderczy triatlon w Polsce 1 2019-06-21 20:03 Tęcza nad miastem, a na scenie gwiazdy 1 2019-06-21 19:06 Cztery osoby ranne w wypadku busa na zakopiance 2 2019-06-21 18:57 W szpitalu wygrywa strach 14 2019-06-21 17:25 Tragedia w lesie na Antałówce 2019-06-21 16:17 Śmiertelny wypadek w Słowackim Raju. Polka spadła w przepaść 1 2019-06-21 15:40 Zwołać, by odwołać 3 2019-06-21 14:48 Nie chuligań, nie podżegaj, nie przeklinaj - to impreza masowa 2019-06-21 14:32 Pierwszy dzień lata i najdłuższy dzień roku 1 2019-06-21 14:16 Koncerty i Stand-Up w Kinie Miejsce w Zakopanem
NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
OSTATNIE KOMENTARZE
2019-06-24 12:25 1. A poniżej został wymieniona nawierzchnia? Tam to jest tragedia od mostku do hotelu Bel. również. Jak leje tworzy się jezioro. 2019-06-24 11:27 2. Inteligencja piszących te komentarza jest powalająca. Piszą Ci, co na mniej wiedzą:) czysty debilizm. W ogłoszeniach parafialnych była jak byk, że remont trwa do końca października czyli 4 miesiące. Jeśli ktoś z Was, choć przez chwile użył by rozumu, to łatwo zauważyć, że choć by rozpoczęli remont w kwietni (śniegu i deszczu) to i tak remont był by w wakacje. Jak zaczną po wakacjach to skończą może w styczniu:)))) Wszystko i zawsze źle, ale wystarczy chwila zastanowienia i rozumu. 2019-06-24 11:23 3. Oj oj oj. Cóż to za układ towarzyski między gromalą i latuskiem. Nie śmierdzi to nikomu? 2019-06-24 10:29 4. Abeto, a już miałem zamiar wybrać się do Twojego wielkiego lasu na borówki. Jednak gdy czytam Twoje, wrogie innym, komentarze to zmieniam plany. Nie będę się narażał na stres ze strony nieprzyjaznych mi osobników. 2019-06-24 09:28 5. Upały latem, no wiecie co. Skandal. Żond powinien coś z tym zrobić. Skoro imigrantom "zakazał" to może i upałom? 2019-06-24 08:59 6. @Właściciel lasu, ja w swoim lesie zbieram borówki grabkami, mogę tak robić czy nie? Takich co mają swojego tyle co brudu za paznokciami gonie z daleka, szczególnie tyczy się to the bill'a. 2019-06-24 08:55 7. Taka sytuacja w tej Gminie nasila się coraz bardziej.Radny,który chce pracować zgodnie z Ustawą o Samorządzie dla Wójta jak i Przewodniczącego jest ewidentnie niewygodny.....to oczywiste. 2019-06-24 08:43 8. Oczywiście będą korki, ale to narzekanie. . . W końcu ktoś zabrał się za to co od lat korkuje miasto. W końcu. Nie jeden burmistrz był wcześniej. Widzę że wszyscy zadowoleni że jest jak jest. To tylko 4 miesiące utrudnien. Dajcie już spokój. Musi być gorzej żeby było lepiej. 2019-06-24 08:35 9. zakopianka NIE KOMPROMITUJ SIĘ NIC OD NICH NIE ZALEŻY OD BURMISTRZA OD RADY MIASTA,TO PO CO ICH WYBIERAĆ? 2019-06-24 07:53 10. Ukochany Wujku śpij spokojnie na niebieskich Polanach. Opiekuj się proszę moim Irusiem i mocno Go usciskaj ode mnie i powiedz Mu że bardzo Go kocham i tęsknię. ????????????
WARUNKI W GÓRACH
POGODA W WYBRANYCH MIASTACH REGIONU
Reklama
Polecamy

Album TP

FILMY TP

Bojcorka

Pożegnania